Hogtied
Foot Worship
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

S ní

část 2.

Autor: Quido

Hodnocení

1234567

„Jak je to možné, že tak neuvěřitelně voníš? Nevím čím a neumím to co cítím popsat, ale když to cítím, tak mě to asi i vzrušuje“, vypadlo z něj, když si lehl po dlouhých třech týdnech, vyplněných jeho i jejími cestami za prací, vedle ní v její posteli.

„Vůbec ničím“, překvapila jej jednoduchou odpovědí. „Vlastně ani nevím, co ti tak voní, jen nepoužívám skoro žádnou kosmetiku, krémy, vodičky a podobné nesmysly, takže možná cítíš jenom mě.“

„A víš že to je asi ono? Žádné serepetičky, jen voňavé tělo, to je ono.“

Odhodil svou i její peřinu a přitiskl se k ní. Měl chuť cítit každý kousek jejího těla a ač byl velmi vzrušený, nešlo mu v danou chvíli o ukojení pohlavního pudu, ale o splývání s tou úžasnou bytostí, vychutnáváním její poddajnosti, hebkosti, objetí, opájení se tou báječnou přirozenou vůní čistého ženského těla a o jemné polibky, přecházející v nekontrolované sání úst toho druhého a zpočátku jemné, postupně však čím dál vášnivější používání zubů vedoucí k až lehce bolestivému kousání. Nemohl si nevšimnout, že při každém takovém ultimativnějším kontaktu se zachvěla a případně vydala zvuk, který jasně signalizoval, že jí to není nepříjemné – ba naopak.

Nemohlo to skončit jinak než vzájemným spojením, plným jejího hadího vlnění, vstřícných pohybů i nadšených i tlumených výkřiků. Hmm, tohle není holka do paneláku, napadlo jej a zkusil si představit, že by se pod ním to krásný tělo svíjelo úplně stejně, jen třeba navíc s roubíkem v ústech jakožto ochranným prvkem před nevrlými sousedy. Ta představa jej ještě více rozehřála a jeho zrychlené pohyby měly za následek její brzký výbuch, v jehož průběhu mu opětovně zaťala nehty do hýždí a zakousla se mu do ramene. Věděl, že intenzita stisku jejich zubů nemůže zůstat bez viditelné známky, ale v ten moment mu to bylo jedno. Vybavil si však jednu z jejich sms, kterých za ony tři týdny odloučení dostal (i odeslal) snad 500, a když si byl jist, že pro tento moment dostala vše, co chtěla a potřebovala, přesunul se nad ni do kleku, lehce poklesl v kolenou, aby skoro seděl, ale přitom ji netlačil svou vahou, na jejím břiše, vtisknul svůj úd do úžlabiny mezi jejími prsy a upřeně se jí zahleděl do očí. Usmála se, dlaněmi svých rukou podepřela svá ňadra z boku a přitiskla je k sobě tak, že se jeho penis ocitl nejen mezi, ale i pod nimi, a byl tedy v pevném sevření po celou délku, až na koneček, který narážel na její bradu. Začal se pohybovat v přirozeném rytmu a ona mu vydatně pomáhala tím, že svá ňadra rozpohybovala nahoru i dolů proti sobě. Klečel nad tou divokou holkou, jeho penis byl uvězněn mezi jejími prsy, ona mu v tom zjevně pomáhala a dělala vše pro to, aby se udělal tímto způsobem. K tomu pozoroval její lišácký úsměv a bylo jasné, že není kam ani proč utíkat. Vzepjal se a vše nechal tam, kde se momentálně nacházel. Chvíli se klepal jako v transu, uvolnil se ze sevření jejich ňader a s výdechem si lehl vedle ní. Pohladil ji po tváři, políbil ji lehce na čelo a nos a poté se přisál k jejím rtům. Po několikaminutovém polibku jí z centimetrové vzdálenosti pošeptal: „Dobře si pamatuji, cos mi nedávno napsala. Udělám to moc rád, i když jsem to nikdy dříve nedělal. Ale pomůžeš mi?“

„A jak ti mám pomoct?“

„To poznáš.“

Přesunul se o kousek níže, protože v mezičase jeho sperma sklouzlo z prostoru mezi ňadry do ďolíčku pod krkem a vytvořilo tam něco jako loužičku. Ani se moc nerozmýšlel, rozevřel rty a tu loužičku vysál skoro do sucha. V momentu mu blesklo hlavou, co by řekl na to, kdyby si před pár týdny pomyslel, že bude vysávat vlastní sperma. Samozřejmě chuť byla zcela příšerná, ale na to v tu chvíli myslel ze všeho nejméně. Posunul se opět o kousek výše a přisál se k jejím rtům. Pochopila rychle – pootevřela je a přijala do svých úst to, co jemu moc nechutnalo. Ulevilo se mu a snažil se rychle pohybem slin v ústech smýt tu chuť až pachuť. Nebylo to ale tak jednoduché...Ona sevřela rty, bylo zjevné, že to co dostala nepolkla, ale promísila se svými slinami, načež jej jemně převalila na záda a přisála se svými rty k jeho. Pochopil a podvolil se. Přijal ten koktejl jeho vlastní šťávy a jejích voňavých slin a raději jej rychle polkl, ještě dříve, než jej napadlo, kolik takových vzájemných předávek podivné štafety by se mohlo odehrát.

„Tak si konečně dáme to víno, určitě bude méně suché než to, co jsme pili teď, co ty na to?“

„Moc ráda, ale prosím napřed sklenici vody, mám žízeň a všechnu tekutinu jsem ti poctivě odevzdala“, usmála se.

„Mrško, ty jsi mi teda dala“, odpověděl. A nemohl se ubránit myšlence, s kterou jinou ženou ve svém dosavadním životě by byl ochoten absolvoval podobné předávání specifického nápoje.

Přinesl víno, podal jí její sklenici a posunul si polštář, aby se mohl posadit a víno si vychutnat. Zpod polštáře vykoukl pásek od kožené bundy, který ze skříně přinesl při prvním setkání společně s černým šálem. Všimla si toho a sklopila hlavu.

„Dva týdny jsem nebyla doma, takže snad si nemyslíš, že skoro měsíc neuklízím postel. A pokud se ptáš na přítele – hned druhý den po naší první noci jsem se s ním rozešla.“

Hmm, co teď? Vrhnout se do dalšího romantického vztahu, navíc nabitého dosud nepoznaným erotickým nábojem? Nebo se stáhnout? Neví a je to na něm asi dost vidět.

„Překvapilo tě to?“

„Docela jo. Co tě k tomu vedlo?“

Mlčení. Její tvář zvážněla, krásné šedozelené oči dostaly najednou jiný výraz, tolik odlišný od toho laškovného a rozverného plného ohníčků a třaskavých příslibů.

„Nijak si to nevykládej. Setkání s tebou pro mě je jedním z nejsilnějších životních zážitků. A něco uvnitř mi říkalo, že je načase skoncovat s přizdisráčstvím a jít do toho s logikou buď-anebo. Klidně si řekni, že jsem blbá, nic po tobě nechci, ale toužím po tom být s tebou, a chtěla jsem být ve stavu, který to mně i tobě umožní. Pokud nechceš nebo nevíš jestli chceš, neměj prosím pocit, že musíš být milosrdný, klidně mě pošli do háje. Ale takhle to je a zbytek je na tobě.“

Doprdele, co teď? Utéct? Přijme to? Vzít si čas na rozmyšlenou? A kdy naposledy on cítil tolik energie proudící mezi dvěma lidmi, ač v jednu chvíli několik tisíc kilometrů vzdálenými? Jaké jméno se mu zjevovalo na rtech každé ráno na cestách? Na koho a na čí tělo myslel při večerním i ranním sprchování a nejen při těchto příležitostech? Kolik hodin sděloval telefonicky svým kamarádům, na jaký poklad narazil? Ne, tahle holka udělala pro ni zásadní krok, a on jí to věří.

„Děkuju ti za tvou upřímnost, myslím že ti rozumím, ačkoliv mne nenapadlo, že bychom to měli řešit až takto. Ale pokud jsi ty začala, já neuteču a přestože to je zvláštní situace, chci ti říct, že toužím být s tebou jako tvůj partner a udělám to samé, co jsi udělala ty.“

Zásadní rozhovor, přesně takový, který muži nesnášejí, vyhýbají se jim a odkládají je. Ale najednou cítí obrovskou sílu. Vstal a začal se oblékat.

„Kam jdeš?“

„Udělat to co ty.“

„Nehroť to, nech to na zítra, třeba si to rozmyslíš.“

„Nemám si co rozmýšlet, ale máš pravdu, vypadá to až lehce hystericky a unáhleně, nemá to smysl.“

Opět se svlékl a lehl si zpět k ní. Cítil obrovskou energii, podpořenou všudypřítomnou vůní a její vstřícností. Sakra, sakra, sakra, ovládají mě jen pudy a sex, nebo to je opravdu smysluplné? Byl vděčný za čas, který mu dala, aby si vše nechal projít hlavou. Opravdu hlavou? Skutečně se muži rozhodují hlavou? Nechtělo se mu znova šlápnout vedle pod příslibem nadpozemského sexu a po vystřízlivění řešit další problémy. Poznala na něm, že se má hlavu plnou tohoto tématu, a ani ji nenapadlo, aby si pomohla pootevřením dvířek k erotickému napětí. Věděla, že by to sice teď momentálně zabralo, ale současně pochopila, že by její postup prokoukl a pokud by ji přímo neodmítl, pak by ji alespoň vyhodnotil s odstupem jako nežádoucí. Opravdu cítila, že s ním chce být a žít, a nechtěla to pokazit jakoukoliv ženskou zbraní, které sice fungují, ale jako každá zbraň – jen chvíli. Stáhla se do sebe a slíbila sama sobě, že se bude chovat přirozeně a férově současně, bez ataků, nátlaku a manipulací.

Chvíli vedle sebe leželi a laškovná atmosféra postupně odplouvala. Dobře, pomyslel si, rozdíl mezi „hrotit“ a „neřešit“ je zjevný. Ano, hned zítra promluvím se svou partnerkou, pomyslel si, a dnešní večer nenecháme pod nánosem vážných témat, jakkoliv to na to vypadá. Jistě, bylo by možné pokrytecky nic doma neřešit a s touhle holkou si užívat, dokud to půjde, ale nebylo by to fér vlastně k ani jednomu ze všech zúčastněných. Ona šla za svým přítelem, sdělila mu, že potřebuje ve vztahu více energie, on to chlapsky přijal a jeho život jde dál. Ona to udělala, přestože netušila, jaký bude postoj jejího nového přítele, a bylo by opravdu zbabělé to zkoušet nějak zaonačovat, aby se vyhnul komplikovaným rozhovorům a změně ve svém životě. S touhle holkou mu je dobře, jistě, svou roli hrají feromony, zamilovanost a kdoví co ještě, ale touha která ho k ní táhne je silnější než cokoliv, co doposud poznal. Takže ano – ví, že chce být s ní a nebude ji tahat za nos.


...::: Tip pro Vás: Bič s pírky (černo-červený) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Sáhl pod polštář a vytáhl ten tenký kožený pásek. Odhrnul její peřinu a položil jí jej na bříško. Skryl jej pod svou dlaň a pomalu pohyboval rukou, tak, aby se pásek mezi jeho dlaní a její kůží převaloval a kroutil. Naklonil svou hlavu k její a dlouze ji políbil, přičemž nechal svou dlaň sklouznout mezi její pomalu se roztahující nohy a začal svou dlaní a páskem v ní skrytým jemně mnou její pohlaví. Zachvěla se a její polibky se staly divočejšími i hlasitějšími. Posadil se, vzal pásek do obou rukou, opět jej napjal jako strunu a podélně v ose jejího těla jím začal přejíždět přes její kundičku, ze strany na stranu, až jej umístil přesně mezi její pysky a lehce přitlačil. Škubla sebou, vypjala bedra a lehce vykřikla. Vyndal ten proužek kůže z jejího lůna a stále jen držíce napnutý, přesunul jej k její hlavě. Vložil jí ten kousek, který byl vlhký její šťávou, mezi rty, a nemusel jí říkat, co má udělat – svým jazykem a rty jej otřela do sucha. Lehce přitlačil, až proužek vklouzl hlouběji do jejích úst a lehce jí stáhl koutky směrem k uším a zformoval její pusu do mírně nepřirozeného tvaru. Pár sekund ji v této situaci pozoroval a v jejích očích neviděl sebemenší známku odmítnutí nebo nepříjemného překvapení. Uvolnil tlak na její ústa a ona k němu hned poté vztáhla spojené ruce. Přeložil proužek kůže napůl, ovinul jej kolem jejích zápěstí, protáhl smyčkou mezi spojenýma rukama a udělal na jeho koncích uzel. Spoutání spíše symbolické a provizorní, ale pro daný moment účinné a funkční. Zvedla své ruce před oči a krátce je zkoumala.

„Už jsi někdy měla spoutané ruce?“

„Ne, nebo vlastně ano, když jsem chtěla vědět jaké to je a udělala si z punčocháčů pružnou smyčku a pak si ji omotala kolem zápěstí.“

„Předpokládám, že sis to pak udělala.“

„Jo. Těma svázanýma rukama. A snila o tom, že mi to udělá chlap, a já přitom budu mnohem více bezmocná než v té chvíli.“

Začal se s ní mazlit a poočku pozoroval, jak se snaží si uvyknout na dosud téměř neznámý pocit spoutaných rukou, snaží se dělat vše jako obvykle, ale lehká imobilizace jí v tom částečně brání. Brzy však pochopila, že nemá dvě ruce, ale jen jednu neobratnou končetinu, a její pohyby najednou byly elegantně kočičí a přirozené. Otočil ji na břicho, nadzvedl její pánev, až pochopila, že si má kleknout, natáhla před sebe své spoutané ruce, položila si hlavu na lokty a propnula se v bedrech. Přesunul se za ni, chvíli jí mnul její intimní místa a dostal velkou chuť plácnout ji po tom krásném, lehce opáleném a vyšpuleném zadečku. No a co, když jí to bude vadit, řekne mi to, pomyslel si. Zcela bez varování ji tedy pleskl dlaní přes levou a vzápětí pravou půlku a ihned poté opět rukou zajel mezi její pysky. Odpovědí mu bylo škubnutí, hluboký vzdech a její zvednutá a otočená hlava. „Jo, přesně tohle chci“, vyklouzlo z jejích pootevřených rtů. „Opravdu? Tak dobře,“, odpověděl rovněž lehce zastřeným hlasem. Klekl si vedle ní, jednu ruku ponechal skrytou v jejím lůně, a druhou ji střídavě plácal po obou půlkách, přičemž střídal intenzitu a údery prokládal jemným mnutím či lehkým štípáním. Chvění jejího těla mu bylo dostatečnou odpovědí, zdali je to vhodné či nikoliv. Když byla její prdelka celá rudá a místy viděl otisky svých prstů v lehce nachovém odstínu, přesunul se opět za ni, uchopil ji za její úžasně tvarované boky a vnikl do ní. Sklonil se nad její záda a uchopil do rukou její bradavky. Věděl, že jsou velmi citlivé a mají rády silnější stisky, mnutí i tahání. Zatímco s ní byl tedy spojen zezadu, hrál si s jejími bradavkami. Úpění a zvuky, které vydávala, mu zněly nadpozemsky vzrušivě. Aniž si to uvědomoval, zrychloval intenzitu i rychlost svého pohybu v ní, stejně tak jako sílu svého sevření jejích dvorců a naběhlých bradavek. Její rozhozené vlasy zcela skryly její ruce, včetně pout na nich, a pokud by o tom nevěděl a nevnímal lehce nepřirozenou polohu jejích sepjatých rukou, vůbec by ho nenapadlo, že je má spoutané. Po chvíli pod ním explodovala a ještě než skončila, rychle se mu vysmekla, vzepřela se na svých svázaných rukou, otočila se a uchopila jeho vlhký penis mezi své dlaně. Lehkým tahem jej přiměla se v kleku vzpřímit, sama udělala totéž, ale jen proto, aby si vzápětí sedla na paty a měla tedy svou hlavu níže než on. Nebylo třeba slov. S vytržením pozoroval, kterak se její dlaně obemykají kolem jeho přirození a díky vlhkosti pocházející z ní se mezi nimi pohybuje zcela hladce a skoro bez tření. Když cítil, že se blíží pokraji svého vzrušení, lehce zachrčel, ale ona by to poznala i z náznaků pulzů jeho penisu. Přiblížila se ústy k jeho žaludu, otevřela ústa a svýma spoutanýma rukama dokončila své dílko a vše si nechala splynout do pusy. Svalil se vedle ní, ona jej následovala a stále znehybněnýma rukama jej jemně hladila v oblasti třísel. Tentokrát jej žádné předávání tekutin nečekalo, jen její polibek byl lehce nahořklý a vlhký nejen jejími slinami. Natáhl se k jejím rukám a rozvázal uzel, který je držel u sebe. „Jo, rozvaž mě, ale jen proto, abych se tě mohla dotýkat. Chtěla bych ale v tvé přítomnosti být taky spoutaná a bezmocná. Tak ti vlastně nevím,“ usmála se šibalsky. Stáhl kožený pruh z jejích zápěstí a odhodil jej za sebe. Přestože její pouta moc neutahoval, na jejích zápěstích zůstaly dva lehce narudlé proužky. Zvedla ruce před svůj obličej a zkoumavě si je prohlížela. „To je krásný, i když jsem volná, tak tyhle proužky mi připomínají, co se odehrálo“, hlesla. „Tak já ti pomůžu“, nabídl se a začal její proužkatá zápěstí líbat a jemně olizovat.

Cítil se lehce provinile a byl rád, že má jakousi náplň. Po chvíli svá zápěstí z jeho rukou vyvlékla. „Chci aby mi to zůstalo co nejdéle“, lišácky se usmála. „Moc se mi to líbilo, opravdu“, řekla a přitiskla se k němu. „A chtěla bych mnohem více.“

„Mnohem více sexu?“

„No, nedostatkem s tebou nestrádám, ale více těch jakoby nenormálních věcí.“

„A co bys chtěla?“

Chvíle mlčení a sevření v objetí. „Víš co, já ti něco ukážu.“

„Už jsi mi všechno ukázala“, řekl lehce nadřazeně a posunul ruku do jejího klína.

„Ukážu ti ještě něco jiného, třeba mi utečeš, ale zkusím to“, pronesla s úsměvem.

Vstala a odběhla do vedlejšího pokoje. Vrátila se s notebookem v rukou. Posadila se v posteli, on si sedl vedle ní. „Nějaké nové úžasně nezbytné výrobky tvé firmy?“ „Ne, něco jiného, mnohem více důležitého.“

Nastartovala počítač, pár chvil klikala, až se otevřelo fotoalbum. Podala mu jej na klín. „Tohle se mi prostě líbí.“

Vzal si počítač a chvíli koukal na obrazovku s fotkami. Dole viděl, že album obsahuje skoro 1000 položek. Sjel dolů a během deseti vteřin si udělal dojem o jejím vkusu a chutích. Sakra, ta holka tedy umí googlovat, napadlo jej. „Jak dlouho jsi to dávala dohromady?“ „Nevím, nijak systematicky, ale občas u toho jsem schopná prosedět večer.“

To, co tam viděl, jej překvapilo. Byla to jakási sbírka fotografií postahovaných z internetu, často i z placených stránek, protože věděl, že některé obrázky prostě zdarma nejsou. Sbírka natolik rozmanitá, až se v ní lehce ztrácel. Jejím středobodem byla tematika BDSM, ale rozhodně nešlo o naivní obrázky dívčin v romantických ložnicích, omezených hedvábnými šátky či oplyšovanými pouty.

Na většině fotografií byly ženy více či méně omezené v pohybu. Někdy elegantně, někdy opravdu důkladně, a někdy až nepohodlně či bolestivě. Některé byly nahé, některé v běžném oděvu, některé v eroticky stimulujícím oblečku, a některé v neobvyklých – až fetišisticky laděných – kombinacích. Vysoké podpatky, luxusní prádlo, korzety, ale i účelové latexové oblečky – to vše mimo rámec nutnosti pro omezení pohybu, ale s cílem zaujmout oko vnímavého fanouška a vyznavače podobných zálib. Za tu krátkou dobu nezaznamenal žádnou lascivně či stylisticky aranžovanou scénku – všechny působily jaksi přirozeně a v rámci tématu uvěřitelně. část scének se odehrávala v běžných obytných prostorách, ale nechyběly ani záběry z přírody pod širým nebem, či až z gotikou dýchajících temných sklepení. Ty ženy byly omezeny různými způsoby, a statisticky to za těch pár minut nestihl vyhodnotit. Nechyběly provazy, ale ani kožená pouta, často viděl znehybnění s pomocí ocelových pout či řetězů, dost fotek zobrazovalo ženy v těsném zajetí fólie, lepící pásky i latexových popruhů, více než několik obrázků ukazovalo použití svěracích kazajek či poutacích vaků. Hodně zobrazených aktérek mělo v ústech roubíky, ať už v podobě obligátní gumové koule, nebo kroužku či nafukovacího balónku. Ne na všech fotografiích byla žena sama – často obrázek zachycoval její interakci s mužem, ať už v sexuálně explicitní scéně, kdy radost buď oboustranně sdíleli, nebo si ji poskytovali jednostranně. Na nemálo fotografiích se ale nacházely i jiné konstelace – žena se ženou, více omezených žen pod nadvládou muže či ženy, popřípadě pár ženy a muže, který je ovládán další ženou. Některé ze zobrazených žen toho měly zjevně dost – jejich unavená těla byla pokryta vrstvou ztuhlého vosku, potu a sekretů, popřípadě nesla známky ne zrovna jemného zacházení s bičíkem či jiným podobným nástrojem, a často nescházely ani slzy či uplakané oči. Mnoho z nich mělo pevně spoutaná ňadra či rozkrok a i z pouhé fotky bylo zjevné, že tato situace není moc pohodová a relaxační. často měly zavázané oči nebo jejich hlavu kryla celou kožená či latexová kukla. Nebyly vyjímkou ani situace, kdy v pohybu omezená žena takto byla připravena nejen pro sex, ale i na strávení celé noci. Občas se objevil i obrázek ženy uzavřené v kleci, často uvnitř i spoutané. Pohled na ženy zobrazené v hezkém oděvu a obuvi jej tolik nevyrušil jako několik obrázků, na nichž zobrazené dámy byly obuty v botách, zjevně nevhodných pro cokoliv jiného než eroticky laděnou fotografii, včetně tzv. baletních kozaček.

Hm, viděl toho hodně, ale tahle holka si vyrobila opravdu důvtipnou kompilaci...A tenhle obrázek – stopy po provazech skoro na celém těle – od kotníků přes podkolení, stehna, břicho, prsa, zápěstí, lokty – to nebylo laškovné spoutání na deset minut, ale jistě dost adrenalinová zkušenost...A co ta holčina, která sama sobě nasazuje roubík a vedle má připravený vibrátor? Nebo ta, které zpod roubíku vytéká silný pramen slin na její vypnutá ňadra, a když jí je on na dalším roztírá po bradavkách, její oči se usmívají? Jak se asi cítí ta, která se probudila (pokud vůbec usnula) po celonočním spoutání? Jak je asi té, která je nejen spoutána do kozelce, ale důmyslné vedení provazů jí při každém pohybu drtí její lasturku? A co vedlo k svolení tu, která se nechá částečně omezit v podobě roubíku a řetězem volně spoutaných nohou, aby tak strávila celý víkend v domě autora té hezké fantazie? Jaký je to asi pocit, mít celou hlavu staženou v latexové kukle, bez očních průzorů, jen s otvorem pro ústa a nosní dírky? Jak asi je cítit dotek latexových punčoch při sevření nohou její nositelky na mužských zádech? Jak velká je úleva a vděčnost „zachránci“ po vysvobození z velmi omezujícího spoutání? Proč je esteticky tak atraktivní pohled na ženskou nohu v černé punčoše, vykukující od kotníku zpod latexových legín? Není to už náhodou trochu moc silná káva, být vhozena v pevných poutech a nahá do sněhové závěje? Nebojí se policejní kontroly ten pár, kdy on si ji veze spoutanou v kufru auta? Jak asi musí bolet po dvou minutách čelist, když je v ústech drobné dívky doslova narván pěticentimetrový kulatý roubík? Co může dělat žena, když si musí vybrat mezi možností stát dlouze na špičkách, nebo si ulevit a přitom vystavit své bradavky nebo pysky či poštěváček bolestivému tahu? Jaké to je, být celá sevřená v latexu či jít do práce v latexových kalhotkách či podprsence? Není to už příliš ultimativní, vidět sebe samu v temném sklepení na slámě, spoutanou okovy do kozelce, přijímající potravu jako pes z misky vleže na břiše, bez možnosti použití rukou? Jak se asi cítí žena, připoutaná v lese, jakkoliv opuštěném, ke stromu? Agilní důchodci s košíky jsou dnes skoro všude...Oproti tomu jako velmi bezpečná situace se jeví jachta na širém moři, která mimo běžně obvyklých náležitostí veze na zádi nekompromisně spoutanou dívenku vystavenou slunci (snad ji aspoň důkladně namazal...). K čemu je stonásobné ovinutí nohou provazem, když k zbavení pohybu stačí ovinutí dvě? Rovněž tak nezanedbatelné je v jejím albu zastoupení Asiatek, znehybněných s příslovečnou japonskou důsledností i stylem. Obrázky, kde je žena vůči muži ve výslovně dominantní pozici, pro tuto chvíli nevnímal.

„Tohle se ti líbí?“

„Jo.“

„Všechno?“

„Všechno, a asi i něco více.“

Vypnul počítač, přinesl poslední skleničku vína, kterou spolu sdíleli tak, že se buď napil on a ze svých úst dal napít jí, nebo naopak. Slastnou únavou usnuli v objetí. Ráno jej mobil nekompromisně probudil a přestože by nejraději zapomenul na své povinnosti, odběhl do koupelny a nasávajíce její všudepřítomnou vůni-nevůni, dal si sprchu a spěšně se oblékl. Ještě skoro spala, ale vyběhla z ložnice svého bytu a přivinula se k němu nahá.

„To je taky moc fajn, být nahá a cítit tření tvého obleku,“, usmála se.

„Jo. Ač nerad, běžím do firmy. Večer letím do Paříže, kdy se uvidíme?“

„Kdy se vracíš?“

„Pozítří.“

„Tak jestli chceš, tak pozítří. A prosím tě o dárek.“

Jaký dárek chce? Něco z Paříže? Dobrá, bude za tupce, raději se zeptá...

„A co by sis přála? Parfém? Nebo snad informaci o rozchodu s partnerkou?“

„Ne, to je tvá věc, do které mi nic není. Dozvíš se to včas“, usmála se. „Ahoj, miláčku, budu se na tebe těšit.“ Poslední objetí a polibek, zaklapnutí dveří jejího bytu.

Cestou na letiště pípla sms. „Prosím, chtěla bych nějaký slušivý obojek. To je něco, co jsem nikdy neměla, a moc bych si to přála. Ale i bez něj je mi s tebou skvěle.“


...::: Tip pro Vás: Souprava pout a masky na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


moc krásné

Žmolinka

   (9.7.2009 0:15)
Opravdu nádherná povídka, těším se na pokračování.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...