Bound Gods
Sex And Submission
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

S ní

Autor: Quido

Hodnocení

1234567

Když se poprvé potkali, v rámci pracovních vztahu, trvalo asi minutu, než se jejich pohledy stretly zpusobem, který dal obema jasne najevo, že je vymalováno. Prestože si povídali o svých životech, práci, zálibách, a po pár sklenkách vína se nechali svést k diskusi o filosofických otázkách dnešního sveta, na pozadí ci v podvedomí mysleli oba na to, zda a kdy se dríve setkali s nekým, kdo je na první dojem takto silne oslovil. Oba meli své vztahy, v zásade príjemné a v rámci zvyklostí pohodové, ale obema neco scházelo - proudení energie, nejen pri sexu, ale v každém kontaktu ci stretu názoru a myšlenek.

Jejich první intimní setkání bylo hrave nežné, jako by jim bylo 20. On byl nadšen její hebkou kuží, úžasnými krivkami jejich boku, zadecku a dmoucích se pevných nader, vuní cistého tela nezkaženou nesmyslnými parfémy, ona zase obdivovala jeho sportovní postavu se štíhlými neprebujelými svaly, která dávala tušit, že o sebe dbá a ví, jak na to - jeho útlý pas v kombinaci s širokými rameny a pevným zadkem sice v doplnení s vyholenou hlavou pripomínal na první dojem barového vyhazovace, ale jakmile promluvil, byly veškeré obavy tytam.

"Je mi s tebou krásne", ale co jiného by asi tak chlápek mohl ríct žádoucí žene, kterou momentálne drží pod sebou a jsou spojeni. Zareagovala šibalským úsmevem a vyslala ze svých ocí ohnícky, které tolik kontrastovaly s jejím image dustojné dámy v kostýmku, na kterou si málokdo dovolí cokoliv zkoušet, protože se domnívá, že má ctitelu - mnohem lepších - desítky. Primkla se svou pánví blíže k jeho, zvrátila laškovne hlavu a zatala své prsty do jeho pevného pozadí. Jeho vzrušení ješte vzrostlo a projevilo se intenzivnejším tlakem vuci její stydké kosti a zrychlením pohybu, které vuci ní provádel. "Jestli mne budeš takhle škrábat, asi te budu muset za ty ruce chytit, abych si zítra mohl sednout", vydechl. "Tak to udelej, ale mužeš me taky klidne k tý posteli privázat", odpovedela. Jejda.Mnoho let snu a fantazií o podobných vecech se najednou jakoby blížily skutecnosti. "Myslím že to není nutné", usmál se na ni z blízkosti trí centimetru. Odpovedi se mu dostalo vzápetí: její nehty se ješte silneji zaryly do jeho zadku a zacaly se chovat až neurvale a bezcitne, nacež se presunuly na jeho záda a sjely pod silným tlakem od krcní pátere až k bedrum. Bylo to prekvapivé, cítil rozlévající se teplo ve stopách jejích nehtu, a soucasne videl její rozširující se zornicky a úsmev, který byl spíše výrazem nadcházejícího orgasmu, než reakcí na neco vtipného. Nezbylo mu než ji za ruce chytit (nemyslíce pritom na to, co zustalo na jeho zádech) a razantne je zvednout nad její hlavu, kde je pevne pritiskl a držel ji za zápestí. Reakce byla zcela necekaná - intenzita jejich prírazu se zvýšila a z hrdla se jí zacaly drát dosud neslyšené zvuky. Behem deseti vterin zapocal její orgasmus, který trval déle, než vydržel vzdorovat svému vzrušení.

"Pust me, prosím." Lekl se, že to prehnal, ale záhy zjistil, že úlek byl zcela nemístný. Jako had se z jeho uvolneného sevrení vysmekla a presunula svou hlavu k jeho klínu. Vzala jeho stále ješte pulzující vlhký penis do svých úst a velmi jemne jej prevalovala na patre a na jazyku. Jakoby se obávala jeho reakce, schovala se za závoj svých medených vlasu a se rty pár centimetru od jeho mužství, které jemne objímala hebkou dlaní, rekla mírne nejistým hlasem: "Opravdu bych si prála, aby sis me vzal bezmocnou a spoutanou, delej si se mnou co chceš, protože vím, že mi neublížíš, ale už dlouho sním o tom, že jsem omezená, svázaná, treba ani nic nevidím, nemužu mluvit, a pritom prožívám tyhle chvíle. Nikdy jsem to nikomu nerekla, mela jsem pocit, že je to nepatricné, treba jsem se i bála, že by me partner odmítl, ale s tebou to chci prožít." Neví jak je to možné, ale po dvou minutách po orgasmu nabyl jeho penis opet funkcních parametru. Posadil se, chytl ji za vlasy, zvedl její hlavu ze svého klína, odstranil prameny jejích vlasu z tváre a podíval se jí uprene do ocí. "I já po necem podobném dlouho toužím, taky jsem to nemel odvahu nekomu ríci, a s radostí neco takového udelám. Ted hned."


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Maska na oči Erika :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Ve vedlejším pokoji je skrín, vyber si z ní, co chceš."

Trochu se mu tocila hlava, když šel neznámým bytem do sousedního pokoje. Otevrel skrín a protože mu bylo žinantní se v ní dlouze prehrabovat, vzal první kousek který byl k mání - z hácku na dverích snal cerný hedvábný šál a šel zpet. V polovine cesty se otocil a vrátil se, aby z visící kožené bundy vytáhl úzký kožený pásek. Prišel do ložnice a obe veci jí hodil na záda. Prilehl k ní, objal ji kolem ramen, vnímal její vuni cistého tela, lehce nasládlého potem predchozích chvil. "Víš co máš na zádech, milácku?" "Nevím, ale jiste si s tím poradíš", odpovedela. Vzal cerný šál a citlive, ale pevne jí zavázal oci, tak jak dlouho snil o tom, že to nekdy nekomu udelá. Otocil ji na záda, posadil se vedle ní a jemnými doteky konecku prstu ji zacal hladit od cela, pres jemnou tkaninu na jejích ocích, nos, ústa, bradu, krk, až se dostal k jejím krásným nadrum, na jejichž laskání si dal obzvlášte záležet, protože již poznal, že její dvorce i bradavky jsou velmi citlivé a navozují jí silný pocit vzrušení. Zacala zrychlene dýchat a její rty se pootevrely, jako by chtely neco ríci. Nerekla však nic, jen vydala nepopsatelný zvuk, který ho utvrdil v tom, že muže pokracovat. Vzal tenký kožený pásek, který její bunda musí chvíli postrádat, napjal jej a zacal jím jemne prejíždet po siluete jejího tela od nosu, aby se zastavil u bradavek. Jemne tou strunou bradavky dráždil, chvíli zespodu, chvíli seshora, pak ji položil pod její nadra, pritlacil ji k telu a táhl ji nahoru pres její prsa, která pod tlakem té cerné linky postupovala nahoru, až už nemela kam, takže se pod ní prosmýkla zpet ke své prirozené poloze, což se neobešlo bez silného kontaktu proužku kuže s jejími bradavkami. Nesykla, ani nevzdechla. Zarvala, nikoliv bolestí, ale projevem nastupujícího orgasmu. Zahodil ten proužek kuže, který se projevil skoro jako kouzelný, a opakovane do ní vnikl. Pritiskl svou tvár k její, zcásti skryté pod cerným hedvábím, a nekolika rychlými pohyby dokoncil to, po cem toužila. Jakmile se dech obou uklidnil, natáhl svou ruku a chtel šálu z jejích ocí stáhnou. "Prosím, ne, nech to tak, a bud na me nežný i prísný zároven", pronesla hlasem, zastreným a neznámým. "Fajn, milácku, moc se mi to líbilo a moc rád si s tebou budu hrát, ale prosím, kdyby cokoliv bylo mimo to co chceš, rekni mi to." "Neboj se a delej co chceš. Jestli budeš pokracovat dál podobne jako jsi zacal, tak se niceho nebojím a chci usínat totálne vycerpaná šukáním s tebou." Vecer pokracoval dalším krásným a jemným milováním a následným usnutím v tesném objetí.

Znají se dva týdny. Za tu dobu spolu strávili snad 10 veceru, at už procházkami v podzimních parcích Prahy, nebo v útulných decentních hospudkách nad dobrotami a kvalitním vínem. Veškeré debaty a diskuse se týkaly výmeny názoru a dojmu z doposud nabytých zkušeností, a nikdo by nerekl, že je vnitrne spaluje neuveritelný žár. Ani on, ani ona ve svých dosavadních životech rozhodne nestrádali nedostatkem intimností. Avšak jejich první spolecný vecer predznamenal mnohé. Zdálo se mu, že se obcas rozskocí. Jak jinak nazvat situaci, kdy se rítí po dálnici rychlostí zcela mimo rámec legálních pravidel, nacež zvedne telefon a cte následující sms: "Dnes te zvu na návštevu. Nebudu si s tebou povídat, protože mi v tom budou bránit vlastní kalhotky. Prosím, udelej mi to a nakonec si vyber moje prsa. Všechno mi to po nich rozetri a jestli na to máš, tak to potom slízej do sucha."


...::: Tip pro Vás: Kožená pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...