Public Disgrace
Foot Worship
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

SM Story

část 5.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Igor se neudržel, obešel Mariku zepředu a bez otálení jí zaplnil pusu svým naběhlým ohonem. Chytil ji za vlasy jako za uzdu a přitahoval si jimi její hlavu k podbřišku.

Zavolal jsem na Rien, aby mi přinesla smrkovou šišku. Přinesla ji v okamžení a pak také splnila můj další příkaz - našroubovala šišku Marice do análu. Musel jsem přitom kroutící se otrokyni přidržovat, protože projevila tendence se bránit. Když měla dlouhou šišku bezpečně zaraženou do zadečku, přetáhl jsem ji za trest několikrát bičíkem přes záda, druhou ruku stále hluboko v její kundě.

Igor se mezitím dostatečně nabažil Maričiných úst a rozhodl se vyzkoušet moji otrokyni. Pokynem přivolal Rien k sobě, poručil jí, aby se postavila na všechny čtyři a pak jí násilím vtlačil svůj penis rovněž do zadku. I Rien byla následně uchopena za vlasy a bolestivým taháním za ně přinucena hluboko zvrátit hlavu. Vypnutá na natažených pažích poníženě trpěla Igorovo zvířecí přirážení. Ten uvolnil jednu ruku z jejích vlasů, aby ji vzápětí použil k štípavému výprasku na Rieninu vyšpulenou prdelku.

Já jsem mezitím vytáhl zcela mokrou ruku z Maričiny píči a hrubě jsem ji povalil na záda. Dopadla hýžděmi na zem a zarazila si ten drsný předmět ještě hlouběji do střev. Hekla bolestí, ale to jsem na ní už ležel a bez problémů vyplňoval její rodidla svým čurákem. Zároveň jsem jí upírsky kousal do do krku a do nadupaných prsů a mé nenechavé ruce ji škodolibě štípaly po celém těle. Marika vibrovala bolestnou rozkoší a její přilnavá pochva se hravě přeorientovala z mé pěsti na můj pohlavní úd. Drtil jsem její tělo palčivými stisky a mezi jednotlivými přírazy chrčel na její adresu ty nejdrsnější urážky. Rovněž Marika se lehce vžila do pocitu, že je zvrhlou děvkou, kterou má každý právo prznit, jak se mu zachce. Na můj popud o sobě během naší perverzní soulože vykřikovala že je sprostá kurva, vyšoustaná čubka a nadržená vykurvená běhna...

"Chci-se-nechat-zprcat-do-bez-vě-domíííí, zmrdejte-mně

můůůj-panéé...áááách, jako-svini...ááááh...," vyřvála ta bloňďatá nymfomanka, vypadajíc jako smyslů zbavená. Nebo spíš, že se jí všechny smysly přestěhovaly do kundy. Z očí jí tekly slzy bolesti a z úst se jí řinuly vzdechy rozkoše.

Igor poslouchal s rozkoší její skřeky a mezitím tvrdě hobloval mou otrokyni do zadku a tahal ji za nalitý poštěvák. Krom toho ji stále bezohledně rval za vlasy a občas vší silou třískl přes zarudlé půlky. Nutil Rien štěkat a vít jako háravou fenu, k čemuž ji častoval nevybíravými nadávkami a sliboval jí, že se jí vychčije do díry. Rien plnila poctivě všechna jeho zvrhlá přání a mezitím chrčela rozkoší mně tak dobře známým způsobem. Konečně Igor poznal, že mu to přichází, vytáhl svůj ocas z Rienina análu, trhnutím za vlasy obrátil dívku k sobě a bez ptaní jí ho vecpal do pusy, načež začal okamžitě stříkat. Husté semeno se valilo ven z Rieniných přeplněných úst a tak jí Igor nacákal zbytek rovnou do obličeje. Dodržel taky nakonec své slovo a chvilku po úlevné ejakulaci se ještě částečně ztopořený zanořil ptákem do dívčiny vaginy a začal močit.

Horký proud se pod tlakem vyřinul z Rieniny zašpuntované prciny a stékal po jejích stehnech na zem. Igor se stále močící vymanil ze sevření zneuctěného dívčího genitálu a pochcal Rien záda. Když skončil, opřel se o ni nohou a shodil ji do jezírka. "Koukej se pořádně vydrbat, děvko!" škodolibě na ni zavolal.

Byl jsem překvapen, jak rychle se můj přítel sžil s rolí pána a otrokáře. Neměl jsem však čas na žádné dlouhé úvahy, protože i já jsem začal vnímat svůj blížící se orgasmus. Jebal jsem Mariku čím dál razantněji, až jsem pocítil tlak spermatu valícího se mým penisem, rychle jsem ho vytáhnul ze své bloňdaté souložnice a vystříkal jsem se jí na kozy. Následně jsem Rien přikázal, aby se přestala ráchat ve vodě a šla slízat moje mazlavé semeno z Maričiných prsů.

Rien bleskově přispěchala a jala se plnit svůj úkol. Horlivě stahovala jazykem chladnoucí bělavé cákance z těla znásilněné Mariky. Ta se ještě nevzpamatovala s dlouhotrvajícího orgasmu a její zbičované a kopřivami popálené tělo se stále lehce třáslo po předchozím nervovém vypětí. Popadli jsme ji tedy s Igorem z obou stran a bez okolků jsme ji hodili do jezírka, s koncem smrkové šišky stále zaraženým do análu. Teprve ve vodě jsme jí dovolili si ji vyndat.

I my s Igorem jsme se vykoupali a pak jsme se vydali na cestu zpátky. Zpočátku jsme nechali obě otrokyně, aby za námi lezly po čtyřech jako feny. Byl to krásný pohled, Marika se snažila ve všem napodobit Rien, ale protože nás to zdržovalo, nechali jsme je nakonec, aby šly po dvou a před námi. Cestou jsme se do nich strefovali šiškami, házeli jsme jim aport do hustého křoví a mezi pichlavý porost mladých stromků a občas cvičně švihli bičíkem přes nahé zadničky. Hlasitě jsme se s Igorem rozesmáli, když jsme dorazili ke kopřivovému pásu a naše kobylky jej obešly velkým obloukem.

Konečně naše zbité, poštípané, podrápané a zneuctěné samičky dorazily ke srubu, s námi v těsném závěsu. Unaveně se svezly na podlahu a takzvaně si lízaly rány. Štípavé šlehy devítiocasou kočkou, kterou jsem si vyndal z auta, je probral zpátky k životu: "Nejdřív uděláte oběd, a pak si pro mne za mně vyližte navzájem kundy. No vlastně ano - při obědě nám předvete pořádnou lesbi show. Je to jasný?"

"Ano náš pane, je to jasné!" odpověděly obě sborově a dokonce zasalutovaly.

Nevěřil jsem svým očím a uším. "Odkud to máte?" zeptal jsem se přísně.

"Z televize, pane," odpověděla hrdě Marika, "Jako v tom klipu..."

"Fajn, schváleno," salutující nahé dívky mně vždycky rajcovaly. Prohlíželi jsme si s Igorem jejich krásná mladá těla, tu a tam poznamenaná nedávným trýzněním, vypnutá v pozoru. Těla, jenž nám bezezbytku patřila. Marika měla možná ještě lépe tvarovanou postavu, i když nad Rien by také zaplesalo srdce každého chlípníka. Z Rieniny tváře rovněž vyzařovala vnitřní krása, daná její vysokou inteligencí. Ve výsledku jsme před sebou měli dva nádherné výtvory přírody, jeden lepší než druhý a naše štěstí bylo neskonalé.

Využil jsem příležitosti a bez upozornění jsem švihnul obě dívky důtkami přes číču. "Když salutujete, stůjte s napjatýma nohama, ale v mírném rozkročení. Obě jste neukázněné děvky. My vám ale ten dril vtlučeme do těla!"


...::: Tip pro Vás: Door Jam Cuffs - Úchyty na dveře :::...
Sexshop Sexujte.cz


Obě ženy se po předchozí ráně bolestivě schoulily do klubíčka, ale jakmile palčivá bolest trochu polevila, postavily se okamžitě znovu do předpisového postoje. Na Igorův pokyn: "Pochodovat na místě," ihned uposlechly a za vydatné pomoci bičíku a důtek zvedaly nohy stále výš. Pak jsme je nutily dělat dřepy a kliky, každé zaváhání či únava vyvolaly okamžitou odezvu v ráně bičem.

Marika brzo padla vyčerpáním na podlahu a Rien jí brzy následovala. Jen za pomoci důkladného výprasku důtkami jsme je obě vyhnali ven a na obě jsme vychrstli vědro s ledovou vodou. To je dostatečně probralo k tomu, aby byly schopny udělat oběd. Oblékly si předpisové zástěrky a pustily se do práce.

Během oběda poté obě pokorně splnily náš předchozí rozkaz, tj. lehly si na podlahu, Rien nejdříve Marice jazykem polaskala její rozbolavělý zadek a pak už si obě navzájem začaly vylizovat kundy. Zanedlouho se obě rozstřásly bouřlivou extází.

Jakmile se obě udělaly, okamžitě k nám po čtyřech přilezly a pustily se do tradičního kouření našich ocasů a lízání varlat. My s Igorem jsme si lebedili a cpali se kuřetem. Oběma našim kurvičkám jsme slíbili, že která z nich jednoho z nás dřív udělá, dostane přednostně oběd, zatímco druhá bude muset vše umýt a uklidit, a pak dostane krmení.

Obě klisničky vybalily kompletní arzenál svých schopností. Rien mne rafinovaně hladila vejce a teplými rty laskala spodní stranu žaludu s uzdičkou, Marika u Igora vsadila na hluboké vtahování jeho ptáka s občasnou poctivou ruční masáží. Díky dopolednímu mrouskání a tomu, že jsme se věnovali obědu, byla jejich bohulibá činnost značně zdlouhavá. Oba dva jsme se svorně snažili psychicky oddalovat ejakulaci, až nakonec zvítězila Rienina rafinovanost nad Mariččinou vášní. Moje otrokyně měla a má mé tužby a pocity dokonale přečtené, a domnívám se, že by mne byla schopná přivést k výstřiku i po deseti číslech. Marika se sice spozdila jen o deset vteřin, ale přece jenom prohrála.

Poprvé jsem viděl v jejích očích skutečný smutek, ne snad kvůli úklidu a odloženému obědu, ale kvůli pocitu, že sklamala svého pána. Igor neměl to srdce ji snad ještě trestat, naopak se ustrnul a řekl jí, že tomu tak sám chtěl, aby jeho rozkoš byla delší. Jakmile Marika slyšela, že prodloužila slast svého pána, rozzářila se jako sluníčko a šťastně se pustila do mytí nádobí. Rien se ušklíbla, dobře si vědoma svého vítězství, můj spokojený pohled jí byl dostatečným důkazem. Nicméně v tichosti snědla svůj příděl a dobrovolně šla pomoci druhé otrokyni.

Po obědě jsme s Igorem usnuli, jako když nás do vody hodí a nechali jsme odpočinout i obě dívky. Vstali jsme až asi kolem páté hodiny a hned jsme se pustili do práce.

Několika ostrými údery bičem jsme probudili naše otrokyně a po čtyřech jsme je ještě rozespalé vypráskali před srub. Tam si obě navlékly otrocké postroje s háčky, zabodávajícími se do ňader a roztahujícími jejich frndy. Kolem zápěstí a kotníku si připjaly kožené pásky s kovovými oky a na krk dostaly těsné obojky. Na bradavky jsme jim připjali zubaté svorky s velmi silným pérem. Bylo to pro obě děvčata krušné probuzení a nyní se třásla strachy a také zimou, protože počasí se rapidně zhoršilo. Foukal studený vítr a drobně poprchávalo. My s Igorem jsme byli samozřejmě dobře oblečeni a navrch jsme měli pláště do deště.

Přinutili jsme Rien, aby obročmo nalehla na kozu na řezání dřeva, probitou dlouhými hřeby, jejichž hroty vylézaly asi tři milimetry ze dřeva a pak jsme ji připoutali k dřevěným nohám. Marika si musela kleknout se spoutanýma rukama na studenou zem a dívat se na Rienino trestání s vědomím, že ona dostane dvakrát tolik. Aby se při tom čekání nenudila, vložil jsem jí na záda podlouhlý špalek, přez nějž musela přehodit ruce, které jsem jí následně připoutal zrezavělým řetězem.

Rien, nadoraz přitažená ke koze, se neodvažovala ani pohnout, neboť se jí ostré hroty hřebíků zarývaly do kůže. V této bezmocné pozici byla nádherně vystavená našemu týrání. Uchopili jsme oba s Igorem dlouhé biče, postavili jsme se na dva metry od spoutané dívky a na střídačku jsme ji začali bičovat. S perverzní rozkoší jsme sledovali, jak se jí bič zakusuje do mokré pokožky a vydává svištivý zvuk, zakončený výrazným plesknutím. Zanedlouho se od hlubokého hvozdu odráželo dívčino sténání a pláč. Postupně jsme jí vysázeli každý padesát ran a kompletně zbarvili její kůži do šarlatova.

Když byla tato část trestu vykonána, uchopil jsem malé ploché prkénko a přistoupil blíže ke koze. Chvíli jsem se zájmem sledoval, jak kapky deště dopadají na růžový vnitřek Rieniny rozšklebené píči, ale pak jsem se jal pokračovat v exekuci. Vysázel jsem jí tím dřevěným prkénkem postupně po deseti ranách na každou půlku zbičovaného zadku a přispěl tak jeho mnohem zajímavějšímu barevnému vývoji. Mezi tím jsem zkusmo vrazil prst do její slintající pochvy, na níž měl každý úder vysloveně zavlažující vliv. Rien řvala při každé mé nešetrné ráně jako na lesy, čímž nám působila nevýslovnou slast.

Marika vše sledovala vytřeštěným zrakem, v němž bylo možno spatřit nevýslovnou hrůzu smíchanou s rostoucím vzrušením. Igor k ní přistoupil a rovněž vyzkoušel vlhkost její kundy, přičemž výsledek této zkoušky neklamně potrvdil její masochistické sklony.

Odvázali jsme Rien z kozy, přičemž se naším zrakům ukázala její přední část, krutě poznamenaná hroty hřebíků. Nyní jsme dívce spoutali ruce k sobě, přivázali k ní dlouhý provaz a ten přehodili přes větev smrku. Za něj jsme ji pak vytáhli asi třicet čísel nad zem. Konec provazu jsme omotali kolem kmene. Rien se nyní komíhala na vytažených pažích a tiše skučela bolestí. Chopili jsme se opět našich bičů a začali jsme jí protáčet jako káču. Většinu našich ran jsme mířili na přední část jejího těla, abychom docílili jednolitého zabarvení. Občas zavítal štiplavý konec našich bičů i do nasilím roztaženého dívčina genitálu, což bylo z její strany kvitováno obzvlášť bolestivým výkřikem.

Igor už ten nával vzrušení nemohl déle vydržet, přiskočil k Marice, stále připoutané ke kládě na svých ramenou, osvobodil svůj úplně ztopořený ocas a v tom okamžiku už stříkal lepkavé semeno na otročinin překvapený obličej. Ještě stříkající jí ho pak vtlačil do úst, aby mu z něj vyssála všechno žhnoucí sperma.

I já jsem cítil, jak mi semeno tepe ve varlatech, urychleně jsem spustil Rien na zem, stále svázanou jako balík jsem ji otočil na břicho, roztáhl jsem jí obě zřezané a opuchlé půlky a mocným tlakem jsem vklínil svůj naběhlý penis do jejího skvostného zadku, abych ho vzápětí až po okraj naplnil spermiemi.

Toto sexuální vybití však nemohlo uhasit perverzní žízeň, kterou jsme oba pociťovali. Rozhodli jsme se vzít nyní na řadu Mariku. Přivázali jsme ji na kozu obdobným způsobem, jako byla předtím připoutána Rien a škodolibě sledovali její rostoucí zděšení. Zbitá Rien mezitím bezvládně ležela na mokré zemi ve stále sílícím dešti, který milostivě chladil její mnohé rány, často lehce krvácející tam, kde byla kůže protržena.

Mezitím, co se Rien vzpamatovávala z výprasku, Marika byla ve středu dění. Podle dohody musela dostat dvakrát tolik a tak bylo její smyslné tělo zanedlouho plné jelit. Marika řvala jako zjednaná, až jí posléze došel dech a už jen táhle skučela. Dostala neuvěřitelných dvěstě ran a kupodivu to vydržela až do konce - pak omdlela.

Přivázali jsme ji za ruce a zavěsili do vzduchu stejně jako předtím Rien a počkali, až se probere. Déšť stále sílil a do toho přišla bouřka a zanedlouho se naše temné katovské postavy rýsovaly na pozadí černého nebe ozářeného blesky. Jeden z úderů hromu probral nešťastnou dívku k životu, čehož jsme hned využili a do jejích prsů, bříška a stehen a pohlaví se zakously naše hladové biče...


...::: Tip pro Vás: Dvojitá karabinka :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...