Public Disgrace
The Upper Floor
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

SMSka

Autor: Allanta

Hodnocení

1234567

Někdo holky, někdo vdolky a někdo to má rád pořádně naostro...

(Text je naprosto nevhodný pro vyznavače jemné mluvy :)

Čekám na něj a jsem vzrušená z toho, co bude následovat.

Konečně je tady. Už vím, co mám dělat.

Klekám si a zouvám mu boty, pak zůstanu na čtyřech, vím, že si kontroluje, jestli mám mokrou kundu, říká, že kontroluje, jestli jsem se "dost těšila". Tentokrát ale ne.

"Mazej si přinést oblečení. Víš které, půjdeme ven." slyším z jeho úst.

Krátkou sukni, punčochy a halenku.

Chystám si věci a on mezitím otevírá svou tašku a něco z ní vyndává. Jsem zvědavá a cítím, jak je jsem celá mokrá a nedočkavá, mám pocit, že mi z ní musí začít kapat na koberec…

" Pojď sem!"

Neudělám to. Chci ho trochu provokovat, pozlobit.

Přistupuje ke mně a chytí mě za vlasy: "Takže holčička zapomněla, co znamená poslušnost.. No tak to jí velice rychle připomeneme!"

Moc dobře ví, co se mnou takové tahání za vlasy dělá. A to nechci ani mluvit o tom, co to dělá s mou nadrženou kundou. Drží mě za vlasy a surově mnou smýkne na zem. Klečím před ním a vidím, že je už taky pěkně vzrušený. Rozepíná si kalhoty a strčí ho do pusy. Pořád mě drží za vlasy a přiráží mi do pusy. Mám pocit, že se udusím. Připadám si jako ta nejposlednější děvka. Nadržená a s ptákem v puse. Mám chuť si ji začít sama honit, ruce mám volné, tak toho hned využiju. Zajedu si prsty dovnitř a jezdím si nimi pěkně dovnitř a ven. Strkám si tam jeden po druhém a jsem roztažená jako bych nedělala nic jiného než s někým pořád šukala. Už jsem skoro hotová, když mi přiletí facka. Nedovolí mi to.

Sakra copak mi nedovolí, abych si to už konečně udělala? Strkám si tam tu ruku znova a pořád ho u toho kouřím. Cítím, že už brzo bude, cuká mu v něm a já vím, že to musím všechno spolykat, nesnáším to a on to ví. Drží mi hlavu a nepustí. Nepustí, dokud to všechno nespolykám. Celou dobu si honím píču a nevím kdy přestat, snad mě to už nechá dodělat, přeci mě nemůže takhle nechat. Ale další facka a smýknutí na zem mě vrací do reality. Mám pocit, že mu vyškrábu oči. Tohle není možné, tohle mi přeci nemůže udělat. Sakra, chci si to konečně udělat a je mi jedno jak a kde.

Nasazuje mi pouta a spíná je za zády. Nohy mi roztahuje od sebe a poutá k nohám stolu. Nemůžu nic, čekám, že si se mnou začne hrát, může si teď dělat co chce, může mi mučit kozy, bradavky, poštěváček, pysky.. ke všemu má volný přístup, může si dělat na co si vzpomene.

Sakra, tak ať už něco dělá.. aspoň vibrátor, svíčku, cokoliv, jen ať něco dělá.

Ale on odchází. Sedá si do křesla a jde si číst. Mě tam nechává napospas.

Nohy mám od sebe a nemůžu ani třít stehna o sebe, nemůžu vůbec nic, jen čekat. Pomalu se uklidňuju a "chladnu". Jsem naštvaná. Tohle se nedělá. Postupně ale začne převládat zvědavost. Přeci sem nepřijel jen proto, abych ho vykouřila a pak mě tady takhle nechal…


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB6000S :::...
Sexshop Sexujte.cz


Přistupuju ke mně a rozvazuje mě. Teď už jsem zkrotlá a poslušná. Kunda je mokrá, začínám být zase vzrušená.

Podává mi kožená prádlo, chce abych si ho oblékla. Prádlo? Copak nosím nějaké prádlo když jdeme spolu ven? Vždycky chce, abych byla pod šaty nahá, abych byla jako štětka a abych cítila jak mi teče šťáva po stehnech. Aby každý viděl, jak mi stojí bradavky a jak jsem nadržená, aby každý viděl, jaká jsem děvka. Pak se ale podívám na to prádlo co mi podává. Vidím, že kalhotky mají robertky. Vidím, že jsou z vnitřní strany nějaké cvočky, pak vidím, že jsou i u podprsenky. Nechci si to obléct, v tomhle přeci nemůžu jít mezi lidi. To je šílenost. Tohle ne!

Chci mu je hodit pod nohy, ale on mě chytne za ruku a strhne mě k sobě a prohlásí, že když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém. Musím se rozkročit a on mi začne nasazovat kalhotky. Do kundy vibrátor zajel hned, jsem pěkně mokrá, když mi chce dát ten druhý do zadku, tak nechci. Nemám to ráda, ale jemu je to jedno, ví, že se tak bráním pokaždé a ví, jak strašně jsem pak nadržená, že bych pak ošukala cokoliv by se dalo. Natírá ho gelem a nemilosrdně mi ho strká do zadku. Nemá smysl protestovat. Sama dobře vím, že se bráním jen naoko a že tam toho uměláka chci.

Jedna strana kalhotek už je zapnutá, teď začíná zapínat tu druhou, cítím, jak se mi hroty cvočků zapichují do kundy a do pysků, není to nepříjemné, právě naopak. Utáhl to pořádně. Mám pocit, že se udělám už jen z toho, jak mám obě díry plné a navíc ta bolest z těch hrotů, která je snad všude.

Teď přichází na řadu podprsenka. Plácne mě po zadku a já začínám vzdychat. Chci se udělat, zajíždím rukou mezi nohy a začnu se šukat tím klackem, kterého tam mám.

Chvíli se na mě spokojeně dívá, ale pak to zarazí.

"A dost. Já moc dobře vím, jaká jsi děvka, nemusíš mi to tady předvádět. Mazej se oblíknout a jdeme!"

Při každém kroku to všechno cítím, cítím ty dva čuráky v kundě a v zadku. Teču jak nikdy, mám pocit, že se při dalším kroku udělám, ale všude jsou lidi. Kdyby jen věděli, co jsem zač. Kdyby jen věděli, jak strašně jsem nadržená a že bych ojela kteréhokoliv chlapa, který by se nechal.

Už to nevydržím, prosím, aby mi dovolil se udělat, aby dovolil své nadržené děvce, aby si ji vyhonila. Tentokrát to dovolí.

Ale venku.

Musím to ještě vydržet, vcházíme do parku. Je krásně, všude je plno lidí. Procházíme se. Najednou cítím, že mi jeho ruka vjela pod sukni a stačil jenom jeden příraz rukou do kalhotek a do robertka, kterého jsem měla v kundě a udělala jsem se.

Musel to slyšet snad celý park. Málem jsem omdlela, nečekala jsem to a bylo to šílené.

Když jsem procházeli tím parkem, tak jsem měla pocit, že to mám napsané na čele, že jsem to byla já. Myslela jsem, že ani nedokážu dojít domů, věděla jsem, že jsou ty kalhotky celé mokré, cítila jsem, jak ji mám mokrou a nadrženou, cítila jsem každý hrot v kalhotkách i podprsence, stačilo, když mě lehce pohladil po zadku a měla jsem chuť umřít.

Doma jsem si to mohla sundat, kundu i zadek jsem měla roztažené, boleli mě jako čert, jen jsem doufala, že mě už dnes nechá na pokoji, chtěla jsem si začít honit kundu a dělat si jeden orgasmus za druhým a znovu a znovu si vyvolávat dnešní procházku, ale on tam zůstal. A nejen to. Znovu mi nasadil pouta, přivázal mě na stůl. Měla jsem roztažené nohy a přístupnou kundu i zadek.. Nevěděla jsem co chystá až do okamžiku, kdy prohlásil, že mě teď musí zchladit, než to dořekl, už jsem cítila kostky ledu, které mi strkal do píči. Bolelo to strašně, měla jsem ji odřenou od těch robertků a když mi tam teď strkal prsty a zasunoval ty kostky ledu hlouběji a hlouběji…

Pak provedl to samé s mým zadkem. Cítila jsem, jak mi začíná voda stékat po zadku dolů, kapala na koberec. Na prsa mi dal svorky a začal za ně tahat. Nevěděla jsem co mě bolí a vzrušuje víc.. Z kundy už dávno netekla jen voda. Odvázal mě a přinutil mě kleknout. Má ruka šla automaticky mezi nohy a začala jsem se dělat. Bylo mi jedno co chce on, můj orgasmus byl v tu chvíli nejdůležitější, ale jedno trhnutí za provázek od svorek na bradavkách mě přinutil k tomu, abych toho nechala a začala se věnovat jemu.

Zase jsem ho vzala do pusy, ale tentokrát mě nedržel za vlasy a já si řekla, že mu to celé oplatím. Všechny ty nedovolené orgasmy, všechnu to bolest, ponížení, pokoření… všechno to strašné, strašně krásné, z čeho mě kunda i zadek budou bolet ještě týden, o bradavkách nemluvě. Začala jsem ho kouřit pěkně pomalu, hrála jsem si s ním, vychutnávala jsem si ho. Jezdila jsem po něm jazykem a nikam nespěchala. Chtěla jsem se mu pomstít. Pomstít tím, že mu udělám to, co chce a že mu to udělám stejně krásně jako on mě. Jezdila jsem mu jazykem po špičce, pak ho vzala do pusy celého a pomaloučku mu po něm jezdila a kouřila…

Strčila jsem si ruku mezi nohy a začala si ji honit. Viděl to a líbilo se mu to. Byla jsem strašně vzrušená a nadržená. Potřebovala jsem se udělat, ale nedovolil to. Teď už jsem zase myslela jen na tu svou roztaženou píču a mé předsevzetí vzalo za své… ale on už věděl jak na mě.. Nedovolil mi to, tahal mě za bradavky a to bolelo a bolelo hodně. Věděl, že to nemám ráda a proto to dělal, nenáviděla jsem ho. Znovu jsem mu věnovala pozornost, toužila jsem už jen po jednom, aby se mi udělal do pusy, já to spolykala a pak dostala dovoleno se udělat a nebo aby odešel a já si ji mohla honit jak dlouho bych chtěla. Jako malá nadržená děvka.

Konečně. Konečně se udělal. Ale nedovolil mi se udělat, za to řekl, že už musí jít.. Bylo mi to líto, jsem ráda, když je se mnou, ale v tu chvíli jsem byla ráda. Konečně se budu moci věnovat své nenasytné rozmrdané kundě…

Odešel.

Přišla smska: "Žádné honění kundy, žádné orgasmy. Až ti to dovolím, ty jedna malá nadržená děvko."

Opravdu jsem jen malá děvka?


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...