Hogtied
Czech Amateurs
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Služka

část 3.

Autor: Bettymaid

Hodnocení

1234567

Po dvou týdnech služby už pro mě byla služba rutinou. Ráno si sednout k líčení, nalakovat nehty na nohou, nalepit a nalakovat umělé nehty na ruce, obléknout do mé uniformy a začít pracovat. Během dne mi pak Paní posílala další instrukce faxem. K pozičním trestům přibylo i dvouhodinové klečení v koutě, bondáž na téměř hodinu a okusila jsem i robertka mé Paní v zadečku.

Jednoho dne mi Paní poslala vzkaz, ve kterém stálo, že pro mě nakoupí nějaké věci. Následovaly instrukce k vaření večeře a čas příchodu. Byla jsem velice zvědavá, co tím myslí. Když přišla o čtvrt hodiny dříve, než jsem ji měla očekávat, nesla větší tašku a s tajemným úsměvem ji odnesla do svého pokoje. Naservírovala jsem jí večeři tak, jak to měla ráda a velice přísně vyžadovala. "Běž se vysvléct do spodního prádla a vrať se zpět." Bez mrknutí oka jsem odcupitala do pokoje, rychle si svlékla šaty a vrátila se. Paní mě nechala stát uprostřed pokoje, zavázala mi oči šátkem a sdělila mi, že mi na dnešek připravila překvapení. Stáhla mi kalhotky ke kolenům a na přirození mi přitiskla sáček s ledem, takže okamžitě opadlo mé viditelné vzrušení. Potom následovalo několik dotyků a ozvalo se cvak! Cítila jsem na penisu nějaké zvláštní sevření a okamžitě mi došlo, co měla Paní na mysli. Právě mě zamknula do pásu cudnosti. "Tak, a od teď tě mám plně pod kontrolou, Betty!" řekla mi Paní s uspokojením.


...::: Tip pro Vás: Mystim Hector Helix S - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Následoval lehce stahovací korzet a body, které mi po zapnutí na zádech perfektně obtahovalo mou nyní velmi pěknou postavu. Následně jsem si oblékla černé šaty, byly obtažené až ke kolenům, s dlouhými rukávy. K tomu krátká zástěrka. Cítila jsem se skvěle, i když na zařízení mezi nohama jsem si musela zvykat. Vyvrcholení jsem si mohla užít jen pokud se mnou byla Paní opravdu spokojená, a to bylo maximálně jednou za týden, klec na penisu jsem musela nosit neustále, což mě neuvěřitelně frustrovalo, na druhou stranu jsem věděla, že musím Paní splnit jakékoliv přání, a to okamžitě a naprosto perfektně. Paní si pro mě vymyslela také zvláštní trest, pokud jsem provedla něco opravdu závažného a usoudila, že běžné naplácání nebo bondáž by byly neadekvátně krátké. Nasadila mi pak svůj silně stahovací korzet, pořádně jej utáhla, do zadečku mi strčila anální kolík a do velké podprsenky s velmi silnými ramínky mi umístila "prsa", ve kterých byly asi čtyři litry vody. Jednak jsem byla okamžitě neohrabaná, nemohla jsem se pořádně ohnout, prsa mi bránily ve výhledu i v pohybu a nemohla jsem ani pořádně dýchat. Vše zakončovaly lodičky na deseticentimetrovém podpatku, které se daly přes pásek zamknout, abych si je nemohla sundat. Takto "vyšňořená" jsem musela zastat všechny obvyklé práce plus něco obtížnějšího (například úklid šatníku) a zůstat tak po celý den až do večera. Teprve pokud byla má Paní spokojená, odemkla mě z lodiček i z postroje, který mi nedovoloval odstranit žádnou část mé "maxiženské" výbavy. Vzhledem k tomu, že po deseti minutách práce mě děsně bolely nohy, musela jsem častěji odpočívat, o to rychlejší musela být moje práce. Další den bych si nedokázala v trestu představit.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kolík Silicone Rocker Medium Butt Plug :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...