Everything Butt
KINK Unlimited - All of Kink
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Služka

část 2.

Autor: Bettymaid

Hodnocení

1234567

V sobotu ráno jsem se vzbudila, provedla osobní hygienu a oblečená čekala na svou Paní. Večer jsem byla velice vzrušená, ale odolala jsem pokušení ulevit si. Ta hra se mi totiž začínala velice líbit, nechtěla jsem ji nějak kazit nebo dokonce ukončit chvilkovou nekázní. Paní přišla ze své ložnice rozespalá, potom co mě spatřila se lehce pousmála. "Dobré ráno madam, jak jste se vyspala? Vypadáte skvěle." Usmála se mnohem víc, viditelně ji to potěšilo. "No ty jsi ale pěkně vychovaná služtička, Betty. Běž do mé ložnice a dones mi župan. Pak mi pěkně ustel, ano?" "Jistě Paní" řekla jsem a poprvé vstoupila do jejího pokoje. Velmi pěkně zařízený, nechtěla jsem ale dlouho okounět, z ramínka jsem stáhla lehký župánek, vrátila se k Paní do pokoje a oblékla jí ho. Rychle ale pečlivě jsem jí ustlala letiště a vrátila se znovu zpět. "Připrav mi snídani - čaj, ovocnou tyčinku a jogurt." Netrvalo dlouho a měla ji na stolku před sebou. Trpělivě jsem čekala, až se Paní nají, potom uklidila a umyla nádobí. "Je vidět, že se Ti to líbí, mě vcelku taky. Mít svoji služku, aby se starala o domácnost je příjemná věc. V žádném případě ale nesmíme ohrozit Tvé studium. Včera jsem o tom dlouho přemýšlela a myslím, že můj návrh bude příjemný pro oba. Tedy jako Betty Ti budu platit jako pomocnici v domácnosti. Peníze které si vyděláš, budou vlastně za brigádu. I když nemusíš nikomu říkat popravdě, co děláš." Na to se krásně zasmála. " Další věc, která mě zajímá, je Tvůj vzhled. Jak jsi mi řekla u dotazníku, chceš se v roli Betty co nejvíce podobat ženě. Takže se budeš lehce líčit. Pak je tu velká otázka ohledně nohou. Moc by se mi líbilo, kdybys je měla oholené. Chlupaté nohy v silonkách vypadají uboze. Nakonec, budeš se zbavovat ochlupení kompletně. Na další semestr si necháš zapsat plavání jako volitelný sport. Plavci se běžně holí ochlupení po celém těle, někteří používají i vosk. To bude i tvůj případ, Betty." Koukala jsem dost vyjeveně. "Pojď do koupelny, pomůžu ti" řekla Paní a v koupelně jsem se měla vysvléknout.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Sizzling Simon eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Paní mi podala krém na holení nohou, na nic jsem nečekala a začala si jím potírat nohy. Po čtvrthodině jsem je měla krásně hladké. Následoval rozkrok, zadeček, hruď a podpaží. Po holící proceduře mě nechala obléct jen do spodního prádla. "Jsi poslušná holčička, tak se mi to líbí, čeká tě odměna." řekla mi spokojeně. V obývacím pokoji mě čekaly opět provazy a pásky. Nejdřív spoutání zápěstí, pak lokty k sobě asi na deset centimetrů, to vše k hrudníku. Po předklonu přes stůl následovalo připoutání k jeho nohám. Byla jsem nedočkavostí bez sebe, přišla ale ledová sprcha, Paní si nesla svůj kartáč na vlasy. "Nejdřív ale musíme vyřešit tvou nepozornost ze včerejška" řekla mi s úsměvem. Byl to ale moc příjemný trest, i když výchovný byl dostatečně. Po čtyřech plácnutích mi začala hladit horkou prdelku, stehna a rozkrok. Po pěti minutách jsem byla skoro na vystříknutí, následovaly další čtyři. To se opakovalo pětkrát. Nakonec mi ale Paní osvobodila penis ze sevření kalhotek a několikrát jej promasírovala. Nahromaděné vzrušení se konečně dostalo ven. Paní mi pak s úsměvem (všimla jsem si, že také dýchá zrychleně) natáhla kalhotky zpět. Donesla si dva šátky, jeden použila jako roubík a druhým mi zavázala oči. V této poloze mě nechala asi půl hodiny, bondáž se mi začínala líbit. Mezitím mě ale čekaly další změny zevnějšku a samozřejmě spousta práce, jak se na služku patří.

První přišlo na řadu líčení. Paní mi ukázala, co a jak mám používat, jak odstraňovat make-up, jak volit vhodné odstíny ladících barev. Na řadu přišla paruka, světle hnědé mikádo, do kterého mi umístila bílou stuhu s krajkovým lemem, aby mi vlasy nepadaly do obličeje. Když jsem se směla podívat do zrcadla, nevěřila jsem svým očím. Stála přede mnou nadměrně vyvinutá dívka v uniformě služebné. "Takhle nějak jsi to chtěla, Betty?" ptala se mě Paní, když jsem se na sebe koukala, "Ano Paní, je to perfektní, moc Vám děkuji."odpověděla jsem zasněně. "Fajn, takže se naučíš od zítřka malovat sama. Celkem se mi líbíš. Teď se ale postaráš o mě." Následovalo česání vlasů, jemná masáž nohou a pedikúra. Cítila jsem se moc příjemně, když jsem mohla o svou Paní takto pečovat. S radostí jem ji takto obskakovala celé dopoledne. Pak mi Paní přinesla kuchařku. "Najdi si recept na straně sedmdesátdva a dej se do vaření, Betty, v jednu hodinu bude oběd na stole." V kuchyni jsem se začala otáčet, jak to jen šlo. Paní mě občas přišla zkontrolovat, jinak mi neřekla téměř nic. Termín jsem nestihla o pět minut. Samozřejmě jsem očekávala potrestání. Deset, plus dalších deset za špatné prostírání. Po práci v kuchyni mě čekal další úkol. Chodím hrozně nemotorně a příšerně se hrbím. Takže zatímco Paní seděla na pohovce a četla si časopis, mým úkolem bylo přecházet sem a tam po místnosti s knihou na hlavě a spoutanýma rukama za zády. Vždy, když mi kniha spadla, musela jsem si před Paní kleknout, omluvit se, že ji ruším, požádat o trest a opětovné nasazení knihy.


...::: Tip pro Vás: Souprava pro bondáž Pink Passion Bondage Kit :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...