Sadistic Rope
Men On Edge
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

SKÚŠKA

část 1.

Autor: Barbara

Hodnocení

1234567

Už ako dospievajúca žena som postrehla že ma omnoho menej zaujímali chlapci ako iné spolužiačky a skôr som sa zamerala na domácu autoerotiku. Pri ukájaní som si predstavovala ako ma niekto zvedie a potom násilne donúti ku praktikám ktoré som videla na jednom mejdane ktorý sa konal u spolužiačky.

V ten podvečer podotýkam podvečer lebo vtedy som mala len šestnásť pustila Ema nejakú videokazetu s praktikami S/M ktorú vytiahla zo spálne jej rodičov. Všetky dievčatá sa tomu smiali a dookola vraveli že ten film je plný trikov a po chvíli vypli video. No ja som zistila (vtedy s hrôzou) že som vlhká medzi nohami a šla som akože na toaletu. Pri pokuse u utretie mojej mušličky som zažila môj prví orgazmus v mojom živote. Dnes môžem povedať že to bolo veľmi rýchle a nemasné a naslané ale bolo to aj niečo nové a šialené a chcela som kričať ale nemohla som lebo toaleta bola hneď vedľa obývačky kde sedeli dievčatá. Po nejakej chvíľke spamätávania sa a po nabratí odvahy (myslela som si že ma niekto počul) som vyšla von a šla sa pripojiť ku dievčatám do obývačky. Keď som vstúpila dnu tak sa všetky dievčatá dobre zabávali ale hneď som si všimla že Ivana dievča z vedľajšej triedy sa na mňa nejako podozrivo pozerá nechcela som pred ňou očervenieť a tak som rýchlo zobrala pohár vína zo stola a pripojila som sa ku ostatným kamoškam. Večierok sa skončil a ja som min. jed mesiac nemohla zabudnúť na to čo som videla na tom večierku za film.

Roky plynuli a ja som stále nemohla nájsť toho pravého partnera na sex. Jedného dňa som bola v práci vtedy mi už bolo 25 a pracovala som v našom malom mestečku ako sekretárka jednému môjmu známemu. Ten deň bol pre môj život osudný. Volal mi šéf že je chorý a nemôže sa pripojiť na internet z domu a chce odo mňa aby som mu pozrela poštu z prace. Vravela som mu že to absolútne neviem ale on trval na tom že mi to cez telefón vysvetli. Tak sme sa do toho pustili a naozaj to nebolo nič ťažké. Keďže nebol šéf v práci a mne sa práca z internetom zapáčila tak som skoro celí deň presedela pri počítači. Skoro som už šla z práce keď neviem akou náhodou som sa dostala na jednu inzertnú stránku kde sa dal poslať inzerát na zoznámenie. Vzrušená a plná očakávania som tam aj svoj inzerát poslala. Po dvoch dňoch mi prišla odpoveď (bolo ich viac) po ktorej prečítaní som ostala ako obarená vodou. VEZMEM ŤA DO SLUŽBY.

Nejdem to už naťahovať tak to zrýchlim a vynechám niektoré detaily. Dostala som sa do služieb jednému dominantovi z vedľajšieho mesta ktorí mi už pri vstupnom pohovore povedal že to so mnou myslí vážne a že keď skončí svoju prácu tak bude so mňa poslušná otrokyňa ale len s jednou podmienkou a tá je že mu to budem musieť dokázať poslednou skúškou mojej nekonečnej oddanosti voči jeho osobe. Odo dňa kedy som nastúpila do služby môjmu novému pánovi sa mi začal veľmi meniť život. Zažívala som konečne neskutočne krásne chvíľky ktoré som si aj veľmi vychutnávala. Po ôsmich mesiacoch mojej služby mi pán oznámil že na ďalšom stretnutí teda v sobotu príde môj deň D.

Kompletne som sa roztriasla a ledva došla domov. Celé štyri dni som rozmýšľala či som na konečnú skúšku pripravená ale v osudnú sobotu som sa vzchopila a šla som zo vztýčenou hlavou na stretnutie (to som ale naozaj nevedela čo ma čaká). Dorazila som ku pánovi presne ako vždy a na privítaní som nepostrehla žiadnu zmenu ako v iné dni. Ten večer prebiehal tak nejako normálne ako vždy som dostala po príchode klystír následovne rozťahovanie môjho analneho otvoru poriadny výplach pošvy atď. Po hodinke rôznych trestov mi môj pán nakázal aby som sa presunula do umývacej miestnosti. Myslela som že idem dostať ďalší klystír ale po príchode do miestnosti som si všimla že uprostred je mohutná stolička s operadlom na pripevnenie trupu a rúk vedľa nej bol stôl na ktorom bolo niečo prikryté bielou plachtou. Po pár krokoch som zazrela na inej stoličke obrovské umelé penisi a rôzne pomôcky. Hneď som vedela čoho sa bude týkať moja záverečná skúška. Celých osem mesiacov ma môj pán pripravoval na extrémne rozťahovanie mojich dutín. Vtedy to naozaj začalo pán mi prikázal aby som si zaviedla najprv do analu hodne hrubý falus s hadičkou.

No poviem vám že som mala čo robiť aby som ho tam dostala ale nakoniec sa mi to podarilo. Zadok ma príšerne bolel ale bola som zvyknutá no vtom prišiel pán a prikázal mi aby som si ľahla na zem a roztiahla nohy. Rozkaz som okamžite splnila a za chvíľu som pocítila ako sa do mojej pošvy prediera tiež niečo obrovské nejakú dobu to trvalo ale nakoniec som to mala v sebe. Musela som vstať a môj mučiteľ mi tie dve veci zafiksoval špeciálnymi gumenými nohavičkami. Musela som chvíľu chodiť aby som si riadne vychutnala ten pocit keď vás niečo o priemere sedem centimetrov v každej diere fajn preberá ku životu že vám je až do plaču. Odrazu prišiel rozkaz aby som si sadla na tú stoličku z operadlom. Keď som si na ňu sadla nebolo mi všetko jedno tie falusi sa do mňa ešte viac zaborili a ja som si myslela že ma vo vnútri komplet roztrhalo. Môj mučiteľ mi pomaly pripútal celé telo koženými popruhmi tak že som sa nemohla ani pohnúť bola som kompletne nehybná. Po dokončení som počula zvonček u vchodových dverí. Pán sa ešte rýchlo zohol a pripumpoval do obidvoch falusov vzduchu že mi v tom momente vyhŕkli slzy a rezignovala som. Už som mu chcela povedať že dosť ale v tom strhol bielu plachtu zo stola a odišiel preč. Pozerala som na ten stôl a bola som v nemom úžase. Neboli tam žiadne S/M pomôcky ale nožnice strojček na strihanie vlasov britva žiletky pena na holenie depilačný krém nejaký sprej hrebeň a rôzne povrazy. V prvom momente som ostala úplne bez slov a myšlienok. Čo to malo znamenať veď od nástupu do služby bola jedná z prvých podmienok od môjho pána starať sa o kompletné odchlpenie môjho tela z výnimkou hlavy. Hlavy hlavy hlavy stále mi to rezonovalo v mysli že som až zabudla čo za peklo mám medzi nohami.

Pozerala som sa nechápavo na ten stôl. Po piatich minútach čakania na pána a neustáleho rozmýšľania ma obaril studený pot po celom tele. Spomenula som si ako mi pán na jednom stretnutí vravel že keď so mnou skončí že budem úplne inak vyzerať. Myslela som si že tým myslí moje dva otvory tam dole veď to tomu aj spelo teraz som už naozaj dole inak vyzerala mala som pošvu a aj analny otvor tak roztiahnuté že som si tam hocikedy mohla v pohode schovať plechovku od pepsi. To snáď nikto nemyslí vážne že by mi niekto na svete chcel ostrihať moje najkrajšie a najmilovanejšie vlasy o ktoré sa starám už od detstva ako o niečo čo máte naozaj veľmi rad. Veď som ich ani nikdy nikomu nezverila keďže mám vlasy dlhé po pás tak si bez problémov každý mesiac sama zastrihujem končeky vlasov. Ešte raz som sa pozrela na ten stôl a prezrela tie šialené nástroje na strihanie vlasov a vtedy som sa absolútne rozhodla že toto nikomu nedovolím. Bola som rozhodnutá povedať pánovi že ak je toto tá posledná skúška tak som ju nesplnila. Čakala som kedy príde pán a všetko si vysvetlíme. Desať minút pol hodina a stále nikto nechodí a vtedy to začalo neskutočne ma začali bolieť partie tam dolu od tých dvoch fešákov. Bolesť začínala byť neznesiteľná. Po hodine mi bolo od bolesti tak zle že som skoro omdlela. Náhle sa otvorili dvere a do miestnosti vstupoval môj pán s nejakou osobou. Bola som úplne dezorientovaná lebo na našich stretnutiach nebola nikdy žiadna osoba navyše. Začala som byť v rozpakoch čo ak to bude niekto kto ma pozná? Veď by som sa prepadla od hanby. Pán pristúpil bližšie a vtom som uvidela tú druhú osobu. Neuveríte mi ale skoro som dostala infarkt. Bola to Ivana bývala spolužiačka z vedľajšej triedy. Samozrejme že vypadala trochu inak hlavne bola staršia no proste bola s nej žena s vyvinutými prsiami a s nakrátko ostrihanými vlasmi. Nemohla som tomu uveriť a len som zízala s otvorenými ústami. Ani som si nevšimla kedy mi dal môj pán do úst gumenú loptičku s hadičkou a niekoľkými rýchlymi stiskami koncovky nafúkol loptičku v mojich ústach na loptu ktorá mi kompletne vyplňovala ústnu dutinu tak že som nemohla nič povedať a bolo počuť len nejaké nezrozumiteľné huhlanie. Pán mi povedal aby som sa pripravila že čoskoro príde finále a že budem z koncovkou veľmi spokojná. Pristúpil ku mne zohol sa a ešte trochu prifúkol vzduchu do vyplňovačov mojich útrob a na hrôzu ku tomu všetkému pustil do obidvoch vibrácie. Už som sa videla niekde na chirurgii ako ma vo vnútri zašívajú.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - masér prostaty Sirius Silicone :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kývala som hlavou ale obidvaja sa otočili a odišli preč. Verte mi bola to moja najdlhšia pol hodina v mojom živote. Vtedy sa zase otvorili dvere vošiel pán a j s Ivankou a ja som si hneď všimla že Ivanka nejako divne chodí a bola prezlečená do krásneho červeného priliehavého latexu. Pristúpili ku mne a hneď som videla a počula že Ivanka má tiež niečo podobné medzi nohami ako ja. Pán sa postavil predo mňa kontroloval moju pošvu aj anal či je všetko v poriadku. Vtom som ucítila ako ma Iva zozadu chytá za moje vlasy a vyčesáva mi ich všetky dohora ako keby som bola zavesená za nohy dole hlavou. Svoje šikovné vyčesávanie zakončuje upevnením do gumičky takže mám na hlave takú fontánku. Pokračuje ďalej a robí mi z fontánky klasický pevný cop len to malo jeden háčik ten cop po dokončení stál vzpriamene ako bič zakončený uzlom. Cítila som veľmi nepríjemné šklbanie na korienkoch vlasov z toho ako pevne mi Ivanka stiahla vlasy. Môj pán sa tomu zatiaľ len prizeral no keď Iva finišovala tak zobral zo stola lano ktoré previazal že na konci bola slučka a opak mal dva konce. Postavil sa na stoličku a na hák kde väčšinou pripevňoval klystírové sáčky zavesil kladku s jedným kolesom. Vôbec som z toho nemala dobrý pocit ale čo tam po pocitoch keď dole ma už naozaj trhalo všade kde sa dalo aspoň som mala ten pocit.

Keď zavesil kladku tak potom prišlo niečo strašné zobral do ruky môj nový cop a uzol na jeho konci zasunul do slučky a zatiahol. Potom jednoducho tie dva konce previedol cez kladku a zišiel zo stoličky. Ivanka odsunula stoličku pohladila ma po mojej uslintanej tvári a povedala že za chvíľu bude všetkému koniec a že budem veľmi rada ako to skončí. Z hrôzou som sa na ňu pozerala a nechápala čo tým myslí. Odstúpila od môjho kresla a vtedy to prišlo. Chvíľka ktorá mi naozaj zmenila život. Môj pán zatiahol za tie dva konce a natiahol mi cop. Zvreskla som čo sa do nafúknutej loptičky zmestilo ale to vôbec nekončilo. Ten bezcitný tyran ťahal viac a viac až som cítila ako sa mi celé telo naťahuje ako na škripci len z jedným rozdielom. Ten rozdiel asi všetci chápete. Nebola som naťahovaná za ruky ale za vlasy. Neviem kedy prestal ťahať ale keď som sa trochu zorientovala tak tie dva našponované konce boli už prichytené o kreslo. Neviem ako vám mám popísať tú bolesť ktorú som práve zažívala ale plakala som tak že mi slzy tiekli prúdom po mojej zaslintanej tvári. Keď som po tomto všetkom uvidela ako ty dvaja bezcitný ľudia odchádzajú a Ivanka hovorí môjmu pánovi že čo budem robiť potom keď ma začnú naozaj týrať keď teraz tak vrieskam. Vtedy mi naozaj nebolo všetko jedno. Vrieskala som čo to dalo ale nič platné. Po niekoľkých minútach ma začala neskutočne páliť celá hlava a nikdy by som tomu neverila že také niečo v duchu poviem. Skurvené vlasy. No neviem že či som iba ja nejaká citlivka ale za nejakú dobu ma bolelo všetko strašne a ku tomu sa pridal nevídaný jav. Začalo mi strašne šklbať v ušiach.

Po nejakej dobe (pripadalo mi to ako po roku) prišli ty dvaja. Ivanka sa postavila ku mne a povedala mi že teraz pôjde do tuhého. Zavesila sa na lano a ešte viac ma natiahla myslela som si že teraz naozaj omdliem. Môj tyran odviazal konce od kresla ale bolesť neprestávala keďže Iva držala pevne povrazy v rukách. Konce povrazov potom ta bezcitná beštia prevliekol cez krúžky na mojich bradavkách našponoval poriadne povrazy tak že bradavky ťahali moje prsia dohora. Potom prikázal Ivanke aby pustila povraz. Nie to naozaj nemohla spraviť. Tá kurva ten povraz pustila. Tie napnuté vlasy teraz držali moje prsia a hlavne bradavky. Nebudem to naťahovať proste som omdlela. Po chvíľke som sa prebrala a to čo som prežívala sa nedá opísať. Dole som bola roztrhaná hlava ma pálila ako keby mi niekto oblial hlavu kyselinou a do toho všetkého som neverila že mi ešte neodtrhlo bradavky. Strašne som plakala keď prišiel tyran ku mne a vytiahol mi z úst tú loptičku. Po dlhej dobe som sa poriadne nadýchla prosila ich nech to u skonči. Môj pán mi povedal že ani on si nič iné neželá ale že nevie ako mi môže pomôcť. Pozerala som na neho ako vyoraná myš keď do toho Ivanka povedala že za všetko môžu moje vlasy.
Neváhala som ani chvíľu a vykríkla som že nech spravia čo len chcú len nech to prestane. Môj pán mi povedal že dobre ale že im musím pomôcť.

V duchu si hovorím či mu nešibe. Nešibalo mu. Odviazal mi pravú ruku a podal do nej nožnice ktoré boli pripravené na stole. Neviem prečo asi zo zúrivosti som neprestrihla povraz ale automaticky som priložila nožnice ku copu a chcela o odstrihnúť. Samozrejme že to nešlo nemala som už ani toľko síl a každá sekunda naviac môjho utrpenia bola menej znesiteľná. Pristúpila som teda ku tej najhoršej variante aká bola. Priložila som si nožnice ku korienkom vlasov a začala som si sama strihať moje milované vlasy. Nešlo to tak rýchlo ako som si predstavovala ale pramienky vlasov ktoré som už odstrihla zanechávali za sebou aspoň akú takú úľavu. Lenže paradoxne čím viac som si strihala vlasy tým menší počet kusov držal napnutý povraz a tým viac to bolelo. Ivana to videla povedala či nechcem pomôcť. Samozrejme som prikývla a vtom už mala dielo skazy v rukách Ivana. Zobrala nožnice a šikovne mi začala strihať vlasy a ja som cítila že to bude mať čoskoro koniec. S letargiu som sa oddávala Ivinmu mrzačeniu mojich vlasov ale bola som aj rada a duchu som si vravela že nech mi čo najskôr ostrihá hlavu. Pri tom super pocite som si ani nevšimla že mi prestali v kunde a zadku vibrovať tie dva falusi. Cítila som aj ako mi môj pán vypúšťa vzduch a o chvíľu som ani nevedela že tam ešte niečo mám zasunuté. Odrazu som ucítila ako mi prsia pleskli o moju hruď a stiahli sa na pôvodnú veľkosť. Vtedy som už vedela že Ivana svoje dielo dokončila. Môj pán ma odviazal nadvihol a vytiahol so mňa tie sfúknuté vibrátory.

Celím telom sa mi začal rozplývať pocit blaženosti. V tom prišla Ivana so zrkadlom a ja som vtedy uvidela niečo strašné. Absolútne som nepoznala tú ženu v zrkadle bol tam niekto kto vyzeral ako z hororu. Trojcentimetrove vlasy na pravej strane vpredu žiadne na ľavej strane biele fľaky no proste hrôza. Toto by nedokázal ani opitý holič. Ty dvaja sa na mňa len tak pozerali tiež s evidentným úžasom. Pozrela som sa nad seba uvidela moje bývalé vlasy. Bola to len nejaká čiapka s copom. Bolo mi to už všetko jedno aj keď som stále pociťovala úzko v krku keď som si predstavila že tam visia moje milované vlásky. Pán podoprel zrkadlo tak aby stálo samo a videla som sa v ňom. Povedal mi že vie že ma páli celá hlava. No páliť ma pálila ale nebolo to nič oproti tomu čo som prežívala pred pár minútami a dodal že mi môže pomôcť. Spýtal sa ma či som s tým čo mám na hlave spokojná. No asi ani chlap v base by s takýmto niečím nebol spokojný a vedela som na čo naráža tak som ho poprosila nech to dokončí aj zo sľubovanou úľavou. Prikázal mi roztiahnuť nohy skoro som zase zamndlela keď som si predstavila že niečo ide do mňa strkať. Ale vtom prikázal Ivane aby mi začala veľmi jemne lízať kundu. Tak sa aj stalo no bolo mi to dosť nepríjemné od ženy.

Pán sa postavil za mňa a videla som v zrkadle ako berie strojček a dáva dole nástavec. Chytil mi hlavu predklonil zapol strojček a vtedy prišiel najväčší šok celého dňa. Keď som počula zvuk strojčeka tak som sa celá rozchvela a pri predstave že ten sadista mi o chvíľu oholí hlavu strojčekom bez nástavca tak som z hrôzou zistila že ma to totálne rajcuje a začínam prudko vlhnuť. Priložil na temeno hlavy vrčiaci strojček a začal pohybovať mašinkou do polky hlavy. Je to neuveriteľné ale mala som s toho blažený pocit. Do toho som začala vnímať Ivanu ako sa mi perfektne a jemne stará o moju kundu. Keď bol na zadnej časti hotový prebehol mi strojčekom okolo uší. Keď že som mala predklonenú hlavu tak som nič nevidela len ako pozostatky mojich havraních vlasov padajú do môjho rozkroku a jak som spomínala že ma Ivana lízala tak všetko jej padalo na jej hlavu. Pán ma chytil za čelo a narovnal mi hlavu tak že som sa videla v zrkadle a videla som aj to čo sa blížilo. Priložil mi strojček na pravú stranu čela a začal ťahať mašinkou dozadu. Keďže to bola tá strana hlavy kde ešte nejaké vlásky ostali tak pri posune mašinkou ostávala za ňou krásna biela cestička holej kože. Toto keď som uvidela a cítila ten kov holiaci moju hlavu tak som začala hodne vzdychať a po niekoľký prejazdov mojej hlavy strojčekom som sa neskutočne za pomoci Ivani spravila.

Ale nebolo to len tak nejaké spravenie. Mala som pocit že som sa Ivke vystriekala do úst ako chlap. Keď som sa spamätala tak môj pán bol už hotový. Mala som krásne ostrihanú hlavu na veľmi ale naozaj veľmi malé strnisko. Bola som šokovaná ako sa mi to páči. Ivka evidentne vedela že už nemá význam ma ďalej lízať tak sa postavila vedľa mňa a je som videla ako jej moje kratučké vlasy padajú z jej krku po latexovom oblečení na zem. Ivana bola blondína a tak bolo na jej hlave vidno množstvo zapichnutých mojich vlasov ktoré mi padali pri strihaní. V tom som ucítila ako mi môj pán nanáša na hlavu holiacu penu a rovnomerne roztiera po celej hlave. Nevedela som čo mám cítiť lebo som tomu ani neverila že mi oholí hlavu úplne na koleno. Zobral pripravenú žiletku a presne tak ako strojčekom mi chodil po hlave žiletkou. Totálne som si to vychutnávala a zavrela som oči a slastne vzdychala. Keď skončil a ja som cítila že už nemá na hlave penu tak som otvorila oči. Nemať ten deň klystír tak po tom čo som uvidela by som sa asi posrala vzrušením. V kresle sedela nádherná žena s úplne oholenou hlavou. Mala som dokonale oholenú hlavu. Keďže som mala predtým ako sa toto všetko udialo husté čierne vlásky cez ktoré moc slnko neprešlo videla som jemne opálenú tvár ale úplne bielu hlavu.

Pán mi povedal že ešte pred tým než mi oholenú hlavu postrieka špeciálnym sprejom ktorý zmrazí korienky vlasov a po ktorom príde totálna úľava prebehne mi celú hlavu britvou. Keď bral britvu do ruky nesmelo som sa opýtala či sa môžem pri tomto akte dráždiť na kunde. Pre moje potešenie mi to povolil. Priložil britvu ku hlave a ja som si začala dráždiť kundu. Ten pocit keď vám niekto behá britvou po holej hlave na sucho by som chcela dopriať všetkým čo toto čítajú. Skoro som už bola keď náhle prestal a zobral do ruky pripravený sprej. Začal mi pod vysokým tlakom striekať na hlavu nejakú emulziu. Mal pravdu to uvolnenie ktoré som zažila bolo neskutočné ale aj tam dole. Zmietala som sa v kŕčoch orgazmu a ziapala ako keby ma bili. Ani som si nevšimla kedy skončil ale už stál predo mnou a rozkázal mi nech zídem z kresla a kľaknem si na kolena. Spravila som čo kázal a ostala som v šoku. Môj pán po prvý krát za tie mesiace čo som ku nemu chodila vytiahol zo svojich kožených nohavíc svoju obrovskú kladu a po niekoľkých pošúchaniach svojho údu sa mi vykydal na moju čerstvo oholenú hlavu. Potom dodal. Skúšku si splnila.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...