Divine Bitches
Whipped Ass
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Škola

část 1.

Autor: Karel

Hodnocení

1234567

Konečně jsem se dostala do další fáze života, kdy už jsem konečně našla sílu vyprávět můj příběh. Věřte mi, že až nyní jsem dospěla k názoru, že když vypovím svůj pohnutý příběh tak nejenom očistím svoji mysl a snad se mi i podaří na vše zlé co se mi přihodilo lépe zapomenout, ale i pomoci jiným ženám aby se jim něco podobného vyhnulo.

Stalo se to v roce 2001 kdy jsem na jaře oslavila své 18 narozeniny. V tisku jsem objevila inzerát, že jistá firma zajišťuje pro mladé dívky (teď už vím že naivní) práci v zahraničí. Text zněl nějak takto- sháníme větší počet dívek a žen na práci v zahraničí. Jedná se o velmi zajímavou, dobře ohodnocenou práci, např. asistentka režiséra, příprava na natáčení filmů, zajišťování občerstvení na filmovém place, umisťování filmových kulis a předmětů, úklid, starost o zvířata účinkující ve filmech atd. Jak dvojsmyslný text toho inzerátu byl, jsem poznala záhy.

Mojí jedinou starostí tenkrát bylo jak nejrychleji vypadnout z domova, vydělat nějaké peníze a ukázat svému tátovi, že jsem samostatná. Proto jsem neváhala ozvala jsem se na inzerát, rodičům oznámila že na 5 až 7 měsíců vyrážím do světa a z lanařila ještě mojí nejlepší kamarádku Petru. Na schůzku s producentem jsem se nemohla dočkat. Pozvali nás 1.4. (apríl…) na schůzku, která se měla konat v jednom Pražském hotelu. Ve 14 hodin jsme nacupitaly do hotelové recepce a ptali se po panu Karlu Rychlém. Z křesla se zvednul vysoký, urostlý, na ježka ostříhaný muž tak kolem 30-35 let, přistoupil k nám dvěma a představil se. Dobrý den slečny! Jmenuji se Karel Rychlý jsem zástupce producenta a mám za úkol vás dopravit na letiště a cestou vám vysvětlit a přiblížit vaší budoucí práci. K uším nám doléhal klidný a příjemný hlas a když jsem se mu podívala z příma do očí lehce se usmál a pravil. Vy jste jistě slečna Jana Malá, že? Přikývla jsem. A toto teda musí být vaše kamarádka Petra Kafková. Jsem rád , že vás mohu poznat. Od teď budu vaším rádcem, učitelem a budu se vám snažit vysvětlovat vaše nové povinnosti v zaměstnání. Jsem okouzlen vaší krásou! Myslím, že až vás uvidí samotný režisér tak pro vás najde i nějakou roli ve filmu! V tu chvíli jsme byli štěstím bez sebe. Rozhovor ještě chvíli plynul a ke mně doléhali slova jakoby zdáli. Už jsem se viděla přinejmenším v Hollywoodu. Pochvíli k nám přistoupil pikolík a řekl Karlovi (poprosil nás jestli si mužem tykat), že před hotelem čeká automobil co nás má odvézt na letiště. Vzal naše zavazadla a šel napřed. Karel nám každé dal 500 euro pro začátek na osobní výdaje a ujistil se, že máme vše (pasy, vyšetření lékaře atd.). Vyšli jsme před hotel a tam na nás čekala krásná černá limuzína s neprůhlednými skly. Pikolík držel dveře a já jsem okem mrkla na Petru a nastoupila jako když mám odjet pro svého pátého Oskara. Vevnitř byly velké červené kožené sedačky, bar a z reproduktorů zněla tichá hudba. Auto vyrazilo a my se tvářily jak když nám patří svět. Karel nám nabídnul sklenku 12 leté whisky. Ťukli jsme si a kopli skleničku do sebe. Nalil nám ještě jednu, ale když jsem si jí od Karla brala vyklouzla mi z ruky a já omdlela.

Probrala jsem se v naprosté tmě. Byla mi zima a v rohu něco potichu oddechovalo. Ležela jsem úplně nahá na studené betonové podlaze. Pomalu jsem se zvedla postavila se ke stěně a začala kolem stěny šátrat jestli nenajdu vypínač. Strašně mě bolela hlava a měla jsem žízeň. Z ničeho nic se v místnosti rozsvítilo oslepující světlo. Bylo takové intenzity, že jsem si musela zakrýt rukou oči než si pomalu začali zvykat. Zarachotil klíč v zámku, pak ještě pár zvuků připomínající odsunování petlice a do místnosti vstoupil Karel. Bez řečí přistoupil ke mně a vší silou mi dal facku. Upadla jsem na zem na něco měkkého. Byla to Petra, kterou jsem nárazem probudila. Než jsem se stačila probrat z šoku, Karel mě připoutal ke krku nějaké vodítko a trhnutím mě postavil a táhnul mě ven z místnosti. Petra měla vytřeštěné oči. Táhnul mě stále beze slov nějakou dlouhou chodbou s mnoha dveřmi a já za ním sotva cupitala. Otevřel jedny dveře vtáhnul mě do místnosti a kopnutím dveře zabouchl. Ze stropu v půli místnosti visel nějaký hák a na něm rozporka jaká se používá na zabijačce. Zručně mi přivázal na každou stranu jednu ruku a nějakým kolem mě zdvihnul tak, že jsem se dotýkala podlahy jen špičkami prstů. Vše se událo neuvěřitelně rychle. Až teď jsem se teprve odvážila se vzlykáním zeptat Karla co se to děje. Odpověď byla rychlá. Dostala jsem druhou facku, která překonala tu první. Roztočilo mě to na zavěšeném háku. Karel si přitáhl židli, usadil se zapálil si cigaretu, vyfoukl kouř a poprvé promluvil.

Tak ty jsi si ty kundo fakt myslela, že poletíš do Anglie? Nečekal na odpověď. Teď ti řeknu co bude tvoje nové zaměstnání a uchechtl se. Jestli mě jen jednou přerušíš tak toho bude tvoje kunda litovat. Nemusíš se bát, že si ve filmu nezahraješ. Až budeš připravená tak s tebe bude učiněná hvězda. Jediným tvým úkolem teď bude trénování na role ve filmech. A ne ledajakých. Točíme porno toho nejhrubšího zrna. A věř mi, že nejhrubšího. Po těhle slovech jsem zalapala po dechu. Vykřikla jsem ty svině!!! Okamžitě mě puste nebo vás udám na policii! Karel se zvednul, šel ke skříni v rohu přitáhl si k ní nějaký stolek na kolečkách a začal na něj ze skříně pokládat různé předměty. Z hrůzou jsem na něj zírala. Bič, důtky, nějaké nerezové nástroje, ale hlavně několik robertků, ale takových rozměrů, které snad ani nemohli být určené pro lidi. Došel ke mně vzal si do ruky důtky které měli na konci řemínků malé uzlíky a řekl. Teď ti dám první lekci za to že si otvíráš tu smradlavou držku když se tě pán na nic neptal. Pak to začalo. Poodstoupil a vší silou mě udeřil přes prsa. Větší bolest jsem ještě v životě nezažila. Ovšem to hodlal rychle změnit. Druhá rána směřovala znovu na prsa akorát pod jiným úhlem, ale stejné, ne li větší intenzity. Řvala jsem takovým způsobem až mi přeskakovali hlasivky. Asi po 20 ráně mě chytnul nohu zvednul jí až k mé ruce a nějakými řemínky ji k ní přidělal. Totéž udělal i s druhou nohou. Zvednul mě do větší výšky takže jsem měla rozevřenou buchtičku ve výšce asi 170 cm. Pak si vzal ze stolku rákosku asi 1cm silnou a rozmáchl se a udeřil mě obrovskou ranou přímo do škvíry. Jestli jsem si před chvílí myslela, že větší bolest neexistuje tak jsem se spletla. Byla to taková bolest, že hned po první ráně jsem se pomočila bolestí. Než stačila největší bolest odeznít už na mojí nebohou buchtičku dopadla druhá rána. A třetí. A další. Kroutila jsem se a snažila jsem se z pout nějak dostat, ale rány dopadaly stále rychleji a vzali mi veškerou sílu něco udělat. Po asi osmé ráně jsem omdlela. Probudila mě palčivá bolest v nosu. Dal mi čichnout nějaké lahvičky která mě probrala. Jen jsem potichu usedavě brečela. Bála jsem se ho rozčílit, aby nezačal znovu s výpraskem.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - dildo Wave Electro :::...
Sexshop Sexujte.cz


Znovu si sedl do křesla, zapálil si druhou cigaretu usmál se a pravil. Tak a první lekci máš za sebou. Teď už víš kdy máš mluvit a kdy ne. Od zítra budeš chodit do první třídy. Je jich tu celkem 6. Až ukončíš 6 třídu budeš krásně poslušná připravená kunda, která bude umět divy. Záleží jen na tobě jak rychle se situaci přizpůsobíš a za jak rychle pochopíš, že ti stejně nic jiného nezbývá. Každá třída trvá přibližně měsíc. Někde budeš dělat rychlé pokroky a tak budeš moc postoupit dříve no a jinde se klidně můžeš zdržet. Budeš cvičená na obrovské zvětšení kundy a prdele, na pojídání hoven chcanek a zvratků, na šukání s naším koněm atd. Poslouchala jsem ho s pusou dokořán a doufala že je to jen sen. To přece nemůže být pravda! Dneska už je pozdě na výcvik, ale abys věděla co tě čeká v první třídě, která je určená na roztahování kundy tak na dnešní noc dostaneš hezkého přítulného přítele. Ale ještě musím zjistit jak velkou tu tvojí smradlavou kundu máš. Odvázal mě a já se sesunula na zem. Lehkým kopnutím do žeber mě donutil postavit. Sedni si tady do tohodle křesla. Vyškrábala jsem se do křesla, které vzdáleně připomínalo gynekologické křeslo. Bylo na něm plno úchytek, madel, napínacích kladek a bůhví co ještě. Připevnil mi nohy řemínkama a potom bolestivě roztáhl nohy od sebe nějakým motůrkem. Ruce mi svázal za hlavou k nějaké tyči. Nejdřív ti připravím kozy, mroukal si pro sebe. Vzal velké šídlo a z boku mi propíchl bradavku. Začala jsem naříkat, ale jeho pohled mi naznačil, že to není správný přístup. Při druhém propíchnutí prsou jsem jen tiše sykala. Pak do nich umístil kroužky, které sotva dostal do připravených dírek. Bolelo to strašně, ale při představě, že mě znovu bude bít rákoskou přes buchtičku jsem jen zatnula zuby a tiše kňučela. Potom vzal do ruky nějaký velký rozvírák a bez nějaké přípravy ho začal do mě šroubovat. Bolelo to neskutečně. Buchtičku jsem měla celou opuchlou od předchozího bití. Neudržela jsem se a začala sténat. Zchladil mě tvrdým pohledem, tak jsem sebrala veškerou zbývající sílu a snažila se vydávat co nejtišší zvuky. Když byl s hloubkou rozvíráku spokojenej, tak ho začal rozevírat. Když se mu podařilo mě otevřít tak, že jsem myslela, že už dávno musím prasknout tak přestal. Zálibně si mě prohlédl. Zapamatuj si ty kundo svoji velikost. Za měsíc se ti do kundy vejde tohle. A ze skříně vytáhl něco po čem mi přeběhl mráz po zádech. Byl to odlitek falusu z nějaké gumy, který byl na výšku dobrých 40 centimetrů vysoký, ale mě zarazila jeho šíře. Na začátku měl průměr tak 15 cm ale dole byl široký jak dno kýble. Zapomeň na to, že si pak někdy normálně zapícháš. Leda tak se slonem, ale i ten by ti tam pak vyklal a začal se upřímně smát. Já jsem se zase upřímně rozbrečela. Dostala jsem se svoji naivností mezi hnusné devianty bez skrupulí. Ještě jednou si mě změřil nakolik se mu mě povedlo otevřít, zapsal si to do nějakého notesu a vyndal rezevírák. Ulevilo se mi. Ovšem jen do té doby než ve skříni našel falus, který byl o jeden centimetr v průměru silnější než byl rozměr co naměřil. Odpoutal mi ruce, položil mi tu obludu na břicho a řekl. Teď si ho narveš až na doraz do sebe. Je namazaný pálivým olejem takže to zvládneš. A bude v tobě než vykouřím tuhle cigaretu. Jinak se připrav na něco co se nedá s první lekcí vůbec měřit. Strčil si cigaretu do úst, zapálil si, sedl do křesla a na tváři vykouzlil úsměv jako při našem prvním setkání v hotelu. Asi 3 vteřiny jsem na něj nevěřícně koukala než mi došlo, že bych měla co nejdřív začít abych měla šanci tu obludu do sebe narvat. Představa, že bych měla podstoupit něco co má být horší než 1 lekce mi na čele vyrazila studený pot. Vzala jsem tu kládu do obou rukou, protože v jedné bych ho ani nemohla zvednout a přiložila na kraj kundičky. Ještě jednou jsem se podívala na Karla jestli to opravdu myslel vážně, ale ten jen v klidu vyfoukl kouř z cigarety a já z hrůzou zjistila, že už jí třetina chybí. Začala jsem ho do sebe soukat. Musela jsem spěchat tak jsem použila co největší sílu co mám. Povedlo se mi do sebe dostat jen polovinu žaludu, když jsem začala cítit, že zažíná ukrutně pálit. Podívala jsem uslzenýma očima na Karla a ten mi ukázal poslední zbytek cigarety. S největším vypětím sil jsem s ním začala v sobě rychle otáčet abych usnadnila průnik. Lezl do mě kousek po kousku a když Karel vstal aby si šel típnout cigaretu měla jsem ho v sobě celého. Nikdy bych nevěřila, že to do sebe dostanu. Přišel ke mně, zkontroloval zasunutí, ještě centimetr do mě zarval a řekl. No vidíš svině široká. Takhle se mi to líbí. Ještě ho uchytíme aby ti nevyklouzl a ráno budeš o kousek volnější. A znovu se uchechtl. Vzal nějaké popruhy, které mi připevnil k pasu a od nich přes kundičku vedl nějaký pás z kůže který provlékl mezi nohama a na zádech upnul. Rozvázal mi nohy a rozkázal ať se postavím vedle křesla. Jak jsem slézala, myslela jsem že umřu. Tlak v podbřišku byl neskutečný. A jak jsem ho do sebe dostávala otáčením tak jsem se vevnitř odřela, takže pálení se stále stupňovalo. Postavila jsem se vedle křesla z roztaženýma nohama. Jinak to nešlo. Vzal mi ruce a svázal mi je za zády. Teď si klekni. Tak jsem si pomalu začala klekat, když mě chytnul za ramena a z prudka mě přitlačil k zemi. Řek jsem kleknout a to znamená hned! Jak mě přirazil k zemi tak ta kláda ve mně ještě víc narazila na dno. Začal si v klidu rozepínat poklopec a pak na mě vytáhl úd dobrých 25 centimetrů dlouhý. Teď mě poslouchej. Pěkně mě vyhulíš a až ti vystříkám držku tak mě pěkně očistíš. Potom se ti vychčiju do držky a jestli upadne jen jedna kapička chcanek na zem tak si tě zítra podám. To mi věř. A položil mi svůj klacek na jazyk jak na stůl. Nezbylo mi nic jiného než začít. S největším potěšením bych mu ho ukousla až u kořene , ale představa následků mi to hned z hlavy vymazala. Jemně jsem ho začala olizovat až po kořen a jazykem ho dráždila na uzdičce. Po chvíli mi vzal hlavu do dlaní a začal mi nemilosrdně přirážet do krku. Začala jsem se dusit, ale představa bytí mě nutila to vydržet. Po chvíli to v něm zacukalo a do krku mi začalo proudit semeno. Trochu semena mi stříknul na jazyk, abych jak řekl, mohla vychutnat jeho chuť. Celého jsem olízala a při představě co bude následovat se mi zvedal žaludek. Tak pojď holka, už se dočkáš už ti to vezu. A začal mi močit do úst. Aby mi neukápla žádná kapka pevně jsem ho sevřela ústy a snažila se co nejrychleji polykat. Jenže příval chcanek jsem nezvládla a zakuckala se. Tím jsem mu trochu prskla na břicho. Věděla jsem, že je zle. Dopila jsem zbytek co z něj vyšlo polkla a z hrůzou zvedla oči abych věděla jestli je spokojen. Zamračeně se na mě podíval a řek. Vidím, že si nevážíš mých chcanek, když si dovolíš takhle s nima plýtvat. No zítra po prohlídce doktorem ti připomenu jak má správná kunda poslouchat. Však tě ve druhý třídě naučí chlemtání. Zapnul se a dovolil mi se zvednout. S úlevou jsem vstala. Vzal mě za obojek a vedl mě zpátky. Když mě přivedl zpátky v rohu místnosti jsem si všimla Petry. Měla jako já propíchlá prsa a v nich kroužky s asi 30 centimetry dlouhými lanky kterými byla připevněná za ně ke zdi. Ovšem výška byla o něco níže takže musela stát čelem ke zdi z napůl pokrčenými nohy. Až nyní jsem se všimla, že má v zadnici strčený dutý falus jen o málo menší než jsem měla já teď v sobě. Tím jak byla obrovsky otevřená tak z ní pomalu vytékala hnědá smradlavá věc. Musela jsem si hlavou lehnout přesně na to místo co se vytvářela hnědá loužička. Uchytil mi nohy i ruce do nějakých popruhů, které natáhl skrz skoby upevněných v rozích. Ležela jsem přímo pod Petrou a ruce a nohy jsem měla bolestivě roztaženy na maximum. Potom provlékl kroužkama na prsou ocelová lanka a napnul je přes kladku na stropě tak, že mi natáhl bradavky k prasknutí.Ještě jednou vše zkontroloval a řekl mi. Daly jsme tvé kamarádce projímadlo a hodně napít, takže do rána mít hlad určitě nebudeš. Zítra máte těžký den tak si hezky odpočiňte. A zhluboka se rozesmál. Teprve teď jsem si všimla, že Petra vydává tlumené ustrašené zvuky, ukazující, že musí minimálně stejně strádat jako já. Karel nám šibalsky zamával a odešel. Jakmile se za ním zavřeli dveře, tak Petra začala úděsně sténat. Obě jsme brečeli a do rána jsme nezamhouřily ani oko. Každou chvíli se mi Petra omlouvala neboť z ní vylétla hnědá tekutina přímo mě do úst. Snažila jsem se je mít zavřené a dýchat nosem, ale jednou mi zatekla tekutina do nosu já se začala dusit a musela pusu otevřít. Tak chtě nechtě se mi část dostala do úst. Zvednul se mi žaludek a já se pozvracela. V místnosti byl k ránu strašný puch a já jsem se neudržela a znovu jsem se začala dávit. Bolest v podbřišku byla nesnesitelná. Pálení už více méně přestávalo, ale zato tlak ve mně narůstal. Těšila jsem se na ráno až mi Karel tu věc ze mě vyndá. V duchu jsem litovala Petru, protože ta to musela mít rozhodně horší. Zespoda jsem viděla jak má široce roztažený anál. Navíc každou chvíli se neudržela na nohou a ty se jí podlomily a jak se zhoupla v kolenech tak jí to málem utrhlo bradavky. Hned zaujmula zpátky pozici kde si netrhala bradavky, ale to zhoupnutí mělo za následek, že mi do úst vždy vytekla část hnědé smradlavé tekutiny.


...::: Tip pro Vás: Kočičí maska Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...