Public Disgrace
TS Pussy Hunters
The Upper Floor
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Škola základ života

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Byl pátek,poslední hodina a my měli matematiku s naší novou 24letou učitelkou-nutno podotknout že pro kluky ze třídy atraktivní učitelkou. Jak mám ve zvyku tak jsem si od začátku hodiny povídala a podobně.Učitelku to naštvalo a když mě už asi po sedmý okřikla tak se rozhodla to ukončit. Vzala provaz a šátek a klukům za mnou řekla ať mi zavážou pusu a svážou ruce za zády abych si nemohla sundat ten šátek.Kluci rádi poslechli a i přes můj odpor tak učinili.

Výuka pokračovala dál a já se snažila vyndat ruce z provazů,ale nešlo to.Konrčně zazvonilo a já doufala že mě už konečně rozvážou,ale učitelka popřála ostatním při odchodu pěkný víkend a zavřela za nima dveře,ale mě si ve třídě nechala.Nevěděla jsem co bude následovat a docela jsem se bála. Došla ke katedře,otevřela šuplík a z něho vyndala další provazy a položila je přede mě na lavici.Přisunula ke mě židli a řekla ať na ni dám nohy,ale já odmítla a tak
vzala ukazovátko a několikrát mě vzala přes holeně (měla jsem sukni a silonky) a stehna.Bolelo to a tak jsem uposlechla.Ale měla jsem přezůvky a tak mě znova švihla protože boty na židli nepatří,atak jsem si je tedy sundala a nohy na židli položila znova.Ona si sedla na zbývající část židle a začala mi nohy svazovat u kotníků,snažila jsem se ji prosit aby toho nechala,ale přes šátek mě nebylo rozumět a ona si me nevšímala.Kdýž mi dovázala kotníky tak mi svázala nohy ještě nad i pod koleny.

Přikázala mi abych se postavila a potom mě ohla přes lavici tak,že jsem měla vystrčený zadeček a bála jsem se,že mě přes něj začne švihat,naštěstí to neudělala.Vzala další provazy a přisvázala mi ruce k tělu u loktů a kolem těla provaz provlíkla pod a nad prsama. Potom mě otočila a rozepnula knoflíky na košili,které byli u prsou-prý se jí to tak víc líbí.Potom se posadila na židli a přikázala mi ať si ji sednu na stehna,udělala jsem to,ona mi zajela rukou do podprsenky a chvilku si hrála s mýma prsama.Potom se mnou prudce škubla tak,že si mě na stehna položila a to tak,že si mě přes ně ohla a tím jsem měla vystrčený zadeček.


...::: Tip pro Vás: Kovové pouta Fifty Shades of Grey - You are Mine :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vzala ukazovátko,vyhrnula mi sukni a sjela mi s kalhotkama do půlky stehen. Pohladila mi zadeček a řekla,že jsem zlobila 45minut a teď ještě navíc dalších 15 minut což je dohromady 60minut a tak že dostanu 60 ran.Začala jsem opět prosit,ale opět to nepomohlo.Při každé ráně jsem zaječela,ale konci jsem spíš už jen zamumlala.Když byl konec tak jsem měla zadeček v jednom ohni. Po konci mi sukni přehrnula zpátky,ale kalhotky nechala dole.Potom mě položila zády na lavici a já zapištěla protože mě stále pálil zadeček a to ležení na lavici to ještě zhoršilo.Ona si na mě na lavici téměř lehla a začala mě hladit po celém těle a líbala mi prsa v podprsence.Potom mě přetočila na břicho a sedla si mi na záda.Řekla,že mi sundá šátek a že jestli nebudu zticha tak mě to bude hodně bolet.Kývla jsem hlavou že rozumím a ona mi šátek vážně sundala.Ptala jsem se proč to dělá a kdy mě pustí,ona řekla že jsem měla být zticha.Zatáhla mě za vlasy směrem k ní a do otevřené pusy mi dala nějaký kapesník a poté mi novým šátkem zavázala pusu a hodně utáhla,což hodně bolelo.Mumlala jsem Ať mě pustí a začala jsem sebou házet.Řekla ať se zklidním a plácla mě pozadku.To mě strašně pálilo a tak jsem se zklidnila.Potom vzala další provaz a ruce mi přivázala ke kotníkům a to tak,že to bylo hodně nepříjemné.Znova mě plácla po zadku a odešla.

Když za dlouhou dobu přišla,měla nové oblečení a kabelku. Jakmile zavřela dveře tak někdo začal klepat.Bylo vidět jak se lekla.Položila kabelku a šla ke dveřím.Přidržela kliku a zeptala se kdo je.Byla to Lenka moje spolusedící.Učitelka řekla ať chvilku vydrží,vzala provaz,stoupla si ke dveřím tak,aby nebyla vidět a řekla Lence ať jde dál. Hned jak Lenka vstoupila tak se na ni učitelka vrhla a strhla na zem.Lenka se praštila o zem a byla trochu dezorientovaná.Učitelka ji položila na břicho a svázala ruce za zády.Poté si klekla a zvedla Lenku do sedu.Přisunula si ji k sobě zády,objala ji a dala do pusy malý kuličkový roubík. Potom ji svázala do kozelce jako mě,položila na bok,sundala ji kalhoty i kalhotky a mezi nohy ji zastrčila kovového robertka a to skoro celýho.Poté ji přetáhla kalhotky i kalhoty zpatky a nechala ji být.

Učitelka přišla ke mě a vytáhla mobil.Řekla mi,že buď řeknu co chce ona nebo dopadnu jako Lenka.Jelikož jsem panna (ipřesto že mám kluka a jsem dost sexy) a nechci o to přijít s robertkem tak jsem souhlasila.Sundala mi tedy šátek a vyndala kapesník.Na důkaz že poslechnu jsem ji musela dát francouzáka.Bylo to rozhodně lepší než něco jiného a tak jsem jí ho dala.Při tom líbání jsem si uvědomila,že néní moc špatný líbat tak pěknou učitelku. Poté mi řekla,že zavolám mým rodičům a řeknu jim,že jedu s lenku na party a obě přijedeme pozítří večer.Chtěla jsem nesouhlasit ale když jsem viděla Lenku tak jsem poslechla.


...::: Tip pro Vás: Mystim anální kolík Rocking Force S :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...