Hogtied
Whipped Ass
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Obchodní zástupkyně sexshopu

Autor: Samurai

Hodnocení

1234567

Šlapu do schodů starého domu, stěny jsou už zašlé časem a stejně jako já teď i dříve tudy museli projít tisíce obchodníků nabízející lidem po domě své cetky… ale co mám říkat já? Jsem jen slabá holka, co tady táhne po schodech velký kufr a nevím co bude horší, jestli vytáhnout ten krám těžký až do pátého patra a nebo zase ten trapas, kdy zazvoním u dveří, nervózně přešlapuji u dveří a pak přijde to nejhorší – „Dobrý den, jsem obchodní zástupce firmy Erotic planet, mohla bych vám nabídnout některé naše erotické zboží?“ … Jak já to nesnáším!! Ta potupa, když se na mě dívají jako na čarodějnici, kterou by chtěli upálit.. Ale copak ví, jaká je dnes nezaměstnanost? Mají své teplé místečka, platy, známé…. A co mám já? - těžký kufr plný věcí, u kterých se červená i prostitutka! … Studuji, učím se a když vyrazím do života, nikde nenajdu práci.. samé nabídky dealerů, reklamních sloupů a nebo pro chlapy.. Nakonec jsem raději zvolila tenhle job, který je sice příšerný - alespoň než jsem si trošku zvykla, ale zase je placený lépe než obchodní zástupce Ramy .-) … Uuuff, tak jsem tady. Utírám si pot z čela, přistupuji k masivním dřevěným dveřím a prohlížím si zvonek, u koho to vlastně zazvoním… No né, pan Malý… Ironicky se usměji při představě pidimužíka, který asi vyleze ze dveří a bude zírat před sebe na mé pětky prsa v úrovni jeho očí… No co, tak ať už je to za mnou, je pátek a zítra si už od všeho odpočinu.

Crrrrrrr

Slyším pomalé kroky za dveřmi, chrastění klíčů v zámku a už se těším na toho trpa..slí..kaaa.. no né, vždyť je to krásný mladý kluk kolem 25let, sjedu mu postavu od hlavy k patě a výsledek mi na rtech vyvolá lehký úsměv.. fešák, pomyslím si v duchu.. Trhnu sebou, když si všimnu jak čeká co chci, zatímco můj zrak skončil na jeho svalnaté hrudi, která prosvítala přes triko.

Ehmmm, „Dobrý den,“ pronesla jsem nahlas, „jsem obchodní zástupce firmy Erotic planet“ dodala jsem už nadrilovanou frázi .. „Mohu vám nabídnout nějaké naše erotické zboží?“

Muž se mile usmál, lehce mu oči sjeli na můj výstřih, pak na kufr zase nahoru k mým očím a řekl: „ no jistě, takovou krásnou slečnu bych pozval dál už jen za ten výkon vytáhnout ten kufr až sem!“ a lehce mávl rukou směrem, kde na zemi stál ten můj balík erotických snů.. Usmála jsem se a už jsem se ohýbala pro kufr, když pronesl: „nemám vám ten kufr vzít sem dovnitř, ať nestojíme na chodbě a nemusíte se s tím tahat?“ Téda, tak fešák a ještě k tomu gentleman, pomyslela jsem si.. tak to bude docela příjemné zakončení týdne po těch všech mračících se dědcích a oplzlých chlapů..

Ustoupila jsem krůček stranou, on se ohnul pro kufr a ten krám, co tahám oběma rukama, zdvihl jednou rukou jako pírko a já jenom zahlédla jeho ohromný biceps, který málem roztrhnul upnuté triko. Nechala jsem jej jít prvního a pomalu šla za ním…

Byt má teda pěkný, taky bych takový brala.. perské koberce, dubový nábytek, elektronika… asi je páníček v balíku.. to si asi něco koupí a moje provize je přece to, kvůli čemu to celé dělám… tak ať už to mám z krku a prachy v kapse..

Položím kufr na zem, odemknu zámečky, a odklopím víko…

Jeho zvědavý pohled okamžitě zavítal z mých dlouhých vlasů až do půlky zad do kufru a když jsem se ještě v kleče otočila jeho směrem, abych mu řekla co všechno mám, všimla jsem si nepatrné boule v jeho kalhotách, která se zvětšovala.. všiml si mého pohledu, trošku zrudnul a aby zakryl fakt, že ho vzrušil už jen ten zběžný pohled, začal se procházet kolem kufru sem a tam. Mírně nervózním hlasem se zeptal: „tak co pěkného tam všechno máte?“

Zadívala jsem se dolů do kufru, protože z hlavy si nikdy na všechno nevzpomenu, a začala jsem mu vyjmenovávat obsah zavazadla..

„Tak mám tady vibrátory všech možných tvarů, sady, anální kolíky, vibrační vajíčka, nejlepší kousky videokazet, erotické spodní prádlo krajkové, ale i latexové, gumové, vysoké boty, korzety, podvazky a ze sadomasochistických pomůcek zde mám roubíky, obojky, pouta, skřipce na bradavky, kukly, speciální lesklá lana, zámky, důtky, rákosky i plácačky a pokud by jste chtěl, mám zde i katalog na vybavení vlastní mučírny, věcmi jako je kříž či kláda..“ pozdvihla jsem hlavu jeho směrem a usmála se ..“ale to bych už vážně neunesla!“ zlehčila jsem napjaté ticho…

Jeho boule v rozkroku už byla patrná i když měl nohy přes sebe a já si představovala, co se tam asi skrývá za macka… přece jenom… Můj bývalý mi dal kopačky, když jsem mu řekla co budu dělat.. blbec namyšlený, možná je to tak lepší… ale zase na druhou stranu.. být sama je taky blbé.. .-(

Vypnula jsem jeho směrem i prsa a vesele pronesla: „Tak co, zaujalo vás něco? Můžu vám cokoliv předvést a vysvětlit…“ a už jsem čekala jen typickou větu… ano.. já bych.. nějaký vibrátor.. jak se to zapíná… Ale jeho odpověď mi na chvíli zarazila úsměv..

„Ano, mohla by jste mi předvést na sobě ten latexový červený oblek?!“..

zakoktala jsem se.. „a..ale já myslela předvést jako třeba u vibrátorů jak se zapínají a tak.. tohle.. to.. já neměla bych…

Hlavou se mi honila spousta myšlenek a mé tělo začalo reagovat jako tělo ženy a ne prodejce… sakra! –takový krásný chlap a já bych se mu měla ukázat v uplém latexu… ucítila jsem při této představě dole vlhko a najednou jsem to prostě řekla! .. „..ale pro vás to udělám, pokud si něco z toho koupíte!“ a usmála se, abych zakryla ten proud neřestným myšlenek, který se mi hlavou honil..

Jakmile uslyšel že to pro něj udělám, celý se rozzářil, vypnul hrudník, usmál se a čistým hlasem řekl: „Jestli by jste chtěla, můžete se převléci tady vedle v pokoji!“

„Díky, jste hodný.. počkáte tady než se převleču?“ ..“Ano..“

Vzala jsem do ruky ten kousek červené lesklé hmoty, která byla tak malá, že jsem ani nevěřila, že se do toho napasuji.. Zatímco jeho zrak sledoval moje hladké nožky, otevřela jsem dveře, na které mi ukazoval a vešla.

Jakmile jsem za sebou zavřela, zjistila jsem že jsem v krásné ložnici, jakou jsem si vždycky přála… velká postel s vysokými kovovými čely zdobenými z tyčí, nad postelí nebesa a zrcadlová zabudovaná skříň..

Lehce jsem přejela rukou po peřinách a přemýšlela, zda mě sem poslal záměrně, když tam měl ještě jedny dveře… ale co, asi ne.

Pomalu jsem si svlékla blůzku a v zrcadle si prohlédla svoje prsa, na nichž mi prosvítali kopečky v podprsence, jak mi stály bradavky.. Rozepnula jsem si vzadu podprsenku, stáhla z ramen a dlaněmi si prohnětla prsa.. Při doteku bradavek mnou proběhla vlna energie, která mě dlouho nenechala na pochybách, že TO prostě CHCI!

Dotknula jsem se kalhotek v rozkroku a mírně zrudla při zjištění, že jsou zcela vlhké… Teda já ale jsem… řekla jsem si v duchu a začala si oblékat ten kousek gumy..

Sednula jsem si na postel a začala strkat nohu do míst, kde jsem tušila nohavice.. ty jsem po vzoru silonek srulovala, aby to šlo lépe natáhnout a po menším odporu jsem byla po pás v červeném upnutém latexu.. Pohlédla jsem na svoje nožky a řekla si že to vypadá dooost dobře .-)

Než jsem začala natahovat si oděv dál, zjistila jsem k mému údivu, že v rozkroku má obleček dva zipy – u mé kundičky i zadečku! .. tak to je teda praktické, řekla jsem si a opět si představila jaké to musí být takto souložit..

Postupně jsem si natáhnula oblek až k prsům a protáhla ruce.. ale teď jsem to zjistila.. Ono to má i zips na zádech, který se má stáhnout až ke krku!! .. To sama nezapnu, pomyslela jsem si a zavolala nesměle škvírou ve dveřích: „ tak už to mám na sobě, ale potřebovala bych pomoci se zipsem.. mohl by jste..?“..

..Tak rychle, jak on, nevystartoval snad ani závodní chrt.. ani si nevšimnul, že mu stojí penis a je krásně vidět přes kalhoty…

Natočila jsem se k němu zády a cítila jeho prsty, jak mi k sobě stahoval látku a zvuk zipu, který se blížil ke krku.. každý jeho letmý dotek na mých nahých zádech vyvolával záchvěvy, kterých si musel určitě všimnout..

„Tak, a máte to zapnuté, mohu si to prohlédnout?“ oslovil mě opět nervózním hlasem.

Sklopila jsem oči a prošla se pár kroků sem a tam a otočila.. „Tak co, spokojen?, líbí? Mám to sundat a zabalit vám to?“ chtěla jsem se z toho co nejdříve dostat ven.. ale opět mě zaskočil..

„Mohla by jste mi ještě k tomu předvést obojek?“ .. chvíli váhám, ale pak si říkám, že takovou drobnost už snesu.. jdu do kufru a vidím, že věci jsou trošku posunuté.. zřejmě jak byl sám, zkoumal co všechno tady mám.. holobrádek zvědavý .-) Vytáhnu dva obojky a ptám se: „chcete tento obyčejný a nebo tento na zámek?“

..“raději ten na zámek“, odpověděl a hned mi pomáhal mi jej nasazovat.. jeho doteky na krku se mnou prováděli neuvěřitelné věci, ale nedávala jsem to najevo.. proud mých hříšných myšlenek přerušilo náhle zacvaknutí zámku!

„ale pane!, co to děláte, to je váš zámek?“ .. Ironicky se usmál a řekl:“ ano.. promiňte, já myslel že bych jen chtěl vidět jak to funguje..!“.

Uvěřila jsem mu a už už ho chtěla vybídnout k tomu, aby mě odemknul obojek a dovolil tak dosáhnout na zip od oblečku, který byl pod ním a oblek tak nešel sundat, když mi začal prosivým hláskem žadonit:

„já vím že jsem strašně vymýšlivý, ale má to být dárek pro mou kamarádku, které se toto líbí a ..a mohla by jste si ještě zkusit tuto latexovou kuklu bez otvoru pro oči? .. doopravdy, slibuji, fakt je to poslední a pak můžete všechno sundat a beru to!“ .

Při představě toho, že nic neuvidím mě sice zamrazilo, ale představa provize z takového balíku mě zase pěkně rychle rozehřála .-)) .. Již trošku ustrašeně až znuděně jsem pronesla:“ Ale tak tedy dobře.. ale jen na chvíli!!“

Sáhnula jsem dolů do kufru, našla tam co chtěl a začala to přetahovat přes hlavu.. „Ukažte, pomůžu vám!“ pronesl opět jako správný gentleman a s jeho pomocí mě za chvilku celou hlavu objala velmi přilnavá guma a neviděla jsem zcela nic..

Slyšela jsem, jak se shýbá do kufru a chtěla si stáhnout kuklu, abych viděla co dělá.. ale pak se to stalo! Zrovna v okamžiku, kdy jsem měla ruce u sebe pod krkem a palce tlačila pod kuklu ve snaze ji sundat, mi na zápěstí zacvakli želízka!

..Panikařím, nevím co mi chce udělat, ale nic nevidím a jen cítím, jak mě strhává na zem a dopadám na břicho.. sedá mi na záda těsně vedle kufru a slyším jak v něm už hlasitě vybírá další a další věci a zhluboka oddechuje..

„Co to děláte pane??!!, pusťte mě!! .. nebo budu křičet! .. „ nevím už co bych měla použít jako argument pro svou záchranu..

„tak ty bys holčičko chtěla křičet? .. no tak tomu musíme pomoci…!“ ..Slyším jak něco bere z kufru a zrovna když chci říct, že to nahlásím policii, tak mě silně přitáhl hlavu nahoru za čelo, až jsem vyjekla… a tu mi nacpal do pusy něco hnusně tlustého a dlouhého! .. zkusila jsem sevřít pusu, ale zuby se jen zabořili do cizího předmětu, který se mi usadil v mojí puse.. zkusila jsem tu věc vytlačit jazykem, ale odpovědí bylo jen to, že mi spojil za krkem řemínek a zatáhnul mi tu věc ještě dál do krku, až jsem se málem začala dávit.. pochopila jsem, že je to ten masivní kožený roubík a když jsem si vzpomněla, jak má masivní řemínek, tak jsem vzdala snahu jej vytlačit a spíše se snažila naučit dýchat kolem něj..

Pustil mi hlavu a smál se mé snaze křičet, která teď zněla jako tišší vzdechy!

Cítím i přes oblek, jak mi na zápěstí a kotníky nasazuje pouta a zajišťuje zámečky.. nyní mají mé končetiny očka a může si se mnou dělat co se mu zachce!

Přestávám se bránit a zkouším být v klidu.. Slyším jak ke mně táhne nějaký nábytek po koberci a svalil ho s žuchnutím na zem. Uchopil mě za ruce a táhl mě kamsi do boku, kde mě postavil na čtyři a začal mi přivazovat ruce… zkoušela jsem se mu vytrhnout, ale povalil mě svými pevnými svaly zpět a zakřičel:“ Co si myslíš?!, co?! .. mě neutečeš holčičko, teď jsi jen moje hračka, věc a já si budu dělat co se mi zachce!“ a svoje argumenty potvrdil dvěma ráznými plácnutími ruky přes mé půlky.. nebýt obleku, měla bych tam snad otisky, takto to guma trošku zmírnila a já byla poprvé ráda, že ten oblek mám..


...::: Tip pro Vás: Postelová souprava na bondáž :::...
Sexshop Sexujte.cz


Stáhnula jsem se do sebe, přestávala jsem myslet, třásla jsem se částečně strachy z toho co bude, strachy z toho, že vůbec nevím kdy a kam může dojít další rána a ani jsem si neuvědomovala, že můj rozkrok je úplně vlhký a bradavky probodávají latex..

Nechala jsem se už podřízeně svázat, jak jsem pochopila k nohám obráceného stolku, a trpělivě čekala co se bude dít.. Už jsem vnímala jen svůj tlukot srdce, svůj dech a jeho doteky, místa kudy obtáčel lana, místa kde je spojoval uzly i jeho občasné uchopení mých naběhnutých prsou v rudé gumě či lehké doteky v mém rozkroku..

Náhle přestal, poodešel a já slyšela jak si sedá do křesla… Ticho.. to naprosté ticho bylo horší než ty rány, nevěděla jsem vůbec co se děje, trvalo to sice pár minut, co si mě prohlížel, ale pro mě to trvalo věky.. Slyšela jsem jak odchází do vedlejší místnosti a zaklapnutí dveří..

Co když mě tu takhle nechá? Co udělám? Nikdo neví kde jsem, je pátek a v práci mě budou shánět až v pondělí!! ..hlavou se mi honili tisíce tragických scénářů a toho co by se mohlo stát.. a myšlenky přerušilo až klapnutí dveří.. uff, oddechla jsem si a nechala hlavu klesnout..

„Tak jsem si šel pro foťák, abych si vyfotil tak krásnou kočku na památku.. a je to na hovno, nemám film!!, to je pech…“ Pronesl naštvaně odkudsi svrchu, kde stál u mě.. On mě chtěl ještě takhle fotit??! To snad není možné, to je.. on je… nooo… co kdyby mě tím vydíral? .. honilo se mi hlavou a adrenalin mi zase vzpružil tělo..

Zaslechla jsem jeho jízlivý smích a kroky ke kufru.. „něco mě napadlo..“ pronesl s ironickým úšklebkem a nesl něco ke mně..

Klekl si za mě k mým nohám, přehnul se mi přes zadek svým hrudníkem na má záda a já ucítila, jak mi jeho ruce drtí má prsa.. Ač se jeho váha nedala přehlédnout, více mě zaujal tlak z jeho kalhot a já na chvíli přestala vnímat mou situaci a přála si, aby ho vytáhl a strčil do mě.. nejdříve na kraj, jen tak.. pro ten pocit mít ho tam.. je to přece něco krásného… a pak by ho tam tvrdě zasunul celého a ojel mě… hmm, to by bylo fajn.. Náhle mě tok mých myšlenek přerušilo, jak se zdvihl a rozepnul mi zips v rozkroku.. nevěděla jsem náhle jestli chci aby ho do mě strčil a nebo aby mě pustil, tělo mě čím dál více zrazovalo a já si uvědomila, že to chci… chci to, teď, hned, chci ho tam mít… musím v ní něco mít.. Už se těším, že se mi plní mé myšlenky, když si uvědomuji, že rozepnul zips u zadečku!!

Chci na něj zakřičet že Ten ne!, Ten to není!! .. ten vedle!!! … Ale vyjde ze mě jen pár neartikulovaných vzdechů.. Vzdávám křik a čekám, zda si uvědomí svůj přehmat a napraví to..

Cítím náhle jak se mi svěrače zadku dotklo něco hnusně vlhkého a studeného, chvilku mi to roztíral postem po svěrači a občas zajel i trochu dovnitř, když tu náhle zajel dovnitř..! to není prst, ale vibrátor!!

Chci křičet, chci to vytlačit, bolí mě svěrač a raději jej povolím… To snad nee, já chci soulož a on do mě strká vibrátor.. a navíc do zadku.. fůůj..

Zapnul to na nejvyšší otáčky a ještě víc ho zatlačil.. slyším jak zapíná zips obleku a vstává.. „Tak, teď tady hezky počkáš na svého pána, než si zajde koupit film!“ Oznamuje mi dominantním hlasem svůj ortel..

Cítím jak se mi celý zadek třepe, není to bolestivé, ale je to … zvláštní.. asi.. asi se mi to i líbí, ale ne tak dlouuuho!!! .. že si jen ze mě dělá srandu?, že to je vtip? Že to tak nemys….. on jde vážně pryč!!

Křičím, křičím co můžu, ale roubík nic nepustím, padá mi hlava dolů, svět se mi tmaví, Slyším jen zacvaknutí vchodových dveří, rachot klíčů v zámku a vzdálené ozvěny chůze po schodech… a dál nic, jen ticho a vrčení vycházející z mé zadnice..

Zkouším se pohnout, třeba se osvobodím! .. ač se cukám, tahám silou a kroutím, ani se nepohnu.. jediný výsledek je, že můj anál je daleko citlivější a vibrace už cítím až v rozkroku… jsem bezmocná, vyčerpaná a strašně nadržená.. nevím co je horší.. Uvolňuji se, zavírám oči a poslouchám jak vrní vibrátor… čekám..

Bylo to snad roky co byl pryč.. spoutanému člověku utíká čas tak desetkrát pomalu a 10 minut je jako hodina a 30 minut je jako den.. ani nevím jak dlouho jsem tam tak mohla být spoutaná, když jsem uslyšela blížící se kroky a otvírání dveří..

Proč nic neříká??! .. je to vůbec on?? Co když se vrátí někdo jiný? .. panikařím a opět si uvědomuji svého partnera v mém zadečku… Slyším uzávěrku foťáku, slyším jak mě obchází a cvaká objektiv.. snažím se natáčet hlavu, ale pak si říkám že v kukle mě stejně nikdo nepozná..

Nevěřím na telepatii, ale v tomto případě asi nastala, neboť jsem náhle uslyšela jak pokládá foťák, jde ke mně a ucítila jsem jak mi povoluje roubík.. a vytahuje mi ho z úst.. Zhluboka jsem se několikrát nadechla a pocítila tu neskonalou radost byť jen z takového malého osvobození.. Chtěla jsem něco říct, ale nemohla jsem vyslovit ani slovo.. V puse jsem měla sucho, jazyk dřevěný, koutky mě bolely a rty se navzájem dotýkaly jako dva milenci..

Cítila jsem jak mi stahuje kuklu, ale před náhlým světlem jsem musela zavřít oči,.

.Poodstoupil a přesně v okamžiku, kdy jsem otočila hlavu k němu, abych zjistila co dělá jsem uviděla jen záblesk blesku foťáku.. a ještě .. a do třetice… Smál se! .. Smál se a ironicky to okomentoval: „a jestli se někdo dozví, co se tu stalo, tak dám tyhle fotky na internet, pošlu je tvé rodině a známým a s tím jaké máš zaměstnání ti nikdo neuvěří, že si tohle nechtěla!!“ …

Chci něco namítnout, ale pusa ještě neslouží a mozek mi oznamuje, že má pravdu.. Tohle nesmí nikdo vidět…

Začínám tichými slůvky šeptat… Budu hodná, nikomu to neřeknu, jen mě pusťte, prosím… „

„Copak tobě se to vůbec nelíbí?“ zeptal se mě.. Zahleděla jsem se mimo, abych zjistila co na to mé tělo… sice mě už bolely ruce a kolena a zadek už odmítal vibrace.. ale dole jsem cítila snad kaluž..

„prosím, pane, mohl by jste mi vytáhnout už ten vibrátor ze zadečku?“ … „Jé, no vidíš, já bych na něj málem zapomněl!“ pronesl jízlivě a šel mi jej vytáhnout.. rozepnul zips a vibrátor vystřelil ze zadku jako po skluzavce..

„tady je někdo pěkně vlhký“ poznamenal.. „a nadržený ,jak vidím“ pronesl, když se mě dotknul a já zareagovala, jako by do mě pustil 220 voltů..

Rozepnul mi spodní zips a já ucítila čerstvý vzduch na mé kundičce..

Šel do kufru a vracel se s maskou na oči a nafukovacím roubíkem..

„prosím, pane.. já už nechci nic do pusy!“ pronesla jsem pokorně a na znamení stáhla rty pevně k sobě.

„Dobrá.. dostaneš jen masku, ale jakmile cekneš, máš tam i roubík, jasné??!“ … kývla jsem na znamení souhlasu, abych nedostala roubík už za mluvenou odpověď..

Nasadil mi masku a já viděla zase jen tmu a proužky světla kolem mého nosu….

Cítila jsem jak se vysvléká za mnou, a najednou tam byl… kousek penisu… jen tak mi přejížděl po kraji a já myslela že se zblázním.. přirážela jsem ve snaze strčit si ho tam celý, ale nešlo to… začínala jsem být nadržená že jsem tak v životě nebyla… kdyby mě rozvázal, tak se klidně udělám i sama… prostě to chci, chci, chci…. A on mi ho tam nestrčí!!! .. Už chci vykřiknout, ale uvědomím si, co by následovalo a raději si to jen vychutnávám… když tu náhle do mě vnikne.. tvrdě, hluboko a nekompromisně… vykřiknu a současně si prožiji něco krásného, co je mužům odepřeno.. Začíná přirážet čím dál víc

, je to krása, je to nebe, je to ….. orgasmus.. jeden, druhý, ani je nepočítám, přichází náhodně a je mi krásně.. Hladí mě po bocích a prsou, guma doteky přenáší na kůži a já se mohu zbláznit..

Náhle vytahuje penis a strká jej do análu.. ten už je vibracemi zcela uvolněný a neklade odpor,… je to zvláštní, je to divné, je to krásné, je to…. Ano, ano, přirážej… neudržím se a vykřiknu.. přestal.

Vytahuje penis a já se začínám omlouvat.. „promiňte pane, já nechtěla, já už budu mlčet, já …“ ale slova mi přerušil gumový balónek, který mi strčil do pusy a zajistil řemínky za krkem… ani sem se nebránila, vlastně za to můžu…

Začal pumpovat do balónku vzduch a já cítila, jak mi guma vyplňuje ústa, tlačí jazyk dolů a už to snad víc ani nejde, tlačí se mi i do krku a já se cukám… přestává a já dýchám nosem.. těžce..

Obchází mě a já cítím jak si ho honí a něco dělá..

„naštvala si mě! Mohla si to mít, ale budeš trpět..! „ a já se roztřásla strachem..

Cítila jsem ale, jak mi jde něco do zadečku… penis??… nee, zase vibrátor??! Chci křičet že ne, že to nechci, že chci dál souložit.. ale nevyjdou ze mě už ani vzdechy..

Cítím jak mi ho posunuje v zadku dozadu, jak se mi svěrač rozšiřuje, jak to chladí… už je tam skoro celý.. zapíná ho na maximální otáčky… čekám, kdy zase zapne zip … Co to dělá?? .. tlačí dál na vibrátor.. to néé, už dál nejde, neéé… vím že mě neslyší a i kdyby mě slyšel, stejně by si dělal co se mu zachce, ale tohle nee… nepřestává tlačit vibrátor a ten náhle mizí celý ve mně!! … jak ho vytáhne?, jak ho vytáhnu? .. co když tam zůstane?… nevím co mám dělat a reakce z nečekaného mě opět vhání krev do rozkroku…

Přichází k mému zadečku a já se těším a pokračování, i když mám v sobě neklidného vetřelce.. ale on si nekleká! , on stojí! .. proč stojí??! A najednou mnou projela bolest, jak mi přes zadek sedly pramínky důtek… Chci zakřičet, ale nemohu, chci uhnout, ale není kam, nevím co dělat a tělo rezignuje… Nešetří silou.. zřejmě předpokládá, že guma něco zadrží, ale opak je pravdou..

Ani nevím, kolik mi dal ran, když mění nástroj a dává mi rány rákoskou.. bolí to ještě víc a já jsem ještě víc nadržená… přestává a já se hroutím.. Sundává mi roubík a já konečně dýchám… nasazuje si na penis gumový nástavec s jehličkami po obvodu a začne přirážet… za chvíli už cítím blížící se orgasmus a už.. už… uuuž je tu.. zastavuji miniaturní přirážení pánví a vychutnávám si ho.. je krásný.. i on přestává, vytahuje ho a slyším jak i on je na okraji orgasmu…

Obchází mě k hlavě a hladí mě po vláscích.. když tu je najednou pevně uchopí levou rukou a pravou mi začne strkat penis do pusy… chvíli se bráním, ale bojím se zkousnout.. pořád jsem bezmocná a mohl by cokoliv.. viz vibrátor..

Objímám mu rty penis a jezdím jazykem po žaludu.. je to krásné i v puse.. ten tvar, tak měkký i tvrdý, ..slyším jak se mu to líbí a najednou mi rozkazuje:

„máš čas než napočítám do dvaceti, abys mi to udělala pusou, nebo půjdeš domů s pásem cudnosti a klíčky budu mít já!! .. a pro ty si budeš muset dojít zase jindy!! „

Uvědomím si, že je schopný to provést a já si nebudu moct po celou dobu odskočit.. a o to víc se snažím…

„Jedna!, dvě!, tři!…“ hladím mu v puse jazykem jeho ztopořený penis. Laskám i přirážím.. slyším jeho záchvěvy i v hlase jak počítá.. „devět!, de..de…deeee seeééét!“ … je to jako průtrž přehrady, jako lavina, polykám a nestačím, vzdychá a pouští mi vlasy, hladí mě a povoluje masku…

Vidím jak má zavřené oči a chvěje se, hladí mě a já mu to vracím jazykem na penisu.. až do poslední kapičky..

Vytahuje mi ho z pusy a mlčky mě začne rozvazovat.. Proč nic neříká? .. vnímám teplo krve, která se mi vlévá do rukou i nohou, protahuji si zkřehlé svaly a záda a vzdychám… Stoupám si a dívám se mu do očí.. vidím strach!! Strach u někoho, kdo mě měl v moci, strach z toho co bude, krev se vrací do hlavy a začíná uvažovat soudně..

„Stydím se!“ a sklání hlavu.. Nevím co říct… mám chuť ho zabít, rozřezat, nechat zavřít, zničit… ale byl skvělý, je krásný, je… Zdvihám mu rukou bradu, dívám se mu do očí a usměji se..

„Ty bys ale zasloužil!“ pronesu káravě, ale usměji se.. „Mám to nahlásit, nebo.. neboo“ Zdvihne hlavu, jakmile slyší to slůvko.. „nebo??!“ ..

„nebo si to zase někdy zopakujeme! .-))“ pronesu už spíše jako domina než jako jeho otrokyně..

„neváhal ani sekundu a pronášel své „ano, ano“ současně s přitakáváním hlavou.. Jsi moc krásná a moc mě mrzí, co jsem udělal…

„obejmu ho kolem pasu, položím hlavu na prsa a pronesu tiše: „no ty se mi taky moc líbíš..“

„Dá mi pusu a je vidět že mu už otrnulo, protože zase vtipkuje.. .“no ale jsem vážně zvědavý, jak dostaneš ten vibrátor ven .-))“

Nenechám se zaskočit a hned s ironickým úsměvem poznamenám“ no jak.. připíšu ti ho na účet.. .-))“

„To víš že to kupuji, .. abych měl pro tebe hračky až zase přijdeš… přijdeš?“

„Ano, přijdu.. bylo to super! .-) … ale už mi konečně odemkni ten obojek a sundej ten oblek.. jsem zpocená jak v sauně!“.

„Né.. v tom obleku půjdeš domů a vrátíš se mi v něm zítra!“ …. Zarážím se, jestli to myslí vážně.. zda se to dá schovat pod oblečení… ale pokračuje..“ jen vtipkuji… to víš že tě odemknu!“ … a vytáhne klíček z kapsy džínů, odemyká obojek a já si hladím krk… rozepíná zip a mě ochlazuje vzduch.. je to jako se znovu rodit… sundá to ze mě rychle, protože po potu se to stahuje samo.. a navrhuje neodmítnutelnou nabídku:

„Co takhle jít teď společně pod horkou sprchu? .-) „ .. přitakám a odcházíme spolu a snad jen tak nevědomky se chytneme za ruce……………..


...::: Tip pro Vás: Kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...