The Training Of O
Czech Casting
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

1. setkání

Autor: Richard

Hodnocení

1234567

Jel jsem výtahem do pátého patra a přemýšlel jsem, co asi uvidím, až vstoupím dovnitř. Sice jsme byli domluveni, že bude ležet nahá na stole s připoutanýma rukama k sobě, ale nikdy jsme se vlastně neviděli.

Seznámili jsme se na internetu. Dlouho jsme si povídali a povídali, odkrývali své představy, až jsme se jednou dohodli, že se sejdeme a zkusíme své představy realizovat. Ovšem nikdo z nás neměl ponětí, kam až dojdeme a co bude následovat v příštích okamžicích. Jen jsem objednal tento hotelový pokoj a ona tam měla ležet tak, jak jsme se domluvili. Sraz byl v osm. V půl osmé jsem odešel, abych jí dal možnost se připravit, a také abych si vše ještě trochu promyslel a trochu se pokusil vyznat v pocitech, ovšem jediné, co jsem si byl jistý, když výtah zastavil v pátém patře, bylo, že jsem stále na začátku a ani krůček vpřed. Odemkl jsem dveře a naskytl se mi dlouho očekávaný pohled, a přesto mi to vyrazilo dech. Ležela tam přesně tak, jak jsme se domlouvali. Úplně nahá. Její bílá pokožka ostře kontrastovala s jejími havraními vlasy. Ruce měla nad hlavou, spoutané kovovými pouty, ale neviděl jsem jí do tváře, neboť ta byla zahalena jejími dlouhými černými vlasy.

Přišel jsem k ní a shrnul jí vlasy z obličeje. Naše pohledy se poprvé střetly. Viděl jsem v jejích očích očekávání a nejistotu. Oproti tomu mě tento pohled nejistoty zbavil. Věděl jsem přesně, co se stane, co udělám a věděl jsem, že na ona ani já na tento večer nikdy nezapomeneme.

Roztažené nohy jsem jí přivázal k nohám stolku, abych měl přístup k jejímu pohlaví A ruce také, aby se nemohla pořádně hýbat. Začal jsem ji pomalu strojově dráždit. Bylo vidět, že se jí to moc nezamlouvá. Zdálo se jí, že je příliš brzy na to, abych dráždil její pohlaví. Nebyla si jistá, jestli nezůstane jen u toho. Já jsem nepromluvil ani slovo a mlčení ji na jistotě zrovna nepřidalo. Nenechal jsem se vyvést z míry a pokračoval v pomalém dráždění. Jednou rukou jsem jí mnul poštěváček a druhou laskal její kundu. Začalo ji to být příjemné a rychle zvlhla. Cítila, jak ji to vzrušuje a byla rozhodnutá, že si tento orgasmus nenechá ujít. Když už nic jiného, alespoň tento.orgasmus. Jenže jakmile jsem spatřil, že už přestává vnímat okolí, rychle jsem přestal. "Jak se jmenuješ?" zeptal jsem se, aniž bych se na ni podíval.

"Jana."

"Špatná odpověď." Vyndal jsem z ledničky láhev s minerálkou. "Jak se jmenuješ?" zopakoval jsem.

"Jana Nováková, pane."

"Špatná odpověď," řekl jsem opět a začal jsem ji minerálku lít do pusy. Snaživě polykala, ačkoli se několikrát zakuckala, snaživě pila. Vylil jsem do ní asi půl litru. A opět jsem se zeptal.

"Vaše ponížená subinka, pane!"

"Vidím, že když se chce, tak to jde," pousmál jsem se a začal ji opět dráždit. Nyní jsem ji začal i laskat jazykem. Opět velmi pomalu jsem ji laskal a ona začala opět vzdychat. Přešel jsem na stehna začal je olizovat. Sténala už polohlasně a sem tam sebou škubla. Zvedl jsem se, chytil za bradu a podíval jsem se jí zpříma do očí. "Líbí se ti to?"

"Ano, pane."

"Neumíš mluvit celou větou?"

"Líbí se mi, jak mě vzrušujete, pane"

"To by ses mi možná měla odvděčit, ne?" Nečekal jsem na odpověď a začal se svlékat. Dívala se na mě. Cítil jsem její pohled v zádech, ale schválně jsem k ní byl obrácen zády. Nechal jsem si jen boxerky a košili. "Tak a boxerek mě zbavíš ty. Jenže nemáš volné ruce. Tak mě tedy svlékneš pusou." Lehl jsem si nad ni tak, aby měla boxerky přímo před obličejem. Ať se trochu pokochá a pobaví. Snažila se chytit okraj do zubů, ale moc se jí to nedařilo. "Au, chceš mě snad pokousat?" obořil jsem se na ni, když vzala lem společně s mojí kůží. "Ještě jednou a potrestám tě." Snažila se holka, ale bylo to velmi obtížné. Ještě jednou mě kousla a tím si vykoledovala trest. Pak jsem ji pomohl a lem jsem ji strčil do pusy, aby ho mohla zachytit. Teď už to šlo poměrně lehce a milá subinka mi je také stáhla až ke kolenům. Nechal jsem si od ní lízat koule a penis, ale pouze jazykem. Nenechal jsem jí ho vzít do úst. Po chvilce jsem se vrátil k její mušličce. Byla vlhká a krásně otevřená. Dostal jsem nápad. Odvázal jsem jí nohy od stolu, ale zvedl jsem je a provaz přehodil přes tyč, která byla zavěšena u stropu. Měl jsem ted krásný přístup i k jejímu zadečku. "Už jsi si někdy dráždila análek?"

"Ne, pane."


...::: Tip pro Vás: Bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Tak to tě čeká nová a myslím velmi příjemná zkušenost. Vyňal jsem z kapsy svíčku a začal protahovat její kundičkou. Když byla svíčka olepená, začal jsem ji tlačit do análu. Moc dobře to nešlo, tak jsem ji opět navlhčil v pochvě a pokračoval tak dlouho, dokud svíčka nebyla do půlky zasunutá. "Teď jsi vlastně takový svícen. Jenže ne moc kvalitní, protože by vosk padal na podlahu a to je myslím škoda, ne? Nenapadá tě, jak bychom to mohli upravit?"

"Ne, pane!"

"Lhářko! Určitě ano, jenom to přede mnou tajíš. Ale necháme to na někdy jindy. Teď ale tě čeká potrestání. Vytáhl jsem robertka z tašky, kterou přinesla a vrazil jsem jí ho do pičky. Trochu zasténala. Pustil jsem ho na nejvyšší obrátky a čekal jsem, až bude těsně před vrcholem. Začala sebou mrskat a svíčka ji vypadla ze zadečku. Rychle jsem robertka vytáhl a vsunul do prázdného zadního otvoru. Vyjekla překvapeně a reflexivně si chtěla zajet rukou do pičky, ale pouta ji v tom pochopitelně zabránila. "Copak? Přeci by ses nechtěla udělat dříve, než tvůj pán?" Neodpověděla, jen vzrušeně sténala. "Tak samička ani odpovědět neumí, tak když nepoužívá pusu, tak ji zavřeme." S těmito slovy jsem vzal roubík a nasadil jí ho. Byl na ni úchvatný pohled. Nohy zdvižené nahoru, obě díry rozevřené a krásně přístupné, roubík v puse a pouta na rukou. Byl jsem strašně vzrušený. "Vypadáš moc pěkně. Škoda, že tu není zrcadlo, aby ses také mohla vidět. Anebo ještě lépe, příště si tě vyfotím, co tomu říkáš?" Nevypadala moc nadšeně. Pravděpodobně se její myšlenky ubíraly směrem k pohlaví. Které bylo momentálně prázdné, ale potřebovalo zaplnit.

Přistoupil jsem k ní a stiskl poštěváček. Na tváři se jí objevil bolestný výraz. Pak jsem se nerozpakoval a tvrdě do ní vniknul. Začal jsem ji šukat rychlými a tvrdými strky. Vibrátor měla stále v análu a po předchozím dráždění byla hodně rozdělaná. Stačilo málo a byla opět těsně před vyvrcholením. Přestal jsem přirážet a zůstal v ní. Snažila se sama nabodávat na můj penis, jak jen ji to její pozice dovolovala, ale já jsem její snahu bořil hned v počátku. Dívala se na mě udivenýma očima a snad jsem v nich spatřil i záblesk nenávisti. Usmál jsem se na ni. Nebyl to posměšek, ale spíš projev náklonnosti. Nevím, jak to působilo na ni, ale přestala se snažit a odevzdaně ležela na stole. Chtěl jsem ji dát ještě jedno překvapení před tím, než se udělá.

Zavázal jsem jí šátkem oči. Pak jsem odešel do koupelny, kde jsem namočil froté ručník do horké vody, a z mrazáku jsem vysypal všechen led, který tam byl. Vrátil jsem se k ní. Vytáhl jsem z jejího zadečku vibrátor a začal dráždit její kundičku. Přiblížil jsem se obličejem k jejím rtům a cítil na něm její vzdechy. Pak jsem vzal ručník, který byl velmi příjemně teplý a začal hladit její břicho, stehna, ňadra a nevynechal jsem ani její vlhké pohlaví a poštěváček. Poštěváček jsem třel ručníkem trochu silněji, takže ji to možná kromě slasti přinášelo také trochu bolesti. Nakonec jsem ho rozprostřel na jejím břichu a stehnech a došel jsem ještě pro jeden, taktéž namočený v horké vodě. Ten jsem rozprostřel na ten předešlý, takže byla vlastně v takovém teplém zábalu. Sundal jsem jí roubík. Vnikl jsem do ní a začal ji líbat. Sama mi šla naproti jazykem i pánví. Zašeptal jsem jí do ucha: "Neuděláš se dříve než já, rozumíš?" Kývla hlavou a já jsem ji šukal teď už tvrdě a rychle. Sténala a kroutila sebou, ale držela se. Já jsem to také nechtěl nijak zdržovat. Napřímil jsem se, chytil za stehna a opět přirážel. Cítil jsem, jak na mě jde výstřik. Ještě více jsem zrychlil své pohyby a už jsem cítil jak to na mě jde. Strhnul jsem z ní oba dva ručníky a rozlil jsem ji po břiše, ňadrech po celém těle vodu a led. Bylo to jako tisíc jehliček. Vymrštila se, jak jen ji to spoutání dovolilo a zachvátil ji silný orgasmus. Při tom jsem její pochvu plnil semenem a přidržel jsem se jejích stehen, aby se mi nepodlomila kolena. Položil jsem se na ni. Oba jsme ztěžka oddychovali. Pak jsem se jí podíval do očí. Ve tváři se jí zračila oddanost a vděčnost. Rozhodně tohoto setkání nelitovala.


...::: Tip pro Vás: Pštrosí šimrátko - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...