Device Bondage
Hardcore Gangbang
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Sen

Autor: j.aaa

Hodnocení

1234567

Tak tohle se mi snad jen zdá... Nechápu vůbec nic z toho, co se děje.. Nevim, kde se kolem mě vzala taková tma, když ještě před malou chvilkou jsem šla po ulici a bylo světlo. Mam něco v puse a nejde to vyplivnout, ani křičet.. Kristova noho, já nemůžu hnout s rukama ani s nohama.. To hle teda fakt nechápu, co se sakra děje? Nade mnou něco klaplo, slyším jak někdo říká, "Pěknej úlovek, vytáhni ji pojď."

Pomalu mi začíná docházet, že úlovek budu asi já a to že se nemůžu hnout bude součást toho úlovku. Taky asi uplynula nějaký doba a mám zavázané oči. Někdo mě bere do náručí, svaly na nohách a rukách se mi dost bolestivě napínají, mám je svázané k sobě a jsem díky tomu napnutá jak struna. Prostě mě někdo svázal jak se říká do kozelce.. Jen mi furt nedochází proč, bohatý rodiče nemam, co z toho kdo má, že unes zrovna mě?

Ten někdo kdo mě nese mi přejíždí prsty po zadečku a někdo jde vedle nás. Hladí mě na prsou, podle toho vím, že tam je. Kolem je absolutní ticho, takový jaký jsem v životě neslyšela. Otvírají se dveře, ještě pár kroků a padám na něco měkkého. Kolem mě je najednou víc lidí, nevím přesně kolik, ale je jich víc než předtím. Něco mě zastudilo na stehně, a cítím, jak se páře látka na mých parádních kalhotách. Někdo ze mě páře oblečení včetně spodního prádla. najednou tady ležím nahí a nemůžu proti tomu vůbec nic dělat, můžu jen ležet a děsit se, co se bude dít dál. Někdo mě zase bere do náruče, tentokrát mě nese jen pár kroků a opatrně mě pokládá. Ležím na studené zemi. Slyším vodu a najednou mě zlije proud vody. Něčí ruce mě mydlí a přitom dráždí moje poštěváčka. Proti své vůli cítím jak vlhnu, a když vjede svými prsty dovnitř, musí to cítit taky.

"Tohle půjde dobře, už teď je vlhká, ta se bude líbit".

Tenhle komentář taky nechápu, ale v tom návalu všech těch nepochopitelných věcí mi najednou nepřipadá jako nic zvláštního. Voda už neteče, jsem čistá vymydlená a pořád svázaná. Někdo mě osušuje a zase odnáší na postel. Cítím, jak mi dávají něco kolem krku, je to tak utažené, že můžu sotva dýchat.

"Když budeš hodná, tak to za chvíli povolím"

Neumím si představit, co znamená být hodná, když se nemůžu hnout ani promluvit, ale udělám cokoliv jen aby mi to sundali.

"Teď Ti povolím pouta na nohou, ani se nehneš a necháš je dát do té polohy, kde je budu chtít já, jinak zůstane obojek pěkně staženej!"


...::: Tip pro Vás: Pouta Cuff love - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


To je fakt dobrej donucovací prostředek, nechávám se uvázat jinak. Mam nohy přivázané každou na jednu stranu postele, takže jsou doširoka rozevřené. Pod zadkem mám polštář, takže jsem prohnutá, ale furt to ještě nekončí. Ruce mi přivazují taky každou na jinou starnu, ležím jako bych byla ukřižovaná na posteli, kolem pasu mám něco, co mě přivazuje k posteli, takže se opravdu nemůžu hnout. Ještě že ten někdo splnil slib a trochu mi povolil ten obojek.

Ležím na posteli a kolem je najednou zase ticho. Jsem sama, nebo to tak aspoň vypadá, ale je to klam, sotva se pokusím pohnout dostat z pout, někdo ke mě přistupuje a začíná mě dráždit. Líbá mi prsa, pleská mě přes celé tělo dlaní s takovou silou, až musím mít na těle otisky dlaní. Najednou vidím světlo, někdo mi sundává pásku z očí.

"Chci, aby se viděla."

Není to žádná nadsázka, vidím své tělo ve spoustě zrcadel. nade mnout se sklání muž s bičíkem v ruce.

"Teď si spolu trochu pohrajeme."

Oznamuje mi s hnusným úsměvem. V zápětí dopadá první rána a jeho druá ruka sjíždí k mému rozkroku. Dráždí mi poštěváček a pičku, zatímco druhá ruka uštědřuje rány. Přes všechnu bolest cítím, jak ve mě narůstá vzrušení a jak teču.

Po chvíli odkládá bičík a jeho dráždění začíná nabývat na intenzitě. Líbá mě po celém těle, jazykem mi líže poštěváka a prsty projíždí moji vlhkou pičku. Najednou cítím, jak mi do pičky zasouvá vibrátor. Moje vzrušení nezná mezí. Teču jako potok, mám mezi nohama úplnou potopu. Otvírají se dveře a vstupují další dva muži. Jsou nazí a jejich péra jsou v pozoru. Sedají do křesel vedle postele a sledují, co se mnou provádí. Jsem skoro na pokraji orgasmu, když ten který si se mnou hraje najednou vytahuje vybrátor ven a mizí za dveřmi.

Ti dva jako na povel vstávají a jdou ke mě.

"Na to jsem se těšil hodně dlouho, teď si zašukám na dva roky dopředu."

Jako by byli dávno domluvení, vrazí mi jeden z nich svýho ptáčka do pičky a že je to nějakej ptáček. Druhý se věnuje mým prsům. Jsem vzrušená a nadržená, takže přírazy mě brzo trhaj tělo na kousky. Ten píchač je se sebou očividně spokojený a předává mě druhému. Zatím si sám honí péro a zatímco čeká na další příležitost, bere do ruky důtky připravené u postele. Přejíždí mi jimi po těle a občas udeří. V kombinaci s přírazy toho druhého mě to uvádí do extáze. Nemůžu se bránit a kdybych mohla, tak asi ani nebudu. Tolikrát za sebou mě už dlouho nikdo neudělal. Střídají se v pravidelných intervalech a když už nemám sílu na další orgasmus vystříknou mi oba do obličeje. Pak se ztratí těmi samými dveřmi, co přišli. Z druhé strany slyším přicházet někoho dalšího, tyhle kroky už znám.

"říkal jsem, že se bude líbit."


...::: Tip pro Vás: Souprava Mystim Pure Vibes Electro Sex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...