Fucking Machines
Hogtied
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Sen

Autor: Yvetka

Hodnocení

1234567

Dnes je nádherný den. Můj kluk, kterého miluji nade vše mně poprvé pozval na party kde budou jeho přátelé. Neznám je, o to víc se těším. Dala jsem na doporučení a svůdně se oblékla což při mé postavě není žádný problém, i maminka říkala něco o tom, že i pytel mi sedne.

Vstupujeme dovnitř a zvědavostí se nemohu dočkat. Hned na uvítanou se seznamuji jak s jeho kamarády tak i s nádherným prostředím. V ruce ani nevím jak držím skleničku. Se všemi si ťukáme a připíjíme na seznámení. Nevolno se dostavuje velice pomalu, pomalu se mi klíží víčka a musím si vyhledat pohovku pro odpočinutí. Tolik jsem se tešila a nyní trapně v koutku usínám. Co se to děje, nic nevidím, pokusím se zvednout hlavu, ale nejde to. To není možné, svědí mně oči, ale nemohu si je protřít rukami, neposlouchají mně. Zmocňuje mně panika, pokuším se vstát, ale nejde to. Pokouším se z toho hnusného snu probrat, také to nejde. V klidu čekám a zkouším vše znovu, kolem mně ticho a nemohu se pohnout. Začínám se potit a zavaluje mně horko. Co takhle zakřičet, snad někdo pomůže. To taky nejde, pusu mám plnou něčeho co ani neumím pojmenovat, roztaženou tak, že sanice je na vyskočení. Sen a nic jiného než sen, jenom se probudit. Najednou začalo něco, co jsem nechápala. Bříško mi utahoval pás který jsem neviděla, nejdříve jenom překvapení poté však dost nepříjemné. Dýchat se dalo pořád obtížněji a obtížněji. Pomaly jsem si však zvykla a přestala vnímat ten svíravý pocit. Kdybych tušila, že to je pouze začátek, klid by byl ten tam. Něco se pode mnou pohlo a najednou bylo celé tělo propnuto do luku a zárověň zcela pomaly bez možnosti odporu se mi začaly roztahovat, zvedat nohy a tlačit se k hrudníku.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - elektro masturbátor Jack Socket :::...
Sexshop Sexujte.cz


V takové divné poloze mi čas plynul pomaly, tělo trnulo a já propadala panice. Najednou na prsou jsem pocítila chlad, jako by je někdo odkryl, dostavil se i pocit studu, kdo se dívá. Pohlazení po bradavkách tento stud ještě umocnilo. Pomaly a důkladně se mi stlačila bradavka a trochu natáhla. Nejdřív jedna a pak druhá. Co to znamená jsem v daný okamžik nemohla ani předvídat. V tom se obě prsa natáhli bolestně vpřed. Sílu, která je ovládla jsem nebyla schopna si uvědomit, jediné co mě ovládlo byla obrovská bolest umocněna posléze dalším natažením bradavek.

To už mi pomalu balo jasné, že konec je v nedohlednu. Z bolestných úvah mně přivedl zpět pocit mezi nahomi, opět chlad. S hrůzou čekám co se bude dít. Po první zkušenosti na stud zapomínám velice rychle. Do dírky se hrubým způsobem tlačí něco velkého a hrozně bolí, rve se mi až dovnitř a bolí. Zadeček nezůstává ušetřen. Po chvilce se vše uklidní a opět si zvykám i když na hrozné pocity, přesto už méně bolestivé. Hrozná rána, prsa se mi škubou dopředu a zas zpět a do toho jak kdyby proud přes bradavky. Snažím se řvát, ale snaha je zbytečná. Postupně se vše zhoršuje. Nohy mám už snad vykloubené a přitažené k hrudníku, pás ani necítím a bradavky projíždí jeden šok za druhým. Najednou zacukaly hluboko v břiše svaly o kterých jsem ani netušila, že je mám. Z počátku celkem jemně, ale postupně se intenzita zvyšuje. Břicho mám najednou v jednom ohni. Nemohu řvát ani uhnout. Hrůza, najednou i v zadečku se něco děje. Intenzitu nárazů nelze vydržet.

Celá já se vnitřně zmítám v bolestech, kterým neruzumím, ale tělo je pomaloučku začíná přijímat. Nerozumím tomu, nedá se ale nic dělat. V myšlenkách utíkám mimo nepochopitelnou realitu. V tom to přichází, s dírečky mi vytryskne gejzír a docházím k ohrmnému uspokojení za které se stydím.

Najednou vše přestalo a dlouho se nic neděje. Z vyčerpání pomaly usínám.

Probuzení je ohromné, ležím na pohovce a můj kluk je pln starostí proč jsem upadla do bezvědomí. Rychle se prohlédnu, nic však nenasvědčuje, že se něco stalo. Jak tomu porozumět. Snažím se popsat svůj sen, můj kluk má však jedinou otázku: " chtěla bys to skutečně". Špitnu snad ano, ale bojím se. Posadí mně před video a s celou společností pustí nahrávku velmi podobnou mému snu. Pohled mně děsí a zároveň fascinuje.

Mám jenom jednu otázku, říkám své lásce: "Ta holka s kuklou na hlavě jsem skutečně já?"


...::: Tip pro Vás: Bondage šátek Bad Kitty červený :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...