Sadistic Rope
Bound Gang Bangs
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Sauna

část 2.

Autor: Mirek

Hodnocení

1234567

" No i to ti splníme, neboj!"

V tom dostávám na ruce pouta, kotníky mám najedou taky svázány a propojeny s pouty na rukou. Opravdu se nemůžu hýbat. To není možný, říkám si pro sebe, to jsem zvědav, co se bude ještě dít. Co jsem to vlastně říkal? Ještě teplo a vlhko?

"Nechceš něčeho napít?", ptá se mě, až jsem z toho překvapen. Pak si ale vzpomenu, jak jsem povídal, že v sauně taky chodím občas do občerstvení. Aniž by počkala na odpověď, přikládá mi k ústům láhev. Ani se nezlobím, už jsem měl žízeň. Upiji a snažím se láhve zbavit.

"To nestačí! Koukej se ještě napít!" Přikazuje mi.

"Napil jsem se už dost", snažím se odporovat.

"Nenapil, koukej se ještě napít. Tu flašku vypiješ celou! Máš na to 5 minut! Jestli zazvoní budík dříve, než to vypiješ, tak se máš na co těšit!"

Snažím se, ale moc to nejde. 1,5 litru do sebe jen tak nenasoukám, i když je venku takový vedro.

"Jestli to nevypiješ, víš co tě čeká?!"

Vím to moc dobře a tak se snažím. Bohužel jsem to nezvládnul. Najednou zazvonil budík a já měl stále ještě v lahvi víc než decku vody.

"Ale copak to vidím, ty si to nedopil!? A copak s tím uděláme?"

Nevím, co mám odpovědět, abych si ještě nepohoršil. Raději mlčím.

"Tak pověz, co s tebou provedeme, poraď mi?!" Nedává mi ani trochu času na rozmyšlenou a vyžaduje odpověď.

"Nevím", povídám.

"Tak ty ještě nevíš? Tak to si asi vymyslím něco já. No však se dočkáš. Já ti šanci dala, ale ty si ji promarnil. No však uvidíš. Teď na mě chvilku počkáš!"

Po chvíli slyším jen nějaké šustění a taky jak přítelkyně chodí po bytě. Asi něco hledá.

Každou chvilku ke mně přijde a něco ke mně položí. Nevidím, co to je, takže se mohu jen dohadovat. Trvalo to asi půl hodiny, takže má pozice mi začala už být dost nepříjemnou. Na mé prosby ale nikdo nereagoval, takže jsem klečel dál ve tmě.

Pak ale nejednou přítelkyně přišla, rozvázala kotníky, odemkla pouta na rukou a povídá: "Vstávej!"

Těžkopádně se zvedám do stoje. Co se asi bude dít?

"Vstaň a zůstaň stát kde jsi! A nepokoušej se sundávat klapky z očí, říkal si sám, že je v sauně tma!"

Stoupnu si, i když po 30 minutách klečení a nepohyblivosti mi i toto dělá potíže.

"Ruce nahoru!", přikazuje mi má přítelkyně. Zvedám tedy ruce, aniž bych tušil proč. Najednou ale cítím na svém těle něco jako igelit. Najednou mě to stahuje po celém těle. Přítelkyně si mě omotává, asi nějakou folií. Za několik okamžiků jsem omotán igelitem od krku až po obě nohy.

"Ruce dolů!"


...::: Tip pro Vás: Svorky Sportsheets Midnight Pearl Chain Nipple Clips :::...
Sexshop Sexujte.cz


Omotává ni i ruce, takže asi vypadám jako průsvitná mumie. Začíná mi být teplo, potím se. Jak jsem ale už pochopil, dnes mě čeká sauna, která mi tolik schází.

"Na obleč si to!", přikazuje mi zase.V ruce mám zase igelit, asi pláštěnku. Pomalu se oblékám. Obalený fólií se můžu hýbat opravdu velmi "ztuha" a ve tmě, která mě stále obklopuje se moc neorientuji. Potím se čím dál víc a to nevím, co mě ještě čeká. Už jsem celý zabalen v igelitu a na sobě mám navíc pláštěnku.

"Na, tady máš další!" Dostávám další pláštěnku.

Pak následují ještě další kousky, vše z igelitu. Nepromokavé kalhoty, igelitové sáčky na nohy, ještě jedna pláštěnka, gumové rukavice. Na vrch nakonec celý igelitový oblek. Kde ho asi vzala?

Hlava je to jediná část těla, která mi vykukuje ven zpod igelitových vrstev. V neprodyšném obalu se nekontrolovatelně potím a to stále ještě není konec. Dostávám znovu napít. Tentokrát už ne tolik, ale i tak jsem opět plný vody. Potím, jako snad nikdy, pot mě celého zalévá. Na její příkaz si obouvám ještě holiny.

"Zavři teď oči!" Přikazuje mi. "Opovaž se teď koukat! Dokud ti neřeknu, tak je budeš mít zavřený!"

"Ano", chtě nechtě souhlasím.

Sundává mi klapky z očí. Do ruky mi dává plynovou masku.

"Nasaď si to, ale opovaž se podívat!"

Nasazuji si masku a stále hlouběji se propadám do svého světa.

Ještě než mi přítelkyně povolí podívat se, zakrývá průzory na oči. "Už můžeš otevřít oči!", ohlašuje radostně. Zase nevidím. Zato se neuvěřitelně potím, a to už i na obličeji. Hlavu mám celou schovanou v masce. Cítím se opravdu jako v sauně! Nebo snad ještě ne?

"A teď si tady lehni na záda a budeme cvičit. Říkal si přece, že si v sauně rád zacvičíš, ne?" Dostávám do rukou činky. Zpočátku se nezdají být ničím těžkým, jak ale přibývá opakování, těžknou víc a víc.

"Cvič a počítej si opakování!" Přikazuje mi.

Zvedám činky nad hlavu v pravidelném rytmu. Jedna, dva, tři, …. Už moc nemůžu. Ještě než mi dojdou síly, zarazí mě a přikazuje: "Stačí! Odlož si činky a teď budeš dělat leh-sedy!"

Myslel jsem si, jak jsem už skončil, když jsem docvičil s činkami, vidím ale jak jsem se mýlil.

"Cvičit teď budeš, dokud budík nezazvoní! Je nastaven asi na půl hodinky!"

Vystřídám ještě několik cviků, když v tom se mi chce čúrat. Není se co divit, po tom co jsem vypil.

"Prosím, mohl bych si dojít na záchod?", snažím se přerušit cvičení.

"V žádném případě! Když si jednou v sauně, měl by si tam nějakou dobu vydržet, to přece víš, nebo ne?!"

"Ano, ale já už to nevydržím."

"Nezajímá. Koukej cvičit dál." Přítelkyně mě dál trápí a neomylně mě vede tam kam potřebuje. Cvičím a trpím. Dál už to ale nejde. Neudržím se, přerušuji cvičení a pomalu čúrám. Nedalo se to vydržet. Dobře věděla, co dělá, když mi dala vypít tolik vody. Teď ale dělá pohoršenou a diví se, jak se to možné.

"Co to je, tohleto? Dovolil ti snad někdo se tady jen tak pochcat?! Ty prase! Copak tohle se v sauně dělá?"

"Ne nedělá", snažím se omluvit.

"Tak co to tu vyvádíš, ty čuně! To jsem zvědavá, kdo si to uklidí?!"

"Já to vše uklidím", pomalu přiznávám.

"To ráda slyším, ale až po cvičení! Přece teď nepřestaneš kvůli jedný loužičce!"

Dosáhla čeho chtěla, dál si užívá mé ponížení a já cvičím dál. Je to o to horší, že mám pod tím vším igelitem už nejen pot, ale také moč. Vyžívá se teď v cvicích, kdy je nejvíc jasné, že ležím a sedím v tom všem co mám pod vrstvami igelitu. Na příkaz dělám dokonce i "svíčku", takže vše uvnitř oblečení se přelévá sem a tam. Znovu se opakují leh-sedy, při kterých to neuvěřitelně čvachtá.

Konečně. Konečně budík zvoní.

"Dobrá, konec cvičení", povídá. "Jdeme se schladit! Po každé, když se vypotíš, tak se přece chodíš schladit, ne?"

"Ano", povídám.

"Tak na co čekáš! Svlíkat! A ne že se zase budeš koukat!"

Znovu stejná procedura, tentokrát v opačném sledu. Nejprve sundám masku, která je teď plná potu. Pak kombinézu, jeden kousek igelitu za druhým, p®omočené nepromokavé kalhoty. Nakonec stojím zase jen nahatý. Dostávám zpět klapky na oči a pouta na ruce. Proč vůbec nechápu. Z tepla a cvičení jsem už tak zesláblý, že bych se stejně na nic nezmohl.

Přítelkyně si mě vede do koupelny. Stojím a odevzdaně přijímám studenou sprchu. Za pět minut slyším: " Polez ven!" Podává mi ručník a sundává klapky z očí. Voda mě zcela vzpamatovala. Koukám, co se kolem mě děje a kolik je vlastně hodin. Je to neuvěřitelný, utekly skoro 3 hodiny.

"Tak takhle dlouho jsem v sauně ještě nebyl ", povídám. "A tělo mě z toho taky nikdy takhle nebolelo."

"Třeba by sis měl pobyt v sauně někdy prodloužit, aby sis víc zvyknul. A nezapomeň taky, že do sauny se chodí pravidelně!" Podotýká přítelkyně s úsměškem.

Už se těším, až si "saunu " zase zopakuji. Vždyť do sauny se dá chodit celý rok, a ne jenom v zimě!


...::: Tip pro Vás: Mystim Mighty Merlin - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...