The Training Of O
Czech Twins
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Sauna

Autor: Mirek

Hodnocení

1234567

Stupnice teploměru ukazuje znovu více než 30 stupňů. Je léto a tak není divu, i když to letošní léto si s teplotami docela pohrává. Jednou sem, pak zas tam. Posledních 10 dní je ale léto jak má být. Holky u vody, je na co koukat. A zatímco všichni hledají stín, anebo vodu, tak moje přítelkyně vymýšlí scénář další bláznivé hry. Proč chtěla dnes odpoledne zůstat doma? Ještě teď sedím a nic netuším, ale za okamžik už budu v "jiném světě".

Hra začíná okolo 15 hodiny. Teploty dnes dosahují 33 stupňů, takže to že zůstáváme v paneláku asi není tím nejlepším řešením. Zatímco si tak přemýšlím, přichází má přítelkyně a zcela bezelstně si se mnou začne povídat.

„To je dnes ale horko, co?“.

„To teda je “, odvětím, „ a ještě tak týden mají tyto teploty trvat “.

"No vidíš a ty si chtěl chodit do sauny i v létě!? " povídá na to ona, a její tón hlasu nevyžaduje odpověď. Spíš říká: "A ty by si chtěl ještě do sauny, blázne?"

Nevím proč mi přítelkyně najednou nadhazuje téma sauny. Pomyslím si jak mi sauna schází. Přes léto je zavřená a to je docela škoda. Odpovím tím jen neurčitě: „Ano, docela rád bych do sauny zašel. Saunu můžu po celý rok a nejen v zimě.“

Stojí mi za zády pokračuje v rozhovoru, který se vyvíjí přesně podle jejích předpokladů. Nic jiného, než to že bych rád zašel do sauny ani nečekala. Pokračuje tedy v započatém díle.

„A co by si řekl takové sauně doma?“

„Vždyť víš moc dobře, že saunu doma jsem si vždycky přál".

„Dobrá, jak chceš! Dobře ale víš, že to, co si přeješ ty, to není vůbec podstatné! Jisté je jen to, že mě teď budeš poslouchat!" Její tón hlasu se změnil v několika vteřinách a nepřipouštěl žádné odmlouvání. Bylo jasné, že celý ten rozhovor někam směřoval. Kam, to mi teď pomalu docházelo.


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Edge The Classic Leather Slapper :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Okamžitě nechej všeho a zaujmi pozici, která patří jen tobě!"

Klekám si zhruba doprostřed místnosti, ruce za zády a koukám do země. Už tento úvod mě obvykle vzruší tak, že nemyslím na nic, než na to co se asi bude dít. Zná mě už dost dlouho na to, že ví, že rád poslechnu. Rozhovor pokračuje.

" Tak mi dnes pověz, jak to vlastně v sauně vypadá!"

Hledím stále k zemi a odpovídám." Je tam přítmí, skoro bych řekl tma, velké teplo a vlhko od vody a od toho, jak se lidi co jsou v sauně potí. Nemohu se tam ani moc hýbat, protože tam je spousta lidí a sauna je obvykle plná."

"A co tam ještě děláš?!"

"Po sauně se ochladím v bazénu, nebo si dám studenou sprchu. Občas si zacvičím s činkami, nebo na žebřinách, které tam jsou. Občas se taky jdu napít, do přilehlého občerstvení."

"Aha? A když jdeš do sauny, jsou tam i ženský?"

"Normálně ne, jsou tam jen paní, které to tam obsluhují. Občas vejdou, ačkoli jsou oblečené."

"A co ostatní, jak tam chodí?"

"Dál už tam jsou jen chlapi, a ti jsou svlečení donaha"

"Donaha říkáš? A na co ještě teď čekáš! Koukej se taky svlíknout!"

Svlékám se, aniž bych vstal. Ani mě nenapadne udělat něco, čím bych si mohl vykoledovat nějaký ten trest, který stejně přijde. Proč si ale předem škodit? Za chvilku klečím ve stejné pozici, zcela nahý.

"Tak takhle chodíte po sauně?"

"Ano"

"Ale já se svlékat nebudu!, jak si říkal, ženský tam chodí oblečený. A jak že si to říkal, že to tam vypadá? Zopakuj mi to!"

"Je tam přítmí, skoro bych řekl tma, velké teplo a vlhko od vody a od toho, jak se lidi co jsou v sauně potí. Nemohu se tam ani moc hýbat, protože tam je spousta lidí a sauna je plná."

"Tak tma povídáš? A teplo a vlhko?"

"Ano."

Najednou se přítelkyně na chvilku vzdaluje, pak přistoupí až ke mně. Na oči dostávám klapky, takže vůbec nic nevidím.

"No vidíš, a už si v sauně!"

"No jo, ale tam bylo jen přítmí!", snažím se namítat.

"Ale ty si říkal, že skoro tma! Takže neodmlouvej! Pokud si dobře pamatuji, taky ses tam nemohl moc hýbat, viď?"

"Ano."

" No i to ti splníme, neboj!"


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Stimulator Multi-Pack EM60-M :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...