Public Disgrace
TS Seduction
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

S roubíkem v puse

Autor: Magda Roubíková

Hodnocení

1234567

Do jednoho zapadlého hotelu mířily tři dívky. Jmenovaly se Monika, Renata a Adéla. Každá měla jinou postavu a každá byla jinak oblečená, ale všechny byly krásné.

Monika - vysoká postava, dlouhé hnědé vlasy, široká ramena a svalnaté paže. Byla velmi štíhlá a měla dobře tvarované poprsí. Bylo jí 31 let. Na sobě měla černou, koženou, velmi krátkou minisukni a černou zapnutou košili bez rukávů, svázanou dole na uzel. Na nohou měla obuté černé boty s podpatkem.

Druhá Renata měla krátké blond vlasy. Nebyla už tak vysoká , spíše střední postavy , ale poprsí měla asi stejné jako Monika. Na hlavě měla černé brýle proti slunci. Na sobě měla potom modré elastické tričko a na něm bílou košili, zapnutou dole na dva knoflíky. Na nohách měla krátké černé elasťáky pod kolena. Na nohou měla lehké sandály. Renatě bylo 28 let.

Poslední z nich Adéla byla ze všech nejmenší. Měla také nejmenší prsa. Na sobě měla modré rifle, černé přiléhavé tričko a kolem pasu ovázanou flanelovou košili. Na nohou měla černé tenisky. Adélce bylo 21 let a byla tedy z celé trojice nejmladší.

Monika nesla v každé ze svých svalnatých pažích těžký a velký kožený kufr. Adéla a Renata měly každá drahou koženou kabelku. Vešly do hotelu a zamířily k recepci. ,, Přejete si ?´´ zeptala se recepční. Byla to již postarší dáma v tmavomodrém sáčku a sukní stejné barvy. Pod sakem měla bílou košili a kravatu. Dlouhé zrzavé vlasy byly sepnuty do culíku. Na malém nose jí seděly velké brýle s umělohmotnými obroučkami. ,, Jeden pokoj s manželskou postelí a přistýlkou. ´´ odpověděla za všechny Monika. Recepční se kysele ušklíbla : ,, S manželskou postelí ? ´´ ,, Ano do toho co tam budeme dělat vám snad nic není ? ´´ ,, Ne to jistě ne. Vaše jména prosím ? ´´ ,, Sestry Monika,Renata a Adéla Růžové.´´ ,, Chcete plnou penzi, polopenzi nebo jen snídaně ? ´´ vyzvídala z povinnosti recepční. ,, Děkujeme, ale ani jedno. Jídlo si budeme kupovat. My toho moc nesníme, víte? ´´ odpověděla Monika za všechny. Recepční se opět kysele zatvářila a pokračovala : ,, Kolik dnů se tady zdržíte, slečny ?´´ ,, Týden !´´ odpověděla jednoslovně Monika. ,, Dobrá. Pokoj 106 a dělá to 500 korun. ´´ podala recepční Monice klíč a Adéla to zaplatila.

Dívky vyšly po schodech nahoru do pokoje. Vešly dovnitř a Monika položila kufry na zem. Už jí od nich pořádně bolely ruce. Zamkla dveře a hlasitě si oddechla a posadila se na manželskou postel. Byla měkká a pružná. ,,Uf, to je horko.´´ povzdychla si Adéla a odmotala si košili z boků. Odložila jí na židli a sundala si tričko. Byla jenom v černé krajkované podprsence a riflích Rozdělala přistýlku a lehla si na ní. To byl jasný signál, že Monice a Renatě přenechává manželskou postel. Stejně je to jenom na přespávání. I ona někdy vystřídá s Renatou nebo Monikou a bude si s tou druhou užívat. Na této posteli budou taky uskutečňovat svůj důmyslný plán, ale o tom až později. Renata se zbavila košile a odložila jí na židli. Modré elastické triko, které nemělo rukávy si také svlékla. I ona měla podprsenku, ale tentokrát bílou. Sundala si i elasťáky, které jí po několika hodinách začínali být již těsné. Kalhotky měly také bílou barvu a ladily s podprsenkou. Adéla, když viděla svou přítelkyni, si sundala rifle. Ona měla černé krajkové kalhotky, aby se hodily k podprsence. Monika, která byla ještě oblečená, řekla: ,, Ta pusťte se do toho děvčata! ´´ Obě dívky dvakrát nečekaly, svlékly si spodní prádýlko a vrhly se na postel. Tam se začaly líbat, ošahávat, lízat si prsa, olizovat se navzájem, hladit si kundičky a prstit se. Renata sáhla do kabelky a vyndala z ní vibrátor. Začala s ním zajíždět Adélce do zadku. Adélka začala křičet. Křik byl tak intenzivní, že Monika, která při pohledu na své přítelkyně onanovala, vytáhla ruku zpod sukně a otevřela jeden z těch velkých kufrů. Bylo v něm plno SM pomůcek - bičíky, pouta, roubíky, kožený oblek pro učitelku pokory a plno jiných užitečných věciček. Monika vzala jeden z roubíků a nasadila ho Adélce do úst, aby nekřičela a nepřivolala tak zvědavce. Renata jí spoutala ruce a začala znovu lízat pochvu. Bezmocná a vzrušená Adéla se udělala a Renata jí začala lízat a líbat tvrdé bradavky. Už se milovaly skoro třičtvrtě hodiny a mezitím se úloha vyměnila a spoutaná s roubíkem se ocitla Renata. Monika už byla celá nadržená na bezmocnou Renatu, která sténala spokojeně do roubíku a snažila se o úsměv, ale přes roubík to nebylo vidět, a tak řekla: ,, To stačí holky! ´´

Adéla slezla z Renaty a znaveně se skulila na přistýlku a začala se sama uspokojovat rukou. Renata se na posteli převalovala v poutech a s roubíkem. Monika se svlékla do naha. Neměla spodní prádlo. Oblékla si latexový oblek pro Dominu, který vytáhla z kufru. Vzala do ruky bičík a vrhla se na Renatu. Brutálně jí sešvihala zadek a stehna. Přitom jí hladila prsa a přitom stále švihala bičíkem různé partie těla. Potom od prsou přešla mezi nohy a začala jí prstit kundu. V "bičování" však nepřestávala. Renata se udělala a Monika pokračovala ve švihání a mučení. Pak vytáhla vibrátor a zajížděla jí s ním do vlhké pochvy a do zadku. Renata prožila opět několik dalších orgasmů. Monika jí nechala ještě chvíli svázanou s roubíkem v puse a vzrušovala se pohledem na její bezmocnost. Potom se Monika vysvlékla z koženého obleku a rozvázala Renatu. Renata se zbavila roubíku a nasadila ho do úst Monice. Pak jí svázala. Monika ležela bezmocně na posteli jako předtím Renata s Adélkou. Renatu tento pohled nesmírně uspokojoval, když viděla někoho tak silného a dominantního v takové pozici. Potichu se usmála a pak začala jednat.

Oblek pro Dominu si nebrala, ale jinak dělala s Monikou vše co ona předtím s ní. Po dvaceti minutách přestala. Nechala Moniku ležet na posteli. Monika kvičela do roubíku, co nejvíc to šlo. To jí na tom vzrušovalo nejvíc. Adéla si, ale oblek pro Dominu vzala. Uchopila bičík a začala švihat Moniku přes všechny části jejího těla. Monika kvílela a kvílela, ale Adéla jí mlátila a mlátila. Potom jí začala lízat bolavé kozičky a jiné části jejího sexy těla a Monika znovu skučela, ale tentokrát blahem. Adéla začala Moniku prstit a druhou rukou jí plácala silně do zadku, který byl plný modřin. Potom použila vibrátor a udělala s ním Moniku. Pak se udělala i Adéla pohledem na spoutanou Moniku. Renata to všechno pozorovala a stále měla ruku v pochvě. Adélce se úloha Dominy zamlouvala, a tak musela nerada Moniku rozvázat a zbavit roubíku.

Teď byla řada znovu na Monice. Ta milou Adélku, která si mezitím sundala kožený oblek, svázala a do úst jí znovu vrazila roubík. Vzala si oblek, který před chvílí ze sebe Adéla svlékla, a začala s Adélkou dělat to co ona s ní předtím. Adéla prožila další orgasmus a svázaná byla asi nejšťastnější. Holky se ještě chvíli dělaly rukou (kromě Adély. Ta byla svázaná a přes roubík nemohla říct ani Renatě, ani Monice, aby jí udělaly! Nemohla ani říct, aby jí rozvázaly, a ona se mohla udělat rukou nebo vibrátorem. ). Nakonec jí Monika zbavila pout i roubíku a Adéla se udělala sama.

Monika dala pokyn a všechny se oblékly a usadily se ke stolu. Monika vymyslela geniální plán, který jim měl zpestřit celý týden. ,, Zajdeme na tu diskotéku, kterou jsme viděly cestou. Tam se napijeme a začneme jednat.´´ začala řeč Monika. ,, No jo, ale jak jí propašujeme ven svázanou? ´´ strachovala se Adéla. ,, Klid! Mám to vymyšlený! ´´ řekla šéfka Monika. ,, Povídej! ´´ naléhala Adéla a začala si strkat ruku do kalhot. ,, Nemasturbuj! ´´ okřikla jí Monika, která přímo nesnášela, když mluvila a někdo začal přitom onanovat. ,, Nemůžu si pomoct! ´´ oponovala jí Adéla. Renata byla na tyto situace zvyklá, a tak vyskočila ze židle a přivázala Adélce ruce k opěradlu. ,, Můžeš si za to sama. ´´ namítla Monika, ale to Adélu nadržovalo ještě víc a obě dvě se bály, aby neutrhla opěradlo, jak s sebou cukala. ,, Nechej toho nebo zůstaneš doma, a celý týden budeš svázaná bez jídla. Se zavázanýma očima. ´´ řekla jí tvrdě Monika a Adéla se přestala. ,, Takže začni od začátku! ´´ řekla nedočkavá Renata. ,, Takže. Počkáme až půjde na záchod, půjdeme hned za ní a tam jí přepadneme. ´´ ,, Ale jak jí propašujeme z diskotéky a potom přes recepci? ´´ strachovala se spoutaná Adéla. ,, Nebuď nedočkavá nebo dostaneš roubík. ´´ okřikla jí Monika, která také neměla ráda, když jí někdo skáče do řeči. ,, Dobře. ´´ zavřela pusu Adéla, ale v duchu si přála, aby se ještě naskytla příležitost k oponování, protože ten roubík do pusy prostě chtěla. ,, Tak dál. ´´ řekla Monika, když viděla, že zatím nebude páska přes ústa nutná a pokračovala: ,, Jedna z nás se na záchodě převleče do jejích šatů a my povedeme tu holku v jejích šatech jako opilou. Ta převlečená se potom na recepci skrčí, aby jí nebylo vidět a proneseme jí až k výtahu.´´ Skončila svou řeč Monika. Renata potom odvázala zklamanou Adélu od židle. Jak řekly, tak udělaly.

Večer se oblékly do kožených minisukní, k nim si vzaly bílé košile, které zavázaly dole na uzel a vypravily se na diskotéku. Prošly přes dva vyhazovače a posadily se k pultu. Objednaly si každá pivo a rozhlížely se po dívkách. Pro jejich účely se nejlépe hodila dívka, která tu byla sama, protože netančila s jedním partnerem. Měla na sobě modré rifle a flanelovou košili. Měla jí zapnutou, přes kalhoty. Nakonec si unaveně sedla vedle Moniky. Monika si jí dobře prohlédla. Dívka byla hezká a byla trochu podobná Adélce. Ještě si ani neobjednala a odešla na záchod. Monika, Renata i Adéla se okamžitě vypravily za ní. Dívka právě odcházela, když jí Monika oslovila: ,, Ahoj.´´ ,, Čau.´´ odpověděla dívka s nezájmem se s trojicí bavit. Monika k ní, ale přistoupila, vytáhla z kabelky sprej a stříkla jí ho do obličeje. Dívka omámením usnula. ,, Tak, ´´ přikázala Monika svým kamarádkám, ,, svlékněte jí a Adélo , ty si vezmi její šaty a jí dejte to tvoje. A dělejte nebo někdo přijde. ´´ Než obě dívky dokonaly, vlezla na toaletu další žena. Zděšeně se podívala, ale než stačila cokoliv udělat, omráčila jí Monika pěstí. Žena se sesunula na zem. Monika vytáhla z kabelky lepicí pásku, kterou měla pro všechny případy a svázala s ní ženě nohy a ruce. Žena se probrala a chtěla začít křičet, ale Monika jí izolepou zalepila pusu. Svázanou a s roubíkem jí potom zavřela do kabinky a posadila na záchodovou mísu a připoutala jí ke splachovadlu.. Zamkla zevnitř, přelezla zeď do druhé kabinky a vyšla ven. Stále ještě omámená dívka byla již připravená a Adéla měla na sobě její šaty. Renata vykoukla z toalety a konstatovala: ,, Ven se s ní pře ochranku nedostaneme, protože vypadá jako mrtvá.´´ ,, A co okno? ´´ napadlo Adélu. ,, Jo to by šlo. ´´ souhlasila Monika. Vzala ještě omráčenou dívku a Renata vylezla jako první z úzkého okýnka. Pod oknem byl zavřený kontejner. Renata si na něj vlezla a Monika jí s Adélinou pomocí podala dívku. Potom i obě dvě vylezly z okna. ,, Jak dlouho bude působit ten sprej? ´´ zajímala se Renata. ,, Ještě asi deset minut. ´´ odpověděla jí na to Monika. ,, Svážeme jí? ´´ zajímala se Adéla. ,, Až budeme v hotelu a do tý doby snad bude sprej účinkovat. ´´ řekla Monika. Všechny tři rychle vedly omámenou dívku a za malou chvíli se již objevil hotel. Dívka se začala pomalu probouzet. ,, Co teď? ´´ strachovala se Adéla. Monika vytáhla čistý kapesník a ucpala s ním dívce pusu. Vedla jí s Renatou jako opilou a zakrývaly jí rukou tvář, aby nebyl vidět roubík. Vplížily se do hotelu. Byla tam tma. Jen na recepci svítilo drobné světýlko a v postranní komůrce seděla ta kyselá recepční. Z komůrky vycházel kouř. Recepční tam kouřila cigaretu, ale byl tam ještě někdo, protože bylo slyšet slabé vzdychání. Dívky proběhly a konečně se dostaly do výtahu.

Dívka již byla při smyslech. Monika jí spoutala izolepou ruce a zhotovila z ní i roubík. Dívky se konečně dostaly do svého pokoje. Monika strhla dívce s úst pásku a vyndala kapesník. ,, Co jste zač ???´´ vykřikla vyděšená dívka. ,, Nekřič nebo ti vrátím do pusy roubík! Mluvit budeš jen když se tě něco zeptám! ´´ začala Monika. ,, Proč jsem tady? ´´ ,, Sklapni! ´´ zakřičela na ní Monika. ,, Ano.´´ poslušně ustoupila unesená dívka. ,, Jak se jmenuješ? ´´ zeptala se Monika. ,, Radka.´´ odpověděla stále ještě nechápající dívka. ,, Tak dobře, Radko. Za tento týden zažiješ něco, co jsi ještě nezažila.´´ seznamovala Monika Radku se svým plánem. ,, Co? ´´ ptala se vyděšeně Radka. ,, Dozvíš se zítra.´´ uklidňovala jí Monika ,, Teď dostaneš znovu roubík.´´ řekla Monika a zalepila dívce pusu izolepou. ,, Hm mm mm hm m... !!´´ křičela do roubíku Radka. ,, Tak je to mnohem lepší.´´ usmála se Monika. ,, Nebude ti ale zima? ´´ ptala se Adéla. ,, Hm mm mm hm m... !!´´ odpovídala Radka přes roubík. Monika kývla a Adéla rozvázala dívku a potom jí spolu s Renatou vysvlékly z koženéh minisukně a bílé košile a vrátily jí kostkovanou košili, která byla její. Rifle děvčata znárodnily ve prospěch jednotlivce. To samé udělají i s košilí. Potom jí znovu přivázaly izolepou k židli. Všechny tři se potom svlékly do naha a vzaly si na spaní lehké průhledné košilky na knoflíky. Radce už to pomalu docházelo. Jsou to lesby a chtějí s ní provést něco strašlivého. V duchu proklínala to, že jí napadlo jít na tu diskotéku. Monika si lehla na postel. Renata se přitulila k ní a ještě asi půl hodiny se líbaly a mazlily než obě dvě usnuly. Adéla si lehla na přistýlku a začala si to dělat sama rukou. I spoutaná Radka po chvíli usnula.

Když se probudila, byly už Monika, Renata i Adéla vzhůru. ,, Tak jak si se vyspala? ´´ zeptala se s předstíranou sladkostí Renata, která si právě zastrkovala bílou do dámských kožených kalhot. Radka neodpověděla. Přes roubík ani nemohla. Renata si zapnula košili až ke krku a uvázala si kravatu. Monika na sobě měla zatím jen černé krajkované kalhotky. Právě vzala podprsenku a nasadila do ní vycpávky Body Wonders. Ze čtyřek byly rázem šestky. Oblékla si modré rifle. Zastrčila do nich černé triko. Ke kalhotám připnula pásek, aby trochu stáhla břicho a ještě víc zvýraznila už tak velká prsa. Kolem krku si pečlivě uvázala modrý šátek. Oblékla si flanelovou košili a nechala si jí rozepnutou přes rifle. Adéla, která byla vzhůru a oblečená ještě dřív než Renata a Monika, si vzala kalhotky a podprsenku. Nebrala si triko, ale rovnou si oblékla a zapnula modrou riflovou košili. Zastrčila jí do modrých riflí. ,, Tak Radko. Za chvíli se půjdeme najíst a potom až se vrátíme, tak začneme s naší hrou.´´ seznámila Monika Radku s plánem na dnešní den.

Najednou se ozvalo klepání na dveře: ,, Otevřete, tady je pokojová služba. Přišla jsem uklidit! ´´ ,, Rychle schovejte jí do skříně.´´ nakázala Monika Renatě a Adélce. Obě dívky to udělaly a Monika otevřela dveře. Pokojská vešla dovnitř. Měla dlouhé blond vlasy spletené do copu, velké, pevné poprsí a na sobě pak uniformu pokojské - Černou sukni, na ní bílou zástěru a modrou košili, zapnutou a zastrčenou v sukni. Pokojská se pustila do uklízení. Radka ve skříni ucítila šanci na své vysvobození a i když byla spoutaná, začala ramenem mlátit do dveří skříně a za pět sekund z ní vypadla. Pokojská se vyděsila. Renata instinktivně zabouchla a zamknula dveře, Monika vytáhla izolepu a spoutala pokojské ruce i nohy. Potom, ale zjistila, že izolepa došla, a tak si musela sundat z krku šátek a vtiskla ho pokojské mezi zuby a utáhla. Svázanou pokojskou s roubíkem v puse položily na postel a přikryly peřinou. ,, A co Radka ?´´ zeptala se Adéla. ,, Dáme jí vedle pokojské.´´ odpověděla jí Monika. Jak řekly tak udělaly a za chvíli se Radka ocitla na posteli vedle spoutané a umlčené zaměstnankyně hotelu. ,, Ale co když někdo přijde a uvidí je ?´´ zeptala se Renata. ,, No jedna z nás by tu měla zůstat a hlídat.´´ navrhla Monika. ,, Dobře tak já.´´ nabídla se Adéla. ,, Fajn! Něco ti přineseme.´´ řekla Monika a vytáhla z kufru další šátek, který si uvázala kolem krku a vzala si kabelku, kde měla peněženku. ,, Zamkni se! ´´ řekla Adélce ,, a nikoho sem nepouštěj! Až se budeme vracet, tak řeknu třikrát roubík. Platí? ´´ ,, Ano.´´ přitakala Adéla. Obě ženy odešly pryč a Adéla osaměla.

Chvíli pozorovala zajatkyně a měla co dělat, aby se udržela a neskočila na ně a nevylízala jim kundy. Potom ale odvrátila pohled a otevřela jeden z kufrů. Prohrabávala se košilemi, protože všechny tři nic jiného nenosily. Byly tu košile černé, modré, riflové, kostkované, byly tu i trika, kalhoty, ponožky, spodní prádlo, šátky a pro roubík nezbytné kapesníky. Byl to velmi velký kufr. Plně naložený mohl vážit tak padesát kilo. Adéla si vzala jeden z šátků a uvázala si ho kolem krku. Přikročila k druhému kufru. Ten byl také velký. Byly v něm roubíky, pouta, provazy, kožené pásky, škrabošky a jiné SM pomůcky. Adéla vzala jeden kožený pásek a připjala si ho ke kalhotám. Chvíli se dívala na opět na obě bezmocné ženy, které s sebou roztomile vrtěly a měla na ně děsnou chuť. Musela si vzít roubík a pevně si ho utáhnout v ústech, aby jim nevylízala pochvy. Monice by jistě vadilo, kdyby je přistihla. Za chvíli se však ozvalo klepání. Adéla si sundala roubík a zeptala se:,, Kdo je? ´´ ,, Roubík, roubík, roubík.´´ dostalo se jí odpovědi. Adéla poznala Moniku a otevřela dveře. Renata i Monika vešly dovnitř. Pak od nich dostala snídani. ,, Až se najíš, tak začneme.´´ řekla Monika, která si koupila novou lepící pásku. Adéla snědla snídani a pomalu se svlékla. Monika a Renata se svlékly také. Pokojská i Radka na ně koukaly s vyvalenýma očima a zoufale něco mumlaly do roubíku.

Nahá Monika přistoupila k pokojské a vyndala jí roubík z pusy. ,, Jak se jmenuješ? ´´ zeptala se jí. ,, Kamila , proč....´´ už nestačila dopovědět pokojská. ,, Fajn Kamilo. Teď jsi naše otrokyně.´´ řekla jí Monika, vzala lepící pásku a přelepila Kamile znovu ústa. Potom se nastrojila do latexového obleku pro učitelku pokory a do ruky si vzala bičík. Sedla si jí na břicho. Kamila mohutně vydechla. Monika, ale skoro nic nevážila, a tak nemohla Kamile ublížit svou vahou. Silně jí třískla bičíkem přes stehna. Potom jí rozepnula jí košili a začala onanovat na jejím poprsí. Celou dobu jí mlátila bičíkem. ,, Hm mm hm m m !!!!´´snažila se křičet Kamila, ale roubík splnil svůj účel. Adéla sundala Radce košili a začala nad jejími kozami onanovat také. Pro ní už oblek nebyl, a tak se musela spokojit pouze s bičíkem. Renata na kterou nezbyla žádná dívka, ale také nelenila. Nasadila si roubík a potom si zacvakla želízky nohy a s obtížemi i ruce. Vzala vibrátor, který ležel vedle ní, položila se na přistýlku a začala si s ním jezdit do vagíny. Adéla začala Radce vjíždět prsty do kundy. I když se jí to nelíbilo a vzpínala se, prožila orgasmus a Adéla odložila bičík a začala jí lízat pochvu. Monika začala Kamile hladit kozy a potom i vylizovat kundu. Renata, kterou již omrzelo hraní si s vibrátorem se začala přes roubík dožadovat svých práv. Adéla vstala z Radky a zbavila jí roubíku. ,,Copak je ?´´zeptala se. ,, Já chci taky jednu.´´ pronesla Renata sotva měla volná ústa. ,, Vezmi si mojí.´´ řekla Adéla a zbavila Renatu pout, ,, Je už pořádně rozehřátá, ale svaž mě a dej mi roubík a strč mi vibrátor pořádně do kundy! ´´ Renata to udělala a Adéla vyjekla blahem, protože jí to pořádně bolelo Renata jí položila na přistýlku. Renata si zatím vylezla na Radku, vzala bičík a začala si s ní různě hrát. Užívaly si skoro deset hodin. Za tu dobu se na přistýlce svázané, s roubíkem a vibrátorem v kundě ocitly několikrát Monika, Adéla i Renata. Monika pak řekla:,, Tak konec, holky! ´´ Kamila i Radka si oddechly. Renata rozvázala Adélu, která byla na přistýlce jako poslední. Všechny tři zpocené dívky se oblékly. ,, Uf já jsem tak unavená.´´ řekla Adéla zatímco si zapínala košili. ,, Kdo vynalezl roubík, zasluhoval by Nobelovu cenu.´´ usmála se Monika a pohlédla na obě zajatkyně, které měly v ústech již zmiňované roubíky. ,, Na zítra vymyslím něco úplně jiného. Bude se to líbit hlavně Adélce.´´ řekla Monika a narážela na to, že Adéla je z celé trojice nejvíc subsmisivní a poddajná. Pak vzala Kamile podprsenku a kalhotky, které ležely vedle postele. Radka spodní prádlo neměla a to všechny tři dívky pořádně naštvalo. Renata za to Radce uštědřila pořádnou facku. Monika poděkovala Kamile za kalhotky i za podprsenku a uložila je do kufru. ,, No stmívá se a já jsem docela unavená. Půjdeme ležet, ne? ´´navrhla Renata. ,, Jo. Souhlasím s tebou.´´ řekla Monika, ,, Adélo, přesvědči se zda je zamčeno! ´´ Adéla poslechla a zkontrolovala dveře. Potom pomohla Renatě a Monice stáhnout Kamilu s Radkou z postele a opřít je o zeď. Adéla se pak svlékla, lehla si na přistýlku a za několik minut usnula. Monika s Renatou se také svlékly a lehly si, ale ještě než usnuly, trochu si užívaly. Kamila s Radkou se ještě chvíli snažily zbavit pout a roubíků, ale marně. Lepící páska nepovolila. Když zjistily, že je to zbytečné, usnuly a s hrůzou očekávaly příští den.

Obě dvě se probudily skoro ve stejnou dobu. Venku již svítilo slunce a znovu se zoufale snažily zbavit se izolepy ze svého těla. Nedařilo se to. Mumlání do roubíku probudilo Adélu. Podívala se na zoufalé dívky a usmála se. Vstala. Byla celá nahá. Po špičkách, aby nevzbudila Moniku s Renatou došla ke kufru. Vyndala si z něj podprsenku a kalhotky. Potom si to oblékla a vzala si rifle. Pak přišlo dilema, které řešily dívky každý den. Jakou si má vzít košili? Po chvíli pečlivého rozmýšlení si oblékla jednu z Moničiných flanelek. Oblečení bylo sice společné, ale flanelky kupovala Monika. Adéla kupovala riflové košile a Renata kupovala ostatní oblečení ( tím jsou myšleny rifle a kožené kalhoty, sukně a barevné košile), spodní prádlo si kupovala každá zvlášť a S/M pomůcky dohromady. Zapnula košili a zastrčila do riflí. Z kufru potom vyndala červený šátek, který jí barvou ladil ke košili a uvázala si ho kolem krku. Na rifle si ještě připnula pásek. Strašně se těšila na tu novou hru, kterou Monika na dnešek připravila. Prý to bude něco pro ní. To bude určitě nějaká pořádná svazovačka. V podstatě se nemýlila, ale o tom až později.

Stále se dívala na obě bezmocné dívky. Jejich kundy děsně dráždily Adélin jazyk. Musela si nasadit roubík, aby je nevylízala. Posadila se na židli a čekala než se vzbudí její dvě přítelkyně. Najednou se probudila Renata. Uviděla Adélu:,, Proč máš ten roubík? ´´ Adéla neodpověděla, protože měla zacpaná ústa. Renata jí vyndala roubík a Adéla řekla:,, Musím ho mít jinak bych vylízala oběma kundy a to by se Monice určitě nelíbilo.´´ Renata to pochopila a vrátila Adélce roubík do pusy. Potom se, protože byla nahá, začala oblékat. Vzala si na sebe spodní prádlo a rifle. Do nich si zastrčila triko a potom začala vybírat košili. Původně si chtěla vzít tu co má na sobě Adéla. Celou noc se na ní těšila, ale nakonec jí přenechala své kamarádce a vybrala si jinou. Byla to ta samá co jí měla včera na sobě Monika. Zapnula si jí a zastrčila do kalhot. Potom si vzala bílý šátek aby jí ladil ke flanelce a uvázala si ho kolem krku. Byla krásná a Adéla se musela držet aby se na ní nevrhla. Měla v puse roubík, a tak jí nemohla začít líbat a lízat. Renata to zpozorovala a uvolnila jí ústa. Potom se začaly líbat a hladit si přes košile prsa. Dělaly trochu rámus, že vzbudily i Moniku. Ta vstala a protáhla se:,, Tak dámy jsou dnes ve flanelovém. Tak to nebudu trhat partu.´´ řekla a vyndala z kufru jednu kostkovanou košili. Napřed si na sebe vzala spodní prádlo a triko bílé barvy, protože to se nejlíp hodilo k tmavé košili. Oblékla si rifle a modrou košili. Kolem krku si uvázala šátek stejné barvy jako košile. ,, Já mám hlad.´´ řekla Renata. ,, Já docela taky.´´ přikývla Adéla. ,, Dobrá.´´ přitakala jim Monika, ,, Já a Renata půjdeme něco koupit. Ty tu Adélo zůstaneš.´´ ,, Co když přijde další pokojská? Já bych jí asi sama nezvládla a další dívku navíc to už by byl problém.´´ řekla Adéla. ,, Máš pravdu.´´ poznamenala Monika a zamyslela se. ,, Víš co? ´´ řekla po chvíli, ,, Radku zamkneme pořádně do skříně a Kamilu můžeme taky. Skříň je velká dost.´´ ,, Co když budou dělat rámus? ´´ strachovala se Adéla. ,, Omámím je sprejem.´´ odpověděla jí Monika a stříkla sprej oběma dívkám do obličeje. Ty okamžitě usnuly. Společnými silami je dopravily do skříně a zamkli jí. ,, Sprej ti tu pro všechny případy nechám.´´ řekla Adélce Monika, ,, heslo je stejné jako včera.´´ Adéla přikývla a obě odešly. Adéla se posadila a čekala. Netrvalo to ani pět minut a na dveře zaklepala pokojská. Nervózní Adéla jí pustila dál. Pokojská uklízela, aniž by si všimla něčeho divného. Najednou uviděla roubík na zemi a zarazila se:,, Co je to, prosím vás? ´´ ,, Toto? To je roubík.´´ odpověděla Adéla navenek klidně, ale ve zpocené ruce tiskla omamný sprej. ,, Roubík? To je ta věc, která se používá na umlčení lidí? ´´ vyptávala se dál pokojská. ,, Přesně tak.´´ přitakala jí Adéla a rozepnula si jeden knoflík na košili. ,, Koho tady chcete umlčet? ´´ divila se dál pokojská. Adéla měla pohotově připravenou odpověď: ,, No víte. Moje starší sestry rozčiluje to, že v jednom kuse něco povídám, a tak si pořídily tohle a když zase začnu mluvit, tak mě tím jednoduše zacpou ústa, svážou mě a mají pokoj na jak dlouho chtějí.´´ ,, A to vám nevadí? ´´ zeptala se najednou udivená pokojská. ,, No víte já se jim občas ani nedivím a někdy je i chápu.´´ usmála se stále nervóznější Adéla. Pokojská zakroutila hlavou, douklidila pokoj, rozloučila se a odešla. Adéla za ní zamkla a hlasitě si oddychla. Svalila se na postel. Nervozita z ní pomalu spadla. Za půl hodiny se vrátily Monika s Renatou. Adéla jim po té co řekly heslo otevřela a vypověděla jim příhodu s pokojskou. ,, Dobře si jí to řekla.´´ usmála se Monika, ,, najez se.´´ Podala Adélce snídani a plechovku s limonádou. Adéla se najedla a napila.

,, Tak včera jsem vám slíbila novou hru a slovo splním.´´ řekla Monika po té co osvobodily ze skříně dívky, které se již probraly. Nevěděly nic o příhodě s jinou pokojskou. ,, Jak jsem vám již řekla. Slovo splním. Takže je obě rozvažte a dejte jim pryč roubíky.´´ přikázala Monika svým dvěma přítelkyním. ,, Teď buďte zticha nebo vás obě udělám nožem.´´ řekla Monika drsně Kamile a Radce a vytáhla z kapsy zavírací nožík. Obě dvě poslechly, protože se Moniky bály. ,, Tak Radko. Zapni si košili a vyber si z kufru nějaké kalhoty. Obleč si je a košili si zastrč dovnitř. Ty udělej Kamilo to samé! ´´ nakázala zajatkyním Monika a zatímco se obě dvě oblékaly, uvázala si svou košili dole na uzel a nastavila tak, aby jí koukaly ven její mohutné prsy, které si sama ještě zvětšovala zázrakem zvaným Body Wonders. Zmatená Kamila si vzala dámské kožené kalhoty, ale to neměla dělat. Monika jí dala pěstí a zařvala: ,, Co to děláš ty svině? To jsou moje nejlepší kalhoty a já nechci, aby mi je nějaká pokojská umazala až se udělá. Vezmi si rifle nebo splním svůj slib! ´´ Kamila se málem rozbrečela, ale poslechla. ,, Renato, ´´ udílela dál rozkazy uklidněná, ale nedočkavá Monika, ,, vyndej z kufru dva šátky a pět kovových želízek na klíč! ´´ Sama pak vzala ještě pět kapesníků. Renata jí podala požadované věci. ,, Spoutejte jim ruce za záda! ´´ řekla Monika Adélce a Renatě. Ty uposlechly a za chvíli se obě dívky ocitly na židli s želízky na rukou. Potom vzala jeden z úhledně složených kapesníků, rozložila ho, zmačkala a chtěla z něj udělat Radce roubík. Ta, ale odmítla otevřít pusu, a tak jí Monika prstem zacpala nos, a když Radka otevřela pusu, aby se nadechla, vrazila jí tam kapesník. Potom ho převázala šátkem. Takto zhotovila roubík i Kamile. ,, Radši jim svažte ještě nohy a přivažte je pořádně k židli.´´ nakázal Monika Renatě s Adélou. Ty se chopily šňůr na prádlo a učinily to co jim jejich vedoucí řekla. ,, Teď přistoupíme k dalšímu bodu naší hry.´´ usmála se Monika na své kamarádky. Obě dvě již byly nedočkavé. ,, Adélo, teď se posaď na židli a sundej si šátek.´´ řekla Monika Adélce a pokračovala: ,,Ty Renato, jí spoutej želízky ruce za záda a pak jí svaž prádelní šňůrou i nohy a přivaž jí k židli. Renata splnila úkol. ,, A roubík nedostanu? ´´ strachovala se Adéla, ale Monika jí uklidnila a Adéla dostala do pusy kapesník a Monika jí ho převázala šátkem. Adéla dostala to po čem vždy nejvíc touží. Pouta a roubík. Její rifle byly provlhlé a to byl teprve začátek.

,, Renato, ´´oslovila Monika svou kamarádku, ,,zkontroluj jestli je zamčeno a pro jistotu přistrč stůl ke dveřím! ´´ Renata udělala jak si Monika přála. ,, Ty Moniko, jsou tu ale jen tři židle a ty už jsou obsazeny.´´ poznamenala Renata. ,, Máš pravdu.´´ řekla Monika, ,, Myslím, ale že je ještě jedna v koupelně. Přines jí.´´ Renata našla židli a donesla jí z koupelny do pokoje. ,, Fajn a ještě je jedna na balkóně.´´ zjistila náhle Monika, ,, O pohodlí nouze rozhodně nebude. A kdyby židle nebyly tak by se Kamila a Radka musely spokojit s tvrdou zemí, ale jsou to jistě dívky zvyklé na horší poměry, takže by jim to nevadilo.´´ zažertovala Monika. ,, Co mám udělat teď? ´´ zeptala se Renata. ,, Teď napřed poslouchej to co ti řeknu a potom to teprve uděláš! ´´ řekla Monika. ,, Poslouchám.´´ ,, Dobře. Teď mi nasaď želízka, ale ne za záda. Zamkni a klíček polož na stůl! Dej mi roubík stejný jako mají Radka s Kamilou a Adéla, ale ještě než to uděláš pořádně si ho udělej z šátku a kapesníku pro sebe! Potom si sedni na židli a já ti svázanýma rukama svážu nohy, ruce a přivážu tě šňůrou k židli. Pak si sednu a svázanýma rukama si spoutám nohy. Bohužel se nebudu moci připoutat k židle pořádně, ale já jsem skromná a umím se spokojit i s málem.´´ Stalo se a za chvíli seděly již všechny dívky ve flanelových košilích spoutané na židlích a s roubíky v ústech. Bylo přesně deset hodin ráno. Moniku, Renatu i Adélu to velmi vzrušovalo a za chvíli byla silná riflová látka promáčená skrz naskrz. Monika a její dvě lesbické přítelkyně si to velmi užívaly, ale Radce a Kamile se to nelíbilo, i když byly rády, že se znovu neprovozuje sado-maso.

Najednou bylo přesně osm hodin večer. Seděly tam tedy deset hodin. Pro Kamilu a Radku to bylo deset dlouhých tichých hodin, ale pro Moniku a její dvě společnice to uteklo jako voda. Měly pocit, že je to jenom chvilka. Přesně v osm hodin dohopsala Monika s židlí ke stolu a vzala z něj klíče. Potom dohopsala k Renatě a odemkla jí ruce. Výhoda byla, že všechny pouta byly na jeden klíček. Pak jí ještě trochu povolila prádelní šňůru, která jí poutala přes hrudník k židli a Renata se zbavila roubíku. Pořádně jí bolela pusa, ale byla zvyklá i na horší roubíky. Několikrát s pusou zamlela a na sucho polkla. Poslintaný kapesník odhodila na postel a šátek, který byl také trochu vlhký od slin si uvázala znovu okolo krku. Byl příjemně zahřátý. Moniku už přestalo čekání bavit. Začala s sebou cloumat a řvát do roubíku. Renata k ní přišla a strhla jí šátek z pusy. ,, Co je? ´´ zeptala se trochu pobaveně. Monika vyplivla mokrý kapesník a naštvaně odpověděla:,, Ještě se ptej. Rozvaž mě. ´´ Renata to s mírným úsměvem na rtech učinila. A Monika se pořádně protáhla. Pusa jí tolik nebolela, protože za těch šestnáct let, co provozuje svazování byla již zvyklá na jiné mnohem horší a delší roubíky. Nakonec po chvilce mazlení a líbání osvobodily i Adélu, která seděla klidně jako beránek a určitě by vydržela sedět tak až do konce světa. Adéla se narovnala, rozepnula si zpocenou košili a sotva co jí přešlo bolení úst vrhla se na Moniku a začala jí vášnivě líbat. ,, No počkej ať mě neumačkáš! ´´ smála se Monika. ,, To bylo něco úžasného. ´´ vykřikla nadšeně Adéla, ,,Tahle hra se ti opravdu povedla. To si musíme někdy zopakovat.´´ ,, No to musíme. Zítra vymyslím něco úplně jiného.´´ usmála se Monika. ,, A co s nimi? ´´ zeptala se Renata. ,, Rozvažte je! ´´ přikázala Monika. Adéla a Renata je rozvázaly. ,, Svlečte se! ´´ přikázala zajatkyním Monika. Obě dívky to udělaly a za několik okamžiků byly nahé. ,, Když zrovna nebudete mít v puse roubík a těchto momentů nebude mnoho, budete nás oslovovat Madam Monika, Madam Renata a Madam Adéla. Je vám to jasné? ´´ přikázala dívkám Monika. Obě dvě přikývly. ,, Madam Moniko? ´´ ozvala se Kamila. ,, Co je? ´´ zařvala nevrle Monika. ,, Chtěla bych si zakouřit.´´ pípla nesměle Kamila. ,, Nebudeš kouřit! Jasný? Jestli chceš mít něco v puse, dostaneš roubík.´´ obořila se na ní Monika a Kamila už nic radši neříkala. Po celou dobu kdy probíhala tato diskuse se Adéla a Renata navzájem líbaly a válely se na posteli ve vášnivém obětí. ,, Jak jsem řekla když chceš mít něco v puse budeš tam mít roubík.´´ usmála se Monika a nacpala jí do pusy poslintaný kapesník, který měla před chvílí v puse Renata, ,, Kdybys chtěla ještě jeden kapesník, třeba s mými slinami, tak stačí říct a já ti toto přání mile ráda splním.´´ upozornila jí Monika.

Kamila už radši nic nedělala a jen žmoulala v ústech kapesník, který byl plný Renatiných slin. ,, Na, ´´ podala Monika Renatě izolepu, ,, svázat a roubík! ´´ Renata se odtrhla od Adély a udělala přesně to co jí Monika řekla.. Za dvě minuty byly Kamila s Radkou opět v poutech a přes ústa měly každá pásku. ,, Páska přes pusu, to není to nejhorší, ´´ myslela si Kamila, ,,ale mít puse ještě ten odporný poslintaný kapesník, který není poslintaný ani ode mě, to je něco tak odporného.´´ Ale nemohla s tím nic udělat. ,, Adélo, ´´ pokračovala Monika v rozkazech, ,,odnes poslintané kapesníky a šátky na topení, ať uschnou ale napřed je vymáchej v mýdlové vodě, ať nesmrdí. Pak se mi to hnusí mít v puse.´´ Adéla udělala přesně to co jí Monika nařídila. Za čtvrt hodiny byly vymáchané šátky a kapesníky na topení a čekaly až si z nich zase někdo udělá roubík. ,, Tak svlíknout holky a spát! ´´ nařídila Monika svým dvěma přítelkyním. Zavelela Monika a svlékla ze sebe úplně všechno. Nahá si lehla na postel a začala si hladit kozy. Renata se také svlékla a vrhla se vedle Moniky. Začaly se spolu milovat. Adéla byla už nahá, a tak se svalila na přistýlku a začala si to dělat sama rukou. Radka a Kamila věděly, že je zbytečné se pokoušet osvobodit, a tak radši usnuly.


...::: Tip pro Vás: Mystim elektrosex kabely (2x160 cm) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Další den se znovu vzbudily jako první. Adéla ještě spala. Monika s Renatou byly vzhůru a milovaly se v posteli pod peřinou. Adéla se vzbudila. Chvíli ještě ležela a dívala se na svázané dívky, ale pak vstala a oblékla si spodní prádlo. Potom si vzala rifle. Bylo jí horko, a tak si nebrala flanelku. Vzala si tenkou modrou košilku. Zapnula si jí, ale do kalhot jí nestrkala. Šla do koupelny. S potěšením zjistila, že jsou šátky i kapesníky suché. Vzala šátek modré barvy, který měla včera Monika jako roubík a uvázala si ho ke krku. Radši si opět nasadila do pusy roubík, aby nevylízala kundy oběma zajatkyním, protože jí víc než dost dráždily. Jako druhá vstala Renata a usmála se na umlčenou Adélku. Bylo horko, a tak dnes neměla chuť na podprsenku. Vzala si jen kalhotky. Oblékla si místo kalhot lehkou sukni a nakonec si oblékla flanelovou košili, kterou vytáhla z kufru. Zapnula jí jen na dva knoflíky, aby jí nekoukala prsa ven a uvázala jí na uzel. I ona si šla do koupelny pro šátek, který si volně omotala kolem krku a ani ho moc neutahovala, protože bylo vskutku velký vedro. Ještě než stačila Adélu zbavit roubíku a trochu se s ní pomuchlovat vstala i Monika. Také si vzala jen kalhotky. Podprsenku a Body Wonders nechala ležet v kufru. Oblékla si dámské kožené kalhoty, kvůli který tak seřvala včera Kamilu. Do nich si zastrčila bílou košili, kterou si zapnula až ke krku a uvázala kravatu. ,, Vyndej Kamile roubík a nechej jí ústa jen přelepená! ´´ přikázala Adélce. Ta kromě Kamily zbavila roubíku i sebe. Kamila s oddechem vyplivla kapesník, ve kterém se mísily sliny Renaty s jejími slinami. O cigaretu radši nežádala, protože věděla, že by si vykoledovala určitě něco horšího než byl poslintaný kapesník. Na ústech se jí ocitla znovu izolepa. ,, Já a Renata znovu dojdeme pro snídani. S děvčaty uděláme to co včera..´´ řekla Monika. Adéla kývla a za deset minut se Radka i Kamila ocitly ve skříni omámené sprejem. Adéla tentokrát uklidila roubík do kufru, lehla si na postel a očekávala pokojskou. Ta na sebe nedala dlouho čekat. Zaklepala a Adéla jí pustila do pokoje. Byla to ta samá jako včera. ,, Dobrý den, slečno.´´ pozdravila a pustila se do uklízení. Adéla jí odpověděla na pozdrav. ,, Kolik prosím vás stojí takový roubík? ´´ zeptala se po chvilce. ,, Nevím. Koupily ho setry. Proč? ´´odpověděla jí Adéla. ,, No víte já bych chtěla udělat radost manželovi. On také říká, že chvíli nezavřu pusu, a tak bych to koupila a on by měl pokoj.´´ odpověděla pokojská. ,, Stačí izolepa nebo šátek. Nemusíte hned kupovat drahý roubík.´´ informovala jí Adéla. ,, Aha. Tak o vám děkuji mnohokrát.´´ řekla pokojská, douklidila a odešla. Adéla si oddychla a těšila se až přijde Monika a Renata. Měla hlad. Po chvilce se ozvalo bušení na dveře. Adéla se zeptala kdo tam je a když uslyšela heslo pustila Moniku i Renatu dovnitř. Otevřely skříň a z ní vypadly obě dvě dívky. Byly ještě trochu omámené, ale už se pomalu, probíraly. Monika počkala až budou při smyslech úplně a pak je rozvázala a zbavila roubíků. ,, Dojděte si na záchod! Pak už nebudete mít možnost.´´ řekla Monika oběma dívkám.

Radka i Kamila poslechly a přišlo jim to docela vhod. Když vykonaly potřebu, vrátily se a Monika s Renatou je opět spoutaly a zalepily jim ústa. Adéla dojedla snídani a zeptala se Moniky:,, Tak jakou hru jsi si pro nás připravila? ´´ ,, Milá Adélko, ´´usmála se Monika, ,, to hned uvidíš.´´ Kývla na Renatu a ta se na Adélu vrhla a za chvíli se ocitla Adéla svázaná na židli. ,, Vždyť to jsme hráli včera.´´zlobila se Adéla. ,, Toto je něco úplně jiného.´´ řekla Monika. ,, To ani roubík nedostanu? ´´ zlobila se dál Adéla. Monika došla pro kapesníky a šátky, které ležely v koupelně na topení. Donesla je do pokoje, kde seděla na židli Adéla. Monika zmačkala kapesník a nacpala ho Adélce do pusy. Ta zamrkala blahem. Monika roubík ještě převázala šátkem, který sundala Adéle z krku, aby držel. ,, Renato, zavaž jí i oči! ´´ nakázala Monika Renatě. Blondýna v kostkované košili poslechla a za chvíli již spoutaná a umlčená Adéla nic neviděla. Nechápala Moničinu hru. Poslouchala co Monika říká a líbilo se jí to. ,, Teď pojď blíž ke mně, Renato.´´ nakázala Monika blondýně. Renata přišla blíž a Monika jí srazila na postel, kde jí svázala. Ani Renata, ani Adéla a ani Radka s Kamilou nechápaly co tím Monika sleduje, ale ta začala spoutanou Renatu líbat a ošahávat. Zajížděla jí rukou pod košili a dotýkala se jejích prsou. Renata nechápala smysl této podivné hry, ale nebránila se, protože se jí líbilo být svázaná a v kostkované košili, když jí při tom jiná dívka líbá a hladí její prsa. Monika jí stáhla sukni a kalhotky a zajela rukou mezi nohy. Renata začala vzdychat, sténat a křičet, a tak dostala roubík s kuličkou, o který se včera tak vehementně zajímala zvědavá pokojská. Monika jí asi půl hodiny prstila kundu a lízala kozy. Potom řekla:,, Teď tě rozvážu a ty budeš dělat to samé se mnou! ´´ Renata kývla a za chvíli se ocitla bez pout a bez roubíku. Vstala z postele a srazila na ní Moniku stejně brutálně jako ona jí. Pak jí svázala a začala jí líbat a hladit její prsa. Monika začala ječet a vzdychat. Dostala tedy roubík s kuličkou. Renata jí sundala kožené kalhoty a rukou jí zajela do kundy. Prstila jí a hladila a lízala jí přitom kozy. Asi za půl hodiny přestala a zbavila Moniku roubíku. ,, Co teď? ´´ zeptala se Moniky. ,, Teď mě rozvaž a potom uděláme to samé s našimi zajatkyněmi.´´ odpověděla jí Monika. Renata jí zbavila pout. ,, A co Adéla? ´´ zeptala se Moniky, která se protahovala a rovnala si kravatu. ,, Adéla si hraje s roubíkem.´´ odpověděla jí Monika, zatímco si zastrkávala košili do kalhot. Renata se podívala na Adélu a ta si opravdu vystačila s roubíkem. Vypadala jako malé dítě, které znovu našlo svou ztracenou hračku. Pak Monika rozvázala Kamilu a vyměnila izolepu za roubík s kuličkou a pouta z lepící pásky za želízka. Začala jí sahat mezi nohy a pomalu jí prstit. Kamile se to nelíbilo, ale přesto se za několik sekund udělala. Renata udělala to samé s Radkou a ta byla také brzo hotová. Monika slezla z Kamily a řekla: ,, Tak, střídáme! ´´ Obě si vyměnily své oběti a znovu začaly je i sebe uspokojovat. Znovu se vyměnily a prstily je asi čtyři hodiny. Za tu dobu se několikrát vystřídaly na obou dívkách a pak se chvíli milovaly spolu. Přestaly. Monika se opět upravila a pak řekla: ,, Rozvaž je, Renato, vyndej jim roubíky a znovu je svaž izolepou a zalep jim pusy! ´´ Renata poslechla a obě nahé dívky si užily několik vteřin volnosti a pak se znovu ocitly bezmocné na podlaze. Monika se obrátila ke spoutané Adélce: ,, Vyzkoušíme pevnost tvého roubíku. Řvi co nejvíc o pomoc! ´´ ,, Hm mm mm hm m... !!´´ řvala Adéla co nejvíc mohla. ,, Dobře, to stačí.´´ řekla po chvilce Monika a pokračovala: ,, Teď se postav! ´´ Svázaná Adéla vstala. ,, Odveď jí k posteli, Renato! ´´ přikázala Monika Renatě. Renata to splnila. ,, Rozvaž jí ruce a svleč jí úplně do naha! ´´ udělovala příkazy dál Monika Renatě. Adéla je se sebou nechala dělat vše co se jim zamane. Nebránila by se ani, kdyby na ní Monika namířila pistoli nebo jí chtěla probodnout. Za několik minut se ocitla volná a nahá. Její svoboda však neměla dlouhého trvání. Monika si jí vzala do parády a znovu jí svázala ruce. Hned potom svázala Renatu a ucpala jí ústa roubíkem. Položila Renatu na přistýlku. Z kabelky vyndala vibrátor a nacpala ho Renatě do kundy pod sukni, takže Renata vypadala jako blonďatý transsexuál. Byla to však žena jak se patří. Potom vyndala druhý vibrátor a ten vrazila do zadku Adéle. Položila jí na postel. Z kufru vytáhla větší bičík a začala švihat Adélu do zad a přes stehna. Zadku se vyhýbala, protože v něm měla Adéla zaražený vibrátor. Adélku to sice bolelo, ale zároveň se jí to velmi líbilo a několikrát se za tu dobu udělala. Když Monika po půlhodině přestala, byla Adéla velmi spokojená. Monika jí nejprve ošetřila záda a teprve pak jí rozvázala. ,, Moniko, jsem nadšena.´´ řekla Adéla sotva vyplivla roubík. ,, Dnes to bylo o moc lepší než včera. To bičování na konci to bylo něco tak úžasného. To byl prostě nepopsatelný zážitek. Nejlepší na tom bylo to, že jsem nic neviděla, ale i tak mám úplně promočené kalhoty i kalhotky. Moniko, ty jsi prostě genius !!! Miluji tě.´´ ,, No, no nepřeháněj, ´´ začervenala se Monika a aby zamluvila své rozpaky pohrozila Adélce výhružkou, která ale pro žádnou z těchto tří lesbiček nemohla být výhrůžka: ,,Nějak moc si se nám rozpovídala. Dej si pozor, abys nedostala znovu roubík.´´ ,, No klidně. Mě by to teda nevadilo.´´ usmála se Adéla a znovu si nacpala do úst kapesník a převázala šátkem. ,, Adélo, jestli chceš ještě roubík, tak dej kapesník a šátek uschnout na topení a já ti zalepím pusu izolepou.´´ Adéla souhlasila a za minutu měla znovu roubík. Teď si teprve Monika vzpomněla na Renatu, která se mezitím několikrát udělala a teď, když viděla, že si jí nikdo nevšímá, začala se vzpínat a řvát do roubíku. Monika jí sáhla pod sukni a vytáhla jí vibrátor z kundy a několikrát ho olízla, labužnicky zamlaskala a usmála se. Pak Renatu rozvázala a Renata si už sama vyndala roubík z pusy. ,,Chceš taky zalepit pusu jako Adéla? ´´ zeptala se jí Monika. ,, Ne nechci, ´´ odmítnula lákavou nabídku Renata, ,,protože pak bych tě nemohla v noci udělat jazykem.´´ Monika se usmála. Renatin důvod se jí zdál rozumný. Renata se už neoblékala. Pomohla, ale Monice, aby se svlékla a pak se obě svalily na postel a Renata splnila slib, který dala Monice a vylízala jí kundu. Adéla se se zalepenou pusou položila na přistýlku. Byla taky nahá, a tak se mohla hned začít dělat rukou. Radka i Kamila už vzdaly všechny pokusy o osvobození. Začalo se stmívat a všechny dívky usnuly.

Když se obě dvě zajatkyně probudily bylo již vidět. Adéla se probudila a strhla si z pusy pásku, kterou jí tam včera nalepila Monika. Vstala a oblékla si spodní prádlo. Pak si oblékla dámské kožené kalhoty. Do nich si zastrčila bílou košili a uvázala kravatu. Pak vzala kuličkový roubík a nasadila si ho na ústa. Renata se také probudila. Byla nahá. Vzala si spodní prádlo a rifle. Pak si oblékla modré tričko a riflovou košili stejné barvy. Tričko si zastrčila do riflí, které ještě opatřila páskem a košili nechala rozepnutou a uvázala jí na uzel. Kolem krku si uvázala šátek, rovněž modré barvy. Monika vstala opět poslední. Spodní prádlo měla již na sobě, protože v něm spala. Podprsenka jí sice trochu tlačila, ale ona měla tento pocit ráda. Oblékla si tričko a kolem krku uvázala šátek. Oblékla rifle a do nich triko zastrčila. Na to si vzala flanelovou košili, kterou zapnula jen na dva knoflíky a dole svázala na uzel. ,, Opět omámíme děvčata, zavřeme do skříně a půjdeme nakoupit.´´ řekla Monika. Adéla, která měla roubík v puse přikývla. ,, Stejně je mi divný, že se po Kamile nikdo neshání, ´´ řekla Renata. ,, Tak to nepřivolávej! ´´ okřikla jí mírně Monika a omámila Kamilu i Radku. Potom je dopravily do skříně a zamkly. ,, Vyndej si to z pusy, Adélo.´´ přikázala Monika Adélce. Ta beze slova poslechla (odmlouvat nemohla, protože měla roubík). Roubík uklidila do kufru. Renata a Monika odešly ven a Adéla za nimi zavřela. Lehla si na postel a očekávala pokojskou.. Doufala, že přijde ta sama jako posledně. Velmi se jí líbila. Měla pocit, že je hodně subsmisiní. Rozepnula si kožené kalhoty a zajela rukou do kalhotek. Za několik minut se ozvalo klepání. Adéla pokojské otevřela a ani se neobtěžovala vyndat ruku z kalhot. Byla to ta samá jako včera a předevčírem. Začala uklízet a stlát postel. Adéla si sedla na židli a pokračovala v onanii. Pokojská se sama rozpovídala: ,, Navrhla jsem manželovi to s tím roubíkem. Byl nadšen a sotva jsem dovařila večeři, tak mě svázal a dal mi roubík. Postačily mé kalhotky a šátek. Potom mě tak nechal několik hodin. A než šel spát, tak mě několikrát pomiloval a pak nechal svázanou a s roubíkem až do rána. Bylo to skvělé.´´ Adéla vzala roubík z kufru a lehla si na postel. ,, Co máte v úmyslu? ´´ zeptala se pokojská. ,, Vyližte mi kundu !!!´´ odpověděla jí Adéla a nasadila si roubík. Pokojská poslechla a skrčila se a začala se dotýkat jazykem Adélina přirození. Adéla vzrušením sténala. Monice i Renatě by se to určitě nelíbilo, kdyby se dozvěděly, že je Adéla podvádí. I tento pocit Adélu nesmírně vzrušoval. Konečně je ona paní situace a nemusí poslouchat Moničiny rozkazy. Udělala se. Zbavila se roubíku a políbila pokojskou na ústa. ,, Ta by byla lepší než Kamila, ´´ pomyslela si. ,, Jak se jmenuješ? ´´ zeptala se Adéla a přešla na tykání. ,, Silvie.´´ odpověděla. ,, Já jsem Adéla. Byla jsi skvělá.´´ řekla jí Adéla i své jméno a znovu jí dlouze políbila. Pokojská polibek opětovala, mile se usmála, sbalila si náčiní a šla uklízet další pokoje. Adéla jí zamávala a opět zamknula. ,, Bylo to pěkné, ´´ řekla si v duchu a nasadila si opět roubík. Zapnula si kalhoty a čekala na své přítelkyně. Za půl hodiny se ozvalo klepání a staré známé heslo. Adéla vstala a otevřela dveře. Monika i Renata vešly dovnitř. Zavřely za sebou. Adéla se zbavila roubíku. Najedla se a Monika s Renatou vytáhly ze skříně Radku a Kamilu, které byly již zcela při smyslech. ,, Tak co dnes? ´´ ptala se Adéla a přes kalhoty si hladila kundu.. ,, Dnes bude to samé co včera, ´´ řekla Monika , ,, ale role se vymění. K židli přivážeme Renatu a až budeš bičovat Renatu, budu na přistýlce svázaná já. Je to jasné? ´´ Obě dvě kývly. Renata si poslušně sedla na židli a Adéla jí přivázala. Potom vzala kapesník a zacpala Renatě pusu. Nakonec převázala šátkem, který měla Renata na krku. Jiným šátkem jí zavázala oči, takže Renata neviděla nic co se děje. Potom se Adéla vrhla na Moniku a svalila jí na postel, kde jí svázala a umlčela roubíkem. Rozepnula jí zip u kalhot, stáhla dolů a pak sundala i kalhotky. Začala jí lízat kundu a rukama jí zajížděla pod košili a přes triko osahávala její velká prsa. Vylízala jí kundu a osvobodila jí. Pak se role vystřídaly a svázaná s roubíkem byla Adéla. Monika jí prstila a potom i lízala kundu a sahala na prsa. Adéla řvala do roubíku a cukala s sebou. To se Monice líbilo nejvíce. Když jí někdo odporoval a oponoval, ale největší moc měla stejně jen ona. Byla to rozená Domina. A proto jen nerada Adélu osvobodila. Pak rozvázaly obě zajatkyně a nasadily jim želízka. Strhly jim z úst pásky a nahradily je roubíky s kuličkou. Položily je na postel. Adéla si vzala Radku a Monika Kamilu. Začaly jim lízat a prstit kundy, hladit prsa a lízat je na všech částech těla. Kamila i Radka se opět hodně vzpínaly, ale nebylo jim to nic platné a velmi rychle se udělaly. Udělaly se několikrát a Monika se s Adélou vystřídala. Celých pět hodin přelézaly z jedné na druhou a obě zajatkyně už odevzdaně rezignovaly a nekladly žádný odpor. To se Monice nelíbilo, a tak vzala bičík a jemně Kamilu a potom i Radku šlehala. Obě dvě s sebou začaly trhat a snažily se bránit, ale nebylo jim to nic platné. Paní situace byla zase Monika. Renatě se zatím na modrých riflích vytvořil velký vlhký flek. Nic neviděla, a tak jí čas možná utíkal rychleji. Kapesník byl v jejích ústech hodně nasáklý slinami, ale jí se to líbilo. Monika zrovna lízala Kamile její pevné a dobře tvarované poprsí když tu se jí zachtělo po roubíku a chtěla konečně vibrátor do kundy. Slezla tedy z Kamily a kývla na Adélu. Ta lízala zase Radčina prsa. Přestala a společně s Monikou odemkla Radce i Kamile jejich pouta. Svázaly je zase izolepou. Pak jim vyndaly roubíky s kuličkou a zalepily jim ústa lepící páskou. ,, Adélo až mě svážeš na přistýlku, tak budeš s Renatou dělat to samé, co já včera s tebou! ´´ Adéla dělala všechno tak jak to dělaly včera ony s ní. Přišla k Renatě a řekla: ,,Renato snaž se řvát co nejvíc do roubíku! ´´ ,, Hm mm mm hm m... !!´´ řvala Renata jak jen mohla. Monika jí na Adélin příkaz rozvázala a svlékla do naha. Potom jí zase spoutala ruce za záda a položila na postel. Adéla pak Moniku spoutala na rukou i na nohou. Ústa jí pevně zacpala roubíkem. Položila jí na přistýlku a rozepnula jí zip u riflí. Stáhla jí kalhotky a do kundy vrazila bez okolků vibrátor. Monika se vzepjala a vzdychla do roubíku. Pak se začala Adéla věnovat Renatě, která ležela na posteli mlčky (měla roubík) a bez hnutí (byla svázaná). Položila jí na břicho a hluboko do zadku jí vrazila další vibrátor. Renata začala vzdychat. Adéla si vzala bičík a začala Renatu mlátit do zad. Renata vzdychala a ječela do roubíku, ale stejně jí to bylo příjemné. Renatě se to strašně líbilo. Adéla po půlhodině přestala. Vyndala Renatě vibrátor ze zadku a zbavila jí pout i roubíku. Ošetřila jí záda a potom jí začala jí líbat a hladit. Renata to opětovala, rozepnula jí dámské kožené kalhoty a zajela svými prsty do Adélčiny kundičky. Adéla vjížděla Renatě jazykem do úst, jednou rukou jí zajížděla do kundy a tou druhou si uvolnila kravatu a začala pomalu rozepínat košili. Začala se dotýkat svých prsou a Renata si zase hladila svoje. Dělaly to spolu asi jenom čtvrt hodiny, protože pak se ozvala svázaná Monika, která již delší chvíli neslyšela svištění biče. Začala skučet do roubíku a mlátit s sebou. Adéla trochu naštvaně slezla z Renaty, zapnula a zastrčila si košili do kalhot a uvázala si znovu kravatu. Vyndala Monice vibrátor z kundy a začala ho olizovat. Monika však stále pokračovala a vydávala přitom přes roubík skučivé zvuky. Adéla odložila vibrátor a odvázala Monice šátek z úst. Monika vyplivla kapesník a nadechla se, že něco řekne, ale Adéla jí hned dala další roubík v podobě svých úst a svého jazyka. Začala jí vášnivě líbat a rukou zajíždět do navlhlé kundy. Monika původně chtěla Adélce vyhubovat za to, že jí nechala tak dlouho svázanou a ona musela nečinně přihlížet tomu, jak si to Adéla mezitím rozdává s Renatou, ale potom co jí Adéla začala takto dělat dobře, si to rozmyslela. Renata se mezitím oblékla a šátek, ze kterého jí byl zhotoven roubík, dala sušit na topení. Adéla slezla z Moniky a rozvázala jí ruce i nohy. Monika si zapnula zip u kalhot a vstala, aby se protáhla. Pak přistoupila ke stolu, ukázala na izolepu a řekla:,, Chceš, Adélo znovu roubík? ´´ Adéla kývla hlavou a za chvíli už nemohla mluvit. Posadila se na přistýlku a začala si přes košili hladit kozy. Renata s Monikou si lehly do postele a asi hodinu se milovaly. Monika si nechala vylízat několikrát kundu a potom, zatímco se Renata dělala sama, jí dala roubík ze svých kalhotek a začala jí lízat kundu. Adéla ležela na přistýlce a hladila si kundu svými kalhotkami, které si tam občas zastrčila a pak opět vytáhla. Pusu měla zalepenou, ale stejně jí bylo hodně slyšet, protože si každý orgasmus uměla pěkně prožít. Začalo se stmívat a Adéla byla skoro nahá protože se za tu dobu co si užívala pěkně zpotila a postupně odkládala všechny části svého šatstva. Monika s Renatou na tom byly stejně. Kamila i Radka se již nesnažily osvobodit, protože zjistily, že je to zbytečné, a i kdyby se zbavily pout, těmto třem ďábelským dívkám by stejně neutekly. Vyčerpáním usnuly. Spánek neměly nikdy klidný. V noci se několikrát probudily a zase usnuly. Renata s Monikou si mezitím oblékly své průsvitné noční košilky a ještě se chvíli navzájem uspokojovaly a pak usnuly. Adéla si nechala izolepu na ústech a také se převlékla do průhledné košilky. Strčila si ruku do kundy a usnula za několik minut.

Rozednilo se. Kamila a Radka už byly opět vzhůru. Adéla se zase jako první vyhoupla z přistýlky. Sundala si náplast z pusy a si svlékla noční košilku. Oblékla si podprsenku i kalhotky a rifle. Do riflí si zastrčila tmavé tričko a na to si oblékla flanelovou košili. Měla bílé, černé a šedé kostky. Zapnula si jí a zastrčila do kalhot. Z koupelny vzala suchý šátek a pečlivě si ho uvázala kolem krku. Renata vstala několik sekund na to. I ona si svlékla průsvitnou noční košilku na knoflíky a potom si nasadila podprsenku. Natáhla si kalhotky a na ně si oblékla modré rifle. Oblékla si červenou košili, kterou si zapnula a zastrčila do kalhot. Kolem krku si uvázala červený šátek. Přišla k Adélce a začaly se líbat. Líbaly se dlouho, protože Monika vstala před polednem. ,, Zítra odjíždíme domu, ´´ řekla sotva otevřela oči. ,, A co s nimi? ´´ zeptala se Renata. ,, To mám vymyšlené. V noci je odneseme někam hodně daleko. ´´ ,, A jak to prosím tě uděláme? Kolem recepce to nepůjde v žádném případě.´´ ,, Bydlíme v prvním patře, pod okny jsou lavičky a okno je natočené k lesu. Bude to hračka. ´´ usmála se Monika. ,, Jo to by snad šlo.´´ souhlasila Renata. ,, Jaký je program na dnešek? ´´ zeptala se Adéla nadrženě. ,, Stejný jako včera, jenže se vymění role.´´ odpověděla jí Monika. ,, Skočíte pro jídlo? ´´ zeptala se Adéla. ,, No dobře. Dneska pokojská nepřijde, protože jak jsem si zjistila den před koncem pobytu nechodí, a pak to uklidí pořádně až vypadneme. ´´ oznámila Monika a Adéla si zklamaně povzdychla. Monika se pak začala oblékat. Vzala si spodní prádlo a na nohy si oblékla modré rifle, které přepásala páskem. Oblékla si modrou riflovou košili s dlouhým rukávem a kolem krku si uvázala modrý šátek. Košili si zastrčila do riflí a pak se spolu s Renatou vypravila do obchodu. Hotelová služba vskutku dnes nepřišla, a tak nebylo nutné uspávat a uklízet Radku s Kamilou. Adéla si zase musela nasadit roubík s kuličkou, aby neudělala některou z nich, nejlépe obě, jazykem. Za půl hodiny se vrátily Monika a Renata. Adéla se zbavila roubíku a najedla se. ,, Tak, Adélo! ´´ řekla Monika a už se připravila na židli. Adéla jí přivázala nohy a svázala ruce. Do úst nacpala roubík v podobě kapesníku a stáhla ho Moničiným šátkem. Nakonec jí jiným šátkem zavázala oči. Pak jí Renata srazila na postel a svázala jí nohy i ruce. Pusu zacpala roubíkem a přetáhla šátkem. Rozepnula jí zip u riflí a začala jí lízat kundu. Potom do kundy začala zajíždět prsty. Za chvíli se role vystřídaly a Adéla začala přivádět k orgasmům svázanou a umlčenou Renatu. Za několik desítek minut také přestala. Rozvázala jí a Renata si sama vyndala roubík. Pak vzaly Kamilu s Radkou a zbavily je pout z izolepy, které nahradily kovovými želízky. Pásku přes ústa nahradily kuličkovým roubíkem. Položily je na postel a začaly s nimi dělat to co každý den. Lízaly a prstily kundy, hladily jim kozy a olizovaly různé partie těla. Nejprve Adéla s Kamilou a Renata s Radkou, ale pak se několikrát se vystřídaly. Adéla, která lízala kundu Radce, vstala a řekla: ,, Tak končíme, Renato.´´ Renata poslechla a za asistence Adély, zbavila Kamilu a Radku pout a roubíků a opět je svázaly a umlčely izolepou. Pak poručila Renata Adélce: ,, Rozvaž Moniku, svleč jí košili a znovu jí svaž na posteli a pak jí stáhni kalhoty a kalhotky! ´´ Adéla poslechla a Monika byla připravená. Pak si lehla na přistýlku a Renata jí svázala nohy i ruce a pak jí zacpala pusu roubíkem a převázala šátkem. Rozepnula jí zip u kalhot a do kundy jí vrazila vibrátor. Pak přešla k Monice a řekla: ,, Moniko, teď řvi co nejvíc do roubíku! ´´ ,, Hm mm mm hm m... !!´´ řvala Monika jak jen mohla. Pak jí Renata vrazila vibrátor do zadku a začala jí bičovat záda. Monika řvala do roubíku víc než Adéla, Renata, Kamila a Radka dohromady. Renata přitlačovala jak jen to šlo a Monika vydávala čím dál hlasitější zvuky. Renata ze strachu přestala a řekla Monice: ,, Klidni se trochu! ´´ Monika kývla hlavou a Renata pokračovala. Ječela znovu jak siréna a roubík byl úplně zbytečný. Renata přestala a rozvázala jí ruce. Monika si vytáhla vibrátor ze zadku a teprve potom co si natáhla kalhoty a oblékla košili, si vyndala roubík. ,, Omlouvám se, Renato. Nemůžu si prostě pomoct.´´ řekla a políbila Renatu. Ta odhodila bičík a řekla: ,, Odpouštím ti.´´ a opětovala Moničin polibek. Pak Renata přistoupila k Adélce a vytáhla jí vibrátor z kundy. Důkladně ho olízala a pak teprve Adélu rozvázala. Adéla si jednou rukou strhla šátek a druhou vytáhla kapesník z pusy. Začalo se stmívat a Monika řekla: ,, Tak, ukliďte to tady pořádně a přesně v deset hodin vyrážíme, abychom se zbavily našich dvou kamarádek.´´ Slovo zbavily řekla s takovým důrazem, že se v očích Kamily i Radky objevila hrůza. Samozřejmě to tak nemyslela, protože ona a ani její dvě kamarádky nechtěly mít na krku vraždu. Nebude, ale na škodu, když trochu naženou Kamile a Radce strach. ,, Nebalte jen to co si zítra vezmete na sebe a to co máme dnes, zabalíme až se vrátíme. Jo a nechejte venku všechny šátky.´´ řekla Monika a schovala do kufru bičík. Dívky tak učinily a venku nechaly pouze tři flanelové košile a šest šátků. Pokoj vypadal skoro jako před tím než se v něm ubytovaly. Odbila desátá. Monika vzala jeden z šátků a ovázala si ho přes obličej, aby jí do něj nebylo vidět. Jen oči koukaly. Kývla na ostatní a ty udělaly to samé. Potom vzala Monika šátek a zavázala s ním Kamile a dalším i Radce oči, aby neviděly na cestu. ,, Otevřete okno a ty Adélo z něj vylez! ´´ řekla Monika a vytáhla klíč ze zamčených dveří. Adéla vylezla z okna, dostoupla na lavičku a zjistila, že to není vůbec vysoko. Monika s Renatou jí podaly Kamilu. Hned za ní vylezla Renatu a Monika jí podala Radku. Nakonec vylezla ona sama. Popadly dívky a několika kroky se s nimi ocitly v lese. ,, Ježíši Kriste! ´´ zděsila se Monika. ,, Co je? ´´ zeptala se Adéla. ,, Provaz! ´´ ,, Co? ´´ ,, Já zapomněla v pokoji provaz na přivázání dívek ke stromu.´´ ,, Aha. Tak to se rychle vrať nebo jsme v prdeli.´´ řekla ostře Adéla. ,, Jo počkejte tady.´´ řekla Monika a sprintem se vracela do hotelu. Za deset minut se vracela i se silným lanem. ,, Můžeme pokračovat. ´´ řekla a pod maskou se usmála. Vydaly se opět na cestu lesem. Šly asi hodinu, když v tom řekla Monika: ,, Stát! ´´ Legrační průvod se zastavil. ,, Renato a Adélo, přivažte je tady k tomu stromu.´´ řekla Monika a ukázala na tlustý stoletý buk. Obě dívky tak učinily a za deset minut už u stromu seděly nahá Kamila a nahá Radka, svázané a se zalepenými ústy. Monika jim sejmula šátky z očí.. ,, Tak jo, ´´ řekla Adéla, ,, to bychom měly.´´ ,, Čau holky, těšilo nás a bude se nám po vás stýskat. Byly jste naše nejoblíbenější zajatkyně.´´ zavtipkovala na závěr Monika. ,, Sbohem.´´ usmála se Renata. Radka s Kamilou naštvaně huhlaly do roubíku a snažily se zbavit pout. Marně. Jen sledovaly odcházející trojici. Monika, Renata i Adéla byly uplynulým týdnem přímo nadšeny. Celou cestu si o svých zážitcích vyprávěly. Těšily se až si to budou moct zopakovat. Za hodinu přišly k hotelu. Bylo něco po půlnoci. Vylezly po lavičce do otevřeného okna a sundaly si šátky. ,, Nechejte tu tři šátky, spodní prádlo, rifle a ty tři flanelové košile, co jste vyndaly než jsme šly a zbytek zabalte do kufru.´´ řekla Monika sotva se všechny tři svlékly do naha. ,, Jdeme spát? ´´ zeptala se Renata. ,, Jo.´´ ,, A co se stane, když je tam někdo najde než stihneme zmizet? ´´ strachovala se Adéla. ,, Nenajde. Kdo by chodil o půlnoci po lese.´´ uklidnila jí Monika. Bylo asi třičtvrtě na jednu, když všechny tři usnuly.

Ráno vstaly, jako by zázrakem všechny stejně. Oblékly si spodní prádlo, kalhoty, zapnuly a zastrčily košile, kolem krků uvázaly šátky, podívaly se jestli po nich něco nezůstalo, vyšly z pokoje, zamknuly, sešly po schodech na recepci, tam vrátily klíč a odešly ven z hotelu. Mířily k autobusové zastávce. Autobus je měl odvézt na vlakové nádraží. Když nastupovaly, uslyšely a uviděly policejní auto, které jelo k hotelu. Znervózněly a teprve až když seděly ve vlaku, uklidnily se.


...::: Tip pro Vás: Bič s pírky (černo-červený) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...