Sex And Submission
Czech Couples
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Rex

Autor: TomTom

Hodnocení

1234567

Lucka se rozhodla ještě jednou zkontrolovat e-mail, protože tomu nemohla uvěřit. Honza, se kterým si už přes půl roku dopisovala ohledně psíčkaření ji poslal očekávaný e-mail. Při dopisování došlo taky na některé pikantní věci ohledně sexu. Předně Lucka zjistila, že Honza má rád taky BDSM a že dokonce i něco praktikuje, což je pro Lucku zajímavé, protože kromě nějakých těch kolíčků a selfbondage zatím nic nezkusila. Nějakou dobu chodila s fajn klukem, ale po nějaké době se s ním rozešla, protože si po sexuální stránce moc nerozuměli. No a tak tenhle Honza, ji, Lucku pozval na zajímavou akci. Akce se prý jmenuje „Poznej na vlastní kůži, jak máš vychovaného psa“. Má jít o psíčkařsko-BDSM akci a Lucka se už nemůže dočkat, škoda, že je to až o víkendu.

Konečně je pátek odpoledne. Lucka přišla z práce a přivítala se se svým vlčákem Rexem a začala se chystat. Okoupala se, oblékla si sexy černé tanga, černou podprsenku, kapsáče a vytahané tričko. Mrkla se na sebe do zrcadla a zjistila, že vypadá pěkně sexy a nedbale. Pak začala balit jako na normální cvičák a taky si vzala věci na čundrování, prý tam může na cvičáku přespat.

Dojela jsem na místo přesně, jak jsme se domluvili. Honza mě přivítal u cvičáku, přivítal se i s Rexem a pomohl mi s věcmi do klubovny. Pořádně jsem si ho prohlédla. Urostlá sportovní postava, lehce zarostlý, oblečený v maskáčích, příjemný hlas, prostě sympaťák.

Dala jsem si věci do klubovny a s Honzou a Rexem si prohlédli cvičák. Velice se mě líbí, je pěkně bokem od města a civilizace, navíc proti nepovolaným očím chráněný hustou hradbou stromů kolem dokola. Klubovna taky vypadá velice hezky. Společenská místnost, kuchyňka, záchody a dokonce sprchy. Nechala jsem Rexe, ať se přizpůsobí. Protože se postupně setmělo, tak jsme zavřeli Rexe do kotce a přemístili se do klubovny a začali si povídat. Po chvilce jsem zjistila, že se mi Honza líbí víc než přes internet, taky jsem zjistila, že se i já jemu líbím. Vytáhla jsem flašku vína, kterou jsem pro tuto příležitost přivezla. Při vínečku jsme se spolu bavili a povídali si. Přiznala jsem se, že se moc těším na tu akci, ale že se taky trošku bojím, protože provozovat BDSM před lidmi mi přišlo divné. Honza mi slíbil, že pokud nebudu chtít, tak se samozřejmě do ničeho nemusím pouštět, taky mi navrhl, že pokud bych radši o samotě, tak i to se dá zařídit. Tak se večer protahoval a Honza taky vytáhl nějaké víno a ráno jsme se probudili v jednom spacáku, ale při tom k ničemu nedošlo. Jak říkám prostě sympaťák a gentleman.

„Tak jak ses, Lucko, rozhodla? O samotě nebo s ostatními?“ zeptal se při snídani Honza.

„Tý jo, asi se na hromadnou akci necítím, spíš o samotě.“ rozhodla jsem se.

„Ok, tak trochu jsem s tím počítal. Proto máme celé dopoledne pro sebe. Ostatní přijdou až odpoledne. Seznámíš se s nimi a pak můžeš jet domů.“ oznámil mi Honza.

Tak jsme spolu posnídali a rozhodli se, že se do toho dáme.

„Tak abys věděla, do čeho jdeš.“ Začal Honza, „postupně projdeš různými zkouškami, kde ti pomůže to, pokud máš Rexe dobře vycvičeného. Pokud bys něco chtěla vynechat nebo ti to bylo moc nepříjemné, tak samozřejmě dej vědět a domluvíme se.“

Trošku jsem se zachvěla, ale samozřejmě souhlasila. Proto jsem sem přece přijela a navíc Rex je dobře vycvičený.

„První zkouška bude o tom, jestli umí Rex aportovat. Jaké máš zkušenosti s elektrikou?“ Tato otázka mě překvapila.

„Cože?“

„No jako s elektrickým stimulováním nebo mučením?“

„Aha, docela jsem o tom četla, ale praktické zkušenosti nemám žádné.“

„Tak jestli proti tomu nic nemáš, tak můžeš nějaké zkušenosti získat.“ Usmál se Honza.

Opatrně jsem souhlasila.

„Tak jo, vyhrň si tričko“

Opatrně jsem si tričko vyhrnula a ukázala Honzovy svou černou podprsenku. Honza se dívá do očí a opatrně mi vytáhne jedno prso z podprsenky. Hezky ho pohladí a pomaže elektrovodivou pastou. Naskočila mi z toho husí kůže.

„Máš pěkná prsa, ani velká ani malá, tak akorát do ruky.“ Pochválí mě a při tom mi na prso připíná elektrody. Pak je vrátí do podprsenky, to udělá i s druhým prsem. Hned na začátku této procedury mi naskočí husí kůže a ztvrdnou bradavky. Honza si uvědomí, že to musí být pro mě hodně vzrušující stát na cvičáku s vyhrnutým tričkem a nechat si manipulovat s prsy od skoro neznámého chlapa.

„Můžeš si spravit tričko.“ Oznamuje mi Honza a spravuje mi dráty vedoucí zpod trička. Upevňuje konce do zdířek krabičky a něco na té krabičce nastavuje. Pak dá krabičku do kovové krabice připevněné ke stromu a zacvakne na ní zámek. Klíč přidělá na aport pro Rexe, který mi podá a součastně mi připne pouty levačku k té kovové bedně.

„Tak teď budeš dostávat v pravidelných intervalech šoky do prsou. Nejsou moc silné, ale pokud na to nejsi zvyklá, tak uvidíme.“ Usmál se Honza. „Tvůj úkol je hodit Rexovy aport, když ti ho přinese, tak se můžeš dostat k ovladači a můžeš ho vypnout. Ale aby to bylo trošku zajímavější, tak až po 5 šoku. Jo a nelekni se, každý šok je jinak silný a jinak dlouhý.“

Najednou jako by mi pravé prso někdo zmáčknul. Škubnu sebou a vykřiknu. Rex ke mě hned přiběhne a dívá se, jestli jsem v pořádku.

„Tak myslím, že první máš za sebou.“ Usměje se Honza.

Prvním šokem jsem byla překvapená a tak trochu vykřikla. Měla jsem pocit, jakoby mě někdo zmáčknul pravé prso a drtil jej, rozhodla jsem se ale, že se budu ovládat a příště nevykřiknu. Druhý šok mě nezaskočil. Přivolala jsem Rexe k noze a nechala ho, ať se posadí. Třetí šok byl trochu silnější, ale podařilo se mi nevykřiknout. Nechala jsem, ať si Rex očichá aport. čtvrtý byl stejně silný jako třetí, ale zase jsem se ovládla a zjistila, že mě to vzrušuje. Připravovala, jsem se, že hned po dalším šoku hodím aport. Další šok byl mírnější, ale zato trval dýl. Hned jak skončil tak jsem hodila aport. Nepočítala jsem ale s tím, že další šok přijde skoro ihned. Díky tomu se mi ruka trošku šmiknula a aport vletěl do křoví.

„Aport“ poručila jsem a Rex vystartoval, aby aport přinesl. Chvilku mu trvalo, než ho našel v křoví a přinesl. Díky tomu jsem dostala dalších 5 šoků, každý další mě přiváděl blíž a blíž orgasmu. Zjistila jsem, že mě to hodně vzrušuje a že pokud tu pekelnou věc rychle nevypnu, tak se asi udělám. Proto jsem hned sebrala Rexovy aport, pochválila ho a rychle odemkla krabici. Mezitím jsem dostala ještě jeden slabší šok, při kterém jsem se už skoro udělala. Nevěděla jsem, jak to vypnout, tak jsem radši hned vytrhla koncovky z ovládací krabičky.

„Tak co jak se cítíš?“ Zeptal se Honza s úsměvem.

„Zatím v pohodě, docela se mi to líbí.“ říkala jsem, ale z výrazu v obličeji mu muselo být jasné, jak na tom jsem.

Elektrody jsem si radši oddělala sama. Nevím, co by se mnou udělalo, kdyby se mě Honza dotkl. Rex mě pozoroval, jako by rozuměl, co se děje.

Chvilku jsem se rozdýchávala a hrála se s Rexem a tak jsem si nevšimla, co Honza připravuje.


...::: Tip pro Vás: Silný roztahovač vagíny :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Jsi připravená na další disciplínu?“ Zeptal se mě Honza.

Docela jsem se už dala do pořádku, tak jsem kývla. Honza mě dovedl do jednoho kouta cvičáku.

„Sundej si kalhoty.“

Chvilku jsem byla trošku nesvá, protože jsem věděla, že mám vlhké tanga a tak jsem se trošku styděla ukázat se před Honzou jenom v nich. Ale na druhou stranu to k celé věci asi patří. Tak jsem si pomalu vyzula boty, sundala ponožky a stáhla kalhoty. Honza se podíval na mé mokré tanga a zasmál se. Byl to zvláštní pocit, stát jenom v tričku a černých tangách, které byly navíc mokré, jak jsem byla vzrušená. Navíc jsem stála venku a nechala se okukovat skoro cizím chlapem. Byla jsem tak vzrušená, že tanga ani nestihla zachytit všechno, co se ze mě vytékalo.

„No myslím, že se ti to líbilo víc než jenom trochu“ podíval se na mě.

„No tak dobře, skoro jsem se udělala.“

„Tak se připrav, že teď to bude trošku horší.“

Vzal provaz a udělal mi ho kolem pasu přes tričko smyčku, oba volné konce zůstaly vzadu, ty mi pak provlekl mezi nohama a podvlekl pod provazem vpředu. Pak mi ještě provazy mezi nohama upravil tak, aby my obepínaly pysky. Trochu si pohrál s mými tangy a ty se mi zařízly do mušličky. Provazy navázal na stopovací vodítko, které přehodil přes vzdálenou větev. Trochu za něj zatahal, asi abych věděla, do čeho jdu. Jak za vodítko zatáhl, tak mi provazy skřípnuly pysky a dost to zabolelo. Bolest to byla velká, ale mě vzrušovala a tak jsem věděla, že s touto disciplínou budu mít asi problémy.

Honza mi ještě připoutal nohy k nenápadným okům zapuštěným do země. Oka byla vymyšlena tak, že jsem měla nohy asi půl metru od sebe.

„Zavolej Rexe“

Tak jsem zavolala Rexe a Honza mu k obojku připnul to dlouhé vodítko.

„Pokud je Rex vycvičený a zvládá povel „zůstaň“, tak to budeš mít docela nudné, ale pokud ne, tak si užiješ.“

„Rexi zůstaň!“ zavelela jsem. Mezi tím Honza odešel.

Rex je poslušný pes a tak jsem byla v klidu. Teda alespoň do té doby než jsem uviděla, jak Honza přináší v náručí kočku. Začínala jsem mít obavy. Velice škodolibě se zasmál a kočku pustil. Ta samozřejmě začala utíkat. No a Rex za ní. Odehrálo se to rychle. Jak se Rex rozeběhl, tak napnul vodítko a to se mnou škublo. Kdybych nebyla přivázaná za nohy, tak by mě to asi přitáhlo ke stromu, kde je přehozené vodítko. Provaz, který mám mezi nohama, se mi zařízl a skřípnul mi pysky. Bolest to byla ohromná. Byla to větší bolest, než kterou jsem kdy zažila. Ta bolest byla tak velká, že jsem se počurala a začala jsem křičet. Rex se lekl toho, že křičím, zapomněl na kočku a začal utíkat ke mně. Tím se provaz uvolnil a já zase dosedla na zem. Pak proběhl pod větví a začal se přibližovat, provaz se zase začal zařezávat. Naštěstí to Honza tak propočítal, že když Rex přiběhl až ke mně, tak to bolelo jak čert, ale dalo se to vydržet.

„Hodný“ pochválila jsem Rexe, ale můj hlas asi říkal něco jiného. Musela jsem ho pochválit.

„No zvládla jsi to dobře.“ řekl mi Honza a smál se, jak se pitvořím, abych nemusela křičet.

Chvilku mě pozoroval a pak se asi rozhodl moje utrpení zkrátit a tak odepnul provaz od Rexova vodítka.

Dosedla jsem na nohy, ale podlomily se mi kolena a tak jsem se sesunula k zemi.

Rex ke mně přiběhl a začal mě olizovat. Honza mi pomohl zvednout se na nohy a podal mi kalhoty. Asi by nebylo nejlepší dávat si kalhoty na mokré tanga a taky se mi nechce dávat si na sebe kapsáče, protože je mám docela těsné. Tak jsem je vzala a šla do klubovny. A šla jsem si dát sprchu. Nejdřív jsem si sundala mokré tanga, pak i tričko a podprsenku. Pustila jsem si sprchu a vlezla dovnitř. Dala jsem si dlouhou sprchu. Jak byla ta voda příjemně hřejivá, tak jsem se postupně přistihla, že si nejdřív hladím bolavé pysky, ale postupně jsem zrychlovala a zrychlovala, až jsem se udělala.

Sprcha mi trvala docela dlouho, ale Honza na mě čekal venku s Rexem. Vyšla jsem z klubovny už vysprchovaná, s čistými kalhotkami a v dobré náladě.

„Tak co dobrý?“ ptal se mě starostlivě.

„Jo dobrý“ odpověděla jsem mu rozverně.

„Tak budeme pokračovat“ usmál se na mě.

„Možná sis všimla, že při sprchování se ti ztratily kalhotky.“ usmál se na mě Honza. Až teď jsem si uvědomila, že je to skutečně tak. Že jsem si je sice sundala, ale už jsem si je neschovávala.

„Doufám, že Rex umí vyčenichat, co jsem tady schoval, nebo někdo najde tvoje mokré kalhotky a k tomu aby to bylo zajímavé ještě takovouto kartičku.“ a podal mi kartičku, na které kromě mé fotky bylo taky moje jméno, adresa, telefonní číslo a taky větička „jsem nadržená, takže mě klidně vyhledej a já se s tebou vyspím“

Nejdřív jsem nebyla schopná říct slovo, ale pak jsem si představila, jak by to vypadalo, kdyby někdo našel tu kartičku a moje mokré tanga. A začala se stydět.

„Je to někde tady v areálu a zítra tu bude přehlídka psů, takže doufej, že Rex nemá rýmu.“ skoro jako by se mi Honza posmíval a šel si sednout na lavičku před klubovnu, odkud mě pozoroval.

Chvilku jsem uvažovala, co mám dělat, ale pak mi došlo, že budu muset dát Rexovy očuchat nějaký kousek svého oblečení a pak s ním budu chodit po areálu, až ty kalhotky najde. Zkusila jsem to a chodili jsme asi půl hodiny a nic. Už jsem postupně začínala propadat beznaději a úzkosti. Pak to asi Honzu přestalo bavit a přišel za mnou.

„Víš, proč to Rex nemůže najít?“ zeptal se mě.

„To teda nevím“ už jsem se skoro zlobila.

„Protože ty tanga mají oproti tvému normálnímu pachu něco navíc.“ Usmál se a ukázal mi na rozkrok. V tom jsem si uvědomila, co tím myslí a celá jsem zrudla. To nemyslí vážně. Ale než jsem mu stihla něco říct, tak už zase odcházel si sednout.

Začala jsem přemýšlet, jestli to myslí vážně. No samozřejmě, že to myslí vážně. Bude potřeba pachu mého těla spojeného s pachem mých milostných šťáv. Takže se budu muset vzrušit a až budu mít zase mokré kalhotky, tak je dám a Rex mi najde ty původní. Jak to ale udělám? Mohla bych se někam schovat a tam se udělat, ale vzpomněla jsem si, co říkávala babička: „není nic trapnějšího než nahá žena, která se snaží zakrýt svou nahotu“ taky Honza se mi líbí, a tak ať z toho taky něco má.

Přišla jsem ke stolu, kde Honza seděl. Stoupla jsem si před něho. Pomalu si rozepnula kapsáče. Pak jsem si je co nejsmyslněji sundala. Zůstala jsem před Honzou stát jenom v tričku a kalhotkách, aby měl co nejlepší výhled, tak jsem si ještě trochu vyhrnula tričko a odhalila svoje (myslím, že pěkné) bříško. Všimnula jsem si, že si Honza prohlíží mé červené kalhotky. Na rozdíl od předchozích černých tang, byly toto červené nohavičkové kalhotky, ale na mém pěkném zadečku vypadali taky velice pěkně. Začala jsem si masírovat mou mušličku, nejdřív pomalu a postupně jsem zrychlovala a zrychlovala. Abych k mé jeskyňce měla co nejlepší přístup, tak jsem pravou nohu položila na lavku. Po chvilce jsem se udělala. Sundala si kalhotky a pořádně si jimi vytřela mokrou mušličku. Pak jsem si oblékla kapsáče jen tak naostro. Kalhotky jsem strčila Rexovy před čumák a s povelem „hledej“ jsem ho pustila na delší vodítko a procházela s ním areál. Po chvilce jsem (teda Rex) kalhotky našla. Skutečně k nim byla přidělaná cedulka, kterou mi Honza před tím ukazoval.

S černýma tangama v jedné ruce a s červenými kalhotkami v ruce druhé jsem šla pomalu za Honzou. Všimla jsem si, že Honza je vzrušený. Přišla jsem k němu, mrkla na něj a pak jsme spolu šli dovnitř do klubovny, kde jsme měli nádherný sex. Stihli jsme všechno uklidit dřív, než přišli ostatní. Honza nás všechny představil, ale já tam nezůstala a jela jsem domů. Tak jsem vlastně začala chodit s Honzou.


...::: Tip pro Vás: Souprava pomůcek pro klystýr :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...