Device Bondage
Czech Bitch
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Páteční noc v řevnicích

část 2.

Autor: H182 a Zooja

Hodnocení

1234567

Jak bych ti mohl splnit tvé přání. Vlastně jsem se těšil, co si na mě vymyslíš. Nechala jsi se ode mně rozvázat, aby jsi se mohla volně pohybovat. Vyndala jsi si malého robertka začala se věnovat mě. Musel jsem se celý svléknout – jako jediný jsem měl na sobě ještě nějaké oblečení. Když jsem byl nahý, musel jsem ti po čtyřech přinést můj baťoh, který byl plný našich hraček. Provázkem jsi mi svázala ruce za zády na zápěstí a posléze i na loktech. Musel jsem celý zkroutit a vypnout prsa, aby mě to nebolelo. Potom jsi vzala provázek a podvázala jsi mi moji pýchu až narostla do neuvěřitelných rozměrů. byl celý zbytnělý a začal jemně fialovět. Několikrát jsi jej oblízla a trochu pohonila, což mě tak trochu bolelo – je tak hodně citlivý.

Nakonec jsi mi provázek od kulek přivázala ke stromku tak vysoko, že jsem se od něj nemohl hnout ani na 10 cm. Musel jsem tam stát a sledovat, jak se blížíš k myslivečkovi. Měla jsi stále na sobě ty provázky, které tvé tělo ještě více zvýrazňovali, ale to už jsem psal. Mě stál a musel jsem sledovat, jak bereš do ruky tu jeho kládu, která byla větší, něž jsem si vůbec mohl představit.

Stoupla jsem si před něj a rozvázala mu ruce. On si sedl na strom který před ním ležel.

Začal se ptát, ale já jsem ho prstem umlčela. Jemně jsem mu ho strčila do pusy a on mi ho hled začal divoce sát.

Druhou rukou jsem mu přejela konečky prstů po jeho přirození. Celý se zachvěl.

Nebylo divu. Snést to co on, by mě asi taky dokázalo přivést k šílenství.

Majetnicky mě chytl za zadeček a prudce k sobě přitáhl. Jeho ruce svírali provázky kterými jsem byla doposud obvázaná.

Stál jsi u stromku a zrovna po vůli ti nebylo že se mě dotýká někdo jiný, ale vzrušovalo tě to. Byl jsi nedočkavý co bude dál.

Ještě chvilinku jsme se tam před tebou mazlili. Pak jsem ho tam nechala jen tak sedět. Vstala jsem a šla k tobě.

Ani jeden jste nedokázali odhadnout co bude dál.

Stoupla jsem si za tebe a přejížděla ti rukama po holém těle. Když jsem se dostala k tvým uvězněným kulkám a rozvázala provázek prudce jsi se otočil. Chytl mě a se slovy že mi to vrátíš jsi mě začal divoce líbat.

Mysliveček jen seděl, koukal a mezi stehny mu trčela kláda. Svázaný nebyl, ale neopovážil se ani hnout.

Mačkal jsi mi prsa až to trochu bolelo. čím dál tím víc jsme se pomaloučku přibližovali k němu.

Kousla jsem tě, ale jen lehce...

Ty jsi mě vzal otočil a srazil na kolena.

Byl to pro tebe vzrušující pohled. Klečím před cizím chlapem kterému stojí péro jako stožár. Začal jsi si pohrávat s tvým klackem.

Pak tě vyprovokovala má vyšpulená prdelka. Klekl jsi si pevně uchopil za boky a hned ji mi ho tam strčil.

Ani na okamžik jsem neváhala a vzala do ruky myslivečkovu kládu a začala ho sát, kousat a škádlit.

To tě vyburcovalo ještě víc a vrážel jsi mi ho tam mnohem prudčeji.

Všem se nám to líbilo. Mysliveček nápor vzrušení dlouho neustál a brzy se mi vystříkal do pusinky.

Chvilku seděl před námi, ale asi né dlouho. Pohltila mě vášeň s jakou sis mě majetnicky dobíral. Pak jsem ho už nespatřila, asi nás nechtěl rušit...

Měl jsem to téměř na krajíčku, vytáhnul jsem ho z tebe a ty jsi pohotově přede mnou klekla a jazýčkem jsi ho začala olizovat, povzbuzovala jsi mě k výstřiku. Udělal jsem se podruhé, své semeno jsem ale mířil tentokrát do tvých vlasů a na tvé tváře. Padl jsem vedle tebe a sledoval tě.

Smála jsi se.

Kde jsi sehnal toho myslivce? Já ho nesháněl, byl tu navíc, cesta měla ještě pokračovat...Já myslela, že jsem na konci. Ne, ne, ještě není konec, chceš pokračovat?

Místo slov jsi dala své ruce za sebe a překřížila jsi je. Nic výmluvnějšího nebylo třeba dělat. Vstal jsem a v baťohu našel co jsem hledal – kožená pouta. Přešel k tobě a připevnil ti je na zápěstí. Tiše jsi seděla a koukala na mě. Podruhé jsem šáhl do baťohu a vytáhnul jsem tentokrát šátek. Zavázal jsem ti oči a zvedl tě k odchodu. Vyndal jsem obojek. Nasadil jsem jej na tvůj krk a jemně dotáhl. Neškrtil tě, ale cítila jsi jeho tlak. Měla jsi po celém těle semenem nás dvou, byla jsi svázaná, s rolničkama na bradavkách, které je svíraly a zároveň hlásaly, jak se pohybuješ. Provázky ve tvé kundičce byly napité tvými šťávami a po předchozích hraních byly povolené. Jemně jsem je dotáhl kouskem provázku a tobě se znovu zařízly do tvé kundičky. Tentokrát byla ale prázdná, stejně jako tvá prdelka.

Já sám se oblékl, sbalil všechny věci a vydal se s tebou na další cestu. Nevidoucí jsi klopýtala po lesní cestě. Nešli jsme ale daleko. Na svahu za kopcem, daleko od veřejných cest stála chaloupka. Malá a dřevěná. Ty jsi ji ale neviděla. Zavedl jsem tě dovnitř a nechal tě chvilku stát.

Jen co jsem udělal potřebné kroky, posadil jsem tě na lavici. Tvé posazení nebylo ale tak jednoduché. Na lavici byl přišroubován robertek 4/20 cm a já navedl tvé mučené tělo přímo na něj. Musela jsi celou svou vahou na něj zasednout až se do tebe celý ponořil.. Chtěl jsi si nohama pomoci a nadzvednout se, to jsme ti ale nedovolil. provázkem jsem je přivázal k nohou lavice tak, že byly široce rozkročené. Mohla jsi se sice nadzvednout, ale ne natolik, aby z tebe vyklouzl.

Zapnul jsem jej a sledoval tě, jak se tvé tělo pomaloučku noří do světa rozkoše.


...::: Tip pro Vás: Obojek a vodítko :::...
Sexshop Sexujte.cz


Seděla jsem tam s rozkročenýma nohama a ruce jsem měla spoutané. Ani jsem nevěděla kde jsme. Jen matně jsem tušila že jsi blízko. Snažila jsem se trošku naslouchat, ale moje tělo se chvělo.

Cítila jsem jak ten neposeda ve mě vibruje. Mírně jsem zaklonila hlavu, vzdychla a začala jsem hlasitě oddechovat.

Nohy jsem měla sice připoutané, ale i to málo co jsi mi dovolil stačilo aby jsem si ho tam vrážela. Celé mé tělo bylo opojeno rozkoší.

Ty jsi seděl naproti mě a jen jsi se koukal. Vztáhl jsi ruku ale hned zas vrátil zpět.

Začala jsem sténat a přirážet čím dál tím rychleji.

Chtěla jsem si mazlit bradavky, ale ty pouta ne a ne mi to dovolit!!!!!!!

Cítím v sobě šílené napětí, ale nemohu se udělat.

Jazykem si přejíždím po rtech a slabě se koušu.

Jsem nedržená a chci to!!!!!!!!!!!

Tušila jsem že se na mě díváš.

Se slovy: "Líbí se ti to když si to dělám sama"?

Nevěděl jsi zda vím jestli si tam nebo ne, ani já jsem si jistá nebyla, ale ta hra se mi líbila.

Uvidíme kdo vydrží víc...

Zkusím tě vyprovokovat.

"Tak se koukej jak do mě zajíždí"

"Jak mi tu kundu píchá"

"Zvládl bys to taky????????"

Uslyšela jsi zvuk fotoaparátu. Zastavila jsi své pohyby. a učinila marný pokus se zakrýt. Fotoaparát cvakal a cvakal. V tobě se vařila krev. Nikdy jsi nechtěla se vyfotit a navíc se vystavit na netu. Tvůj manžel by to také nerozdýchal. kdyby tě uviděl v této poloze. Tvé Tetování u pupíky by tě snadno prozradilo, kdo že si tu užívá přivázaná, rozšklebená s rolničkama na bradavkách. Tvé tělo tě ale zklamalo. Vibrující robertek v tobě mu nedovolil vychladnout a tvé tělo se znovu začalo nadzvedávat.

Začala jsi sprostě nadávat, ale tvé tělo se pohupovalo v nepohodlné poloze dál na kolíku. Vyfotil jsem ještě pár snímků a dal si záležet na dobrém detailu tvé mokré kundičky. Natočil jsem i malé videjko, Už jsi přestala nadávat a znovu jsi se ponořila do své rozkoše.

Odložil jsem foťák a Přišel k tobě. Pohladil jsem tě přes kozičky, což jsi uvítala. Potom jsem se sklonil ke tvé kundičce a vypnul jsem robertka. Vzal jsem připravený provaz a začal tvé stehna přivazoval k lavici. Tím jsem zabezpečil, že jsi se nemohla už dál narážet na robertka. Pevně v tobě vězel a ty jsi se nemohla dál už na něm nadzvedávat. Znovu jsi mě častovala svýma narážkama na moji nemohoucnost. Jen jsem se usmál.

Klekl jsem si před tebe a začal si jazykem hrát s tvým tělem, Jezdil jsem od bradavek, po prsou na pupíček až ke tvé mokré kundičce, která přímo mlaskala, jak obepínala tu kládu uvnitř a znovu k bradavkám. Líbal sem tě na ústa, na krku, na žebrech. Lehce jsem tě polechtal a znovu tě nechal v klidu.

Sedl jsem si před tebe a začal ti číst povídku. Seděl jsem od tebe jen pár centimetrů. Vyprávěl jsem ti o dívce, kterou zneužívali šejkové a při tom si ho honil. Tebe jsem se ale nedotknul.

Jak si tak klidně můžeš přede mnou sedět a říkat mi ještě takové věci.

Nevidíš že mě trápíš!!!!!

Ale po chvíli jsem se do té povídky zasnila:

Představovala jsem si že právě já jsem ta dívka,která leží přivázaná na posteli plných polštářů. Všude je cítit kořeněná vůně a spoustu smíchu.

Začala jsem se prolamovat v zádech a vzdychat.Robertek nebyl ještě vypnutý. Celkem jsem to i uvítala. Znovu mě zaplavovala vlna vzrušení. Při každém nárazu mi zvonili rolničky na bradavkách.

Slyším tvůj zrychlující se dech a moc mě to vzrušuje.

Jelikož mám stále zavázané oči,tak jen hádám že ani tebe to nenechává chladným.

Ale vyprávíš dál.

Když tu dívku odpoutali z postele, tak se jim snažila utéci.

Jenže to byla chyba přivázali jí k mramorovému sloupu a začali jí bičovat důtkami. Po skončení aktu ji nechali jen tak viset za ruce a dál se bavili.

Ale její vyšpulená prdelka je nenechávala na pokoji...

Poslouchám, mé představy a fakt že si to teď momentálně dělám je...

...náhle mi pohltila vlna orgasmu, ale jak se tak zdá, že asi nás oba. Cítím jak mi tvé sperma stéká po prsou.

Krásný pocit. Ale žadoním a chci abys mi tu povídku dovyprávěl.

Odvážeš mi tedy nohy a vedeš mě za chatku.

Slyším nějaké skřípání, jako staré dveře????

Asi ano. Je tam chladno. Zvedáš mi ruce nad hlavu a vážeš mi je k trámu.Pak mi jazýčkem olízneš bradavky a vzdálíš se...

Dlouhou chvilku se na mě jen koukáš a pak začneš znovu vyprávět...


...::: Tip pro Vás: Maska na hlavu Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


nesrovnalosti

tobytja

   (29.3.2009 23:35)
Opět skvělé, ale opět mám nějaké připomínky :-) V prvním díle jsi jí přeřízl provazy (což mi jako bondážistovi zvedlo mandle :-)), a teď byly zase vcelku. V chatce jsi psal, že jsi vypnul vibrátor a přivázal ji tak, aby se nemohla nadzvedávat, ale ona psala, že byl zapnutý a narážela se na něj

diamant

tobytja

   (28.3.2009 6:49)
Protože jsem bondážista, nedá mi to, abych nezareagoval. Ten diamant, který je tu popsaný, (a vlastně ani žádný jiný) se ze 7 metrů provazu uvázat rozhodně nedá. Možná na dítěti :-) Na holku už kolem 160 cm vysokou je potřeba tak 10 metrů, raději víc. Se zbytkem se dá vždycky něco udělat, ale když je provazu málo, tak je průšvih :-) Ale povídka je to skvělá, tohle je jen "profesionální deformace" :-)

Jo

okla

   (19.3.2009 17:52)
Ja jen ze bydlim kousek odcamcad, takze jako mistniho patriota mne to zarazilo...

Jedním dechem

tompan

   (18.3.2009 1:39)
Krásně sepsáno. Dobrý nápad i provedení. Jen tu a tam jednoho zaskočí chyba v gramatice, ale věřím, že při vzrušení, ve kterém se to muselo psát, se přehlédne kde co.

nádhera

s

   (17.3.2009 16:01)
Jedna z nejlepších povídek, co jsem tu četl. Taky bych si dal říct takovou kamarádku :)

znacky

m.i.r.a

   (17.3.2009 14:32)
heled a neni to jedno?? jestli modra nebo zluta nebo fialova?? podle me jde o ten pribeh a takovy detajly zase nemusis resit jinak perfekt ;-)

Poklona

Limikin

   (17.3.2009 11:53)
Klobouk dolů, něco takového jsem už dlouho nečetl.
Po pravdě doufám, že Vaše e-mailové fantazírování bude pkračovat, a pochlubíte se.

Tisíceré díky

Juga

   (17.3.2009 9:16)
Opravdu moc děkuju. Povídku jsem si doslova užil, jen chudák myslivec.
okla: Barvu značky bych neřešil. Na kvalitě povídky to nic nemění a stejně bylo předem uvedeno že povídka není (bohužel pro autory) podle reality.

Revnice a zluta znacka?

okla

   (16.3.2009 18:20)
Kamarade, od nadraqzi v Revnicich zluta nevede, jen modra.... hehe. Zkus si overit fakta, nez zacnes psat o konkretnich mistech, zejo....
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...