TS Seduction
The Upper Floor
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Moje první Paní

Autor: Gum1

Hodnocení

1234567

Už se mi zdálo, že to nemůže přijít. Že všechno jsou jen nesplnitelné sny, že neexistuje taková žena, která by měla obdobné zájmy jako já... Několik inzerátů, žádná odpověď. A podobně smýšlejících chlapů je asi dost... Jen ze setrvačnosti jsem občas obnovil inzerát a čas od času zveřejnil povídku složenou z části mých snů.

A najednou mi zabliklal nový email. Byl stručný a jasný: "V pátek je SM párty v ..... Nemám doprovod. Budu Tě tam čekat. Přijdeš jako žena - v kozačkách, stažená, s kolíkem, latexovými kalhotkami, v latexových punčochách, latexových minišatech, v korzetu, s velkými prsy, latexovými rukavicemi, s roubíkem, kuklou a obojkem. Poznávací znamení - budeš mít přes rukavice na pravém prsteníčku prsten."

Chvíli jsem na ten email nevěřícně zíral a začal přemýšlet, jestli to dokážu, jestli překonám stud a najdu odvahu tam dorazit. Ale rovnou jsem odepsal: "Ano, budu tam".

Rychle jsem začal surfovat po internetu a hledat další podrobnosti. Naštěstí jsem našel možnost převléci se až na místě. Rychle jsem si sepsal, co mám mít na sobě a vyrazil nakupovat. Zbývaly mi dva dny...

.....

A je tu pátek. Skončil jsem v práci dřív, abych měl víc času na přípravu fyzickou i psychickou. Rozhodl jsem se, že si vše "usnadním" a dorazím na místo už jako žena. Oholil jsem si nezbytná místa a začal. Nejdříve jsem se stáhl a nasadil menší anální kolík. Přes to jsem si oblékl těsné latexové kalhotky. Pak jsem se vybavil další ženskou ozdobou - nasadil si latexovou pevnou podprsenku, vybalil latexová ňadra, natřel je zezadu speciálním lepidlem, vložil do podprsenky a přitlačil. Za 5 minut už byla prsa jako moje. Musím uznat, že to s těmi velkými mají ženy těžké. Trochu jsem s tím počítal a pojistil je ještě jednou latexovou podprsenkou. Pak přišly na řadu punčochy. Lehce jsem si napudroval nohy, abych se snadněji oblékl a navlékl punčochy. Pořídil jsem latexové šedé lehce průsvitné s imitovaným švem. Do pasu jsem si připl těsný podvazkový pás a zajistil punčochy. A pak přišly na řadu kozačky. Vybral jsem si relativně nenápadné běžné elegantní kozačky pod kolena.

Pak už jsem si oblékl černé latexové šaty, naleštil je a začal s nasazováním korzetu. Musel jsem použít korzet se stahováním vpředu, protože jsem na to byl sám. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděl, jak dlouhá doba mě čeká, zvolil jsem "jemnější" stažení. I tak jsem si musel chvíli zvykat. Pak už jsem si vzal paruku dlouhé hnědé vlasy a lehce se nalíčil. Jen tak, jak jsem to dokázal. Nemám praxi a nebyl nikdo, kdo by mi pomohl. I tak tady už teď nestál chlap, ale žena.

Oblékla jsem si dlouhé latexové rukavice a byla připravena. Do větší kabelky jsem přibalila latexovou kuklu s otvory jen na oči a nosní dírky, roubík ve tvaru latexové kuličky, obojek a prsten.

Přehodila jsem přes sebe dlouhý kabát a vyrazila do centra. Zavrhla jsem auto, i když bych se v něm asi cítila jistěji. Ale rozhodla jsem se, že se trochu "otrkám" mezi lidmi.


...::: Tip pro Vás: Bondage rozpěra :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vzhledem k velikosti mých prsou jsem občas budila takovou tu "nenápadnou" pozornost. Byla jsem napjatá jako luk, ale nakonec jsem dorazila. U vchodu se mě zeptali, zda potřebuji šatnu. Kývla jsem a odebrala se dokončit svou přeměnu. Nejdříve jsem smyla z obličeje líčení a teprve pak zamířila do šatny. Nebylo to ideální, protože to byla místnost, která sloužila všem, ale protože jsem dorazila včas, tak jsme se upravovaly jen dvě. Naštěstí... Sejmula jsem paruku, nasadila a zajistila roubík, rychle oblékla kuklu a vše jsem zakončila obojkem. S prstenem na ruce jsem vyrazila odevzdat mé zavazadlo do šatny.

Nakonec jsem si našla místo mírně stranou od hlavního proudu, nastavila ruku s prstenem a čekala, co se bude dít...

Netrvalo to ani tak dlouho a vedle mě se nečekaně ozvalo: " Jseš tady včas, to je dobře. Přičtu ti to k plusu. Budu ti říkat Andreo a ty mě budeš na slovo poslouchat. Celý večer se o mě budeš starat a splníš vše, co ti řeknu. Uvidíme, jestli obstojíš." Otočila jsem se na paní, která stála vedle a nemohla z ní spustit oči. Elegantní, urostlá, plná ňadra, oblečená celá v kůži a na nohou kozačky. "Nevíš, jak se zdraví paní?!" Zakroutila jsem hlavou. "Vždy, když mě poprvé uvidíš, políbíš mi špičky kozaček a pak se ukloníš! Jasné?!" Pozdravila jsem ji podle instrukcí. "Teď mi přines skleničku šampaňského. A rychle!"

Splnila jsem úkol, jak jen to šlo nejrychleji - najít bar, naznačit, co chci a s mým omezeným vnímáním odnést... "Jdu se podívat po známých, zatím na mě počkáš, pak si tě vyzvednu. Myslela jsem, že jen zůstanu na tom samém místě, ale poněkud jsem se mýlila. "Ruce dozadu!," rozkázala. Dala jsem je dozadu a paní mi je svázala. Ale ne jen tak. Nasadila mi nějaká kožená pouta a stáhla mi ruce v loktech těsně k sobě tak, že jsem musela vystrčit dopředu má bujná ňadra. Pak mi připnula obojek odvedla do hlavního sálu. Tady vedle hlavního pódia byla jakási konstrukce, která byla silně nasvícena reflektory. Tam mě odvedla, přivázala za krk a ruce a řekla: "Roztáhni nohy. A takhle tady na mě budeš čekat." A odešla. Nemít kuklu, nevím, co bych dělala...

Nevím, jak dlouho jsem tu stála. Přestala jsem vnímat čas... Ale nakonec si pro mě přišla. Připnula mě za obojek a špitla: "Teď se projdeme, ať taky něco vidíš." Vlekla mě za sebou, vždycky se někde zastavila a klábosila. A já stála a stála. Občas se někdo na mě zálibně díval... Možná to trvalo hodinu, ale nakonec jsme se vrátili do sálu. Já k nasvětlené zdi a paní ke stolu.

Najednou začala zábava. Pódium se nasvětlilo a začal program. Ani nevím jak, ale najednou jsem byla na pódium a skončila svázaná do kozelce. ...a tak jsem strávila i zbytek večera. Když pozdě v noci večírek končil, měla jsem ztuhlé všechny svaly.

Paní si mě ale ještě vzala stranou: "Líbíš se mi. Na úvod to nebylo špatné. Máme sice ještě na čem pracovat, ale mohlo by to jít. Příště osobně dohlédnu na tvou přípravu, abys byla dostatečně stažená, abys měla správný kolík a roubík. A budeme trénovat chůzi i na vyšších podpadcích. Tak jedeme domů."

Snažila jsem se naznačit, že se potřebuji zase převlíknout, ale huhlání asi nerozuměla. Vyzvedla sice mé věci v šatně, ale strkala mě nekompromisně ven. Těsně před vchodem se nade mnou ale slitovala. Sundala mi kuklu, nasadila paruku a přehodila přese mě kabát. A vystrčila ven s rukama svázanýma za zády a s roubíkem. Tlačila mě před sebou asi 500 metrů k autu. Odvezla mě domů, vystrčila z auta. Naštěstí mi na poslední chvíli rozvázala ruce.

Rychle jsem dorazila domů. Byla jsem rozklepaná a unavená. Šla jsem spát tak jak jsem byla... A přemýšlela o tom, co mě ještě čeká...


...::: Tip pro Vás: Mystim elektroda na žalud Plunging Pete Corona :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...