TS Seduction
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Proč jsem tady

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Nevím jak dlouho jsem mohl v tom sklepě být. Řetěz, kterým jsem byl přivázán za krk, byl tak krátký, že jsem měl celou dobu hlavu zvrácenou dozadu a tělo jsem musel mít vyšponované vzhůru. Klečel jsem na studené, betonové podlaze hodně dlouho. Kolena jsem měl příšerně otlačená, ruce jsem měl spoutány nepohodlně za zády, ocelová pouta se mi bolestivě zarývala do zápěstí, a oči mě bolely od zařezávající se pásky. To všechno na trpělivosti opravdu nepřidá.

Konečně zarachotil klíč v zámku. Uplynulo několik hodin od mého příjezdu sem k Paní Lee. Paní slíbila, že si ze mě vychová poslušnou, poníženou a ochotnou děvku, zdálo se, že pokračování mojí výchovy se nyní opět blíží. Na jednu stranu jsem se těšil, že budu moci po několika hodinách konečně změnit pozici těla, ale na druhou stranu mne zamrazilo při pomyšlení, že mne čeká možná ještě něco horšího než dosud. Slyšel jsem kroky. Tiché, klidné. Podpatky paní Ley to nejsou. Napadlo mě-je to muž, nebo žena? Jako by na tom záleželo. Ten někdo odvázal řetěz, a pomohl mě zvednout na úplně zdřevěnělé nohy. Vedl mne po schodech vzhůru.

"Kleknout kurvo!" zavelela paní Lea sotva jsem byl na blízku. Klekl jsem na všechny čtyři."Odpočinul sis?" zeptala se posměšně a hladila mě rukou v kožené rukavici po zbičované pokožce. "Víš proč jsi tady?" Zeptala se. "Abych se stal Vaším otrokem Paní…" "Kurvou", opáčila, "ale víš proč jsi tady?" "Abych Vám sloužil Paní." Víš proč jsi tady?" Nevěděl jsem co dál říct. "Nevíš proč jsi tady?!" Znělo to zlověstně.

Opět mě hladila po těle. Zřejmě si s gustem prohlížela výsledky svého prvního trestu. Musel jsem mít šrámy úplně všude, protože mě pálilo celé tělo. Její ruka skončila na mém pohlaví. Pevně ho stiskla. Bolelo to, musel jsem mít podlitiny i na penisu. "Tak takhle by z tebe správná děvka nebyla…" řekla. "Děvky mají pohlaví pečlivě vyholené. Tys to kurvo trochu zanedbala! Za to tě musím potrestat!" Škubla za řetízek na mém obojku a kamsi mne vedla. Oči jsem měl zavázané několik hodin, měl jsem to v hlavě už úplně pomotané, a ztrácel jsem rovnováhu. Vrátili mi jí vždycky pořádným kopancem.

Položili mě na záda. Byla tu i ta druhá osoba, protože pomáhala paní s nasazováním pout na mé kotníky. Zahrčela kladka, a za chvíli jsem visel hlavou dolů s roztaženýma nohama. Pak jsem pochopil proč. Měli ke mně snadnější přístup, když mi holili rozkrok. Cítil jsem napřed pěnu, a pak lehké škrábání žiletky. Cítil jsem ty druhé ruce, jak mě téměř něžně hladí a poplácávají v hladkém, vyholeném klíně. Představoval jsem si nějakou hezkou dívku, jak se mě dotýká. Ale co když to je muž. Už u mých předchozích majitelů jsem však byl zvyklý být po vůli mužům i ženám, i ve skupině. Nebyl jsem na kluky, ale patřilo to k mým otrockým povinnostem. Nikdo se mě ostatně neptal koho chci já. Ti druzí rozhodovali, jestli chtějí mne. Můj penis se ztopořil. Vzrušil jsem se prožívaným utrpením, bolestí i dráždivými doteky mých mučitelů. Paní mě okamžitě šlehla důtkami přes přirození. "Běda ti jestli se uděláš bez mého svolení…"

"…a abys nezapomněla na svoje povinnosti, kurvo, tedˇpřijde trest. Budeš počítat do třiceti a když se spleteš začneme znovu." Prví rána dopadla na prsa. Bolestí jsem zadržel dech. "Jedna", řekl jsem pokorně. Chvíli bylo ticho. Nic se nedělo. "…A kdo bude děkovat!?" zeptala se Paní. "Promiňte, děkuji". Hlesl jsem. Zase chvíli nic. Pak prudký šlehanec přes záda. "Děkuji Paní se říká! Dostaneš o dvacet ran víc, aby sis to pamatoval. Takže ještě jednou!" Znova rána důtkami. "Jedna, děkuji Paní!" Zaskučel jsem. A pak: "dvě, děkuji Paní! Tři, děkuji Paní…" Pak už dopadali rány jedna za druhou. Paní mě bičovala ze předu, a neznámý, či neznámá ze zadu. Bili mě zase po celém těle. Jak důtky dopadaly na podlitiny po předchozím bičování, jsem měl pocit, že se moje tělo mění v horký nafukovací balón. Zmítal jsem se na kladce hlavou dolů, ale ránám jsem utéci nemohl. " dvacet pět, děkuji Paní, třicet pět, děkuji Paní…" Začal jsem skučet, a pak řvát. Netrvalo dlouho, a měl jsem v ústech opět gumový roubík. "Počítej si v duchu kurvičko", řekla paní Lea a bičování pokračovalo. Čtyřicet tři, čtyřicet čtyři…už se mi to stejně popletlo, a nevěděl jsem kolik jich bylo. Do očí mi vhrkly slzy. Třásl jsem se. Myslím, že Paní Lee šlo při mé výchově o to, abych napřed změkl, než ze mě udělá poslušnou a všeho schopnou děvku. Zmučit, ponížit a ztýrat do maxima, než se vůbec začne se samotnou drezůrou. Jsou Dominy, které dělají to co dělají především pro zisk. U madam Ley jsem pochopil, podle toho, s jakou rozkoší přistupovala k mučení, že spojila příjemné s užitečným. Po takovém zacházení jsem přece vždycky toužil, ale v takové míře, v jaké se mi to dostávalo nyní, jsem to opravdu nečekal. Na chvíli přestali. "Víš kolik bylo ran?" Zeptala se paní. Zoufale jsem zavrtěl hlavou. Abych se prý nespletl, dali mi ještě asi deset ran.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - Flick Stimulator Pack EM60-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když přestali, bylo mi už všechno jedno, a byl bych udělal cokoliv, co by mi nařídili, i kdyby to byla ta největší zvrhlost, či prasárna. Když mi vyndali roubík a sundali z kladky dolů, plazil jsem se před Paní, poslepu se chytal jejích nohou. Líbal a lízal její vysoké boty, kňučel, omlouval se za moji nepořádnost a prosil o milost. Chvíli si moje ponížení vychutnávala. Potom mne hrubě chytla za obojek a přitáhla k sobě. "Otevři držku kurvo!" Honem jsem udělal co poručila. Plivla mi do ní. Pokorně jsem to spolkl. "To co prožíváš teď, to je jen příprava. Než začneme kus masa opracovávat, je potřeba ho naklepat." Ta druhá osoba mne držela za obojek a táhla k něčemu, co se ukázalo být něco jako trestné klekátko. Řemeny mě v kleče přivázali. Ucítil jsem dotek tenké rákosky, jak si to měřili na ránu. Zastavilo se mi srdce. Dostal jsem strach, že tohle už nevydržím, že třeba omdlím, nebo zkolabuju. Pak přišla rána. "Jedna!" snažil jsem se poslušně počítat a říkat "děkuji Paní!" Pak druhá rána. Začal jsem opět naříkat. Bez milosti jsem jich dostal stejně deset. Měl jsem pocit že mám půlky roztrhané na kusy.

Odvázali mě, a vlekli jinam. Tentokrát to bylo gynekologické křeslo. Přivázali mne s roztaženýma nohama a rukama. Pevně mi podvázali přirození i koule, a zavázali tak, že penis byl v provázku úplně zabalený. Přivázali mi ho k pasu směrem nahoru, aby nepřekážel nad análem. "Tak si změříme jak nám budeš jako děvka vůbec platná kurvo! Kolik prstů se ti vejde do análu?" "Nevím Paní, snad dva" Tak nevíš, snad dva, no uvidíme!" Cítil jsem jak mi ruka v gumové rukavici natírá anál gelem. Pomalu mi do zadku začal zajíždět válec z chladné oceli. Nebylo to nepříjemné. Po všem tom bití to vlastně docela chladilo. Jak jsem však tušil, byl to jen začátek. Postupně vyzkoušela různé velikosti takových válců. Ten poslední sice také chladil, ale byl tak velký, že mi to připadalo, že mi roztrhne konečník. Měl jsem opět pocit že se to nedá vydržet. "Tak dva prsty! Když se ti tam vejde ty kurvo tohle, tak se ti tam vejde víc než dva prsty!" Vyndala ho, a když jsem měl pocit úlevy, zase mi začala anál roztahovat prsty. Začal jsem zase sténat. Její pomocník mi držel ústa. "Ty mi lžeš. Tohle nejsou dva prsty, ale pět!" Vyndala ruku, a pak mi tam narvala ten největší umělý úd, jaký se tam vešel. Byl připevněn na gumových řemenech, které mi oblékla jako kalhotky a po straně zapnula, aby držel uvnitř.

" Podívej jak té děvce stojí bradavky, ono jí to snad vzrušuje!? Tak to se musíme podívat i na tuhle část těla, aby byla kurvička připravená celá!" Sevřeli mi jednu bradavku do peánu, aby se jim dobře držela a vytáhli do větší dálky. Pak jsem ucítil nesnesitelnou bolest. Oni mi propíchli bradavku uvědomil jsem si. Proboha jen tak bez ptaní mi propíchli bradavku. Házel jsem sebou, řval, ale nepomohlo to. Byl jsem pevně přivázaný a ještě mi pomocník, nebo pomocnice, stále jsem nemohl poznat kdo to je, držel hlavu a zakrýval ústa. Vytáhli mi peánem druhou bradavku. Do každé mi vrazili tři jehly. Hvězdičku jehel paní omotala za vpichem, u těla, tenkým provázkem, takže za ně mohla tahat.

Sundali mě z křesla. "Paní řekla: Budu tě tu mít jako děvku, takže jsi tu proto, abys přinášela ostatním rozkoš. Uvidíme k čemu máš talent." Musel jsem si kleknout na čtyři. Paní se přede mne posadila s roztaženýma nohama, popadla mne za vlasy, a přitáhla blíž ke klínu. Musel jsem jí lízat rozkrok. Sundali mi kalhotky s umělým penisem. A pak jsem se dozvěděl, zda je pomocník Paní Ley muž, nebo žena. Vrazil mi ze zadu do análu mohutnou kládu, ale tentokrát svojí. Klečel jsem na čtyřech, lízal Paní krásně mokrého poštěváka a ona mne týrala škubáním za propíchnuté bradavky. Její pomocník mě drsně mrdal ze zadu, vytahoval na provázku moje podvázané přirození, a občas bičoval důtkami přes záda. Musel na nás být pěkný pohled. Byla by to hezká fotografie z mého mládí. Do rodinného alba. Pán se na mě vystříkal, a naše sousoší se rozpadlo.

Ležel jsem vysíleně na zádech na chladných dlaždičkách. Probral mě opět šlehanec důtkami. "Otevři tlamu zvíře!" Nemuseli mi to přikazovat dvakrát. Strašně jsem se bál dalšího mučení. "…A hoň si ho, až ti to přikážu tak se uděláš." Do úst a na celé tělo mi začal dopadat proud teplé moči od paní. Pak na mě začal močit i její pomocník. Ležel jsem na zemi, oni na mne močili a paní řvala, abych se udělal. Ač jsem byl nadržený, tak mi to najednou nešlo. Svíjel jsem se v těch chcankách, postříkaný semenem, a oni mne zase začali bičovat. Chtěl jsem, aby mě přestali mučit, ale zároveň jsem se přistihl, že mne to vzrušuje. Projela mnou mohutná vlna vzrušení a touhy, a já jsem začal stříkat. Až po chvíli jsem uslyšel svůj vlastní hlas, jak ječím vysokým tónem. Řval jsem slastí, úlevou i prožitou bolestí. Pak jsem bezmocně, v křeči padl na záda. "Vylízat podlahu kurvo!" zavelela Paní. Silou vůle jsem poklekl a začal vylizoval semeno a chcanky z podlahy.

Paní Lea mne chytila za obojek a naklonila se ke mně, cítil jsem její horký dech. Zblízka mi tichým hlasem řekla do tváře: "Už chápeš proč jsi tady?!" "Ano paní." odpověděl jsem tiše. "Dobrá, pro dnešek skončíme. Běž se osprchovat, pak dostaneš svoje místo ve sklepě. No a zítra začneme s výcvikem. Pak teprve dostaneš svoje otrocké jméno. Do té doby ti ještě pořád budu říkat kurvo! Ale myslím, že jako kurvička budeš mít docela talent!" Políbil jsem ji nohu a tiše řekl: "Děkuji paní, prosím poníženě o propuštění ze služby." Řekla mile: "Běž kurvo!" Měl jsem za sebou prví den u Paní Ley. Kdo by to řekl, měl jsem nový domov.


...::: Tip pro Vás: Kožená plácačka Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...