The Upper Floor
Whipped Ass
Bound Gang Bangs
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Princezna bolesti

Autor: Domslave

Hodnocení

1234567

Už to bylo několik měsíců, co se z Kristýny stala evada. Stejně jako doposud s druhou otrokyní Nikolou i dál, když se zrovna nic nedělo, vykonávala u svých majitelů práci služky. Po svém odpanění musela Kristýna z vůle majitelů začít nosit pás cudnosti a nejčastěji s vibrátorem ve vagíně, což opět přispívalo k jejímu pocitu podřízenosti, omezení i uspokojení. Její tělo evady bylo sice již hotové, ale potřebovalo ještě patřičně vyzdobit. Už měla na hlavě dva malé černé latexové rohy a na kostrči černý latexový ocas, nyní přišel čas na tetování a piercingy. Kristýna se piercingům ani tetování nebránila, spíš naopak a při nástupu k Paní a Pánovi do služby se spolu domluvili na celé sérii doplňků, které si nechá na těle provést.

První bylo tetování. Majitelé objednali Kristýnu u tatéra, kde se dohodli na tetování v podobě velké rostliny sahající od Kristýnina kříže vysoko na záda a částečně i na zadek. Kristýna se svlékla do naha a lehla si břichem na lehátko. Jelikož pro majitele šlo o neopakovatelnou záležitost, Paní vytáhla z tašky videokameru a začala celé dění natáčet. Nejdříve se tatér trochu podivoval Kristýninu pohlaví a jejímu ocasu, ale pak se dal do práce. Zdesinfikoval Kristýně celé místo na zádech, kam přijde tetování a nanesl na něj obrázek. Poté se rozeznělo bzučení tetovací jehly. S jejím prvním dotekem se Kristýna lekla nečekané bolesti, ale Pán jí ihned přikázal zůstat ležet a vydržet.

Trvalo to dlouho. Tatér si dával záležet, důkladně přejížděl s jehlou po tetování a Kristýnu záda pálily čím dál tím víc. Snažila se relaxovat a myslet na jiné příjemnější věci, ale i přes to cítila bolest.

Po hodně dlouhé době bzučení jehly v místnosti konečně utichlo a tatér pronesl: „ták, hotovo.“ Kristýna měla celá záda podrážděná a zarudlá. Na celé tetování dostala obvazy, což na celých zádech již budilo pozornost, ale mohla si aspoň trochu oddechnout.

Pro dnešek to však ještě nebylo všechno. Zatímco Paní nepřestávala natáčet, Kristýna musela zůstat ležet na lehátku. Na přání majitelů jí tatér nyní zdesinfikoval obě půlky zadku a pak pustil plynový hořák. Ze skříně vyndal asi deseticentimetrové cejchovadlo ve tvaru dolaru a začal jej nahřívat v plameni hořáku. Pán mezi tím přivázal Kristýně do pusy kožený roubík a spoutal jí vepředu ruce policejními pouty, aby s nimi nemohla máchat kolem sebe. Potom, až bylo cejchovadlo dostatečně nažhavené, Kristýnu zapřel rukama za levé stehno a záda, aby se nemohla pohnout. Tatér namířil cejchovadlo proti Kristýnině levé půlce a přitiskl ho k ní. Kristýna začala řvát bolestí. Po chvíli dal tatér cejchovadlo pryč, ale bolest zůstávala dál. Kristýna vzlykala a snažila se na lehátku kroutit, ale Pán jí držel pevně a jen řekl: „vydrž, vydrž, ještě jednou a budeš to mít za sebou.“ Nyní, zatímco tatér znovu nahřál cejchovadlo, Pán Kristýnu zapřel tentokrát za pravé stehno. Kristýna znovu ucítila pálení tentokrát na pravé půlce. Znovu začala křičet velkou bolestí svojí zadnice, kterou měla v jednom ohni a rozbrečela se. Po chvíli dal tatér opět cejchovadlo pryč. Kristýna se třásla, po obličeji se jí koulely slzy, vyla bolestí a na jejím zadečku se vyjímaly dvě krásně červené dolarovky.

Zatímco, ještě mohla ležet na lehátku a co bylo pro ni teď nejdůležitější, mohla zůstat nahá, majitelé vyřídili s tatérem placení a na jejich tvářích byl jasně vidět úsměv a výraz spokojenosti. Poté Kristýně pomohli znovu se obléct. Pro dnešek jí majitelé vybrali volnější oblečení, aby při odchodu tak moc netrpěla. Následně jí Pán připnul k obojku řetěz na cestu domů a Kristýně bylo jasné, že příštích pár dní si určitě nesedne.

Po několika dnech, až se Kristýně tetování i branding víc zahojily, došlo na piercingy. Majitelé nechtěli se zdobením Kristýny ztrácet příliš času, a proto se rozhodli, že jí nechají většinu piercingů provést nejlépe v jeden den a pak už budou řešit jen detaily.

Jelikož Kristýnu čekala celá řada piercingů, objednali ji majitelé v salonu na celý den. V ten den ráno pak probíhalo opět vše tak jako vždy. Kristýna s Nikolou vstaly, oblékly si uniformy služek a připravily majitelům snídani, kterou jim pak servírovaly až se Pán s Paní probudili. Po snídani Kristýna dostala nakázáno obléct si opět něco volnějšího na cestu do salonu. Nikola dostala na celý den volno a měla pouze úkol dohlížet na byt. Pán, Paní a Kristýna odjeli do salonu, kde už na ně čekal piercer. Tam se Kristýna svlékla do naha, lehla si na lehátko na záda a Paní opět z tašky vyndala připravenou kameru, aby měla další přírůstek do „rodinného videa“.

Jako první začal piercer bradavkami. Očistil nejdříve jednu, chytil ji do kleští a po zkontrolování správnosti místa, kudy projde jehla, ji probodl. Kristýna zakňučela bolestí. Piercer jí bradavkou provlékl kroužek, který zajistil kuličkou a to celé pak provedl i s druhou bradavkou. Po zahojení nechají majitelé Kristýně díry v bradavkách roztáhnout tak aby se do nich vešel tunel a mnohem větší a silnější kruh. Díky tomu pak bude možné Kristýně případně připnout vodítko místo obojku i na tyto piercingy. Na obě bradavky jí pak také navlečou ozdobné štíty ve tvaru hvězdic s malými hroty na vnitřní straně, které jí při mnutí prsou budou způsobovat bolest. Další piercingy ve tvaru činek přišly do Kristýniných dvorců, kde byly kolem bradavek uspořádány jako hvězdice vždy jednou kuličkou uvnitř dvorce a jednou kuličkou vně. Dohromady jich do každého prsu Kristýna dostala osm. Při každém dalším vpichu cítila zřetelnou bolest a zvukově to dávala znát ostatním i když ti tomu nevěnovali velkou pozornost. Poté jí piercer začal propichovat kůži na hrudi nad a mezi prsy, kam umístil několik činek, které dohromady tvořily jakýsi obrazec. Následně dostala ještě do pupku svisle jeden kroužek do jeho horní hrany a vodorovně těsně pod pupek jednu činku s většími hroty na obou koncích.

Další byla na řadě hlava. Kristýna dostala po jednom kruhu do každého ušního lalůčku a pak několik dalších kroužků po obvodu uší. Následně také jeden kroužek do výstupku nad samotným zvukovodem. To už docela bolelo. Potom dostala do každého obočí přímo nad oko jednu činku s malým hrotem místo kuličky nad obočím a pod obě oči a na spánky vodorovně další činky.

Nyní jazyk. Kristýna jej musela hodně vypláznout a piercer ho opět přidržel svorkou. Nejdříve jí propíchl jazyk co nejblíže ke kořeni to šlo a vpich opatřil činkou. Další činku provlékl o malý kousek před tou první zhruba uprostřed jazyka. Až se za pár týdnů tento piercing zahojí, tak jí bude vytažen, majitelé jí od špičky ke vzniklé dírce nechají jazyk rozpůlit a z piercingu za tímto rozštěpem jí nechají provlíknout kroužek, který bude obě poloviny jazyka stále rozdělovat. Následně dostala Kristýna další dvě činky do každé poloviny jazyka souběžně s jeho osou a opět co nejhlouběji v puse. Jelikož ty už procházely samotným svalem jazyka, tak byly poměrně bolestivé a Kristýna při jejich propichování už uronila i několik slz. Jako poslední do jazyka přišly dva zvláštní piercingy ve tvaru písmene „T“. Do každé poloviny jazyka dal piercer jeden přičemž kulička umístěná kolmo na činku celého piercingu vycházela z jazyka ve předu právě na hraně jeho špičky. Chvíli to trvalo než piercer provedl všechny vpichy a než se mu podařilo umístit šperk na svoje místo, takže za tu dobu již Kristýně z očí vytékaly dva souvislé slabé potůčky slz. Konečně mohla jazyk vrátit zpátky do pusy. Byl celý oteklý a bolavý a díky přítomnosti piercingů v puse začala Kristýna samovolně víc slinit, takže musela každou chvíli pořád polykat sliny.


...::: Tip pro Vás: Petits Joujoux - Ozdoby Gloria Black & Red :::...
Sexshop Sexujte.cz


Po jazyku jí začal piercer propichovat tváře. Do každé tváře dostala Kristýna šest pecek vždy po třech u každé čelisti pod úrovní zubů, aby se do nich nekousla. Nakonec jí piercer propíchal oba pysky. Do horního pysku dostala jednu pecku umístěnou přímo pod nosem a jednu pecku na každou stranu nad koutky. Uprostřed dolního pysku těsně pod dolním rtem měla Kristýna provléknutý kroužek, který vystupoval pusou zase ven a pod ním v dalším vpichu měla malý hrot. Na obou stranách dolního pysku pak měla jednu pecku a do každého koutku úst dostala ještě jeden kroužek. Z obličeje zbýval ještě nos, do jehož přepážky Kristýna dostala jeden menší a za ním jeden větší kroužek a do každé nosní dírky jednu pecku. Všechny piercingy tak na jejím obličeji tvořily zajímavý ornament.

Kristýna byla pomalu unavenější a unavenější, takže i když jí ještě to nejhorší teprve čekalo, dopřáli jí majitelé i piercer malý odpočinek. Po něm se Kristýna musela položit na břicho, což znamenalo další dávku bolesti z právě propichovaného hrudníku.

Nyní jí piercer začal propichovat kůži podél celé páteře od ocasu až ke krku a tam dostala střídavě vždy jednu činku a jeden kruh. Sice to nebolelo tak, jako propichování bradavek nebo jazyka, ale na druhou stranu podél celé páteře se vešlo piercingů hned několik, takže Kristýnu záda po chvíli začaly opět poměrně bolet stejně jako před časem při tetování. Až byl piercer hotov s páteří, začal Kristýně propichovat cejchy na zadku, tak aby kuličky činek lemovaly znaky dolaru, které na zadku měla vypálené. To se samozřejmě opět neobešlo bez bolesti, což Kristýna zase doprovázela vzdycháním a kňučením.

Až byla Kristýnina výzdoba na zádech a zadku dokončena, musela si opět s bolestí lehnout na záda. Piercer nyní přestavěl lehátko na gynekologické křeslo a připoutal jí nohy do třmenů, které následně široce roztáhl. Na Kristýnu teď čekalo piercingování genitálií.

Nejdříve bylo nutné Kristýnu pořádně vyhonit, aby se jí po propichování genitálie příliš neprokrvovaly. Paní nechala kameru Pánovi a sama se jala vzrušovat Kristýnu. Jednou rukou jí mnula penis a druhou jí zajížděla do vagíny. Jelikož Kristýna několik dní neměla s majiteli sex, byla dost nadržená a její erekce na sebe nedávala moc dlouho čekat. Paní si dávala pozor, aby Kristýna ihned nevystříkla a po chvílích masturbaci přerušovala. Trvalo to minutu, dvě, pět, čtvrt hodiny… Paní Kristýně masírovala úd, přejížděla po něm rukou nahoru a dolů, mnula ho a mačkala a na Kristýně bylo vidět narůstající vzrušení. Její erekce byla pořád silnější a její penis tvrdší a tvrdší až to nakonec už nevydržela a z její mušličky začalo vytékat sperma. Teprve teď si Kristýna všimla, že je v místnosti úplné ticho. Pán i piercer na celé dění zírali se zatajeným dechem a očividně jim začalo být v kalhotách dost těsno. Paní vrátila piercera do reality oslovením, že nyní může Kristýnu vycévkovat. To bylo nutné, aby nemusela hned po návratu domů s propíchanou vagínou na záchod, což by značně bolelo a čehož si stejně druhý den také užije.

Piercer vzal připravenou hadičku, trochu jí potřel vazelínou a začal jí pomalu zasouvat do Kristýniny močové trubice ve vagíně tak hluboko až prošla svěračem močového měchýře a moč z druhého konce hadičky začala plnit kýbl. Až se Kristýna vyprázdnila, tak hadičku zase opatrně vytáhl a s kýblem ji odložil stranou.

Nyní Kristýnu čekal další speciální piercing. Šlo o asi čtyři centimetry dlouhou a asi šest nebo sedm milimetrů širokou ocelovou tyčku s jedním koncem zaobleným a s druhým koncem opatřeným větší kuličkou širokou asi jeden centimetr. Byla v ní jedna díra podle podélné osy a druhá díra kolmo na osu umístěná malý kousek pod kuličkou. Obě díry procházely skrze celou tyčku. Piercer roztáhl Kristýně stydké pysky a tyčku jí zasunul do močové trubice tak, že kulička zůstala venku a kolmá díra tyčky směřovala do vagíny. Nějakou chvíli vyměřoval místo, kudy povede vpich, a to potom zachytil do kleští. Kristýna byla před úkonem dost nervózní. Piercer si vzal do ruky jehlu a rychle s ní Kristýně probodl kůži před močovou trubicí, skrze ni a skrze ocelovou tyčku a za trubicí stěnou vagíny opět ven, načež Kristýna zavyla bolestí. Do vzniklé díry piercer okamžitě zasunul činku, čímž zajistil tyčku v močové trubici proti vyklouznutí.

Poté následovalo propichování stydkých pysků. Kristýna dostala do každého z vnějších i vnitřních pysků čtyři větší kruhy a jelikož šlo o jednu z citlivějších částí jejího těla, začala se po několika propíchnutích kůže chvět bolestí, která byla očividná i z jejího ztrápeného výrazu v obličeji. Až bylo všech šestnáct piercingů na svém místě, její mušlička jí ohromě pálila. Další piercing dostala do kůže na kořeni penisu, kam jí piercer navlékl činku. Ta bude později nahrazena silnějším kruhem, který bude Kristýnin penis mírně přiškrcovat a tím zajišťovat lepší erekci.

Nicméně jestliže některé z piercingů, které Kristýna do teď dostala, byly bolestivé, tak piercing, který ji právě teď čekal, byl nejméně dvakrát horší. Vlastně šlo o piercing velmi podobný jejímu piercingu v močové trubici vagíny. Nyní to však byla ocelová tyčka dlouhá nejméně patnáct centimetrů a široká asi sedm až osm milimetrů. Měla díru pouze kolmo na svojí osu také těsně za kuličkou na jejím vrcholu a její místo mělo být v Kristýnině penisu. Piercer vzal tyčku a zasunul ji Kristýně do údu, která reagovala mírným vzdycháním. Tyčku natočil tak, že otvor na zajišťující piercing byl umístěn vodorovně. Poté opět vzal další jehlu a probodl Kristýnin penis skrz žalud, trubici a tyčku na druhou stranu. Kristýna se vzepřela v křesle a zařvala velmi intenzivní pálivou bolestí, která zalila její nástroj lásky. I když už byla jehla skrz, stále vyla bolestí a celá se třásla. Piercer způsobil Kristýně další bolest prostrčením silnějšího kruhu skrz novou díru v jejím těle, který pak zajistil kuličkou. Kristýně se zrychlil dech, rozbrečela se a Paní ji začala utěšovat: „vydrž zlatíčko, už to máš skoro za sebou“. S takto upraveným rozkrokem se Kristýna stala ještě lepší hračkou pro svoje majitele. Až se jí piercingy ve stydkých pyscích zahojí, dostane na ně řetízky, kterými budou vnější pysky taženy ke stehnům a jakmile roztáhne nohy pro svého Pána, skvěle tím zpřístupní i svojí vagínu, pro jeho zábavu. Piercing v močové trubici jí pak bude svým třením během sexu způsobovat bolest, kterou jí Pán rád dopřeje. Samozřejmě, že totéž bude platit i pro sex s Paní. Jakmile Kristýnina erekce v nitru Paní dostoupí vrcholu, její penis se stáhne kolem tyčky ve své trubici a způsobí další bolest právě při Kristýnině ejakulaci. Samotný kruh v žaludu pak poslouží pro připnutí vodítka, jemuž se Kristýna jistě nebude nijak vzpírat.

Po nějaké chvíli odpočinku byly tedy poslední na řadě ruce a nohy. Na rukách Kristýna dostala činky mezi všechny prsty, kromě palce a ukazováčku, kam přišel kroužek. Na nohou to pak byla jen jedna činka mezi palcem a ukazováčkem. Ve srovnání s tím, co před chvílí prožil její penis, to bylo jen „slabé šimrání“. Nicméně zbývaly ještě čtyři piercingy. Piercer vzal Kristýninu dlaň a začal vyměřovat. Na obě strany ruky zhruba doprostřed dlaně si nakreslil fixem značku mezi kosti prostředníčku a prsteníku. Ubrečená Kristýna se opět začala bát velké bolesti, ale přemohla se, aby s rukou neucukla. Piercer místo očistil a vzal do kleští. Poté se v jeho ruce zablyštila další jehla, která v okamžiku projela skrz Kristýninu dlaň. Ta opět reagovala bolestným výkřikem. Při nasazování činky do díry se jí ruka už docela klepala a Kristýna pomalu resignovala. S druhou rukou piercer provedl totéž co s první a Kristýna také reagovala téměř stejně. Nyní ale spíš už jen koukala do prázdna, soustavně slzela a bolestivé výkřiky vydávala přes zatnuté zuby. Podobný piercing Kristýna dostala i do nohou, konkrétně mezi kosti palce a ukazováčku těsně za kloubem palce. Jediné, co v tu chvíli měla na mysli, bylo, že už jsou to poslední dva piercingy a pak konečně bude mít pokoj. Po celou tu dobu už v jednom kuse vyla bolestí, celá se třásla, bulela a prosila majitele ať už to skončí. Nejdříve jí projela jehla levou nohou, bolest, křik, slzy a pak pravou nohou, další bolest, další křik a další slzy. Několik okamžiků už Kristýna skoro nevnímala, co se s ní děje a až po chvíli přišla k sobě. Ležela uslzená na lehátku v piercingovém salonu a kompletně celé tělo jí neuvěřitelně bolelo. Paní jí hladila po vlasech, šeptem jí utěšovala, že už to má za sebou a něžně jí líbala na čelo. Pán ještě chvíli natáčel a potom už kameru také vypnul.

Po pár minutách se majitelé rozhodli pro odchod a přikázali Kristýně, aby se oblékla. Kristýna okamžitě s opuchlým rozbolavělým jazykem žalostně a šišlavě zaprosila, že se nechce obléknout a že by radši šla do auta nahá. Jelikož už byl podvečer, tak majitelé souhlasili, nicméně alespoň ponožky si navléct musela. Majitelé jí pak nasadili na krk obojek a na něj připnuli vodítko. I chůze Kristýně však kvůli čerstvě propíchnutým nohám a vagíně dělala problémy. Mohla došlapovat jen na paty a vnější hrany chodidel, ale ani to se neobešlo bez bolesti. Chvíli to trvalo než na vodítku za Pánem doťapkala na parkoviště k autu, během čehož minuli hned několik kolemjdoucích, kteří se samozřejmě všichni udiveně otáčeli, ale v tu chvíli to bylo Kristýně srdečně jedno.

Konečně dojeli domů. Kristýna si směla hned lehnout do cely na postel a odpočívat tam celý večer, zatímco majitelé si vybrali Nikolu, aby si s ní užívali po svém.


...::: Tip pro Vás: Mystim Tickleberry Finn - dilátor pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...