The Upper Floor
Public Disgrace
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Převýchova chlapců v Čechách

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

,, Jakto, že kouříš? ´´ zeptala se mě máma.

,, No . . . ´´ nezmohl jsem se na nic víc.

,, Fajn. Nech si to pro sebe, ale buď si jist, že tě potrestám. Kolik kouříš denně?´´

,, Asi deset. ´´

,, Aha. Tak to už jsi asi pořádně závislej, co? ´´

Kývnul jsem hlavou. Podívala se na mě pohledem, který jsem u ní ještě nikdy nezažil. Nebyla to zloba ani nenávist ani lítost. Bylo to něco, co jsem neuměl popsat.

Divně se usmála. Její krásná tvář dostala naprosto děsivý a sadistický výraz. Rukou si prohrábla svoje krátce ostříhané blond vlasy.

,, Sedni si tady na židli.´´ ukázala rukou.

Posadil jsem se a ona odněkud vytáhla policejní pouta.

,, Nastav ruce.´´ zavelela mi přísně.

Udělal jsem to a ona mi je spoutala.

,, Tak a teď tu čekej.´´ řekla a odešla. Seděl jsem na židli se spoutanýma rukama a uvažoval o tom, co mi chce provést. Bylo jí teprve 31 let. Narodil jsem se jí totiž už v sedmnácti. Jmenovala se Soňa Roubíková. Byla středně vysoká a měla fantastickou postavu. Jak už jsem napsal, byla blondýna, ale to nijak nesnižovalo její inteligenci:-)) Dnes na sobě měla upnuté kožené kalhoty a v nich zastrčenou bílou košili. Kolem krku měla ještě kravatu. Pracovala jako sekretářka, a proto tak chodila oblečená často.

Když se vrátila, měla s sebou velký pytel. Byl plný něčeho.

,, Tak, protože deset cigaret je hodně. Bude dlouhá i doba, kterou si budeš muset odvykat. Vlastně ti to zabere celé jarní prázdniny. Celý týden budeš sedět přivázaný k této židli. ´´ řekla a vytáhla z pytle provaz.

,, Taky vidím, že jsi poslední dobou hodně přibral, takže celý ten týden budeš dostávat jenom pít, aby jsi byl opět štíhlý.´´ Tak a tady jsem to měl.

,, Abych zabránila případným protestům, tak preventivně dostaneš roubík.´´ Z pytle vytáhla svůj vlastní šátek a zavázala mi s ním ústa, abych nemohl mluvit.

,, Teď ti odemknu pouta, ale o nic se nepokoušej a svleč se úplně do naha.´´ Svlékl jsem si kalhoty, flanelovou košili i tričko. U slip jsem se zdráhal.

,, No tak rychle. Slipy a ponožky taky.´´ popohnala mě. Pomalu jsem sundal napřed ponožky, ale u slipů jsem se opět zastavil. Zjistila, že to je marný a stáhla mi je sama. Teď jsem před ní stál tak, jak mě pánbůh stvořil. Byla to celkem trapná chvilka. Alespoň pro mě.

,, No a teď tě pořádně obleču. Vždycky jsem totiž chtěla dceru.´´ Toho jsem se zděsil. To znamenalo obléct si dívčí šaty. A taky, že jo. Vyndala z pytle růžový tanga a podprsenku stejné barvy.

,, Pomůžu ti s tím, ´´ řekla mi a natáhla mi tanga, která se mi okamžitě zařízla do zadku. Pak přišla na řadu podprsenka. Nasadila mi jí a zapnula.

,, A abys nevypadal tak ploše, dostaneš ještě tenhle zlepšovák.´´ zasmála se a vyndala z pytle dvě silikonové prsní vycpávky, které ale byly úplně mega. Takový silikony neměla ani Pamela Anderson. Potřela je jakousi lepící směsí a dala do košíčků.

,, Vydrží ti to přilepený přesně týden, takže si nedělej iluze, že i kdyby se ti povedlo zdrhnout, tak budeš moct mezi lidi.´´ No tím mě tu tedy přivázala líp než kterýmkoliv provazem.

,, Chceš džíny nebo sukni? ´´ zeptala se mě potom. Nesrozumitelně jsem přes roubík zadrmolil, že džíny. Nevím jestli mi rozuměla, ale dostal jsem je. Tmavě modré dívčí džíny s různými světlými fleky. Tak jak to je zrovna v módě. Na chodidla jsem dostal punčochové ponožky, sahající asi ke kotníkům. Nazula mi černé páskové boty na podpatku. Pak mi dala růžovou košilku s krátkým rukávem, kterou mi ještě zapnula. Dále ze svého bezedného pytle vytáhla zelenou lehkou teplákovou bundičku s nápisem Brazil na zádech a přes prsa. Byla na zip. Oblékla mi jí, ale nezapnula. Nakonec nechala nejdůležitější věc.

,, Jednou jsem si u tebe přečetla nějakej časopis plnej vtipů o blondýnkách, a proto poznáš jaký to je, ´´ a nasadila mi na hlavu dlouhovlasou blond paruku. No a konečně uskutečnila slibované přivázání k židli a uskutečnila to opravdu důkladně. Nohy mi nejprve svázala u kotníků, potom v půlce lýtek, pak nad koleny a nakonec mi je důkladně připoutala k pravé noze židle. Potom mi želízky spoutala ruce za zády a provazem je připoutala k tělu zhruba v oblasti břicha. Pak vzala další dva provazy a těmi přivázala celé moje tělo k opěradlu židle. Jeden provaz pod prsy a druhý nad prsy.

,, Výborně Denisko, a teď se tu měj pěkně a zpytuj svědomí.´´ zamávala mi a odešla.

Zůstal jsem sám. Jedna špatně schovaná krabička od cigaret stačila k tomu, aby se ze mě během půl hodinky stala prsatá blondýnka Deniska, s roubíkem v puse a přivázaná k židli v ložnici své matky a v jejím oblečení. Navíc jsem začínal mít absťák. Zatnul jsem zuby do roubíku a snažil jsem se to vydržet. Za chvíli se celé moje přivázané tělo začalo klepat. Snažil jsem se na to nemyslet, ale nešlo to. Tak jsem se snažil usnout. To se mi taky nevedlo. Po hodině a půl utrpení vstoupila do pokoje máma a nesla půllitrový hrnek černého čaje. Vyndala mi z pusy roubík. Snažil jsem se nedávat najevo, jak mi je, abych zabránil výčitkám. Dostal jsem napít. Několika dlouhými doušky jsem vypil celý šálek a to alespoň na chvíli ztišilo můj hlad po cigaretě. Pak jsem znovu dostal do pusy roubík.

,, Tak teď si pro něco zajedu do města a pak se vrátím a budu se ti plně věnovat.´´ zasmála se máma a odešla. Znovu jsem osaměl. Zavřel jsem oči a za chvíli se mi povedlo usnout. Zdál se mi sen, jak jsem stejně oblečený jako teď seděl na zemi v nějaké kleci a kolem chodili lidé, zapalovali si cigarety a házeli mi je k nohám, ale já si ani jednu nemohl vzít, protože jsem měl ruce svázané za zády a pusu zalepenou bílou lepící páskou. Pak jsem i v tom snu dostal absťák a v tom vstoupila do klece moje máma s hrnkem čaje, zašlapala všechny hořící cigarety a vyndala mi roubík, abych se mohl napít. Když přiložila hrníček k ústům, zjistil jsem, že je prázdný. .

Ze snění mě probralo bouchnutí dveří. Máma se vrátila domů. Dlouho se nic nedělo, až pak konečně přišla. Už na sobě neměla to, co předtím. Teď na sobě měla dlouhou pohodlnou modrou riflovou sukni a červenou košili, kterou měla zastrčenou v sukni a převázanou páskem. Díval jsem se, co to nesla s sebou. Byl to foťák. Sundala mi z hlavy paruku a začala mě fotit. Udělala několik fotek bez paruky a potom s parukou. ,, Tak a jestli ještě zjistím, že jsi kouříš nebo někomu povíš to, jak jsem tě potrestala, tak se postarám o to, aby se tyto fotky objevili ve škole na nástěnce a na emailu tvých několika kamarádů. Bude to lepší než kdybych tě zmlátila nebo ti vzala kapesné.´´ To bylo od ní zákeřný, ale zároveň i účinný.

Už se začalo stmívat, když máma řekla:,, Tak a teď si tě připravím na spaní.´´ Rozvázala mě, sundala paruku, svlékla, vyndala mi roubík a odvedla mě do koupelny. Ta nevypadala úplně stejně jako dřív. Na pračce ležela policejní pouta a roubík s červenou kuličkou, dále zde měla máma připraven svůj holící strojek na nohy. Ve sprchovém koutu byl do zdi přidělán řetěz s obojkem. Dostal jsem do pusy roubík a na ruce pouta, pak mi dala kolem krku obojek, abych nemohl utéct a začala mě sprchovat.

Když jsem byl dokonale umytý, sundala mi obojek a posadila mě na lavičku ve sprchovém koutě. Pak vzala svůj holící strojek a pěnu a oholila mi důkladně nohy i ochlupení kolem penisu. Pak mě do sucha utřela a odvedla k sobě do ložnice. Tam jsem dostal opět na hlavu paruku a kalhotky. Pak mi navlékla saténovou růžovou noční košilku. Potom mi spoutala ruce před sebe a přivázala k tělu. Pak mi znovu zavázala pusu šátkem, prý aby jí nebudilo, jak budu volat ze snu. Pak jsem si musel lehnout na její postel (byla to totiž manželská postel, takže jsme se tam oba vešli) a ona mi přivázala nohy ke kovové konstrukci na předku postele.


...::: Tip pro Vás: Lelo Sensua Suede Whip Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


,, Dobrou noc Denisko, ´´ řekla a přikryla mě. Pak odešla. Slyšel jsem sprchu a potom ještě asi hodinu televizi z vedlejšího pokoje.

Když šla i ona spát já byl ještě vzhůru, ale předstíral jsem, že spím. Měla na sobě podobnou košilku. Lehla si vedle mě a za chvíli spala.

Když jsem i já usnul, zdál se mi zase sen. Tentokrát jsem byl doma v dívčím oblečení a máma si přivedla jednu ze svých kamarádek, se kterými trávila tolik času. Vlastně jsem jí nikdy neviděl s mužem. Vždy jen kamarádky. Celé odpoledne jsem jim musel s pouty na rukou a roubíkem v puse sloužit. To, co se mi zdálo bylo opravdu velmi reálné a podrobné, takže jsem jim sloužil celou noc a zrovna, když jsem domyl a uklidil nádobí a ony mě vedly do ložnice, tak mě máma probudila.

Bylo asi devět hodin ráno. Měl jsem skoro nesnesitelný absťák. Dostal jsem čaj a místo snídaně jen banán. Pak mě svlékla z noční košile a dostal jsem černou sukni, nad kolena a bílou blůzu. Na mé hladce oholené nohy jsem dostal černé silonky a boty na podpatku. Pak mě znovu přivázala pevně k židli a dala mi do pusy roubík.

,, Připrav se. Odpoledne k nám přijde jedna moje velmi dobrá kamarádka. Budeš nám dělat služtičku.´´ Vyděsilo mě to, protože to moc připomínalo můj sen.

Celé dopoledně jsem pak proseděl svázaný na židli. Celkem dvakrát za tu dobu přišla máma a dala mi napít čaje. Abstinenční příznaky začaly pomalu polevovat a to bylo dobře, protože pak bude moje utrpení zde snesitelnější. Vlastně bych to už ani nenazval utrpením, protože mi to přinejmenším nevadilo. Spíš si troufnu tvrdit, že se mi to začalo líbit. Během toho dopoledne jsem zjistil, že mi stojí penis a že dokonce jsem se udělal. Těšil jsem se na odpoledne na máminu známou.

Krátce po dvanácté přišla opět máma:,, Abys nás mohla obsluhovat, tak se ještě musíš pořádně naučit chůzi na podpatcích.´´ Odvázala mě od židle, rozvázala mi nohy a nazula boty na podpatku. Naštěstí nebyl moc velký, takže jsem se po půl hodině začal zlepšovat a po necelé hodince jsem na podpatcích uměl chodit lépe než kdejaká manekýnka.

,, Tak, ale abys to neměla zase tak jednoduché, tak dostaneš něco po čem každá žena touží. Klekni si a vyšpul zadek.´´ Provedl jsem to a máma mi vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Potom jsem ucítil bolest, jak mi něco proniklo do mého řitního otvoru. To něco byl umělý penis a máma mi ho koženými řemínky připnula k tělu, aby držel.

,, To je rozkoš, co? ´´ zasmála se. Zamumlal jsem jí něco do roubíku jako odpověď a ona mi rozvázala pouta na rukou, ale má volnost neměla dlouhého trvání, protože provaz nahradila klasická kovová policejní pouta s trochu větším řetízkem než je obvyklé, to asi abych je mohl pohodlněji a snadněji obsluhovat. Šli jsme společně do obývacího pokoje. Tam už v křesle seděla její kamarádka. Bylo jí kolem třiceti. Byla středně vysoká a měla krátké na červeno obarvené vlasy. Měla naprosto sexy postavu.

Na sobě měla černé kožené kalhoty a bílou košili a kolem krku červený šátek. Byla svázaná a v puse měla roubík. To mi máma hned zdůvodnila, ale napřed nás představila.

,, Tak to je moje dcera Deniska. Denisko to je moje dobrá kamarádka Irena Líbalová. Musela jsem jí trochu svázat, aby se nenudila, zatímco jsem tě učila chodit na podpatcích.´´

Potom jsem dostal bílou zástěru, abych si nějakou špatnou manipulací s jídlem nebo pitím při obsluhování neušpinil blůzu a sukni. Pak mi máma udělila první rozkazy.

Musel jsem připravit kávu, potom jim jí spolu se zákusky, které dnes koupila, musel přinést. Pak jsem musel umýt nádobí, vyluxovat obývací pokoj a být jim k ruce, kdyby něco potřebovaly. Zatímco máma zapnula televizi, kde běžela argentinská telenovela Kachorra s Natálií Oreiro v hlavní roli, a rozvázala svojí přítelkyni, tak jsem se pustil do práce. Dal jsem vařit vodu, připravil dva hrnečky, do kterých jsem nasypal instantní kávu, pak jsem na stříbrný podnos naskládal zákusky, zalil šálky uvařenou horkou vodou, zamíchal cukr a odnesl mámě a Ireně. Na podpatky jsem si už zvykl, takže chůze mi potíže nedělala. Jenom pouta mi ztěžovala práci, ale naštěstí máma použila docela dlouhý řetěz, takže jsem nic nerozlil ani nerozsypal. Jediné, co mi stěžovalo práci byl umělý penis, hluboko zaražený v mém řitním otvoru, který jsem cítil skoro při každém svém pohybu, a hlavně pak, když jsem se předklonil. Pak jsem umyl nádobí, které máma zanechala po svém obědě, dále jsem jim sklidil ze stolu a hrnky od kávy také opláchl. No a nakonec jsem se chopil vysavače a začal vysávat. Když byl koberec v obývacím pokoji relativně čistý, zavolala mě máma k nim. Musel jsem se také posadit do křesla a dodívat se s nimi na seriál. Zrovna tam byla scéna, kdy na sobě krásná hlavní hrdinka měla růžovou uniformu služebné. A zrovna v této uniformě jí jeden padouch přepadl, unesl, svázal a posléze jí za blbý kecy taky zalepil pusu. Byl na to velmi krásný pohled, hlavně, když jsem věděl, že se nacházím ve stejné pozici jako Natálie. Máma i Irena si při pohledu na to nadrženě pomlaskávaly a občas mi věnovaly nějaký ten úsměvný pohled.

,, Takovou uniformu ti budu muset taky opatřit, Denisko.´´ promluvila máma. ,, To abys nám tu příště nemusela sloužit, oblečená jako nějaká sekretářka.´´

Musím se dobrovolně přiznat, že se mi za toto dopoledne úplně maximálně zalíbilo chodit oblékaný a nalíčený jako dívka a být u toho svázaný.

Po skončení seriálu mě máma s Irenou odvedly do máminy ložnice. Tam mě pořádně připoutaly k židli a samy si lehly na postel. Navzájem svlékly jedna druhou a mě začínalo být jasné, co bude následovat. Když byly nahé, všimnul jsem si, že každá má v pochvě i zadku zastrčený a připevněný umělý penis. To mi opět připomnělo, že i já mám ve svém řitním otvoru zaražen jeden takový. Máma si všimla, že si to prohlížím, a tak řekla:,, Já s tímhle chodím nepřetržitě už od svého rozvodu. Irena to nosí kvůli svému manželovi jenom u mě.´´ Pak si vytáhly umělé penisy opatrně z otvorů a vyrovnaly do řady vedle sebe na poličku nad postelí. Poté rozestlaly postel a lehly si do ní.

Začaly se spolu mazlit. Máma vtipně pravila: ,, Líbej mě, Líbalová.´´ Irena jí začala líbat na ústa i na ostatní části těla. Pak si lehly, aby si to rozdaly v poloze 69.

Když se každá udělala, tak si tentokrát zavtipkovala zase Irena: ,, Roubíková, dej mi roubík.´´ Nemusela říkat dvakrát. Máma se chopila šátku, který si před chvílí Irena sundala z krku, a zavázala jí s ním ústa. Na ruce jí ještě pro doplnění nasadila pouta a pokračovaly dál v mazlení. Pozoroval jsem je se ztopořeným penisem a litoval jsem, že jsem svázaný a nemůžu se přidat. Mámě to došlo a řekla:,, Podívej, chudinka Deniska by si taky chtěla hrát. Tak co s tím uděláme? ´´ Irena jí kvůli roubíku neodpověděla, ale máma si věděla rady sama. Rozvázala mě a svlékla úplně do naha. Všimla si mého nastraženého penisu. ,, Tak to by nešlo, Denisko.´´ řekla. ,, Musíme udělat určitá opatření, abys nás tím penisem nějak neohrozila.´´ Ze skříně vyndala kapesník, šátek a izolepu. Penis, hlavně špičku žaludu, mi zabalila do kapesníku, několikrát omotala červeným šátkem, který uvázala na uzel a pak mi to celé přilepila izolepou k noze. ,, Tak, teď jsme před tebou v bezpečí a můžeš si hrát s námi.´´řekla máma a vytáhla mi ze zadku umělý penis. Po těch dvou hodinách to byla nepopsatelná úleva. Pak mě vzala za ruku a odvedla k nim do postele. Tam rozvázala Irenu. Irena si vyndala i roubík a začala se věnovat mě. Začala mě hladit po mých silikonových prsou: ,, Máš krásná ňadra, Denisko. Ta jsou tvá? ´´ Zeptala se. Kývl jsem, protože mi roubík v puse znemožňoval odpovědět. Začala mě hladit nejen po prsou, ale i jinde. Pak mě položila na postel a začala mi líbat celé tělo. Máma to sledovala a masturbovala u toho. To se Ireně nelíbilo. Těsně předtím než se máma udělala, jí Irena svázala ruce za záda, přivázala jí nohy k posteli, aby nemohla masturbovat patou, a pusu jí zavázala svým šátkem. Pak se opět začala věnovat mě. Ruce jsem svázané neměl, a proto mi Irenka řekla:,, A teď mě vyprsti mojí píču! ´´

Vzala mou ruku a vrazila dva prsty hluboko do sebe. Začal jsem je rukou vyndávat a zase vrážet zpátky, čím dál tím rychleji, až začala Irena hlasitě vzdychat a nakonec se udělala. Pak mi z pusy vytáhla roubík a řekla:,, A teďka mě vylížeš.´´ Nasedla mi na obličej a já jí začal lízat jazykem. Po několika minutách zesilujícího se vzdychání se udělala. Měl jsem teď její poševní šťávy na obličeji. Jazykem mi je z obličeje olízala a pak jsme se ještě chvilku líbali.

Najednou zazvonil zvonek u dveří. Irena zděšeně pohlédla na mámu a vytáhla jí roubík.

,, Kdo to je? ´´ zeptala se.

,, Sakra. Sestra s manželem. Zapomněla jsem, že přijdou. Rychle, rozvaž mě.´´

Irena jí rozvázala a máma na sebe spěšně hodila červenou košili, kterou měla předtím a natahovala si sukni. Přitom Ireně udílela příkazy: ,, Obleč se, pak obleč Denisku, svaž jí, dej jí roubík a zamkni jí v úklidové komoře. Nesmějí jí tady vidět. Pak tu trochu ukliď a přijď za námi do obývacího pokoje.´´

,, A ty, ´´ otočila se na mě, ,, se v kumbálu chovej tak, abys nás neprozradila, jinak uvidíš.´´ Pak odešla.

Během necelé minuty mi Irena oblékla sukni a blůzu, svázala mě, dala mi roubík a nezapomněla mi ani vrazit umělý penis do zadku. Pak si oblékla košili a kožené kalhoty a odvedla mě do úklidového kumbálu, kde mě nechala po tmě a zamkla. Ta tma, ta bezmocnost a do určité míry i strach mě vzrušovaly natolik, že jsem pocítil, že kapesník, kterým byl obalen můj penis, je dokonale vlhký a ulepený od semene.

Z obývacího pokoje jsem zaslechl hlas své tety:,, Jé Ireno, ty jsi tu taky? A kde máš Tomáše, Soňo? ´´

,, Ale asi se někde venku fláká, Dano.´´ zasmála se máma.

,, Nezahrajeme si Scrabble? ´´ navrhl manžel máminy sestry. Máma i Irena přikývly a já věděl že moje komorové zajetí bude ještě nadlouho.

...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Electric Eric eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


taky bych si dal

Jarda

   (4.6.2015 20:32)
Co bych dal za takovou mamku :/ vždy jsem chtěl být holka a nikdy jsem si to nemohl uskutečnit
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...