The Upper Floor
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Povídka

Autor: h.a

Hodnocení

1234567

Autem ujedeme pár kilometrů a Ty zahneš na první lesní cestu. Zastavíš a přikážeš mi, abych si vystoupila a počkala na Tebe venku. Poslušně vylezu a stojím venku jen v kalhotkách a svetříku a cítím, jak mi pomalu začíná být chladno. Naštěstí pro mě mě nenecháš dlouho čekat. Přijdeš ke mně, chytneš mě za obojek a připneš na něj vodítko a někam mě vedeš. Všimnu si, že v ruce neseš igelitku a radši ani nezkouším hádat, co v ní je. Jdeme kousek do lesa a po chvilince chůze si všimnu, že mě vedeš k místu, co vypadá dá se říct jako přírodní divadlo se střechou. Zavedeš mě k lavičkám a přikážeš, abych se svlékla. Ač nerada, poslechnu a rozkaz splním, leč po chvilce cítím, jak moje tělo prostupuje chlad. Koutkem oka si všimnu, že jsi vyndal nějaké věci z igelitky a všímám si oblečení. V duchu se zaraduju, že to nebude dlouho trvat a že to je jen do té doby než se převléknu, ale bohužel. Všiml sis, že se klepu zimou a tak se jen zeptáš: " Je ti zima, kurvičko?" "Ano, Pane, je", odpovím Ti a čekám, co bude dál. Přijdeš ke mně a místo vodítka přivážeš na obojek provaz a s ním mě přivážeš ke kůlu. Ruce mi svážeš za zády a poodejdeš kousek stranou. Snažím se Tě po očku pozorovat, ale moc se mi to nedaří. Pak najednou zaslechnu, jak si rozepínáš pásek a vytahuješ ho z kalhot. Uvědomím si, co máš zrovna za pásek a leknu se. Ano, je to on. Ten ošklivý kožený, kterým to bolí naprosto šíleně. Kousíček otočím hlavu a jen zahlédnu, jak se napřahuješ a hned na to cítím Tvůj pásek na svém zadku. Zatnu zuby, zavřu oči a čekám na další, které na sebe nenechají dlouho čekat. Dnes to bolí extrémně. Nevím, možná je to tím, že je mi zima.Po chvíli toho necháš a já si oddychnu. Odvážeš mě od kůlu, sedneš si na lavičku, přitáhneš k sobě a dovolíš mi, abych Tě chvíli mohla kouřit. Když uvidíš, že už je mi opravdu zima a klepu se, tak se zvedneš, podáš z tašky vibrátor, zavedeš mi ho do kundičky a upevníš ho provazy, pak mi podáš krátkou sukni, košili, svetřík a červené silonky. Poslušně se do toho všeho navlíknu a Ty mě pochválíš, že vypadám jako správná kurva. Sklopím zrak a jemně se začervenám. Potom se nade mnou slituješ, přehodíš přese mě deku a vydáme se k autu.

Jakmile jsme u něj, tak otevřeš kufr a řekneš mi, ať si do něj vlezu. Letmo se na Tebe podívám a poslušně zalezu dovnitř. Svážeš mi ruce, nohy v kotnících a pod koleny, přikryješ dekou a zavřeš. Je mi jasné, že takto budu trávit celou cestu. Nasedneš do auta a čeká nás tří hodinová cesta k Tobě domů. Po nějaké době mě začínají bolet nohy, ale ani nemuknu a čekám, až dojedeme na místo.


...::: Tip pro Vás: Řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


Venku už se stmívá a Ty po chvíli zajíždíš na lesní cestu a zastavuješ. Otevřeš kufr a řekneš mi, že se mohu převléci, aby se mě někdo nelekl, až budeme přecházet domů. Poslechnu a snažím se co nejrychleji obléknout, protože mi je zima. Poté si sednu vedle Tebe do auta a jedeme domů.

Jakmile přijdeme k Tobě, najíme se a poté mě odvedeš do pokoje. Svléknu se a Ty na mě chvíli koukáš, pak mě povalíš na postel, svlíkneš se a začneš mě šukat. Napřed to vypadá, že to bude klasika, ale netrvá to dlouho a zjistím, že se mýlím. Začneš se chovat jako pes. Víš, jak moc toužím po tom být ošukaná psem a tak mě začneš olizovat a sem tam i štěkáš. Prožívám strašně moc orgasmů, už mám dost, ale ty nepřestáváš. Říkáš mi, že jsem jen psí děvka a že pejska nezajímá, že už se čubička udělala, že mu jde jen o jeho uspokojení, a šukáš mě dál. Jakmile i Ty prožiješ svůj, tak si lehneš vedle mě, dovolíš mi se přitulit a usneme.

Ráno se vzbudíme, najíme a pak si mě zavoláš k sobě do pokoje. Vytáhneš kojeneckou láhev a jdeš ji umýt. Přijdeš a já si všimnu, že je něčím naplněná. Kouknu pořádně a je mi to jasné. Nejen, že jsi ji šel umýt, ale také, abys nemusel jít o dveře vedle na záchod, tak si ji naplnil a ulehčil si tak od tlaku močového měchýře. Lehneš si ke mně do postele a dáš mi ji do pusy. Chvíli mi trvá než si zvyknu na to, jak se z té láhve pije a pak poslušně piju jako malé dítě. Usmíváš se, jsem ráda, že jsi šťastný. Za chvíli mi láhev vezmeš a řekneš, ať Ti jdu lízat nohy. Napřed se mi moc nechce, všimneš si toho a uštědříš mi pár facek. Sklopím oči a začnu olizovat Tvoje nohy. Líbí se mi to, ale po chvíli je odděláš a za obojek si mě přitáhneš k sobě. Zeptáš se, jestli vím, co chceš lízat teď. Mlčím. Rozčílí Tě to a tak mě neminou další facky. Po chvíli promluvím. Vypadne ze mě jediné slovo. Zadek. Usměješ se a řekneš, že ano. Otočíš se a já mohu začít. Lížu a doufám, že se Ti to líbí. Asi ano, protože jinak bys mě zarazil. Potom se na mě podíváš a řekneš mi, že jsem si tím zasloužila "ošukání a la pejsek". Oči se mi rozzáří radostí a rychle roztahuju nožky a čekám. Ne dlouho. Hned jsi u mě a začneš.

Odpoledne mě svlékneš, zůstanou na mně pouze kalhotky a ty si vezmeš moji rtěnku. Svážeš mi ruce za zády a začneš na mě psát. Na prsa mi napíšeš KURVA, na břicho KURVÍ DÍRA a uděláš tam šipku směřující dolů a pak na stehno VLOŽTE PENIS a šipku nahoru. Zadíváš se na svoje dílo a usměješ se. Pak mi stáhneš kalhotky, lehneš si na záda a řekneš, ať si nasednu a začnu na Tobě jezdit. Taháš mě u toho za prsa, bradavky, nadáváš mi a mně se to moc líbí. Připadám si jako pořádná děvka. Až i Ty jsi spokojen, tak mě rozvážeš, necháš odpočinout a řekneš, že večer se mám těšit na pokračování.

A skutečně, sedíme u televize a ty na chvíli někam odběhneš, přijdeš a neseš lékařské rukavice. Navlékneš si je a začneš mě s nimi hladit. Moc se mi ten pocit líbí. Pak mi dáš prst do pusy a já ho chvíli olizuju, pak ale jemně skousnu a Ty vytáhneš prst z pusy a vrazíš mi facku. Ten pocit je nádherný. Nevím proč, ale moc se mi to líbí. Proto pokaždé, když mi strčíš prst do pusy, tak skousnu. Po chvíli Ti dojde, že to dělám schválně, tak mi řekneš, ať si kleknu před gauč. Poslechnu, zvednu se a klečím na zemi, koukám na Tebe a čekám. Zvedneš se, usměješ se a začneš mě fackovat. Moc se mi to líbí, pak ale přestaneš a já se začnu mračit, protože chci ještě. Pak mi dovolíš si lehnout vedle Tebe a já přijdu. Po chvíli mě začneš zase pokoušet a strkat prst do pusy a já nevydržím a zkousnu. Další facka a odchod do pokoje. Řekneš, ať si lehnu a roztáhnu nohy. Udělám to a koukám, že mezitím vytahuješ gel. Dáváš si ho na ruce a pak mi začneš dávat nějaký i do kundy. Je mi jasné, co bude. Uvolním se a ty mi dovnitř začneš strkat ruku. Pěkně pomalu, skoro to nebolí, je to i příjemné a já si můžu jen naivně myslet, kolik je uvnitř. Pak už to ale začne bolet a Ty ruku pomalu vytahuješ, protože mi nechceš ublížit. Podívám se na Tebe, lehneš si vedle mě a já si troufnu se přitulit, nevadí Ti to a tak spokojeně usneme.

Ráno se vzbudíme, najíme a pak si jdeš ještě chvíli lehnout, přijdu za Tebou a koukám na Tebe. Chytneš mě za obojek a přitáhneš mě. Nebráním se a přisunu se. Pak mi dáš facku. Usměju se a cítím, že chci další a další. Koukám na Tebe, ale Ty mi odkloníš hlavu. Nelíbí se mi, že se na Tebe nemohu dívat a tak se otočím čelem k Tobě. Další facka. Takhle to chvíli pokračuje dál. Cítím, jak mě to vzrušuje. Poznáš to a začneš mě trošku dráždit. Pak se zeptáš, co chci. Odpovím: "chci pořádně ošukat, Pane". Jen se pousměješ a řekneš, že nic nebude. Zamračím se a snažím se aspoň si pomoct rukou, uvidíš to a přikážeš mi, abych si lehla na břicho a tu ruku si dala na záda tak, abys ji viděl. Nelíbí se mi to, tak aspoň druhou rukou se snažím, ale taky si toho všimneš a ruku mi chytneš. Mračím se a koukám na Tebe zoufalým pohledem a očima Tě prosím, abys mě tak netrápil.

Je na Tobě vidět, že se Ti to líbí, jak jsem nadržená a dala bych cokoliv za orgasmus, ale nedopřeješ mi ho. Necháš mě se trápit až do oběda.

Pak mi řekneš, ať si sbalím věci a chystám se na cestu domů. Koukám na Tebe a pořád doufám, že mi ten orgasmus přeci jen dopřeješ. Leč doufám marně. Už se oblíkáme na cestu a já jsem z toho nešťastná. Blížíme se k nádraží a vidina toho, že Tebe, svého Pána, zas nějakou dobu neuvidím a že mi ani orgasmus nedovolíš, mě ničí. Najednou mě ale chytneš a odvedeš na záchody. Zamkneš a řekneš, ať se svlíknu. Stáhnu si kalhoty a kalhotky, opřu se o zeď a čekám. Jen slyším, jak si rozepínáš pásek, potom zip a jak si stahuješ kalhoty. Zavřu oči a těším se, až ho vsuneš dovnitř a pořádně ošukáš tu moji nadrženou kundu. Přirážíš a já vzdychám a jsem spokojená, že Ti můžu posloužit, aby ses mohl uspokojit, a zároveň že mi dopřeješ orgasmus. Tedy alespoň v to doufám. Cítím, že se mi to blíží a v duchu se modlím, aby si nepřestal a nechal mě se udělat. A opravdu, pokračuješ a dopřeješ mi orgasmus, po kterém jsem toužila celý den. Pak i přijde i Tvůj. Cítím, jak do mě teče Tvoje semeno a jsem šťastná, že Ti mohu sloužit. Začnu se oblékat a připadám si jak ta největší děvka a zároveň jsem ráda, že jsi se nade mnou slitoval a takhle nádherně mě ponížil.


...::: Tip pro Vás: Pírka plné potěšení - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...