Sex And Submission
Electrosluts
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Poprvé

Autor: Žmolinka

Hodnocení

1234567

Když viděl, že stále váhám, přišel ke mně, pevně mě objal a zašeptal mi do ucha: „Lásko, já vím, že se bojíš, ale prosím, odevzdej se mi, víš, že ti neublížím...,“ další slova už jsem neslyšela, nebylo potřeba, věděla jsem, že ne neřeknu. Ještě chvíli jsem si užívala jeho náruč, pak jsem ho pohladila po zádech, pohlédl mi do očí a dal mi pusu do vlasů. Poklekla jsem před ním a spíše jsem šeptala slova: „Jsem jen vaše můj pane.“ Usmál se a naznačil mi, abych vstala. Vzal mě za ruku a vedl mě do ložnice.

Vzpomněla jsem si na všechny ty víkendy, kdy jsem doma tvrdila, že zůstanu na intru, nebo u kamarádky a místo toho jsem je strávila tady se svým milovaným. Nikdy jsme neměli sex, jen jsme se líbali, hladili, laskali...musela jsem se usmát.

Opět jsem musela pokleknout, vzal černý obojek. Zavřela jsem oči a skousla spodní ret, nechtěla jsem na sobě mít ten znak, že mu patřím. Postřehla jsem jeho krátké zaváhání, pak mi ho připnul. Otevřela jsem oči, naznačil mi ať vstanu.

Svetřík, triko, sukně i ponožky šly dolů, chvíli mě hladil, než mi sundal i poslední dva kousky oblečení a rozpustil mi vlasy. Vzal do ruky provaz, podvázal mi prsa, přičemž mu neustále překážely vlasy, až jsem se podivovala jeho trpělivosti s jakou mi je stále dával za uši a ony padaly dopředu. Pak pokračoval do rozkroku. Už dříve, to jsme spolu ještě nic neměli, jsem si všimla, že váže hodně rychle a jistě, když třeba dělal přístřešek na přespání, nebo mi stahoval vyvrtnutý kotník. Teď jsem byla vcelku jemně svázaná, nic mě nikde netlačilo, ale pohodlné to samozřejmě nebylo. Obojek už jsem přestala vnímat.

Zavázal mi oči a položil mě na postel, uvázal mi ruce i nohy, takže moje tělo tvořilo X. Vzal kolíčky a nacvakal mi je na prsa, všude, kam se vešly, pak taky na kundičku, ale tam ne tolik.

Vzal do ruky něco, co mělo hodně kožených pramenů a zlehka mě tím hladil. Pak přišla první rána, nebyla silná, vykřikla jsem spíše překvapením.

„Ale, ale, buď hodná zlato...,“ zašeptal mi u ucha a pokračoval. Rány nebyly silné, jen mírně pálily. Poté, co jsem měla boky, stehna i břicho rudé, přestal. Vydržela jsem potichu a nebylo to ani tak těžké, jen mě začínaly pekelně pálit ty kolíčky. Jako by to tušil, začal mi je sundávat, jen jsem tiše úpěla, jak se místa prokrvovala, hlavně prsa, jak jsem je měla stále podvázané. Když jsem na sobě neměla už žádné kolíčky, pohladil mě, políbil a odešel.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Pojem o čase jsem ztratila už dávno, tak jsem jen ležela a přemýšlela. Taky jsem si uvědomovala svoje vzrušení.

Ze zadumání mě vytrhl až polibek a zašeptání: „ Buď potichu, nerad bych ti dával roubík.“ Znělo to neúprosně, ale míněno to bylo dobře. Skousla jsem spodní ret a očekávala co přijde. Na břicho mi dopadla první kapka horkého vosku, škubla jsem sebou. Dopadaly další a další kapky, občas jsem se cukla, nebo tiše sykla, když se mu podařilo nějak šikovně mě zasáhnout. Kupodivu mojí kundičku vynechával, za což jsem byla velmi vděčná.

Políbil mě, odvázal z postele a odmotal všechny provazy, jen obojek a šátek mi nechal. Donutil mě kleknout, vzal svoje ruce a přiložil je k svojemu rozkroku. Měl na sobě jen trenky, cítila jsme jeho vzrušení. Vyslíkla jsem ho a rukama jemně zpracovávala jeho penis, musel se opřít o skříň, slyšela jsem, jak vzdychá.

Pohladil mě a odvázal mi šátek, přestala jsem a pohlédla mu do očí. Zeptal se: „Můžu si tě vzít?“ Věděla jsem , že se nebude zlobit, když řeknu ne, ale potěším ho, když budu chtít a já chtěla. Podívala jsem se na něj pohledem z kterého vše vyčetl, sehnul se a políbil mě. Pro jistotu jsem se ještě zeptala: „Lásko, máš ko...“ nenechal mě domluvit, pohladil mě a jen přikývl.

Položil mě na postel, poklekl mezi moje nohy a jazykem šikovně laskal moji lasturku.

Když si byl jist, že jsem připravená, nasadil si kondom a pohlédl mi do očí, byla v nich otázka, ale i obava. Odpovědí i prosbou mu byl polibek.

Obejmul mě a zlehka zasunul. Zabolelo to, políbil mě a začal přirážet. Vycházela jsem mu vstříc pánví, zavřela jsem oči a nechala se unášet krásným zážitkem. Po chvíli jsme oba ve stejném momentě dospěli k orgasmu. Vklouzl ze mě a obejmul mě. Políbila jsem ho. Podívali jsme se na sebe, v jeho očích byla opět obava. Musela jsme se usmát a zašeptat: „Bylo to krásné, moc krásné.“

„Jo, to bylo, sluníčko moje,“ přitakal a dlouze mě políbil. Pak jsem se schoulila do jeho náruče a dříve, než jsem stačila usnout jsem si uvědomila, že jsem doopravdy šťastná: Nejen, že mám kluka, kterého miluji a on miluje mě, ale mám za sebou svůj první D/s zážitek a taky svoje první milování...

Toto se (ještě) nestalo. Povídka je věnována mé lásce a všem, kteří v D/s hledají více než bolest a vzrušení.


...::: Tip pro Vás: Zástrčka na penis 8 mm :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ahojky subinko:))

kamera

   (13.11.2009 4:07)
Moc hezké počteníčko...úplně si mi to líbilo...napiš zase:)!

Krasne

auox

   (28.5.2009 10:02)
Krasna poviedka

Pochvala

tompan

   (26.5.2009 8:23)
Děkuji za hezkou povídku. Ano, také potřebuju i k D/s vztah a cit. A to jsem muž.

Nádhera

Juga

   (26.5.2009 1:26)
Mockrát díky. Povídka byla úžasná a nejkrásnější věta byla ta poslední. Povídek jako je tahle je málo.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...