Hogtied
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Poprvé

Autor: millyon

Hodnocení

1234567

Byl to zvláštní a vzrušující pocit - být oholený nejen na tváři, ale i na velice intimních místech. Můj penis vypadal větší nejen díky mému vzrušení, ale také díky absenci chloupků v jeho okolí. Byl to zvláštní pocit, který se mi líbil. Styděl jsem se a zároveň jsem si připadal skvěle. Dokončil jsem koupel, oblékl se a voňavý a hladký jsem vyšel z domu. Čekala mě schůzka s dámou.

Byl hezký a barevný podzimní den. Jasným vzduchem vířilo listí a spolu s ním na mě padala i lehká nervozita. Neustále jsme si v hlavě přehrával možné scénáře dnešního večera a ty mě příliš neuklidnily. Hlavní roli v nich totiž hrály provazy, erotické hračky, boty na podpatkách a samozřejmě žena, s kterou jsme se měl za pár chvil sejít.

Ona byla také důvodem úprav mého rozkroku. Respektive sms od ní, díky níž mi bylo doporučeno abych se do hladka oholil, pokud jsem to ještě neudělal a "…ohol se i mezi půlkami, jinak vůbec nechoď!

Udělal jsem vše jak jsme měl a teď sedím v objednaném hotelovém pokoji na pohovce a čekám. Upíjím vodu ze sklenice a rozhlížím se po pokoji. Je prostorný, s velkou postelí, tak jak jsme čekal. Kromě vstupních dveří jsou v pokoji ještě jedny, bílé. Pravděpodobně ale vedou do jiného pokoje, původní apartmán nejspíš rozdělili na dva. Na nic jiného jsme již pomyslet nestačil, na chodbě jsme zaslechl klapání podpatků a v podbřišku mi zatrnulo.

A pak vešla do dveří, krásná a štíhlá a rovnou zamířila ke mně. "Dobrý den", řekl jsem a postavil se. Zvedla obočí jakoby na něco ještě čekala. "Dobrý den, Madam" doplnil jsem tiše. "Tak je to správně, sedni si." Dlouhý plášť, který měla na sobě ani nesundala, posadila se naproti mně, zkřížila nohy, dlouhými prsty vzala ze stolu hrozen vína, začala jej obírat a jíst a zkoumavě si mě prohlížela.

"Sundej si kalhoty a pěkně se mi ukaž. A jen pro jistotu upozorňuji, že od tebe nechci slyšet ani slovo, pokud tě k tomu nevyzvu. Tak a teď se svlíkni ať si tě prohlídnu." S těmito slovy sáhla do tašky a vyndala celkem dlouhý provaz. Vyčkávavě mě pozorovala a mezi prsty si hrála s provazem.

Sebral jsem odvahu a i přesto, že jsem se styděl, svlékl jsem se, jak si přála. Ruce jsem složil v klíně, ale velké vzrušení se mi pravděpodobně příliš schovat nepodařilo.

"Ruce dej podél těla a nohy od sebe." Když jsme to udělal, ucítil jsem na nahé kůži chladnější vzduch pokoje. Zrychleně jsme dýchal. Prohlížela si mě.

"No, no, no, co to je?", okomentovala stav věcí. Hodila po mně provaz. "Zkusíme tě trochu umravnit. Podvaž si koule!" Pravděpodobně jsem se na provaz v mé ruce tvářil dost nechápavě.

"Nevíš co máš dělat? Tak se dívej." Přidržela před sebou skoro snědený hrozen vína, jen na jeho dolním konci se kývaly dvě nechané kuličky. Z tašky vykouzlila stejný kus provazu, který jsem měl k dispozici a začala jej zručně omotávat a utahovat kolem stonku. Když skončila, zůstal ještě dost dlouhý kus provazu vyset dolů.

Podívala se na mě. "Teď ty."

Přiložil jsme tedy ze zdola provaz k vínu podobným partiím, trochu jsme si pomohl druhou rukou a snažil se jí napodobit. Vzrušením tvrdý penis mi v tom bránil, ale přece jen se mi povedlo stáhnout provaz nad mými kulkami. Ale asi ne dostatečně.


...::: Tip pro Vás: Postelová souprava na bondáž :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Pořádně to utáhni" ozvala se. "A teď provaz několikrát omotej dokola". Udělal jsem to a zjistil , že tlak, který utažený provaz způsobuje, se mi líbí i přes to, že to nebylo příliš pohodlné. Každý pohyb mého těla jsem cítil v penisu a varlatech.

"Tak to by bylo, teď vstaň." Udělal jsme to, a když jsme se narovnal, provaz se ještě více stáhl. Málem jsme zasténal. "Ten volný konec provazu mi podej". Podal jsme ji zbytek provazu, který mi vysel mezi nohama. Vzala ho do ruky, otočila se, udělala krok do středu pokoje a lehce jím škubla, jako vodítkem. Udělal jsem takto vynucený krok, a tentokrát jsem se zasténání neubránil.. Zastavila se. "Copak, copak, něco se ti nelíbí?" Sklouzla očima do mého rozkroku. "Anebo líbí?" odtušila, když na špičce mého penisu zahlédla průzračnou kapku vzrušení. Koncem provazu tu lepivou kapičku setřela a pak jej přiblížila k mým rtům.

"Olízni to." Když jsem to udělal, znovu se otočila a napnutým provazem mne vedla přes celý pokoj k posteli. Poslušně jsem cupital za ní, na jazyka slanou pachuť. U postele mne donutila pokleknout. Tlakem na záda si mne upravila tak jak chtěla. Byl jsem v celkem potupné pozici, horní polovinu těla opřený o postel, zadek vystrčený do pokoje a mezi roztaženýma noha se mi nyní volně houpal provaz. Ale ne na dlouho. Ucítil jsem dost velký tlak směrem dolů a zjistil, že nahoru to již nejde, provaz byl připevněn k něčemu v podlaze nebo u postele. Manévrovací prostor se mi výrazně zúžil. Prakticky jsme se nemohl pohnout, aniž bych si ublížil. Vzápětí mi zkroutila ruce za záda. Ucítil jsme chladivý kov a uslyšel ostré cvaknutí. Pouta na rukou mi vzala další možnost pohybu.

Chvilku se nic nedělo, slyšel jsem jen svůj dech, ale cítil jsme, že si mě prohlíží. Dýchal jsem vzrušeně a mělce. Pak jsme ucítil plesknutí na vnitřní straně stehen a uslyšel její hlas. "Nohy roztáhni ještě víc". Udělal jsem maximum.

"Tak je to lepší. Před chvilku jsi jen lehce okusil, co má holka na jazyku, když to dělá chlapovi pusou. Teď pokročíme trochu dál."

Slyšel jsem šustění látky za zády. Klekla si přede mně na postel a mně se nad tou krásou tajil dech. Byla úplně nahá, jen v podpatcích a se šperkem kolem krku. V ruce držela zvláštní gumovou věc, ve tvaru vajíčka, hadičkou spojenou s balonkem. Přiblížila se ke mně tak blízko, že jsem cítil její ženskou vůni. Kdybych se mohl o centimetr pohnout, dotknu se jí. Roztáhla doširoka nohy a tu gumovou věc si zavedla dovnitř. "Jen ti předvádím co se s tím dá všechno dělat. Otevři pusu."

S doširoka otevřenou pusou jsme sledoval, jak to ze sebe vyndává. Pak jsem na jazyku ucítil chuť gumy spolu s jejími šťávami. A hned na to jsem uslyšel zasyčení stlačovaného vzduchu a ucítil, jak mi guma vyplňuje tváře a tlačí na jazyk. I kdybych chtěl porušit její příkaz o nemluvení, tak nyní by to rozhodně nešlo.

Zvedla se z postele a znovu si stoupla za má záda. "Tenhle ti v puse nechám, protože jich mám několik. Mohl bys totiž křičet a to by se tady nehodilo".

Dala ruku mezi mé nohy, dotkla se penisu a přejela po něm několikrát tam a zpátky. "Hezky hladké, jako děťátko" okomentovala.

Nemít v puse ten gumový roubík, sténám jako holčička. Pak jsme s sebou škubl, protože jsme najednou ucítil na konečníku chlad. Došlo mi, že je to krém, nebo olej a také mi došlo, co se bude dít. Když jsme ucítil hladkou špičku kolíku, pevně jsme zavřel oči. Pomalu, ale pevně jej tlačila dovnitř. Neměl jsme kam uhnout a kolík se stále rozšiřoval. Když už to málem začínalo bolet, vklouzl dovnitř a já cítil v útrobách sladké tepání. Dýchal jsem zhluboka nosem. A potom jsme znovu uslyšel stlačovaný vzduch a cítil jak, se ta věc ve mně rozšiřuje. Neměl jsme daleko k vyvrcholení. Vzrušení mi muselo z penisu přímo odkapávat. A ona to věděla.

"Možná tě nechám udělat se, ale nejdříve se musíš postarat ty o mně". Znovu si sedla přede mně, vypustila vzduch z roubíku a uvolnila mi pusu Pak se přisunula tak, abych dosáhl jazykem co nejhlouběji mezi její nohy. "Víš co máš dělat…"

A já jsme věděl co mám dělat a dělal jsme to jak nejlépe jsme uměl. Byl jsem jako v sedmém nebi, když se mi povedlo vyvolat nejdříve lehké zasténání, pak dušený křik, otřesy a spoustu šťávy v mé puse.

Hned jak se vydýchala, vrátila mi do pusy gumový roubík, který ale před tím ještě smočila v sobě. Cítil jsem jí tak neustále na jazyku. Chuť moře a fialek. Byl jsem nadržený k prasknutí.

"Teď ti uvolním ruce i provaz a ty se otočíš a uděláš si to na břicho. Máš na to deset sekund." Odemkla pouta a provaz uvolnila z podlahy, ale nechala mě podvázaného. Otočil jsem se a pravou ruku jsem sevřel kolem penisu. Stačily tři rychlé pohyby. Zakřičel jsem do roubíku a těsně před tím, než jsem vystříkl zatáhla za provaz a ta mi ještě více stáhla varlata. Málem jsme vybuchl rozkoší. V penisu mi tepalo ještě asi deset minut. Když jsem znovu přišel k rozumu byl jsem v pokoji sám. Zčervenalý studem jsme se dal do pořádku, zbavil jsme se provazu, roubíku, i toho dalšího. Všechno jsem to dal do tašky a osprchoval se. Za okny se již setmělo. Oblékl jsme se a vyšel do tmy. Klíč jsem na recepci nevrátil, nechal jsme si ho v kapse, snad se ještě vrátím.


...::: Tip pro Vás: Obojek s vodítkem Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...