TS Seduction
Creative Porn
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Ponížená

část 4.

Autor: LteX

Hodnocení

1234567

Vzbudil jsem se asi kolem desáté. Prospal jsem se nádherně - pomohlo mi to, protože jsem byl opravdu unaven. … a myslím, že i moje "gumová" Petra. Já jsem tedy během spánku načerpal nové síly a nyní bylo načase zjistit, jak je na tom Petra…

Přišel jsem do místnosti, kde "odpočívala" a přistoupil k jejímu latexovému lůžku. Z pod gumové přikrývky koukala jen hlava v transparentní mumii. Když zjistila, že stojím přímo u ní, začala se pohybovat. "Nech toho a buď v klidu, ať tě můžu "odstrojit!" Přestala. Sňal jsem jí anesteziologickou polomasku a pomalinku z ní stahoval gumovou mumii. Následně jsem jí osvobodil i končetiny - sundal poutací pytel z nohou a latexové návleky z rukou. "Protáhni se trochu", poručil jsem jí. Bez slůvka poslechla.

"Teď se osprchuješ a najíš a potom budeme pokračovat v gumovém výcviku", oznámil jsem jí suše a odvedl do koupelny, kde jsem jí pomohl ze všech latexových vrstev. Do nosu mě uhodila vůně latexu, potu a zřejmě i moči - v noci zřejmě musela vykonat potřebu do svého gumového vězení … Ta guma je stejně dobrý materiál - nepropustí to, co nemá. Nechal jsem Petru, ať se v klidu umyje a osuší. "Čekám vedle v místnosti".

Když jsem ji nechal o samotě, začal jsem přemýšlet, proč zatím ještě vůbec nepromluvila… Že by se svému dočasnému osudu absolutně oddala? Nebo chce získat prostor pro nějakou odvetu či útěk? Hlavou se mi honily všechny možné způsoby, kterými by Petra teoreticky mohla "ukončit" své ponížení a mnou "praktikovaný" gumový výcvik. "No, nic - počkám až přijde a uvidím, co dál…", pomyslel jsem si polohlasem pro sebe.

Z těchto myšlenek mě znenadání vytrhl její hlas: "Jsem zde, Pane". Byl jsem téměř v šoku - Petra stála přede mnou nahá s hlavou sklopenou k zemi. "Čekám na Vaše další příkazy", špitla. Tak to vypadalo na ten první případ - rezignovala. Pobídl jsem ji - "posaď se támhle do toho křesla" a ukázal jsem jí upravené gynekologické křeslo. Bez jakékoli záporné reakce se na něj posadila.

"Teď se najíš - resp. nakrmím tě". "Proč na tomhle křesle, Pane?", zeptala se nesměle. "To uvidíš za chvíli. Neptej se - mluvit jsem ti nedovolil a vylez si nahoru!", řekl jsem energicky. Bylo na ní vidět, že zase pojala jisté obavy. Ale za chvilku byla nahoře. V pár okamžicích jsem jí gumovými popruhy připoutal ruce i nohy k opěrkám křesla.

"Pane, proč mě přivazujete?" - už opět bylo v jejích očích vidět zděšení - "vždyť jste mi říkal, že jdeme jíst"… "Samozřejmě, že jdeme jíst, ale i potrava spadá do tvého výcviku a já rozhodnu, jakým způsobem ji budeš přijímat. Takže, abys neměla příliš volnosti a tím i příležitost nějak odporovat a snad i chtít mi pláchnout, musím tě přikurtovat. A z toho vychází i způsob příjmu potravy - lžičkou tě krmit nebudu. Mám tady směs plnohodnotné stravy, která ti bude podávána v tekutém stavu, a to způsobem …" Ještě jsem ani nedomluvil, ale mé gumové subince došlo že s ní zase budu provádět něco, pro ni" nepříjemného…

"Pane, prosím Vás, ne! Neuteču Vám! Nemusíte mít obavu, jen mi to nedělejte! Prosíííím. Já už asi tuším, co tím myslíte … já se najím sama. Prosím Vás, Pane!"

"Bez diskuse!", křikl jsem na ni. Už zase začala brečet: "Ne, Pane, nechci, prosííím…!" Už jsem to nebral na vědomí a nasadil ji černou gumovou masku, která měla jeden větší otvor pro nos a ústa. Maska byla ze silné (asi 5 mm) gumy a měla po stranách kovová oka. Za ně jsem ji hlavu znehybnil připoutáním ke křeslu.

"Až ti řeknu, tak začneš polykat."

"Pane, prosím!" … "už ani slovo, nebo půjdeš dohola!", zvýšil jsem hlas - jen tak napůl … a Petra zmlkla. No, ne úplně, ale spíš jen tiše vzlykala a snažila se dusit pláč v sobě. Vzal jsem hadičku o průměru 3 mm a namazal gelem. Tu jsem jí opatrně začal zavádět do nosu. Petra chtěla uhnout hlavou - ale nešlo to, znehybnění hlavy bylo dokonalé.

"Pane, to bolí!", sténala Petra. "Vydrž! Já vím, že je to nepříjemné, ale potrvá to jen chvíli - jen co hadička projde nosní přepážkou a pak budeš už jen polykat než to projde do žaludku".

"Do prdele! Pusť mě! Co se mnou chceš ještě dělat … co si to vůbec dovoluješ!", vřískala Petra. Ta intenzita, s jakou to zakřičela, mě překvapila - taková slova jsem z jejích úst ještě neslyšel. Ale na druhou stranu mě to pobavilo. Bylo vidět, že za chvíli skutečně dospěje ke svému dokonalému ponížení. To už byla reakce zoufalství směrovaná k poslednímu odporu. Řekl jsem si, že nepovolím a reagovat na to nebudu. Když jsem tomu prostě nevěnoval pozornost, trochu zmírnila:

"Prosím Tě - už mě nech být, prosím..."


...::: Tip pro Vás: Vibrátory na bradavky Fifty Shades of Grey - Sweet Torture :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ale na to jsem odvětil jen: "Teď začni polykat tu trubičku, ať se nezačneš dávit." Trochu ji to "natáhlo", ale dospěla k závěru, že proti tomu stejně nic nezmůže a tak na druhý pokus začala polykat. Hadička začala mizet v jejích útrobách. Pak jsem na trubičku připojil nádobu s výživou a nechal ji "nakrmit"… Když byla nádobka od výživy prázdná, odpojil jsem ji a pomalu vytáhl trubičku z Petřina nosu. Opět plakala, tentokrát už beze slov.

Přivázanou ke křeslu jsem ji ještě nechal a mezitím jsem si připravil kombinézu, masku a návleky na ruce - vše bylo z dvouvrstvého červeného latexu. Pak jsem popošel ke křeslu a postupně začal uvolňovat popruhy, které mojí gumové hračce poutaly končetiny k opěrkám, uvolnil jsem jí i hlavu a nakonec stáhl černou latexovou kuklu.

"Tak co, subko, máš dost? Stačilo ti to jídlo?" Ani se na mě nepodívala …"ano, Pane.", špitla s očima sklopenýma k zemi.

"Tak dobře. Začneme s další částí výcviku. V sauně už jsi určitě byla, že?", zeptal jsem se jí. Neodpověděla. "Na něco jsem se tě ptal, ne? Tak koukej odpovědět nebo to bude s trestem!", zvýšil jsem hlas.

"Ano, Pane, byla."

"Dobře. Takže to pro tebe žádná novinka nebude. Jen to obohatíme o tenhle gumový nafukovací oděv." A zároveň jsem jí sdělil, že si pod tu červenou kombinézu má vzít latexové spodní prádlo, které měla připraveno vedle sebe na stolku. Jednalo se o transparentní tělový latex - krátké rukavičky, punčošky ke kotníkům, kalhotky se dvěma penisy - do pochvy a zadečku. V obou byl zabudován vibrátor na dálkové ovládání. A na hlavu jsem jí natáhl masku s otevřeným obličejem. Nejdřív jsem jí ale opět schoval vlasy pod růžovou čepici - aby nerušily "celkový dojem". Tentokrát vůbec neprotestovala a oddaně nastavila jednu ruku, pak druhou a tak dál, až měla všechno to spodní prádlo oblečené.

"Teď přistoupíme k té nafukovací kombinéze." Petra bez řečí vzala do rukou tu kombinézu a začala si ji oblékat. Pomáhal jsem jí při tom. Za chvíli byla oblečená - perfektně Petře padla. Měla připojené ponožky a rukavice - ty nafukovací nebyly. Jinak nohavice a horní část kombinézy se nafukovaly zvlášť. Petra se prohlížela v zrcadle a já připojil na kombinézu kompresor a pěkně do kulata ji nafoukl.

"Dáme masku a pak návleky, aby tě to nelákalo nějak si s tím oblekem hrát." Když jsem Petře tu masku nasazoval a vzadu zapínal zipem, trošku znervózněla. Maska měla jen otvor pro dýchání ústy a jinak žádný otvor. Nasadil jsem jí do otvoru - a tím i do úst - hadici na dýchání a páskem s přezkou zajistil vzadu na hlavě. Petra začala tak nějak fňukat do té trubice, ale to už jsem přetáhnul těsnící manžetu od kombinézy přes okraj masky. A postupně jsem masku taky nafoukl. No, a nakonec jsem přes podobné manžety připojil i návleky na ruce a též nafoukl. Teď už byla moje gumová subinka opět bezmocná. Ještě jsem ji připevnil na ventil dýchací hadice z masky ambuvak pro zpestření jejího dýchání a bylo hotovo. Pak jsem vzal Petru za její krásně "nafouknutou ruku" a zavedl ji do "vyhřátého" saunovacího boxu.

"Sakra - to je vedro", pomyslel jsem si, hned, jak jsem otevřel dveře a horký vzduch mě praštil do nosu. Uvědomil jsem si, že budu muset svou gumovou hračku kontrolovat častěji, aby se mi tady neuvařila. Posadil jsem ji na lavici a řekl, ať jen sedí a zbytečně nevstává a nechodí - přikývla. Zavřel jsem dveře od sauny a ještě chvilku jsem pozoroval Petru přes malé okno ve dveřích. Zatím seděla a nějak zvlášť se nehýbala - jen občas poposedla …

Udělal jsem si kafe a pustil nějaký pěkný film - samozřejmě s tematickým zaměření. Budík jsem si nastavil na deset minut - abych se šel na Petru mrknout. Sledoval jsem jednu holandskou "Mistress" v akci a v tom zazvonil budík. Zvedl jsem se šel zkontrolovat svoji "nafouknutou" oběť v sauně.

Bylo tam pěkné "teplíčko". Petra zatím nijak neprotestovala jen trochu sténala a vzdychala. Ani jsem jí nezáviděl její oděv, který vše jenom umocňoval a zintenzivňoval.

"Jak je ti, subinko? Je to v pohodě?", řekl jsem silnějším hlasem. Kývla, že ano, ale něco zahuhlala do hadice - z toho jsem pochopil, že jí je vedro.

"To je v pořádku, to tak má být. Jinak bych tě nedával do sauny. A ještě ti pustím trošku "zábavy mezi nohama." A spustil jsem dálkovým ovládáním oba vibrátory. Chvilku jsem čekal, co to s Petrou bude dělat. Už za chvilku se začala vrtět a sténat. Její vzdychání tlumila dýchací hadice a to mě najednou vzrušilo, že jsem musel vyklidit pole.

"Nechám ji ještě chvilku podusit a pak uvidíme.", pomyslel jsem si, ale už teď jsem věděl, že až tam přijdu příště, tak už se asi neovládnu! …

Zase jsem si pustil kousek toho filmu - ten mi vzrušení neubral… Takže po dalších deseti minutách, kdy jsem šel opět obhlédnout "situaci" mi pořád ocas stál. V sauně bylo strašně v normálním oděvu natož pak v tom, který měla na sobě moje subinka. Její vzrušené vzdechy a sténání z vedra mě vzrušily na maximum. Už to nešlo vydržet - oddělal jsem Petře z masky hadici s ambuvakem a vznikl přesně ten otvor, který jsem potřeboval …

Petra se jen stačila nadechnout a začala: "Co chceš … chcete …Pane ...", ale to už jsem jí vrazil svůj tvrdý klacek až do krku. "Hmmmm…mmmhm", vyšlo Petře z úst - a stačilo pár pohybů a stříkal jsem jí své husté sperma do úst - no, spíš až do krku. Byla to pořádná dávka - měl jsem pocit, že ve mně nemohlo nic zůstat. Navíc se Petra trošku zakuckala a chtěla to vyplivnout - "Spolkni to! Okamžitě! Běda, jak ti něco ukápne! Tak tě tady v tom nechám do večera!", pohrozil jsem jí. Na to se zase rozplakala. Zřejmě proto, že si uvědomila, že jsem její ústa použil jen jako místo, kam jsem si ulevil od "sexuálního přetlaku" - prostě jen jako "díru na vystříkání"…

Viděl jsem její plnou pusu a s jakými obtížemi to polyká, ale nakonec to zvládla.

"Ještě jazykem očistit!", zavelel jsem. S pláčem mi olízala penis. "Dobře, jsi poslušná subinka. A za to si teď trošku odpočineš… Nepřestávala vzlykat, protože tušila, co za odpočinek ji asi zase čeká …

(… pokračování)


...::: Tip pro Vás: Mystim Groovey George - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...