Foot Worship
Czech Twins
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Ponížená

část 2.

Autor: LteX

Hodnocení

1234567

"Tak co, čím začneme, subinko?"

Neodpověděla, jen se na mě prosebně podívala. Už to nebyla ta hrdá a sebevědomá Petra. Působila odevzdaně, ale už poměrně klidně. Zřejmě se již nějak smířila se svým nadcházejícím osudem, i když, myslím, že si ještě nedokázala do detailu představit, co s ní budu provádět.

Přistoupil jsem k ní a podal jí dlouhé punčochy, a rukavice po ramena a body s výřezem pro prsa a přirození. Vše bylo z transparentního latexu.

"Obleč si to! Můžeš se k tomu posadit tamhle na postel." Neochotně si začala natahovat punčochy. Pozoroval jsem ji - byla krásná. Ještě víc mě však vzrušovalo vědomí, že ji ovládám, že dělá něco, co musí. Nechce to, ale musí.

"A teď tuhle kombinézu." Byla taky z transparentního latexu, takže Petra zatím své tělo pořád mohla vidět. Po chvíli tam stála v lesklé průhledné gumě - byl to skvělý pohled.

"No, a nyní nějakou kuklu. Ale předtím musíme schovat vlasy, abychom je nějak nepoškodili." A vzal jsem do ruky něco jako koupací čepici, která byla neprůhledná a měla tělovou barvu.

"Natáhni si to!", poručil jsem jí. Za chvilku to měla na hlavě a schovala pod to své dlouhé vlasy. Upravil jsem jí čepici tak, že teď vypadala jako holohlavá. Podívala se do zrcadla a rozplakala se: "Pane, prosím, ne …

"Bez odmlouvání! Tady máš kuklu a pokračuj!", podával jsem jí transparentní kuklu s otevřeným obličejem. S pláčem si ji začala nasazovat, ale nějak jí to nešlo, tak jsem jí trochu pomohl.

"Moc ti to sluší - podívej se na sebe." Ale Petra, jak kdyby neměla odvahu a pořád koukala do země.

"Říkám ti, podívej se do toho zrcadla, subko! Víckrát ti to opakovat nebudu!" zpřísnil jsem tón hlasu.

Pomalu zvedala hlavu a když se její pohled setkal s obrazem v zrcadle, začala ronit krokodýlí slzy. Mně se to líbilo náramně, nicméně pro ni to bylo něco nepřijatelného.

"Ještě trošku tě pozměníme. Tady máš ještě jednu kombinézu - je ze silné gumy s nafukovacími prsy, s rukavicemi" (byly bez prstů - jenom jakési návleky), "ponožkami a kuklou s otvorem pro celý obličej. Tím tě do latexu uzavřeme celou. A navíc zde mám takovou speciální pásku, kterou přelepíme vstupní zip. Je podobná permanentnímu lepidlu a musí k tomu být druhá složka, potřebná k opětovnému odstranění. Tu mám pečlivě schovanou. Takže beze mě se z té gumy nedostaneš." Krátce jsem si ji změřil přísným pohledem a pokračoval: "Neboj, kombinéza má, jak sis určitě všimla, další zipy, které umožňují vykonávat tělesné potřeby a též přístup ke všem "důležitým" partiím." Těmi posledními slovy jsem ji víc než uklidnil, spíš trošku naznačil, že sexuální podtext veškerého mého konání je stále aktuální.

"Jestli chceš, můžeš si odskočit na záchod. Máš poslední příležitost - pak, když budeš potřebovat, to budeš muset pustit do kombinézy." Poslechla. Když se vracela, se zalíbením jsem si prohlížel.

Postavila se doprostřed pokoje a upřeně se na sebe dívala do zrcadla. V očích se jí leskly slzy. Ani se nepohnula, když jsem přelepoval zip na zadní straně kombinézy. Za chvilku bylo hotovo. Bez mé pomoci v tom zůstane navěky. Byl jsem s dosavadním průběhem spokojen. Pak jsem Petře ještě obul boty na extrémně vysokém podpatku - tzv. "baletky", v nichž stála na špičkách - moc pohodlné to pochopitelně nebylo, ale celkový dojem byl stále dokonalejší. Pořád tomu však něco chybělo… "už to mám", pomyslel jsem si.

"Musím ti znehybnit ruce, aby tě nenapadlo nějak se bránit. Dej ruce za záda, dlaněmi k sobě". Stáhl jsem jí ruce gumovými popruhy v loktech, předloktí a zápěstí a následně jsem obě její ruce nasoukal do latexového rukávu, zašněroval a popruhy pevně zafixoval přes prsa a kolem ramen. Byl na ni čím dál tím hezčí pohled, byla stále bezmocnější a to mě nesmírně vzrušovalo. Ještě jsem vše doplnil o další transparentní kuklu s otvory pro oči, nos a ústa. A zase je ji dal malý podnět k sebelítosti:

"Když vidím, co s tebou dělá, že se na sebe musíš dívat do zrcadla, tak ti radši ty oči zakryju", a vzal jsem kuklu ze silného 5mm latexu. Skládala se ze dvou částí - přední obličejová a zadní s přezkami pro zafixování na hlavě. Měla otvory pro dýchání nosem a pevný lisovaný roubík - i v něm byl malý otvor pro dýchání nebo ho bylo možné použít pro příjem tekutin. Pomalu jsem se s kuklou přibližoval k Petřinému obličeji. Bavil jsem se obavami, které se z výrazu v její tváři snadno daly vyčíst.

"Ne, Pane, já to nechci!", vykřikla a začala uhýbat hlavou. Musela držet rovnováhu, protože s rukama spoutanýma za zády to bylo složitější a boty - baletky - taky větší stabilitu nezajišťovaly.

"Nedávejte mi to na hlavu, budu dělat všechno, co budete chtít, jen mi, prosím, nenasazu…", nedomluvila.

Nasadil jsem jí obličejovou část. Roubík jí lehce vklouzl do pootevřených úst a vzápětí jsem jí na hlavu přitlačil i zadní díl kukly a postupně přezkami upevnil k přední části. Vůbec se jí to nelíbilo. Bylo zřejmé, že pláče, házela hlavou, snažila se křičet do roubíku, ale ten tlumil její hlasové projevy spolehlivě.

"Nech toho, nic se ti neděje!", okřikl jsem ji. Trochu se uklidnila, ale ne úplně. Nicméně to už bylo přijatelné. Už bylo slyšet jen huhlání a vzlykání do roubíku.

Následně jsem jí na tělo připevnil postroj, abych ji mohl vyzvednout a zavěsit na kladku, pověšenou u stropu. Zatím stála na zemi a kladka držela její balanc.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 7mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Petruško, teď si se staneš královnou Egypta - provedu na tobě mumifikaci". Má slova byla opět provázena nesouhlasnou reakcí gumové subinky.

"Ale nejdřív ti zajistím stálý přísun slasti a vzrušení", a otvorem v rozkroku kombinézy jsem ji do přirození zasunul vibrátor. Pak jsem na kombinéze zapnul zip a ten "dráždidlo" zafixoval. Zřejmě se to Petře příliš nelíbilo, protože to její "mmmmm" přes roubík neznělo jako kladná odezva na mnou provedené zpestření mumifikace.

Následně jsem jí spoutal nohy v kotnících, u kolen a na stehnech, pak ruce v latexovém rukávu ještě připoutal k tělu a potom jsem ji začal od nohou omotávat latexovou páskou. Snažila se sebou házet, ale za prvé jí to nebylo moc platné - měl jsem její tělo před sebou jako na talíři, protože bylo všude dostatek prostoru pro "práci" a stejně se nemohla bránit a za druhé balanc na špičkách ji moc prostoru pro uhýbání neposkytoval. Nádherně jsem si její mumifikaci užíval. Pomalinku jsem omotával jeden závit latexu za druhým kolem jejího nádherně tvarovaného těla. Sledoval jsem, jak jí latexová páska překrývá původní latexovou vrstvu kombinézy, kterou měla na sobě oblečenou. Občas jsem na chvilku přestal a sledoval její reakce. Snažila se hýbat a jakoby se dostat z jejího gumového obalu a i přes roubík bylo slyšet, že pláče nebo spíš vzlyká. Představoval jsem si, co se jí asi honí hlavou. A mě to vzrušovalo - a to úplně maximálně… Bylo to přesně to, co jsem chtěl.

Když jsem dokončil omotání těla i hlavy latexovou páskou - nechal jsem ji volné akorát nosní otvory a otvor v roubíku na dýchání - stála přede mnou černá gumová mumie, která se teď pohybovala jen minimálně. Latexové vrstvy konaly dobře svoji funkci.

"Subinko, nyní provedeme malé dechové cvičení spojené s drážděním", prohlásil jsem vážně, jaksi doktorsky či profesorsky. Odpovědí mi bylo opět nesrozumitelné huhlání do roubíku. Ze zdi jsem sundal plynovou masku s dýchací hadicí a nasadil ji Petře. Pokusila se uhnout, ale jak jsem již říkal, latex umožňoval jen minimální pohyb. Upevnil jsem jí masku na hlavu a zkusil omezit přívod vzduchu - jen tak napůl, částečně. Vykřikla - i když vše utlumila kukla s roubíkem a pak i plynová maska. Vůbec se jí to nelíbilo - ale jiný projev jsem ani neočekával.

"No, a trošku toho dráždění", s těmito slovy jsem pomocí ovladače vyvedeného ven z mumie pustil vibrátor. Začala se kroutit, co jí guma obtažená na jejím těle dovolila. Po chvilce jsem jí uzavřel dýchací hadici. Držel jsem ji uzavřenou a poslouchal Petřiny tlumené hlasové projevy. Pak jsem vždy na chvíli uvolnil hadici, aby se mohla vydýchat a opět následovalo "ubrání kyslíku". Do toho jsem střídal rychlosti na vibrátoru. Petra se v mumii kroutila, cukala sebou - byl to skvělý pohled a já cítil, že se brzy udělám. A aby z mého orgasmu měla něco i Petra, přinesl jsem si inhalátor na "přírodní sekt" - nádobu, která se připojí na hadici od masky, dá se přes ni dýchat, ale vdechujete i vůni moči nebo toho, co právě v té nádobě je. Do tohoto inhalátoru jsem se vystříkal a připojil ho na dýchací hadici vedoucí k masce mojí gumové subinky. Teď vdechovala spolu se vzduchem i aroma mého spermatu. Nechal jsem tedy přidušování a věnoval se regulátoru vibrací na "vetřelci" v jejím lůně. Najednou se tělo Petry vzepjalo a i přes gumové vrstvy na něm bylo vidět záchvěvy právě probíhajícího vyvrcholení. Potom jsem Petře sundal plynovku a nechal ji trošku vydechnout. Vibrátor jsem ale nevypnul, jen jsem ho stáhnul na minimum.

V té době jsem už měl v hlavě další nápad, při kterém využiju její nehybnost. Přistavil jsem za ni pojízdné poutací lůžko, opatrně ji odpoutal od závěsu na kladce a položil na zmíněné lůžko. Odmotal jsem jí latexovou pásku z hlavy, stáhl z hlavy kuklu ze silné gumy a pak i tu transparentní. Teď měla moje subinka opět zcela volný obličej. Byla zpocená jak myš.

"Jak se ti to líbilo?", zeptal jsem se. Petra se na mě ani nepodívala a už vůbec neodpověděla. "Neumíš mluvit, subino? Na něco jsem se tě ptal! A dívej se mi do očí když s tebou mluvím!" zvýšil jsem hlas. Pomalu zvedla oči, ve kterých se leskly slzičky a špitla: "Prosím tě, už dost…". "To se mi snad jen zdá - ty nevíš, jak mě máš oslovovat? A moje otázka snad byla jiná!" zařval jsem. Opět rezignovala: "Líbilo se mi to, Pane.", pronesla s pláčem.

"Neřvi mi tady, mě těma svýma slzama neobměkčíš. Teď zkusíme smyslovou deprivaci - omezím tvoje smysly, vnímání - čich, zrak, sluch, pojem o poloze těla. Pěkně se přitom odreaguješ, uvolníš. Uvidíš, že ti to jenom prospěje." A v tom mě napadla ještě jedna perlička. "Životodárná tekutina" - moje sperma! Přistoupil jsem k Petře se slovy: "Ještě jednu věc - tvůj zpocený obličej potřebuje nějakou výživnou pleťovou masku." Nechápavě na mě koukala a tak jsem jí ukázal inhalátor se svým semenem. Vtom jí to došlo - "Proboha, prosím tě ne … nedělej … nedělejte to, Pane!" Víc už říct nestačila - rozetřel jsem jí sperma po obličeji - něco jí steklo do úst, do nosu a měla zalepené oči. "Aby maska mohla líp působit, nasadím ti kuklu. Má jen otvory pro nos, aby to zbytečně někam nevyteklo." Natáhl jsem jí kuklu z průhledného latexu v tělové barvě. Teď Petra už skoro hystericky brečela, ale já v tu chvíli neměl nejmenší chuť na slitování.

Přes průhledný latex bylo krásně vidět, jak se moje semeno rozlilo kolem její tváře. Pak jsem jí opět omotal hlavu latexovou páskou pro dokonalý dojem mumie.

A následně jsem zahájil úpravu své gumové hračky pro smyslovou deprivaci. Čich už byl korigován vůní spermatu, zrak částečně latexovou kuklou. Úplného zrakového omezení jsem dosáhl neprůhlednou černou gumovou kuklou pouze s otvory pro dýchání nosem a navíc měla v oblasti uší vymodelovaná jakási sluchátka, která eliminovala sluch. A pro ztrátu pojmu o poloze těla jsem si pro Petru připravil nafukovací vak, který měl otvor pro obličej. Petřina ústa a nos obepnula dýchací maska - taková jakou používají třeba anesteziologové, kterou jsem jí za hlavou připevnil fixačními pásky. Potom jsem gumovou oběť nasoukal do vaku, zapnul a přepásal asi 12 silnými gumovými popruhy s přezkou. Přinesl jsem si malý kompresor a začal nafukovat vak. Skvěle se vytvaroval podle popruhů - vypadalo to úžasně! Na dýchací masku jsem nasadil ambuvak. Než pro nějaký zřejmý záměr, jsem ho na masku připojil spíš pro umocnění celkového pohledu a estetického dojmu. A na závěr jsem vak s Petrou připevnil přes kovová oka, která byla na každém popruhu, na závěsnou konstrukci visící ze stropu. Tím byla smyslová deprivace dotažena do konce. Když jsem toto dokončil, byl jsem poměrně unaven - řekl jsem si, že si trochu odpočinu a Petra bude mít aspoň delší čas na "gumovou" relaxaci před dalším výcvikem …

( … pokračování)


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...