Bound Gods
Creative Porn
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pirátova děvka

Autor: SubAja

Hodnocení

1234567

Již několik let mám neodolatelnou touhu svěřit se se svým příběhem. Avšak strach a možná i pocit odsouzení mi zabránil předat svůj zážitek dál. Ale s přibývajícím věkem roste i odvaha a ve mně postupně dozrálo rozhodnutí, že je na čase svůj příběh napsat.

Stalo se to před několika lety. V té době jsem byla ještě mlaďounkou naivní ženou, která již sice poznala několik partnerů, nicméně ten nejsilnější erotický zážitek ji teprve čekal. Sem tam se vyskytl někdo, s kým jsem strávila několik nocí v posteli, ale byl to sex obyčejný a tuctový. Tenkrát mi to tak nepřišlo, neměla jsem ani ponětí, že překročím mnohonásobně své hranice, že existuje ještě něco, co se s běžným sexem nedá srovnat.

Potkala jsem zvláštního muže. Bylo to na mé dovolené v Karibiku, kde jsem trávila dva týdny své vytoužené dovolené s kamarádkou. Přes den jsme se opalovaly na pláži a koupaly v úžasně čistém moři, večer chodily na procházky a občas poseděly i v příjemných barech a hospůdkách.


...::: Tip pro Vás: Maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jednoho večera, kdy počasí lákalo k procházce po pláži, se kamarádce nikam nechtělo a já se rozhodla projít se sama. Na pláži široko daleko nikdo nebyl, jen větřík si pohrával s listy palem a plážovým pískem. Sedla jsem si na břeh a pozorovala vlny v šeru. Zavíraly se mi oči a chtělo se mi spát. Možná jsem na chvíli usnula, možná uběhlo jen pár vteřin, ale když jsem oči znovu otevřela, v zátoce před sebou jsem uviděla obrovský starodávný koráb. Na jeho stěžni se ve větru třepetala černá vlajka s lebkou a zkříženýma hnátama!!!!! Široko daleko na pláži nikdo nebyl. Začal se zvedat vítr, zatáhlo se a vlny byly čím dál tím větší. Zahlédla jsem cosi v dálce. Pomalu se to blížilo ke mě. Byl to člun se třemi pasažéry. Byli to piráti, oškliví, zarostlí a opilí.Stála jsem na pláži a nebyla schopna pohybu. Zdá se mi to? To přece není možný!! Moře šumělo a člun se blížil ke mně. Přirazil ke břehu a jeden z pirátů vylezl a zamířil si to rovnou ke mně. Dobrý den lady povídá s naprostým klidem, náš velitel by si s vámi rád popovídal na prknech své lodi. Nezmohla jsem se na slovo a onen muž pokračoval: Pokud by jste madam byla snad proti, pak vás ztrestáme. Takže, být vámi, nekladl bych žádný odpor. Netušila jsem co mám dělat.

Z pirátů šel strach. Dobrá, poslechnu vás řekla jsem. Pirát se zasmál, hnusně a podle a chytil mě za ruce. Se slovy: pro případ, že by jste si to rozmyslela mě spoutal ruce, zavázal šátkem ústa a dalším oči. Bušilo mi srdce strachy. Nic jsem neviděla. Vedli mě na loďku, lépe řečeno strkali do mě tak, až jsem padala do písku, zápěstí jsem měla za chvíli rozedrané do krve, písek se mi přes špatně uvázaný šátek lepil v ústech. Dorazili jsme k loďce. Jeden z pirátů mě chytil za vlasy a strhl mi šátek z očí se slovy: abys všechno viděla ty odporná děvko. Než jsme odrazili od břehu, všimla jsem si blízko loďky kraba. Jednoho z pirátů asi něco napadlo, protože se začal smát. Chytil opatrně kraba a přikázal mi, abych se svlékla. Nekladla jsem odpor. Roztáhli mi nohy a položili mi na ně kraba. Lezl směrem k mému přirození a pak svými mohutnými klepety stiskl můj poštěváček. Větší bolest jsem nikdy nezažila. Upadla jsem do bezvědomí a když se probrala, byla jsem přivázaná v jakési kajutě na dřevěném kříži. Asi už dlouho, protože mě bolelo celé tělo. Vedle mě ležely prazvláštní nástroje. Zavrzaly dveře a objevil se jiný pirát. No konečně, kočičko, na tebe jsem čekal několik letřekl. Začala jsem prosit, aby mi neubližovat. Drž hubu, obořil se na mě. Nezajímá mě, co chceš, ty jsi má otrokyně a budeš mě poslouchat. Na důkaz toho, co řekl, vzal do ruky dlouhý bič a přetáhl mě s ním po břiše. Palčivá bolest projela mým tělem. Vyhrkly mi slzy. Neřvi zakřičel. Určitě se ti to líbí. Vzal do ruky jehlu s nití, chytil do ruky poštěváček a beze slova ho propíchl. Propíchal mě několikrát. Nemohla jsem se ani pohnout. Vytáhl z kalhot svůj penis. Větší jsem nikdy neviděla. Vrazil mi ho do kundičky a druhou rukou mě chytil kolem krku. Přitlačil a já se nemohla nadechnout. Když ho vyndal, vzal hák, který byl položený v krbu. Byl rozžhavený do červena a na něm nápis: PD. Nevěděla jsem, co to znamená. Pirát pochopil. Znamená to PIRÁTOVA DĚVKA, holčičko. Označím si tě a zůstaneš navždy mou. Važ si toho, jsi teprve třetí. Dá mi to práci, sehnat takovou, která to má tolik ráda a na nic jiného nemyslí, jako ty.. Hákem se dotkl kůže na krku.


...::: Tip pro Vás: Zástrčka na penis dutá 6-12 mm :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...