Hogtied
Divine Bitches
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pionýrka

Autor: Tomáš

Hodnocení

1234567

S přítelkyni jsme byli domluvený, že oba dva půjdeme na maškarní, já za pionýra a ona za sestřičku. Její nejlepší kamarádka má doma prý i modrou pionýrskou košili a kalhoty a šátek! Odpoledne mi přítelkyně volala, že ve dvě kamarádka přijde ke mně a přinese mi ten převlek! Ve dvě přišla, já byl zrovna v koupelně, ale volám na ni, že je otevřeno a tak šla dál. Ve dveřích od koupelny mi podala tašku s věcmi a šla do kuchyně si udělat kávu. Já otevřel tašku a koukám, v ní byla košile, ale dívčí, sukně a šátek, podprsenka, kalhotky a silonky, dlouhé bílé podkolenky a vysoké černé boty na podpatku! Volám na ni, že je to asi omyl a ona na to křikla, že je s mojí přítelkyní domluvená, že půjdu za pionýrku a že bude aspoň nějaká sranda. Tak to jsem si teda moc nemyslel, ale pak jsem mávnul rukou, je to přeci maškarní, no tak ať. Až budeš mít na sobě kalhotky, silonky a ty bílé podkolenky, vezmi si podprsenku a zavolej, já Ti ji půjdu zapnout a něco Ti do ní dám, abys měl nějaká prsa! Tak přišla, zapnula mi podprsenku a napustila dva takové středně velké balónky studenou vodou a vložila je do podprsenky. Já jsem zařval, a že už to asi přehání, ale ona nějak nevnímala! Máš docela břicho! Mám tady korzet, ten Ti to spraví a už mi ho navlíkala a začala utahovat! Byl pěkně těsný! Skoro jsem nedýchal. Já se asi z Vás dvou zblázním, stěžoval jsem si! Neboj udělám s Tebe pořádnou pionýrku! No to už mi natahovala dlouhou modrou dívčí košili s dlouhým rukávem. Zapnula všech sedm knoflíků a dva na rukávech. U krku to pěkně škrtilo. Jinou doma nemám, tak to musíš vydržet, ještě mi uvázala červený šátek na pionýrský uzel a pěkně to utáhla! No vidíš, tak teď ještě sukni, ta byla dlouhá tmavě-modrá, zapnula zip a knoflík, potom ještě dorovnala košili, aby byla pěkně v sukni a já pěkně upravený!

Pak mi namalovala rty a ještě tváře, pionýři, pionýři malované děti, tak nějak jsem teď vypadal! Ještě oči a řasy, pak na mě nasadila blond paruku! No vidíš a je to už jsi hotov, vlastně hotová, ne ještě tady boty, ty vysoké černé z velkým podpatkem, prostě pěkné brikety!

No a je to! Za hodinu přijde Jana, Tvoje přítelkyně, ta bude zírat co si zač! A nechala mě v koupelně! Za chvíli přišla, byla u nás v ložnici a něco skovávala za zády!

Prý si z Janou užíváte trochu bdsm a tak jo? A ty si pořád dominantní, stěžovala si mi nedávno!

No tak to se musí trochu změnit! A vytáhla naše pouta, tak pro to šla do naší ložnice. Říkám ji, to je přece naše věc, co děláme doma v ložnici ne? No to určitě je, ale když si mi stěžovala, tak říkala, že jsi na ní trochu tvrdý a že je žena a slabá žena, vůbec nebereš ohled a že by taky ráda měla převahu taky ona!

Najednou cvak a už mi spoutala ruce za zády! Dost to utáhla i když to bylo přes košili, tak jsem skoro nemohl hnout rukama!

No a teď tu máme svázanou pionýrku! Copak něco se Ti nezdá Ty čuně! Najednou změnila výraz a já se začal docela bát! Přeci jenom oblečený v dívčí košili a v sukni a ještě namalovaném a z želízky za zády!

Abys neřekl, tak klíčky od pout Ti dám! A taky dala, přesně mi je strčila do kapsičky na jednom prsu a zapnula na knoflík!


...::: Tip pro Vás: Lelo Sensua Suede Whip Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


No a teď prasáku si trochu užijeme a zamávala mi u hlavy velkým análním kolíkem s pumpičkou a vybracema!

Předkloň se a skoro mě hodila do vany, to víte, když se nemůžete podržet o vanu a stáhla sukni a kalhotky a začalo ho tam rvát, pěkně na sucho!

Dost jsem řval, a ona jen si řvi dokud můžeš pionýrko! Narvala mi tam ten kolík úplně celý a natáhla kalhotky, do nich dala pumpičku a zapnula sukni. Nic nebylo vidět! Teď bych si být Tebou moc nesedala, nebo si to pěkně přifoukneš, šklebila se!

Odešla a měla v ruce židli! No a ten čas přišel! Neblbni, pořád jsem opakoval! Radši drž hubu, pořádně Ti to vrátím, za Janu!

Tak mě donutila sednout si na tu židli, kolík se nafouknul na max a já myslel že mi upadne zadek! Přivázala mi nohy provazem pře ty boty a ještě v kolenou, ruce jsem měl za opěradlem! Vzala provaz a pouta na rukou svázala pod židlí s nohama! Pak mě ještě dovázala k židli, pod a nad prsy! No a vidíš jak teď poslušně sedí naše pionýrka!

Chtěl jsem něco říct, ale přerušila mě! No tak jeden kolík máš teď v zadku a ještě dostaneš jeden na cucání! A vytáhla obří penis na řemínek! Nechtěl jsem otevřít pusu, ale stoupla si za mě a chytla mě za nos a já nakonec otevřel!

Vsunula mi ho tam, já ho měl až v krku! Pořádně utáhla řemínek! A je to povídá! Teď si užiješ, jaký to je být ženská úplně bezmocná a s těma Vašema penisama v zadku a v hubě!

Jo a ještě něco, chutná Ti? Určitě moc! Vypadáš kouzelně, měl by ses vidět!

Byli slyšet dveře to se vrací moje Jana!

Kamarádka od někud vytáhla šálu a omotala mi s ní hubu. Jana nemusí vidět, že máš v puse ode mě dárek! A ty si to pěkně uží a zapnula vybrování kolíku! Pak vzala sprchu a povídá, dáme si ještě studenej střik a ješte mě trochu zlila!

Jana vstoupila do koupelny a povídá, no co se to tu děje!

Můžete mi to vysvětlit, já bych rád, ale neměl jsem nárok. Kamarádka schovala rychle ovladač od kolíku do kapsy a vyvedla udivenou Janu z koupelny a já osaměl. Ne úplně, házel jsem sebou na židli, a chtěl křičet ale nešlo to!

Zatím přes dveře slyším jak kamarádka Janě vše vysvětluje. Povídá přinesla jsem tuhle igelitku s pánskou košilí a kalhoty, byl zrovna v koupelně, když mu chci dát tu igelitku tak vidím, že on už je oblečen a připraven jako pionýrka, vůbec nebyl rád, že ho takhle vidím a honil mě až do ložnice, kde jsem popadla pouta, a on zakopl o práh v těch botáh se ani nedivím a já ho spoutala nadával mi do krávy a tak, tak jsem ho v koupelně svázala na židli a zacpala hubu šálou a ještě ho trochu osprchla!

No to jsem si o svém přiteli nemyslela, že je takový, no tohle. Za chvíli otevřela Jana dveře a několikrát mě profackovala, tak abys věděl tak tady zůstaneš přes noc, takhle svázaný v pionýrským, abys věděl co dívky vytrpí a promysli si co si udělal a já jsem teď pošlu kamarádku a ty se jí omluvíš!

Kamarádka vešla a povídá, no ty nemůžeš vlastně mluvit co? Hlavně že Ti chutná! A přidala na otáčkách kolíku, já poskočil a zase se nafouknul o trochu víc, pak mě chvíli osahávala a dala mi pusu na čelo!

Tak pa a ráno moc Janu neser a až Tě rozváže tak hezky v klidu, protože jestli Tě dostanu znova do rukou, tak se těš.

Holky zabouchli dveře a šli na diskotéku! Jana se vrátila ráno bez kamarádky, šla si lehnout. Ve dvanáct mi podala klíček z kapsičky u prsa a dala v zadu do ruky, tak se rozvaž a osprchuj!

Nebudeme o tom nikdy mluvit! Večer mi doufám pozveš na večeři a potom si můžeme doma hrát nějaké hry, ale budeme se střídat! Já přikývnul a začal jsem se osvobozovat! Pak sem se osprchoval, byl jsem pekne olepený spermatem, celou noc jsem si dost uzil!


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Midnight Lace Paddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...