Whipped Ass
Divine Bitches
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Permalock Chasti

Autor: Pavel

Hodnocení

1234567

Jmenuji se Pavel, je mi 25 let, jsem student, bydlím sám na koleji a tak trochu ujíždím na bondage. Už od nějakých 16 let mě nesmírně vzrušují povídky a obrázky s tématikou svazování. Postupně se mé zaměření změnilo také na odpírání orgasmu a pásy cudnosti - řekněte, co může být víc vzrušující než představa pásu cudnosti, který vám brání v přístupu k vašemu pokladu a udržuje vás ve stavu konstantního vzrušení...

Bohužel kvalitní a spolehlivé pásy cudnosti jsou příliš drahé, nemluvě o tom že nemám nikoho komu bych mohl svěřit klíčky. Nabízí se sice možnosti jako poslat si klíčky poštou či je zavřít do trezoru, ale pořád to není to pravé, kdy má klíčky cizí osoba a jen ona může nositeli povolit orgasmus.

Měl jsem několik přítelkyň, se kterými jsem se ovšem rozešel dříve než jsem se odhodlal prozradit jim jak moc mne vzrušují pásy cudnosti nebo se ony rozešly se mnou poté co jsem se odhodlal prozradit jim jak moc mne vzrušují pásy cudnosti... S mou současnou přítelkyní, Renatou, jsem právě ve té první fázi – ještě jsem se neodhodlal prozradit jí svou úchylku. Ale vzhledem k tomu že jsme spolu ještě ani nespali myslím že není kam spěchat...

Nedávno se mi ovšem splnil sen – při brouzdání na netu jsem narazil na stránky společnosti Chasti-Permalock, nabízející mnoho produktů souvisejících s pásy cudnosti. Ovšem jejich zboží je založeno na nano-technologii, která umožňuje uskutečnit téměř jakékoli fantazie.

A jeden z jejich produktů byl jako stvořený pro mne - Permalock Chasti-Cream, „Krém cudnosti“. Reklamní text pravil:

„Ideální pro muže, kteří z jakéhokoli důvodu nechtějí nosit klasický pás cudnosti. Stačí aplikovat na penis a orgasmus pro vás bude na určenou dobu jen toužebnou vzpomínkou“

Znělo to úžasně, představa že nemůžu dosáhnout orgasmu ať se sebevíc snažím mě okamžitě ohromně vzrušila.

Přečetl jsem si podrobnosti a dozvěděl jsem se, že existují tři různé krémy.

První druh znemožní orgasmus na dobu určenou množstvím aplikovaného krému, druhý na náhodnou dobu z intervalu, který si zvolí zákazník při nákupu. Třetí verze pro nejotrlejší vždy na dvojnásobek předchozí doby, přičemž se začíná na dvanácti hodinách – při druhé aplikaci tedy zákazník nebude schopen dosáhnout orgasmu po 24 hodin, při třetí již dva dny atd...

Dále jsem se dozvěděl, že nabízejí od všech druhů dvě varianty, kdy jedna umožňuje dosáhnout erekce a druhá nikoli. Nezkušeným zákazníkům doporučovali verzi A, s „povolenou erekcí“.

Po důkladném prostudování jsem byl tou představou neuvěřitelně vzrušený a rozhodnutý, že tuhle věc zkrátka musím mít. Po krátkém přemýšlení jsem se rozhodl pro Permalock Chasti-Cream level 1, version A – tedy krém, který znemožní orgasmus na dobu určenou množstvím krému, s povolenou erekcí.

Musel jsem projít složitou registrací a poskytnout společnosti mnoho údajů o mé postavě apod., ale nakonec bylo vše hotovo a zbývalo jen počkat na doručení balíčku.

Bohužel doručovací lhůta byla vzhledem k sídlu společnosti v Americe 4 týdny. čekání jsem si krátil pravidelnými, dosti jednotvárnými, schůzkami s Renatou, která byla přesvědčena, že sex dříve než po několika měsících známosti je nepřípustný...


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 2 :::...
Sexshop Sexujte.cz


Nakonec jsem se ale dočkal – balíček dorazil. Cestou z pošty už jsem byl neuvěřitelně vzrušený a po příchodu na kolej jsem balík ihned rozbalil. Obsahoval jednu větší krabičku s krémem, jednu malou, návod a jakousi odměrku. Návod mě nejdříve ujistil, že s krémem mohu libovolně manipulovat a že je zcela nezávadný, příslušný efekt spouští pouze při aplikaci na penis. Dále již pokračovaly instrukce k použití:

Nejprve bylo nutné integrovat nano-cosi do mého těla. To zajistí krém v malé krabičce, který se musí všechen aplikovat na penis. Po 24 hodinách bude uživatel připraven k použití krému, který zabrání orgasmu. Neváhal jsem a všechen krém z malé krabičky jsem si rozetřel na penis, který mi již dávno stál v pozoru . Za chvilku se všechen vstřebal. Nepociťoval jsem nic kromě vzrušení z představy, že již brzy se splní můj sen o odpírání orgasmu. Neodolal jsem a během chvilky jsem si ho vyhonil. Zbytek dne jsem strávil obvyklými činnostmi, přičemž po pár hodinách jsem zaznamenal mírné pálení penisu, které nebylo sice příliš obtěžující, ale trvalo téměř celých 24 hodin.

Druhý den, když už mé tělo mělo být spojeno s těmi tajemnými nano-technologiemi, jsem se rozhodl aplikovat krém z velké krabičky. Rozhodl jsem se netroškařit a zvolit pro začátek bez orgasmu celý jeden týden.

Nabral jsem tedy do odměrky množství, které mělo odpovídat jednomu týdnu bez orgasmu. Při tom jsem si všiml že odměrka má maximální dávku 1 měsíc.

Rozetřel jsem krém pečlivě po celém penisu, jenž byl opět v pozoru. Krém se za chvilku vstřebal, jinak se ale zdánlivě nestalo vůbec nic. I vzrušený jsem byl stále stejně. Dokonce jsem zapochyboval jestli to vůbec funguje a jestli mě někdo ošklivě nenapálil.

Nebylo ale nic jednoduššího než to otestovat – sedl jsem si k počítači, otevřel nějaké bdsm obrázky a začal si ho rychle honit. Normálně bych stříkal během několika minut, tentokrát mi to ale trvalo nějak dlouho. Vzrušený jsem byl opravdu hodně, během chvilky jsem byl ve stavu těsně před orgasmem – v tom stavu, kdy člověk ví, že pokud teď přestane, ještě orgasmus zastaví, pokud ale bude pokračovat, dostaví se skoro hned. Stav těsně před nastoupením extáze. Ovšem byl jsem v tomhle stavu nějak moc dlouho. Nepřestával jsem v honění a hrozně jsem si přál se udělat, ale zkrátka to nešlo. Pomyšlení že krém opravdu funguje mě vzrušilo ještě víc, pokud to vůbec bylo možné. Ještě jsem zrychlil, čekal jsem, že užuž začnu stříkat, ale toužebný výstřik nepřicházel. To už jsem si říkal co to bylo za blbý nápad, snažit se odepřít si orgasmus. Chtěl jsem se udělat. Chtěl jsem se udělat opravdu moc. Potřeboval jsem se udělat. Zrychlil jsem na maximum, ale nemělo to žádný efekt.

Orgasmus sice čekal za dveřmi, ale já je nemohl otevřít... Nicméně jsem neutuchal ve svém snažení. To přeci není možné, nemůže to fungovat takhle dokonale. Vždyť už prakticky stříkám...

...Ale fungovalo. Začala mi umdlévat ruka, po chvíli jsem už nebyl schopen rychlejšího pohybu, ruce jsem vystřídal a pokračoval druhou. Situace se ale opakovala. Po nějaké době jsem svých pokusů vyčerpaně zanechal. Byl jsem sice vyčerpaný, ale také vzrušený na maximum. Bezmocně jsem zíral na svůj postavený, pulzující penis, který se dožadoval orgasmu, ale nebylo mu ho dopřáno...

Bylo to přesně takové, jaké jsem si to představoval. Ovšem doteď to byla vždy jen představa, která mi umožnila více se vzrušit a vždy byla zakončena orgasmem, který umocňovalo pomyšlení jaké by to asi bylo, kdyby mi orgasmus nebyl dovolen...

Teď to byla skutečnost a zdaleka jsem si nebyl jistý, zda se mi líbí. Jak to vydržím celý týden? To budu celou dobu takhle vzrušený?

Naštěstí se ukázalo, že nebudu - po nějaké, dosti dlouhé, době mi začal uvadat a vrátil se do obvyklého povislého stavu. Ovšem stačilo abych pomyslel na to že mám před sebou týden bez orgasmu a zase se mi postavil. Neodolal jsem a začal jsem si ho opět honit. Brzy jsem ale zjistil, že tím je to jen horší. Lepší bude snažit se každé mé vzrušení ignorovat a doufat, že zase brzy opadne.

Večer jsem vzrušením dlouho nemohl usnout. Neodolal jsem a opět vyzkoušel honění. Skončil jsem vyčerpaný, těžce oddychující, s penisem nalitým krví, dožadujícím se orgasmu. Jediná výhoda byla, že díky vyčerpání jsem brzy usnul.

Ovšem vzbudil jsem se s mohutnou ranní erekcí, která si žádala mou okamžitou pozornost. Raději jsem se ale snažil ji ignorovat, dělat jakoby nic a snažit se prožít běžný studentský den.

To byl ovšem dost problém, vzhledem k neustále se dostavujícím erekcím. A aby toho nebylo málo, odpoledne mi Renata nabídla abych u ní zítra přespal. Zhledem k tomu, jak se u toho tvářila, skoro jistě došla k závěru, že už spolu chodíme dostatečně dlouho na první sex. Jak se asi bude tvářit na to že nemůžu mít orgasmus?

čeká mě opravdu perný týden...


...::: Tip pro Vás: Mystim Tristan - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...