Whipped Ass
Fucking Machines
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pergamen

část 13.

Autor: Diana

Hodnocení

1234567

Diatelo se vrátil a pokynul mi hlavou k domu. Poslušně jsem se zvedla a šla.Chytil mě za loket a dovedl mě do své koupelny. Sundal mi kombinézu a odnášel jí pryč. Než jsem se stačila umýt, tak se vrátil, v ruce nesl kartáček a postavil ho na poličku. Ten kartáček byl můj.

Položil mě nahou na svojí postel. Povlečení bylo načichlé jeho parfémem i jeho přirozenou vůní a já jsem se tam cítila hrozně zranitelná. Natíral mi hýždě chladivou mastí, měla jsem pocit, jako by se mi omlouval za dnešní výprask. Pak mě obrátil, přisunul ke mně tác s jídlem a vztekle mi vytrhnul peřinu, kterou jsem se chtěla zakrýt.

"Budeš nahá." zavrčel.

Jak dlouho proboha? Budu takhle i spát? V jeho posteli? Nespím nahá ani ve své vlastní. V malých vedrech jako jsou teď, mi je ještě pořád v noci zima a ve velkých vedrech je zase lepší mít na sobě satén nebo hedvábí, které chladí. Seděla jsem tedy s oblečeným chlapem na jeho posteli a hladově polykala sousta, která mi nabízel. Když byl tác vyjedený, odnášel ho a mezi dveřmi poručil:

"Spi, přijdu později."

Cože? Částečně se mi ulevilo a částečně to vneslo další zmatek do mé mysli. Šla jsem si vyčistit zuby a hlavou mi vířily myšlenky… Proč to takhle protahuje? Co tím zase sleduje? Proč nikdy neodhadnu, co udělá? Nezdám se mu dost přitažlivá? To bych tu nebyla. Zdám se mu příliš přitažlivá a potřebuje se uklidnit. To těžko. Má práci? Na jak dlouho? Hrál si se mnou jako kočka s myší. Přikryla jsem se až po bradu a pokoušela se usnout. Při každém zavrzání v domě jsem s sebou zděšeně trhla. Po několika nekonečných půlhodinách jsem usnula neklidným spánkem.

Probudila jsem se v noci, odkopaná, všude byla tma a Diatelo klidně oddychoval na druhém konci obrovské postele. Třásla jsem se zimou a zdál se mi nějaký zlý sen. Řítila jsem se na koni, spadla jsem, letěla vzduchem, nemohla jsem dopadnout a měla jsem strach, že až se to stane, tak se zabiju. Byla jsem zpocená hrůzou. Posadila jsem se a potichu šla ke dveřím, chtěla jsem si dojít pro pyžamo. Když jsem brala za kliku, ozvalo se rozladěné:

"Kam jdeš?!"

Lekla jsem se tak, že jsem se zakoktala.

"Pro py…pyžamo."

Vstal, chytil mě za zápěstí, položil mě zpátky do postele na bok, lehl si mi za záda a přes nás oba přetáhl peřinu. Chytil mě rukou za pas a přitáhnul si mě k sobě. Byl celý nahý a hřál. On už znovu pravidelně oddechoval a já jsem pořád nemohla znovu usnout. Zkusila jsem se nepatrně odtáhnout, ale okamžitě si mě přitáhl zpátky. Nevím, jestli se vzbudil nebo to byl reflex, který fungoval i ve spaní, ale už jsem to radši nezkoušela. Když venku začalo svítat, konečně jsem usnula.

V pátek ráno jsem se vzbudila nahá ve své posteli. Lekla jsem se až za chvíli. Byla jsem vzteky bez sebe, že mě přenesl přes celý dům, aniž bych se probudila. Štvalo mě to snad víc, než kdybych se vzbudila v jeho posteli.

Oblékla jsem se a chtěla sejít dolů na snídani. Po otevření dveří jsem se srazila s Diatelem.

"Dobré ráno, zlato. Jak ses vyspala?"

Provokoval nebo to myslel vážně?

"Dobře, Pane." Odpověděla jsem ostražitě.

Opřel se zády o dveře a já jsem si všimla, že v rukou drží klubko bílých provazů. Bezděky jsem o krok couvla.

"Teď si sedneš a já ti svážu ruce. Potom se odebereme do kuchyně, kde tě nakrmím." Mluvil pomalu, zřetelně a tiše, vychutnával si můj strach a při tom rozmotával to klubko provazů. "A po snídani si tě odvedu do svojí ložnice."

Podíval se na mě sice tázavě, ale odpověď nečekal, byl si naprosto jistý tím, že to tak bude a že se nepokusím odporovat ani slovem.

"Sedni si."

Zhroutila jsem se na postel za sebou. Jestli není vlastně lepší nevědět, co bude, pomyslela jsem si.

"Ruce..."

Srdce mi bušilo až v krku, v uších mi šumělo a podél páteře běhali mravenci.

Nehnutě, tiše čekal a já jsem nakonec udělala to, co chtěl. Neměla jsem ale odvahu se na to dívat.

Když byl hotov, odvedl mě do kuchyně. Posadil mě na židli a sám si sedl obkročmo na židli těsně přede mě. Měla jsem kolena mezi jeho koleny. Za lem trička mi zastrčil čistou utěrku. Při krmení schválně nepoužíval příbor, ale krmil mě prsty. Měla jsem chuť ho kousnout, protože mě stihnul ještě hladit po tvářích, po bradě a starostlivě mi zastrkávat neposlušné pramínky vlasů za uši, ty tam ale nikdy dlouho nevydržely. Když už mi poněkolikáté tahal konečky vlasů z pusy, došla mu trpělivost. Vstal, přinesl si hřeben a gumičku a začal mě česat. Naprosto nepokrytě jsem u toho nahlas vrněla blahem. Mojí reakcí byl značně překvapen, ale evidentně se mu to líbilo, protože to schválně prodlužoval. Ještě chvíli poté, co už mě zase krmil, jsem přivírala oči blahem. Nedávala jsem pozor a na ruce mi spadnul kus marmelády. Provinile jsem se na něj podívala, on se ale předklonil a s pokorným pohledem mi jí začal slízávat z prstů. Zírala jsem do jeho, nyní naprosto mně oddaných očí, značně vyvedená z míry. Co to na mě zkoušel?


...::: Tip pro Vás: Růžové silikonové rty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vytáhnul mi utěrku zpoza výstřihu a odložil jí na stůl mezi špinavé nádobí, v jeho pohledu už nebylo po oddanosti ani stopy. Za provaz mě odvedl do své ložnice, tam mě rozvázal a poskytnul mi velkorysých deset minut o samotě v koupelně. Vracela jsem se přes chodbu všimla si, že dveře na schody do přízemí jsou zavřené. Vzala jsem za kliku, byly i zamčené. Opřela jsem se o ně zády, zhluboka se nadechla a šla čelit nevyhnutelnému.

Závěsy byly zatažené, v pokoji panovalo milosrdné šero a Diatelo zapaloval už druhou aromalampu na nočním stolku. Já jsem zůstala stát nejistě u dveří. Posadil se na postel, lokty si položil na kolena, naklonil se mírně dopředu a kochal se mými rozpaky a strachem.

"Svlíkni se." zaznělo nečekaně nahlas.

Vlastně od začátku mého pobytu tady jsem věděla, že tenhle rozkaz přijde, a když se tak stalo, stejně mě to překvapilo. Celá jsem se roztřásla a nebyla schopná se pohnout. Diatelo se na mě klidně díval, ale pak se narovnal a z kalhot si začal vytahovat pásek. Neřekl ani slovo, ale já jsem další varování už nepotřebovala. Otočila jsem se zády k němu a začala se svlékat. Když jsem byla nahá, zůstala jsem stát čelem ke dveřím a rukama si zakrývala ňadra.

"Otoč se."

Udělala jsem to.

"Dej ruce za hlavu."

Přitiskla jsem si dlaně k hrudníku ještě křečovitěji. Proč se na mě takhle díval? Pohledem, který nepřipouštěl žádný odpor, ani jakoukoli vlastní myšlenku. Podlamovala se mi kolena a nebylo to jen strachem, ale spíš vzrušením. Co to ve mně probouzel za pocity?

"Udělej to." probral mě z úvah jeho hlas, tišší než před tím.

Zavřela jsem oči a učinila žádané. Slyšela jsem, jak vstal a jde ke mně.

Chytil mě jednou rukou za pas a pak mě políbil tak opatrně, jakoby zkoušel, jestli se budu bránit. Když mi druhou rukou přejel ve těsně pod ňadrem, zprudka jsem se nadechla, ale nezmohla jsem se ani na slůvko nesouhlasu. Obcházel mě a osahával jako bych byla zboží.

"Dej ruce dolů."

Byla to úleva, už mě začínaly bolet. Přejížděl mi po zádech a po ramenou, hladil mě po mém dlouhém krku, rozpustil mi vlasy, které před chvílí tak pečlivě učesal a probíral se jimi. Štípnul mě do hýždí, přejížděl mi po břiše a nakonec vzal do rukou moje ňadra. Vešla se mu akorát do ruky, což kvitoval s nadšením. Musela jsem se kousnout do rtu, ale stála jsem poslušná jako panenka. Červenala jsem se, protože se mi mnohokrát zdálo o trhu někde na východě, kam mě unesli piráti nebo podobná zběř. Tohle on ale nevěděl. Nemohl to vědět.

Odvedl mě k posteli, sám se na ní posadil a mě nechal stát před sebou. Uchopil mojí ruku, masíroval mi zápěstí a nakonec mě políbil do dlaně. Naskočila mi husí kůže po celé paži. Vzhlédl ke mně, teď byly jeho oči chlapecky nevinně modré.

"Rozkroč."

To, co říkal, ale chlapecké a nevinné vůbec nebylo.

Stála jsem před ním, třásla se a nebyla jsem schopná udělat to, co chtěl.

"Rozkroč."

"Nee…" Pohlédla jsem mu do očí a zoufale kroutila hlavou.

Podíval se mi hluboko do očí a neviděl v nich ani stopy vzdoru, jen panickou hrůzu.

"Klekni si."

Okamžitě jsem sklesla na kolena.

Zavázal mi oči šátkem a já jsem mu za to Bůh ví proč, byla vděčná.

"Lehni si na postel."

Poslepu jsem se položila na záda, zhruba doprostřed a křečovitě tiskla nohy k sobě. Gentlemansky mě znovu políbil na hřbet ruky a okolo zápěstí mi utáhl široké pevné pouto, které připnul někam k rohu postele. Přešel na druhou stranu a totéž provedl s druhou rukou. Pak si mi sedl k nohám a okolo obou kotníků mi také utáhnul pouta. Pak se sklonil k mému uchu a zašeptal:

"Roztáhni nohy."

"Já…já nemůžu," snažila jsem se mu to vysvětlit.

"Dobře, tak já ti pomůžu."

Pokračování příště….


...::: Tip pro Vás: Pouta a maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...