Everything Butt
Men On Edge
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pergamen

část 11.

Autor: Diana

Hodnocení

1234567

Co? Návštěvu? Já? Cože?! Koktala jsem něco v tom smyslu.

Šli jsme do domu a já byla radostí bez sebe. Záchrana! Pak jsem si uvědomila, že něco nehraje. Marco se tvářil tak nějak podobně, jako když mě viděl, jak se raduji z krabičky na "šperky", kterou jsem dostala od Diatela. Moje nadšení ochladlo tak rychle, jak vzniklo. Pod schody mě opustil a pokynul mi nahoru do pokoje. Se zatajeným dechem jsem otevřela dveře a na svojí posteli uviděla sedící Elinor. Nezmohla jsem se navíc, než na hluboce otevřená ústa.

"Ahoj, jak se máš?" zeptala se Elinor, jako kdybychom seděly v cukrárně.

Dovřela jsem dveře a zeptala se: "Co tu děláš?!"

"Mám tě vykoupat, obléct, namalovat, učesat, prostě dohlédnout, abys vypadala tak, jak chce. A nemám se s tebou vybavovat." dodala, když viděla můj dychtivý výraz.

"Tak proč tě sem posílal? Dvě ženský a nemůžou se spolu bavit…." Rozčilovala jsem se.

"To už jsme jednou řešily…." utrousila.

Pokrčila jsem rameny a prozatím rezignovala. Diatelo mezitím sledoval náš dialog na monitoru. Přistoupila ke mně a chtěla mě svlékat. Odstrčila jsem její ruce a začala se svlékat sama.

Dala ruce v bok a varovně zavrčela: "Diano, zahráváš si…"

Zakoulela jsem očima, hluboce vzdychla a dala jí tak najevo, že si se mnou může dělat, co chce. Nahou mě odvedla do koupelny, ladila vodu na přijatelnou teplotu a omluvně zašeptala:

"Nemůžu s tebou mluvit."

Posunkem jsem jí dala najevo, že to chápu. Během toho, co mi drhla celé tělo peelingem, mi ještě stihla sdělit, že Diatelo momentálně nemá nejlepší náladu a proto se bude striktně držet jeho instrukcí a já bych měla učinit totéž. Pak mě něčím namazala, přehodila přese mě župan a vedla mě k bazénu. Zděšeně jsem se po ní podívala, ale pohledem mě uklidnila. Skončily jsme v pokojíku, kde mě Kieran včera masíroval. Čekal tam na nás. Lehla jsem si na lehátko, Elinor mi začala cosi provádět s rukama, včetně nehtů a Kieran mě mezitím masíroval. Strach jsem odsunula na později a uvolnila se. Když mi sáhl na chodidla, byla jsem v sedmém nebi. Pak mě otočili na záda a Elinor mi cosi prováděla na obličeji. To jsou přípravy, jako kdyby Diatelo plánoval… ani jsem to nechtěla domýšlet, ale čím déle budou přípravy trvat, tím lépe pro mě, zahnala jsem rozum zpátky do kouta. Masíroval mě nějakým jiným olejem než včera, voněl velmi příjemně a nezůstával po něm pocit mastnoty. Asi za hodinu mě Elinor zase táhla zpátky do pokoje. Nakázala mi sníst salát s tuňákem, který ležel na stolku. S maximálně oddaným, psím pohledem jsem se pustila do jídla a celou dobu jsem na ní zbožně hleděla. Obě jsme se vydržely nerozesmát. Pak mě poslala vyčistit si zuby.

"To smím taky sama? No to snad ne!!" okomentovala jsem jízlivě fakta. Dostala jsem pohlavek a pak jsme obě vyprskly smíchy.

Na posteli byla hromádka oblečení, podstatně větší než minule, ale Elinor mě nejdříve postříkala vůní od něj snad úplně všude. Můj úsměv přešel do kyselého úšklebku. Pak mi oblékla tmavě modrou podprsenku s perlově šedými vyšívanými kytkami a praštila mě do ruky, kterou jsem si chtěla poupravit ramínko. Pak přišel krátký tmavě modrý top s dlouhými průhlednými rukávy, vpředu s cípy na zavázání. Na tmavě modrých kalhotkách bylo nezvykle mnoho látky a tmavě modrá průsvitná sukně měla jeden všitý cíp šedostříbrný. Na krk mi připnuta obligátní náhrdelník, okolo boků stříbrný řetízek a posadila mě na židli. Na to, jak mě malovala a česala a dozdobovala šperky, jsem se už moc nesoustředila, začínala jsem být nervózní. Když byla Elinor spokojená, začala na mě věšet závoje. Nos a polovinu obličeje mi zakryla světlým malým závojíkem, větším tmavým pak ještě celou hlavu a pak mi omotala ještě jeden velký tmavý okolo ramen.

"Hotovo," prohlásila rázně a táhla mě z pokoje. Pustila mě teprve u bazénu a jak rychle jsme tam přilétly, tak rychle Elinor odlétla. Zaznamenala jsem, že tam byl sám a bylo tam víc světla než posledně. Moc času na rozkoukání mi nenechal, začala hrát hudba, podstatně víc nahlas než minule. Bylo to na můj vkus při tanci tak akorát, což znamená, že není slyšet vlastní slovo a otřásají se zdi. Byla jsem víc uvolněná než naposledy, užívala si to a až nějak v půlce mi došlo, že jsem ještě zcela zahalená. Tedy až na prostřední závoj, ten mi z hlavy sklouznul sám.

Jako první jsem odhodila malý závojík z obličeje, ten největší jsem si nechala. Předvedla jsem mu s ním několik velmi pěkných figur, nakonec mu ho hodila okolo krku, dívala se mu do očí a lehce škubla k sobě. Měl příjemně vytřeštěný výraz. Jedna nula pro mě. Věděla jsem, že dokud bude hudba hrát, tak se mě nedotkne. Pustila jsem oba cípy a odtančila. Chtěla jsem se zbavit nenáviděného náhrdelníku. Odepínala jsem si ho pomalu a s triumfálním výrazem jsem mu ho mrskla k nohám. Dva nula. Otočka - a ještě jednou jsem se na něj vítězně ušklíbla přes rameno.

Náušnice jsem si rozepnula vzápětí na to, vyhodila je do vzduchu a nechala je se zařinčením dopadnout na dlaždice. Ten zvuk mě potěšil, ideální by bylo, kdyby se při dopadu rozpadly tak, aby už nešly opravit. Řetízek okolo boků dopadl podobně, ještě chvíli ujížděl do dáli po hladké podlaze. Nevím proč, se mi neskutečně zalíbilo ho provokovat. Stála jsem u lehátka, na dosah ruky od něj, rozvázala jsem si uzel na topu a z ramen ho setřepala. Kam dopadl, tam jsem ho nechala ležet. Paní situace jsem teď byla já a oba jsme to věděli. Přesunula jsem se na druhou stranu lehátka, otočila se zády k němu, rozverně na něj mrkla a stáhla si nejdřív jedno a pak druhé ramínko od podprsenky. Nevěděl, jestli má očima hltat sjíždějící černá ramínka nebo třepající se boky. Tři nula. Provlnění, otočka čelem k němu, trochu jsem se zaklonila a vzadu si rozepnula podprsenku. Podle toho, jak se tvářil, bych řekla, že se ovládal s maximálním vypětím všech sil, což mě jaksi zvrhle těšilo. Chytila jsem košíčky rukama, abych je ještě chvíli přidržela na svém místě a odtančila dál od něj, kdyby se snad neovládl a sáhl po mě rukou. Odhodila jsem modrou krajku ke stěně, ale ňadra jsem si tiskla k hrudi tak, aby neviděl bradavky, ale aby byly vidět dráždivé obliny. Provlnění, obrat a zády k němu jsem zvedla nad hlavu nejdřív jednu a pak druhou ruku. Přesunula jsem se do nejtmavšího kouta, předklonila se a pak jsem si pomalu stáhla sukni i s kalhotkami, nechala tu hromádku na zemi, rychle se otočila a klesla na podlahu. Čtyři nula. Hudba dohrála a já jsem byla až na náramek na noze nahá.

Diatelo ale viděl jen záblesk mých ňader a břicha. V duchu se musel nevěřícně smát. Nepředpokládal, že sama odhodím úplně všechno, natož aby čekal, že u se u toho budu bavit. Klečela jsem, čelo na zemi a bůh ví proč, se mi chtělo smát. Připomnělo mi to situaci tenkrát na hradě, kdy jsem se tolik snažila mu vyhovět… Jenže tenkrát jsem byla oblečená a vlastně po mně vůbec nic nechtěl.


...::: Tip pro Vás: Kožené střapce na bradavky Crave :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Pozice…" bylo to jen zašeptání, nebyla jsem si vůbec jistá, jestli jsem to slyšela, ale bleskově jsem se zvedla, otočila zády k němu a klekla si tak, jak chtěl. Pět nula. Dokonce jsem dala kolena dost daleko od sebe, což musel vidět i zezadu. Nemohl mi vytknout vůbec nic, přesto se mu opět mnoho zahlédnout nepodařilo, natož aby něco skutečně viděl.

Napjatě jsem čekala, co bude dál. Slyšela jsem, že slezl z lehátka, ale měla jsem dojem, že ke mně nejde, ale leze. Po čtyřech? Strašně jsem chtěla vědět, co to provádí, ale hrdost mi nedovolila se otočit. Mezi lopatkami mě zašimraly jeho vlasy, zavadilo mi něco o prsty a spadlo to na podlahu. Něco nesl v zubech? Sedl si za mě a začal mi svazovat ruce. Určitě počítal s tím, že se budu aspoň kroutit. Rozhodla jsem se, že mu tu radost neudělám. Zbytek provazu mi omotal okolo pasu, začal mě hladit po rukách a po zádech a mně naskakovala husí kůže po celém těle. Dotknul se mého stehna ukazováčkem a já jsem málem zařvala. Čekala jsem, kdy se mě dotkne na prsou, ale přestal, zvedal ruce, až se mi před očima objevil černý šátek. Měla jsem dost času ucuknout nebo pootočit hlavu, ale podařilo se mi zůstat v klidu. Poté, co jsem přestala vidět, se mi paradoxně spíš ulevilo. Zvedl mě na nohy a někam mě vedl. Měla jsem pocit, že nedokážu jít ani rovně a že nakonec do něčeho vrazím nebo spadnu do bazénu a utopím se. Zastavil mě, zatlačil mi na ramena, asi chtěl, abych se posadila. Proč mi to neřekne? Proč nemluví? A jak se mám posadit jen tak do vzduchu? Bála jsem se, že spadnu. Neochotně jsem se krčila, ustoupila ještě o krok dozadu a konečně jsem za sebou ucítila hranu. Dosedla jsem a vzápětí vylítla zpátky, protože sedět jen tak, neoblečená na čemkoli se mi příčilo.

Tiše nesouhlasně zamlaskal, chytil mě znovu za ramena a donutil mě si sednout. Pak mi roztáhl kolena od sebe a přivázal. Humor mě pomalu opouštěl. Sedl si za mě, chodidla spustil na zem vedle mých. Byl bosý a měl příjemně teplé nohy, což se o mých říct rozhodně nedalo. Kalhoty měl, ale košili už ne. Abych se nedotýkala jeho nahého hrudníku, nahnula jsem se dopředu a prohnula se v zádech. Dotyk jeho chodidel na mých nártech mi přišel víc než dostatečný. Jenže on se zlehka prsty dotknul mých prsou a já jsem se okamžitě narovnala zpátky.

"Hodná…" zapředl, chytil moje prsa do celých dlaní, laskal mi bradavky a obličej měl při tom zabořený do mých vlasů.

"Chci tě jen trochu polaskat, to mi přeci neodepřeš," mumlal a tváří se otíral o moje vlasy.

Ano, jistě, jen trochu polaskat… Ve svých dlaních jsem cítila, jak je vzrušený. Snažila jsem se soustředit myšlenky na něco jiného a uklidnit se.

Zajel mi rukou mezi stehna. Zastavil se prstem na vlhké štěrbině mezi dvěma záhyby kůže. Lehce přejížděl sem a tam. Snažila jsem se odtáhnout, uniknout před jeho jemnými, ale vytrvalými prsty, ale nedovolil mi to. Bylo to pro mě velmi matoucí, prožívat rozkoš proti své vůli. Nakonec jsem přestala myslet a jeho dotyky připustila, možná jsem mu dokonce sama několikrát vyšla boky vstříc a pak…stačilo by už jen párkrát lehce přitlačit a před očima by se mi rozprskly hvězdy. On ale ruku odtáhnul a začal mi odvazovat kolena. Chce se se mnou pomilovat?! Rozvázal mi i ruce, jen šátek na očích mi nechal. A pak mě zvedl na nohy, které mě moc neposlouchaly a vláčel mě někam pryč. Nechápala jsem, co se děje. Jdeme do jeho ložnice? Nakonec mi sundal šátek z očí a do ruky mi vtisknul nějaký předmět.

"Smíš to použít." A pak už za ním jen tiše zaklaply dveře.

Byla jsem u sebe v pokoji, unaveně se zhroutila na postel a nějak automaticky jsem si oblékla kalhotky a noční košili, i když na spaní bylo trochu brzo. Vůbec jsem nechápala situaci. Podívala jsem se na to, co mi vypadlo z ruky a zůstala nevěřícně zírat. Ležel tam vibrátor. Tak já to smím použít !?! Vzedmula se ve mně obrovská vlna vzteku. Ten mizera! Nejdřív mě rozdráždí a pak mi DOVOLÍ použít tohle!! Chňapla jsem po tom a jako smyslů zbavená jsem se vyřítila z pokoje. Seběhla jsem po schodech dolů, přes obývák, chodbou a po druhém schodišti zase nahoru. Prudce jsem otevřela dveře v patře a vřítila se do jeho pokoje jako lavina. Seděl na vzdálenější straně postele a poplašeně sebou trhnul.

Pokračování příště…


...::: Tip pro Vás: Pouta Fifty Shades of Grey - Totally His :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...