Sadistic Rope
Whipped Ass
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 9.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Jakmile Kobe odstranil z podlahy to svinstvo, které nechala ze své zadnice vystříknout má sestra, společně se svým bratrancem popadli Brendu za paže a odtáhli ji k Sudovi a jeho manželce, kde se má vzpurná sestra podrobit přiměřenému trestu za svůj vzdor a neposlušnost. Ačkoli se Brenda neustále vzpírala a snažila se zoufale bránit, nebylo jí to pochopitelně nic platné. Musela se podvolit svému osudu a vůbec nezáleželo na tom, zda chtěla či ne.

Staří majitelé penzionu samozřejmě už měli své vlastní, speciální metody, jak přivést k rozumu zpěčující se mladé návštěvnice, nehodlající se řídit ustanovenými pravidly.

Nejdříve Brendu velice pečlivě spoutali, při čemž mé sestře sloužila její pravá noha jako jediná opora při stání. Svou levou končetinu totiž musela Brenda zvednout do výše a ohnout ve velmi nepříjemném úhlu, což ji přirozeně ihned způsobilo citelnou bolest, je jasné, že zdaleka ne naposledy.

V této neobvyklé poloze jí Suda zdviženou nohu zavěsil ke dvěma provazům, spuštěným z háků, zamontovaných do stropu.

Jakmile byla Brenda tímto způsobem se široce roztaženýma nohama znehybněná, okamžitě k ní přistoupila Sudova žena, která jí bezohledně a nasucho vyholila celý klín, i přesto, že se podobnému holení Brenda již jednou před nedávnem podrobila a neměla tedy kolem své kundy téměř žádné ochlupení. Stará žena provedla svou práci velmi důkladně a nezanedbala jediný milimetr Brendiny bledé pokožky. Když majitelka penzionu konečně usoudila, že už by to mohlo stačit, měla Brenda svou píču bolestivě odřenou a zbavenou veškerých rašících chloupků. Má sestra tiše a bezmocně sténala, jelikož ji kundička strašně pálila, avšak nemohla na tom nic změnit.

Po této části potrestání samozřejmě ihned následovala další. Ke spoutané Brendě přistoupil tentokrát Suda, na jehož úzkých rtech se objevil sadistický úsměv. Než má sestra vůbec stihla pochopit, co se to vlastně děje, přišpendlil jí starý Japonec na její krásné, stydké pysky velkou fotografii, na níž byl zachycen Nobu, její hlavní učitel a vládce.

V této hrozně bolestivé poloze a s těmi děsně ostrými špendlíky, zabodnutými v klíně, pak musela Brenda za trest vydržet až do večera, při čemž se ještě navíc musela neustále nahlas omlouvat za svou neposlušnost a nevhodné chování.

Jako závěrečnou třešničku na dort Brendina utrpení posléze ještě Sudova manželka umístila pod připoutanou končetinu mé sestry vysokou, hořící svíci, která se po celou dobu spolehlivě starala o to, aby Brenda zachovávala správné držení těla a setrvávala v předem určeném postavení, které jí přinášelo tolik bolesti.

Na tomto místě snad ani nemusím příliš zdůrazňovat, že se po tomto velice nepříjemném zážitku má vzpurná a tvrdohlavá sestra chovala jako vyměněná. Od této chvíle se již vždy striktně řídila pokyny, které od našich pánů obdržela, a už nikdy se neodvážila jakkoli odmlouvat či dokonce odporovat.

Zatím co si Brenda odbývala zasloužené potrestání, já jsem musela až do večera střídavě uklízet celý dům a nechávat se různými způsoby ošoustávat od všech přítomných mužů. Jakmile se konečně setmělo, objevil se u mě Kobe a neurvale mě odtáhnul z domu ven.

"Jak jsem ti již několikrát říkal, " promluvil mladý Japonec s potměšilým úsměvem na rtech, "dnes večer očekáváme několik milých hostů. Ovšem bohužel je tady venku kvůli postupující tmě dost špatně vidět, a proto tě jistě nijak zvlášť nepřekvapí, že právě na tohle místo hodlám umístit vhodnou lucerničku, která bude našim přátelům svítit na cestu. No, a taky se určitě nebudeš divit, když ti teď oznámím, že tu lucerničku budeš dělat ty! Nemusíš mít vůbec žádný strach, právě naopak, měla by jsi být na sebe pyšná, protože se jedná o velmi odpovědný úkol, který naši hosté později bezpochyby náležitě ocení!"

Představa že bych měla sloužit jako živá svítilna mě sice příliš nelákala, avšak nezbývalo mi nic jiného, než se podrobit.

Nejdříve jsem si musela břichem lehnout na částečně zakrytou studni hned vedle přístupové cesty do domu. Poté mi Kobe zkroutil ruce za zády a pevně je připoutal k silné bambusové holi. Poloha to byla pro mě samozřejmě více než nepohodlná, zvláště, když mi Kobe vzápětí bolestivě ohnul nohy v kolenou a kotníky mi drsným provazem přivázal k vlastním stehnům.

Na závěr to všechno mladý Japonec korunoval očekávaným způsobem. Bezohledně mi jednou rukou roztáhnul půlky mé obnažené prdelky a brutálně mi do řitě zarazil tlustou a dlouhou svíčku, kterou pochopitelně ihned se spokojeným smíchem zapálil.

Tak byla cesta ke vstupním dveřím do Útulku blaženosti celkem slušně označená a i trochu osvětlená, ačkoli tohle přirozeně nebylo hlavním cílem a smyslem celé předchozí procedury.


...::: Tip pro Vás: Mystim anální kolík Rocking Force S :::...
Sexshop Sexujte.cz


Velice brzy se k mému zděšení ukázalo, že je to pro mě neskutečně náročný úkol. Už jen pouhé setrvání v tak nepřirozené poloze bylo děsně bolestivé, avšak rozpálený vosk, neustále stékající na mou nahou zadnici, proměnil dobu, kdy jsem musela dělat živoucí lucernu, ve skutečnou procházku peklem. Jediné, čemu jsem mohla jak takž zabránit, byla hrozivá možnost, že mi ten horký vosk začne téct rovnou do konečníku, pročež jsem tady bez přestání stahovala k sobě svůj anální otvor s takovou silou, jakou jsem jen dokázala vyvinout.

V průběhu večera začali do Útulku blaženosti zvolna přicházet první hosté, avšak teprve, když se celá početná společnost shromáždila uvnitř budovy, vyšel z penzionu Kobe, aby mě vysvobodil.

Byl už opravdu nejvyšší čas, protože velká svíčka mezitím málem celá vyhořela a zbýval z ní jen krátký pahýl, zaražený mezi mými půlkami. Pokud by Kobe přišel pouze o pár minut později, zřejmě bych měla prdel i samotný řitní otvor ošklivě popálený.

Jakmile mě černovlasý muž osvobodil od té strašné svíce a pomalu tvrdnoucího vosku, hbitě a rychle mě rozpoutal a odvedl mě do domu.

Jak jsem ihned spatřila, do místnosti již Nobu přivedl i mou sestru, která si mezitím zcela odpykala svůj trest. Sotva jsem se v místnosti, já i Brenda, objevily, všichni shromáždění muži se na nás zadívali a kritickými pohledy nás posuzovali.

Okamžitě jsem pocítila, že před tou velkou sešlostí začínám červenat, avšak na stud mi nezbývalo více času, protože Nobu se bleskově přesunul do středu pokoje a chopil se slova.

"Drazí přátelé, " promluvil mladý Japonec slavnostním tónem. "Opravdu mimořádně mě těší, že jste se tady, v našem Útulku blaženosti, dnes večer všichni sešli. A teď bych vám chtěl představit tyto dvě sestry, Janet a Brendu, které navštívily náš nádherný penzion jedině proto, aby si zde parádně užily. Až do této chvíle určitě nejsou zklamané a věřím, že vám již ani nemusím říkat, že od tohoto okamžiku si smíte s Brendou a Janet dělat cokoli, co si jen zamanete!

Můžete si s nimi hrát zcela dle vaší chuti! Jsou vaše!"

Úplně nahé a ve strašných rozpacích jsme tam obě dvě před shromážděnými muži stály a já zřetelně cítila, jak se mě zmocňuje nepopsatelné vzrušení. Stačilo jen, abych pomyslela na úžasně tvrdé ohony, se kterými jsem se podle všeho měly již velmi brzy důvěrně seznámit, a už jsem jasně vnímala, jak ve mně vzrůstá nenasytný chtíč a jak má věčně nadržená kundička vlhne.

Na další myšlenky jsem však neměla čas, neboť události nabraly rychlý spád. Nejdříve nás Nobu samozřejmě náležitě spoutal. Silným provazem mě i mou sestru pevně přivázal k tlustému dřevěnému sloupu, stojícímu přesně uprostřed místnosti.

Vzápětí nás ze všech stran obstoupily řádně nadržení muži, kteří rozhodně nemínili ztrácet čas. Bylo to pro nás obě příšerně vzrušující, když jsme pocítily, jak naše těla začínají zkoumat desítky různých rukou. Všichni muži nás bezostyšně hladili a masírovali, při čemž nevynechali ani jedinou příležitost, aby prsty nepodráždili naše nejintimnější místa.

Nobu nás totiž spoutal takovým způsobem, že naše ňadra drze trčela kupředu a naše stehna byla na nejvyšší možnou míru roztažená, díky čemuž měli hosté Útulku blaženosti naprosto volný přístup k našim rychle vlhnoucím kundám.

Stále znovu a znovu jsem mohla cítit, jak mezi mé nabíhající stydké pysky vnikají různě tlusté a dlouhé prsty, jak do mé prokrvující se vaginy vklouzávají zkoumavé prostředníčky a jak se palce tlačí na můj nalitý klitoris. Střídavá aktivita neznámých mužů mě neuvěřitelně silně stimulovala, k čemuž přispívalo i neustálé dráždění mých sešněrovaných koziček.

Většina návštěvníků také neodolala lákavé možnosti pohrát si s mými nádhernými prsními bradavkami, které vzrušení Japonci vášnivě mačkali a masírovali.

Nebylo tedy vůbec divu, že jsem již velmi brzy nebyla schopná jakkoli dále skrývat svůj ohromný chtíč. Zdánlivě nekonečné množství, alespoň tak mi to v těch chvílích připadalo, rukou, které se s chutí zabývaly mým štíhlým, krásným tělem, mě téměř okamžitě přivedlo do opojného stavu, podobného absolutně vrcholné extázi, při němž téměř doslova vřela krev.

Jakmile se muži blíže seznámili s našimi krásnými těly, začali před námi střídavě zaujímat postavení na vysoké stoličce a já i má sestra jsme musely postupně jazyky i ústy obdělávat jejich skvostně ztopořené ohony.

Tímto způsobem to pokračovalo dlouhé minuty. Obě jsme náruživě kouřily jeden ocas za druhým, což nám přinášelo neméně potěšení jako našim zákazníkům, které jsme s radostí obsluhovaly.

Postupem času jsem byla pochopitelně čím dál, tím více vzrušená, až už se to téměř nedalo vydržet. Moje šťávami zmáčená kundička, do níž se bleskově soustředil veškerý můj ohromující a také skoro ochromující chtíč, sebou začala škubat a já se celá roztřásla jako osika. Nemohla jsem si prostě nijak pomoci, poněvadž jsem byla neskutečně nadržená.

"No, jen se na ni pořádně podívej, Nobu, "oslovil černovlasého Japonce jeden z návštěvníků a na rtech se mu objevil úsměv, který se dal označit jako významný. "Tak se mi zdá, že tahle malá, roztomilá pusinka to opravdu naléhavě potřebuje, jinak se snad zblázní. Co myslíš, neměl bych jí trochu pomoci a zacpat jí ty její rajcovní dírky, dříve než bude pozdě?!Vždyť to ta chudinka už nemůže déle vydržet!"

Nobu na jeho slova reagoval pouhým přikývnutím, které značilo tichý souhlas. Ostatně, muž si se mnou nyní mohl dělat, co si jen zamanul, alespoň tak to Nobu na začátku všem zúčastněným přislíbil.


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti se zámkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...