Hogtied
Czech Casting
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 8.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

I kdyby mi před chvílí neudělal velice lákavou nabídku, stejně bych s bezmeznou radostí pečlivě vylízala nádherně mokrou a rozevřenou kundu mé sestry, ovšem s ohledem na neobyčejnou odměnu, kterou jsem si mohla vysloužit, jsem se do zadaného úkolu pustila ihned s dvojnásobným zaujetím.

Lízala, cucala a sála jsem Brendinu píču s takovou horlivostí a náruživostí, jako by se jednalo o jediný smysl mého života.

Nenadále jsem si jen tak mimochodem povšimla, že za mou vyšpulenou zadnicí pokleknul Kobe, který ihned začal jednou rukou zpracovávat svůj topořící se penis, zatím co tou druhou zvolna hladil mou plnou, vyzývavě vystrčenou prdel.

Jakmile si mladý Japonec za neuvěřitelně krátkou dobu svůj ohon řádně nahonil, násilím od sebe roztáhnul baculaté půlky mého zadku a nechal svůj mohutný ocas pomalu vklouznout do mého rozevřeného análu.

Byl to pro mě neskutečně omamující pocit, když jsem mohla klečet mezi široce roztaženýma nohama mé spoutané sestry a jazykem si pochutnávat na její nádherné kundičce, zatím co mou obnaženou zadnici obdělával překrásně silnými přírazy po všech stránkách skvěle vybavený muž.

Pokud snad až do té doby vůbec neuvažovala, což jsem ovšem pochopitelně udělala hned na začátku, nad názvem penzionu, nejpozději během této fantastické anální soulože bych konečně musela pochopit, proč se jmenuje právě Útulek blaženosti. A každému, stejně jako mně, muselo být naprosto jasné, že se v žádném případě nejedná o náhodně vymyšlené jméno.

Kobe se skutečně činil a odváděl perfektní práci. Famózně a vytrvale šukal mou prdel a dával do svých, až brutálně silných přírazů opravdu všechno. Ani ho nestálo příliš velkou námahu, aby mě znovu pomohl dosáhnout úžasného orgasmu.

Teprve potom Kobe vylovil z mého análu svůj skvěle naběhlý a krásně žilkovaný penis a bezohledně ho zarazil hluboko do mých žádostivě otevřených úst. Ani jsem ho nemusela jakkoli svým jazykem nebo zuby dále dráždit, poněvadž sotva se ten čurák ocitnul v mé puse, okamžitě sebou začal divoce škubat a trhat a o vteřinku později už do mé ústní dutiny vyrazilo teplé, lahodné semeno.

Dychtivě a hltavě jsem polykala to báječné sperma, při čemž jsem si dávala vskutku velký pozor, aby mi neunikla ani jediná kapička. Jakmile jsem beze zbytku veškeré jeho semeno pozřela, Kobe se na mě spokojeně a pochvalně usmál a odstoupil.

Již před svým závratným vyvrcholením jsem mimovolně zaregistrovala, že se v mé močovém měchýři tvoří zvolna vzrůstající tlak, neomylně signalizující mou potřebu se vymočit.

Teď jsem tedy byla pro změnu na řadě já, abych se přede všemi vyprázdnila a předvedla, jak krásně umím čurat. Bez jakéhokoli studu jsem roztáhla nohy a s neskrývaným potěšením jsem začala chcát, čemuž oba muži i má sestra vzrušeně přihlíželi.

To však zdaleka nebyl konec veškerých rozkoší, poněvadž Kobe hbitě popadnul velkou mísu a dříve, než jsem skončila, do ní stačil zachytit slušné množství mé nádherně nazlátlé moči.

Vzápětí mi mladý Japonec částečně naplněnou nádobu podal a vyzval mě, abych se napila. Do té doby jsem ještě nikdy neměla možnost ochutnat svůj vlastní přírodní sekt, po pravdě řečeno mě to nikdy ani nenapadlo. Ovšem velmi brzy jsem zjistila, že má moč má skutečně fantastickou chuť.

Poté Kobe misku přenesl k mé sestřičce a vybídnul ji, aby se také napila a užila si ten lahodný nápoj, stvořený v mých útrobách. Brenda ovšem zhnuseně zakroutila hlavou a snažila se té povinnosti vyhnout, čímž samozřejmě vyvolala Kobeho hněv.


...::: Tip pro Vás: Mystim elektroda na žalud Pure Pete Corona :::...
Sexshop Sexujte.cz


"No, co má tohle znamenat, ty nevděčná, malá děvko?!" zakřičel na ni Kobe a v jeho očích se zlostně zablesklo. "Nevíš, jak se máš chovat, nebo co?! Ale jen počkej, však my už tě náležitě poučíme o pravidlech, která se tady musí dodržovat! Za chvíli z tebe zase bude povolná a poslušná holčička!"

Také Nobu byl samozřejmě Brendinou nevděčností a neposlušností na nejvyšší možnou míru rozhněvaný. Společnými silami nejdříve oba dva muži bleskově mou sestru uvolnili ze závěsu, avšak jen proto, aby ji mohli vzápětí znovu, tentokrát jinou technikou a jiným způsobem, spoutat. Brenda byla přivázaná stejnému dřevěnému pilíři, ovšem nyní se musela opírat o všechny čtyři končetiny a přirozeně se nemohla ani pohnout. Její plná prdel byla skvostně vyšpulená a komukoli naprosto volně přístupná.

Jakmile Kobe o chvíli později vytáhnul ze skřínky v rohu místnosti obrovskou stříkačku, používanou při klystýrech, pochopila jsem, co teď Brenda může očekávat. Aniž bych to vědomě chtěla, jaksi se mě zmocnila nesmírná škodolibá radost. V duchu jsem byla ráda, že má sestra bude potrestána právě za to, že odmítla vypít mé chutné chcanky, a opravdu jsem byla přesvědčená o tom, že jí pouze prospěje, když se sní bude po nějakou dobu zacházet mnohem tvrději a hruběji.

Vzrušeně jsem pozorovala, jak se Brendiny oči rozšiřují nepředstíraným zděšením, když jí Kobe tu stříkačku, naplněnou vlažnou vodou, nasadil na její křečovitě sevřený řitní otvor. O vteřinu později již mladý Japonec vtlačil hrot stříkačky do Brendina staženého análního otvoru a zvolna nechal celý objem vytrysknout do jejích útrob, doslova se chvějící strachem.

V tom okamžiku už Brenda pozbyla veškerou zbývající sebekontrolu a zcela nad sebou ztratila vládu. Vůbec se nesnažila chovat disciplinovaně a naprosto nedbala na možné následky své neposlušnosti. Má sestra neustále křičela a ječela, jako by ji na nože brali, a marně sebou pohazovala z jedné strany na druhou v zoufalé snaze se osvobodit a uniknout pokračování nepříjemného klistýru, z něhož měla nepopsatelnou hrůzu.

Kupodivu se však zdálo, že její hlasité kvičení našim mladým učitelům příliš nevadí. Vlastně to vypadalo, je to právě naopak. Kobe a Nobu se viditelně skvěle bavili a neustále si z utrpení mé sestry tropili šprýmy, kterým se nahlas smáli jako skuteční blázni. Bezpochyby jim přinášelo obzvláštní potěšení, že mohou Brendě udělit vskutku tvrdou lekci.

Kobe obratně ještě jednou naplnil stříkačku náležitě teplou vodou a následně znovu celý objem vyprázdnil do Brendina konečníku, odkud mohl krásně vproudit do jejích střev.

Má sestřička si nyní počínala jako zuřící malé dítě, ovšem čím více se Brenda vztekala a házela sebou, tím silnější byl hněv obou černovlasých mužů, avšak zároveň také vzrůstalo jejich vzrušení.

Nakonec se přirozeně stalo to, k čemu prostě dříve či později dojít muselo. Brenda ztratila nad svým zmítajícím se tělem absolutně jakoukoli kontrolu a totálně se přestala ovládat, následkem čehož vzápětí z její vystrčené prdele vyletěl veškerý obsah jejích vnitřností, smíchaný s dvojitou dávkou vlažné vody. Má sestra se během, krátkého momentu dokonale vyprázdnila a ihned si vydechla úlevou. Jenže její počínání pochopitelně okamžitě vzbudilo hroznou zlobu našich vládců, poněvadž Brenda všechno vykonala předčasně a zcela bez jejich svolení.

"Co si to vůbec dovoluješ, ty malá, odporná svině!!!" zařval na ni Nobu rozezleně a na okamžik se zdálo, že ji dokonce hodlá uhodit. "Jak si to představuješ?! Tady nejsi doma v chlívku, tak si to koukej uvědomit!!! Tedy, takové nestydaté prase, jako jsi ty, jsem snad ještě nikdy neviděl, a to už jsem toho zažil více než dost, to mi můžeš věřit!!! Ale tentokrát jsi to přehnala! Však už velmi brzy konečně pochopíš, že něco takového si tady nikdo nesmí dovolit, protože si tě ihned můj otec, společně s mou matkou, kterou jsi ještě dosud neměla možnost poznat, vezmou do práce a můžeš si být více než stoprocentně jistá, že ti velice rychle vštípí zásady správného chování a nezbytnou disciplínu! Zdá se, že jedině prostřednictvím náležitého potrestání budeš ochotná vzít na vědomí, jak se u nás musíš chovat a jaké postoje musíš bezpodmínečně zaujmout, pokud nechceš zbytek svého pobytu ztrávit zavřená v kleci, kde tě budou čekat jen tresty a nic jiného!!!!"


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - dálkově ovládaný zdroj pulsů EM48 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...