Everything Butt
TS Pussy Hunters
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 6.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Nobu ihned vytáhnul středně silný provaz a velice vzrušujícím způsobem mě začal svazovat.

Mladý Japonec mi nejdříve jako obvykle spoutal ruce za zády a poté provaz několikrát pečlivě omotal nad a pod mými ňadry kolem mé hrudi. Následně Nobu lano opět přetáhnul na má záda, kde ho velmi pevně zauzloval, a pak jeho volnou část obtočil kolem mého útlého pasu, aby ho odtamtud vzápětí protáhnul mezi mýma nohama. Na závěr černovlasý muž podle očekávání provaz řádně napjal a v oblasti mých ledvin naposledy důkladně zašněroval, čímž ke své vlastní spokojenosti dosáhnul toho, že se relativně tlusté lano zarylo hluboko do mé rýhy mezi půlky i do prohlubně mezi mými stydkými pysky.

Takto spoutanou mě Nobu před sebou strkal přes dvě chodby a posléze mě doslova vhodil do místnosti, v níž se na podlaze povalovalo velké množství matrací a polštářů. Po celou dobu jsem se pochopitelně snažila jít co možná nejvíce obezřetně, poněvadž při každém kroku se provaz, jímž jsem byla svázaná, velice nepříjemně a bolestivě zařezával mezi mé stydké pysky.

Jakmile jsem se ocitla v pokoji, spatřila jsem svou sestru Brendu, téměř bezvládně ležící na zemi. Již na první pohled působila velmi vyčerpaným dojmem.

Kromě Brendy se v místnosti nacházel ještě nějaký mladší muž, kterého jsem až do té doby nikdy neviděla. Celkem hezký cizinec se právě naplno věnoval šukání mé sestry. Mocnými a až brutálními přírazy obdělával její anální otvor, při čemž neustále hnětl, mačkal a žádostivě olizoval její vyzývavě vystrčené kozy.

"Jestli dovolíš, drahá Janet, "promluvil Nobu s úsměvem, jakmile usoudil, že jsem se dostatečně seznámila s novým prostředím, "rád bych ti teď představil svého bratrance Kobeho. I on je zde samozřejmě proto, aby nám pomohl s vaším výcvikem. A jak už nyní můžeš sama vidět, je to skutečný odborník. "

Bratranec Kobe pouze na krátkou chvíli pozvednul svou hlavu a lehce mi kývnul na pozdrav. O vteřinu později mě však již opět nebral vůbec na vědomí a náruživě pokračoval v šoustání rozevřené řitě mé sestry. Také Brenda na moment otevřela oči a vrhla na mě viditelně umdlený pohled, v němž se ovšem zračila i nefalšovaná rozkoš.

"Jak právě na vlastní oči vidíš, " ozval se znovu Nobu, "tvoje roztomilá sestřička má už skoro za sebou nezbytnou ranní lekci. Zásluhou mého bratrance je její prdel již nyní náležitě kvalitně roztažená, za což je mu Brenda určitě vděčná a také mu to jistě mnohokrát dá vhodným způsobem najevo. Ostatně, vždyť i ty sama moc dobře víš, jaká je to neuvěřitelná rozkoš, když můžeš ve své zadnici cítit nádherně tvrdý a napjatý ohon. Ovšem teď už bychom měli definitivně zanechat všech zbytečných řečí, protože je opravdu nejvyšší čas, abychom se pěkně postarali i o tebe. Pokud by tě snad náhodou zajímal hlavní důvod našeho snažení, potom ti můžu s radostí a pýchou sdělit, že dnes večer tebe i tvou milou sestřičku hodláme předvést v plné kráse našim nejlepším přátelům. Proto také nemáme času nazbyt a budeme si muset pospíšit, aby jsme ty tvoje dírky stačili pořádně roztáhnout a náležitě intenzivně připravit na večerní zážitky.

Tebe si samozřejmě vezme nejdřív na starost můj bratranec, zatím co já se mezitím budu tak trochu věnovat tvé sestře a dovolím jí, aby si ještě řádně užila mého lahodného spermatu. Myslím, že si ani nedokážeš představit, jak strašně dokáže být Brenda nadržená a jak hrozně bez ustání touží po tom božském nektaru, kterého se nikdy nemůže nabažit. "

Musím se přiznat, že jsme nejmladšího ze svých učitelů příliš pozorně neposlouchala, poněvadž jsem prostě nedokázala odtrhnout zrak od Kobeho, šukajícího do análu mou sestru. Mé přihlížení ovšem netrvalo dlouho. Soulož se brzy přiblížila ke svému zakončení. Kobe naposledy hrubě a tvrdě přirazil a vzápětí se už vystříkal do rozdělaného Brendina konečníku. Jakmile se mladý Japonec zcela vyprázdnil do zadnice mé sestry, vytáhnul svůj téměř neznatelně ochablý ohon ven a svižně se přesunul ke mně.

Kobe se přede mnou rozkročil a pouhým lehkým pokývnutím hlavou mi dal na srozuměnou, že bych měla jeho skvostný ocas pěkně olízat a zbavit veškerých nečistot z Brendina konečníku. Pochopitelně jsem ani na vteřinu nezaváhala a okamžitě před ním poklekla. Široce jsem otevřela svou pusu a právě se chystala začít ho olizovat, když vtom mi Kobe svůj velký úd nečekaně zarazil hluboko do ústní dutiny. Jeho naběhlý žalud jsem cítila až někde v hrdle.

Byla jsem jeho náhlým atakem natolik překvapená, že jsem se nejdřív zakuckala a poté se začala dávit, což oba dva muži ihned ohodnotili nespokojenými pohledy a tak trochu výhružnými gesty.

Brzy jsem se ovšem vzpamatovala a pustila se do vášnivého cucání a sání toho parádního penisu. Jakmile jsem Kobeho nádherně dlouhý a silný ocas dokonale svým jazykem a rty očistila, s mým výkonem byl poměrně spokojený, přikázal mi abych povstala.

Kobe částečně rozvázal provaz, kterým jsem byla spoutána, a jediným škubnutím ho vytáhnul z prohlubní mezi mými plnými půlkami i mezi stydkými pysky, což mě pochopitelně citelně zabolelo. Potom můj nový učitel připevnil konec toho lana k jednomu z masivních, kovových háků, zapuštěných do nízkého stropu.

Na jeho povel jsem musela řádně rozevřít své štíhlé nohy, které Kobe ihned za pomoci dalších dvou provazů, omotaných kolem mých kolen, roztáhnul tak daleko od sebe, jak jen to bylo možné, s ohledem na fakt, že jsem musela zůstat stát. Následně šikovný bratranec umístil na zem, mezi má, daleko od sebe postavená chodidla, celkem rozměrné zrcadlo, čímž mi přirozeně umožnil, sledovat až do těch nejmenších podrobností průběh následujících událostí i mezi mýma nohama.

Zatím co Kobe činil nezbytné přípravy, ve vedlejším pokoji obšťastňoval Nobu mou sestru přesně tak, jak již dříve oznámil. Brenda musela ve velmi nepohodlné poloze kouřit jeho ztopořený ocas, avšak viditelně jí to nedělalo vážnější problémy a naopak zřejmě způsobovalo ohromně sexuální potěšení.


...::: Tip pro Vás: Mini plácačka :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kobe rychle vyhledal v malé dřevěné truhlici dle jeho názoru rozměry vyhovující umělý ohon a zase ke mně přistoupil. V následujícím okamžiku jsem již zřetelně pocítila, jak se ten velký robertek pokouší vtlačit do mé kundičky. Poněvadž jsem svou pičku měla ještě naprosto suchou a sevřenou, a ten umělý čurák pařil mezi vskutku impozantní kousky s ohromným průměrem, nemohlo do mě vniknout bez znatelných problémů, jako se to podařilo jeho kolegovi předchozího dne. Ve skutečnosti probíhalo všechno právě naopak a moje kunda se velmi dlouho úspěšně bránila zavedení toho mohutného gumového penisu do jejího nepromazaného nitra.

Kobemu se pochopitelně reakce mého pohlaví na jeho snažení ani v nejmenším nezamlouvala, což mělo po několika desítkách vteřin očekávané následky.

Černovlasý muž se na mě zašklebil a vzápětí zatlačil na ten obrovský umělý ocas, nasazený na mou vzpurnou píču, takovou silou, jakou jen dokázal za stávající situace vyvinout.

Po tomto jednoduchém, avšak účelném řešení mé stydké pysky konečně povolily a mírně se rozestoupily, díky čemuž mohl, za doprovodu mých hlasitých, pronikavých výkřiků, rozměrný umělý penis velmi zvolna vklouznout do mé vyprahlé, stažené vaginy.

Jakmile tuto záležitost dovedl ke zdárnému konci, vypravil se Kobe k nedaleko postavenému stolu, na jehož horní desce byl položený poměrně dlouhý, z pramenů nevydělané kůže spletený bič.

Dříve než jsem správně pochopila, co to má znamenat a co bude následovat, Kobe se ke mně vrátil a rozkročil se za mou obnaženou. O pouhé zlomky vteřiny později už bič hrozivě zasvištěl vzduchem a přistál na plných půlkách mé oblé prdelky.

V zrcadle, položeném na podlaze, jsem mohla naprosto přesně vidět, jak se na místě, kde mě ten strašlivý bicí nástroj zasáhnul, okamžitě vytvořil krví podlitý, sytě červený pruh. V dalším momentu bič již znovu hlasitě zapráskal a já opět se zděšením pocítila hroznou bolest, zvolna ovládající celé mé tělo.

To však ještě zdaleka nebyl konec veškerého mého utrpení a než jsem se vůbec stačila vzpamatovat, obdržela jsem několik dalších, s neskrývanou brutalitou zasazených ran.

"Doufám, že tě tahle malá lekce dostatečně poučila o tom, že bys měla alespoň trochu vzchopit a začít se náležitě ovládat, " prohlásil přísně Kobe a chladně mě pozoroval. "Nemám totiž vůbec rád takové výkřiky, jaké jsi před malou chvílí předvedla. Podobné výlevy mě dost znervozňují a předpokládám, že si dokážeš živě představit, co by se asi s tebou mohlo dít, pokud bych byl opravdu hodně nervózní! Takže si dávej velký pozor, holčičko, a příště si to raději rozmysli, než budeš znovu pro nic za nic řvát!"

Kobe mi to samozřejmě nemusel vícekrát opakovat, poněvadž jsem si skutečně dokázala představit, co by asi se mnou mohl udělat, kdyby se pořádně rozčílil.

Okamžitě jsem sama sobě v duchu slíbila, že se nadále budu ovládat a chovat podle jeho gusta, ať se děje, co se děje.

V té chvíli jsem ovšem ještě netušila, kolik mě to bude stát úsilí, abych toto předsevzetí splnila a vedla si tak, jak jsem měla.

Kobe mi totiž hned v následujících minutách dal neskutečně zabrat. K tomu obrovskému gumovému penisu, který již po nějakou dobu vězel v mé kundičce, brzy přibyl podobně rozměrný exemplář, který Kobe tentokrát zarazil do úzkého, křečovitě sevřeného řitního otvoru. Stejně jako v případě mé píče, i nyní si mladý Japonec počínal nevybíravě a surově, při čemž přirozeně na mé utrpení nebral vůbec žádný ohledy.

Má zadnice, která mě pochopitelně ještě stále po těch příšerných ranách bičem nesmírně bolela, byla tedy nyní naplněná skoro až k prasknutí a já byla přesvědčená, že se každou chvíli musím zbláznit. Moje dokonale zacpané díry byly napjaté a roztažené na nejvyšší možnou míru. Nejraději bych okamžitě začala hlasitě křičet, avšak pomyšlení na předchozí zmrskání bičem a vyhlídka na možné, ještě horší a surovější potrestání způsobily, že jsem raději zatnula zuby a mlčela.

Naštěstí ten hrozný tlak na mé bolestivě rozevřené otvory zvolna ustupoval a moje píča i anál si velice pomalu přivykaly na velikost těch dvou umělých ohonů, což mělo samozřejmě za následek, že jsem si brzy začala celou tuto proceduru vskutku užívat.

Po několika málo vteřinách nic nedělání si vzal Kobe do ruky neuvěřitelně ostrou břitvu a s nepředstavitelným zaujetím se pustil do holení jemných chloupků v mém podpaží, které jsem až do té doby nechávala na pokoji, jelikož jsem se domnívala, že mě to odlišuje od drtivé většiny ostatních dívek a je to hodně rajcovní.

Pozvolné vyholení mého podpaždí pro mě přirozeně znamenalo strašný nápor na nervy, které mi již předtím dostatečně pocuchalo bolestivé zavádění těch dvou umělých penisů do mé kundy a řitě. Byla jsem absolutně bezmocná a vydaná zcela napospas tomu černovlasému muži, což bylo stejně děsné, jako fakt, že jsem neustále zřetelně vnímala zdlouhavé, táhlé pohyby té mrazivě chladné čepele úžasně ostré břitvy, projíždějící nahoru a dolů pod mými zvednutými a spoutanými pažemi.

Bez jediné vteřiny odpočinku jsem se musela přímo pekelně koncentrovat na to, abych neudělala ani jediný chybný pohyb. Nebylo samozřejmě nijak obtížné uhádnout, co by se asi stalo, pokud bych sebou v nepravou chvíli cukla. Živě jsem si dokázala představit, jak strašně bolestivé by takové říznutí břitvou mohlo být, a právě toto pomyšlení mě udržovalo v neustálém napětí.

Zdálo se mi, že to trvalo nekonečně dlouhou dobu, avšak nakonec přece jen holení mého podpaží skončilo a má alabastrová kůže, zbavená veškerých chloupků, se díky tomu na závěr nádherně třpytivě leskla. Potom Kobe také k mé neskonalé úlevě vytáhnul oba dva mohutné gumové údy z mých bolavých dírek.

Zatím co jsem se podrobovala tomu nepříjemnému vyholení, má sestra poslušně vykouřila druhého z našich učitelů a poté ji Nobu rychle přivedl zpět do místnosti, v níž jsem se nacházela.


...::: Tip pro Vás: Mystim Heavenly Henry - smyčka na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...