Divine Bitches
Public Disgrace
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 5.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Nobu mě dovedl do místnosti, v níž se jeho otec Suda zaměstnával výchovou mé sestry Brendy.

Jakmile jsme tam dorazili, musela jsem si kleknout hned vedle dveří do pokoje, odkud jsem potom směla přihlížet veškerému dění. Suda spoutal mé sestře paže nad hlavou a následně ten provaz, kterým svázal její ruce, připevnil ke kovovému prstenci, pevně zapuštěnému do nízkého stropu. Brendina levá noha byla zavěšená do smyčky, vytvořené na laně, které bylo zavěšené na háku, rovněž zavrtaném do stropu. V této poloze se Brenda samozřejmě vůbec nemohla hýbat a navíc byla její kunda úplně nekrytá a vydaná napospas. Komukoli se zachtělo, ten se mohl na ni volně dívat a dle libosti ji zkoumat pohledem či prsty, a

nebo ji rovnou šoustat.

Když jsme se v pokoji náležitě usadili, obrátil se Suda na mou sestru.

"No, jen se na to podívej, ty moje slaďounká, malá pusinko, "promluvil s úsměvem starý Japonec, "Zavítala k nám vzácná návštěva. Nejsi pyšná, že teď můžeš své rozkošné sestřičce předvést v plné kráse svou nádherně a dokonale vyholenou kundičku? Konečně může každý, komu se jen zachce, obdivovat tvou parádní růžovou píču, aniž by při tom narušovaly skvostný celkový dojem ty chlupy, až dosud zakrývající tvou pipku. Je to prostě nádhera, nemyslíš ?!"

Má sestra sice Sudovi neodpověděla, což náš hostitel ostatně ani nečekal, ale mně nezbývalo, než v duchu přiznat, že má majitel penzionu absolutně pravdu. Brendina píča nyní vypadala opravdu skvěle. Podívaná na její vystrčenou kundu mě od prvního okamžiku silně vzrušovala a já se po několika vteřinách s úžasem přistihla při tom, že si začínám prsty pohrávat se svými stydkými pysky a dráždit svůj naběhlý klitoris.

"Ale, ale, ale, copak to kočičko děláš?"Suda se nečekaně obrátil na mě a já rychle odtáhla ruku ze svého klína. "Jak vidím, i tebe ta velkolepá podívaná vzrušuje, co? Píča tvé sestry je vskutku překrásná, ale nezapomínej ani na její bradavky. No, jen se na ně podívej, jak jsou tvrdé, jak drze a vyzývavě se tyčí vzhůru! "

To Suda ani nemusel příliš zdůrazňovat, protože ztuhlých bradavek své sestry jsem si všimla již dříve. Byly nyní tak veliké, že se snad ani přehlédnout nedaly. Suda se s tím ovšem nehodlal spokojit.

Přistoupil až těsně k Brendě a vzal si mezi prsty její nabobtnalé bradavky. Vzápětí je začal hrubě masírovat a třít, znovu a znovu za ně bezohledně tahal a skoro až brutálně je mačkal. Brenda se ovšem chovala velmi statečně, ačkoli Sudovo počínání muselo pro ni být dosti bolestivé a zároveň silně vzrušující. Má sestra si dokázala i přesto zachovat klidnou hlavu a po celou dobu ze sebe nevydala ani hlásku.

Se široce rozevřenýma očima jsem se na Brendu dívala a jasně jsem na jejím obličeji viděla, že se jí celá tahle procedura, včetně nezbytné bolesti, skutečně velmi zamlouvá. A když jsem, se tak na ní koukala, především na její směle vystrčenou kundu a na její vyzývavě vystrčené bradavky, skoro jsem jí začala závidět, protože se mi opravdu mimořádně líbilo, čemu jsem mohla z nevelké vzdálenosti přihlížet, a rovněž mě to neobyčejně vzrušovalo. Strašně jsem

si přála, aby se co nejdřív něco podobného přihodilo i mně.

Jak se zdálo, Suda naprosto přesně věděl, co se mi v těch chvílích honí hlavou, poněvadž se na mě vzápětí otočil a na rtech mu pohrával šelmovský úsměv.

"Pořádně tě to vzrušuje, co, pusinko?"zeptal se starý Japonec potutelně. "Řekl bych, že se ti teď vůbec nezamlouvá tvé postavení, hmmm?Raději by jsi už byla na řadě a prožívala to samé jako tvá sestra, nemám pravdu? Ale máš samozřejmě smůlu, ostatně, dle našeho názoru je to pro vás dvě mnohem zajímavější, když obě máte střídavě možnost sledovat jedna druhou a přihlížet do nejmenších podrobností tomu, co pak bude čekat i tu druhou z vás. Proto si také budeš muset ještě chvíli počkat, než se zase dostaneš na řadu. Zkrátka musíš být trpělivá, což je mimochodem při bondage velmi užitečná vlastnost, takže si to koukej zapamatovat! Ale nyní se ještě budeme muset, Nobu a já, trochu společně věnovat tvé krásné sestře, která se na to již určitě velmi těší. A ty by jsi se mezitím měla náležitě uvolnit odpočinout si od tvého předcházejícího sešněrování a pozorně nás sledovat, abys přesně věděla, co tě očekává! "

Nobu svému otci ochotně pomohl uvolnit ten silný provaz, kterým byly Brendiny ruce spoutané a zprostředkovaně připevněné k nízkému stropu. Potom oba muži vyjmuli její nohu ze závěsu v oprátce a nenásilně ji přinutili, aby se na podlaze obrátila na břicho.

Má sestra musela široce roztáhnout své nohy a vyšpulit svou plnou zadnici nahoru, tak vysoko, jak jsem se tak na ni dívala, byla jsem si stoprocentně jistá , že také jí některý z těch dvou mužů vyhrožoval citelným potrestáním, pokud by se snad odvážila být neposlušná.

O pár vteřin později mi pak skoro zamrzla krev v žilách, když jsem svýma široce rozevřenýma očima spatřila, jak Suda začíná zabodávat do Brendiných jemných, zvrásněných bradavek dlouhé a velmi tenké jehly. Zatím co se jeho otec takto činil, přivázal Nobu její široce roztažené nohy ke středně silné bambusové tyči.

Zapichování jehel muselo být nade vší pochybnost strašně bolestivé. Každopádně jsem viděla, jak mé bezmocné sestře stojí v očích slzy a jak se jen s vypětím všech psychických i fyzických sil ovládá, aby nezačala nahlas křičet, což by pro ni určitě znamenalo nepříjemné potrestání.

Pochopitelně jsem si mohla stěží představit, jakou bolest asi má sestra ve skutečnosti pociťuje, ovšem velmi dobře jsem věděla, jak jemné a především až neuvěřitelně citlivé jsou její bradavky. Ostatně, naše kozičky i naše bradavky na tom byly téměř úplně stejné, a to v naprosto všech ohledech.

Avšak, ačkoli byla celá procedura spojená s velkou bolestí, i když ji přirozeně vnímala má sestra a ne já osobně, i přesto jsem to shledávala ohromně vzrušujícím, moci se tak bezostyšně dívat, jak si ti dva zkušení muži pohrávají s bezmocnou Brendou.

Zatím co Suda popadnul Brendu za vlasy a pevně ji tímto způsobem držel, aby sebou přespříliš nemrskala, pustil se Nobu do neobyčejného dráždění její vlhké kundičky. Několika jehlami, které držel pěkně pohromadě, ji bodal do naběhlých stydkých pysků i do poštěváčku.

Brenda brzy zavřela oči a jen sem tam jí mezi sevřenými rty proniknul tichý sten či zaúpění. Vzrušeně jsem to všechno pozorovala a sama sebe jsem se v duchu ptala, co asi v těch chvílích má sestra pociťuje silněji, jestli značnou bolest nebo závratnou rozkoš.

Nemohla jsem totiž přehlédnout, že, ačkoli musela Brenda při tomto mimořádném dráždění její pičky neustále snášet ohromné bolesti, výraz jejího obličeje se přece jen brzy změnil a působil mnohem více uvolněným dojmem. Po krátké době již všechno nasvědčovalo tomu, že si má sestra znovu začíná skutečně užívat a že se jí to zabodávání špendlíků do kundy opravdu velmi líbí.

"Vidíš, jak se tvá rozkošná setra hezky poslušně podrobila svému osudu?"Suda se na mě opět obrátil a tvář mu rozjasňoval téměř vítězoslavný úsměv. Starý Japonec přímo zářil uspokojením. "Co myslíš, budeš se chovat také tak slušně, až budeme za chvíli zapichovat jehly do tvé kundičky? Myslíš, že si budeš vést zrovna tak dobře, jako tvá sestra? Už jen kvůli tobě doufám, že budeš všechno snášet s přesně takovou trpělivostí a poslušností, nebo, a na to rozhodně nezapomínej, tohle Brendino excelentní chování je od této chvíle měřítkem i pro tebe. Budeš se muset zkrátka hodně snažit. Ovšem, pokud si povedeš právě tak dobře jako ona, budeš posléze odměněna stejným způsobem, jakým teď Nobu odmění tvou milou a poslušnou sestřičku Brendu. Pochopitelně, jestliže si budeš počínat jinak, nežli si přejeme, a budeš nás nevhodně vyrušovat, na příklad křičením a ječením, potom se už nyní můžeš připravit na skutečně citelný a nemilosrdný trest, určený speciálně pro neposlušné holčičky! "

Po Sudově obvyklém proslovu se tedy zdálo, že má sestra s definitivní platností tuto zkoušku složila, poněvadž Nobu i jeho otec se ihned pustili do odstraňování těch dlouhých, tenkých jehel, zabodnutých do její hebké pokožky. Poté ji také oba dva muži zbavili veškerých pout.

Brenda se pomalu postavila na své viditelně se chvějící nohy. Poté musela jít za mladším z obou znalců bondage do sousední místnosti, kterou oddělovaly od pokoje, v němž jsem zůstala společně se Sudou, pouze jednoduché posunovací dveře. Nobu nechal tyto dveře široce otevřené, čímž mi samozřejmě umožnil, sledovat až do těch nejmenších podrobností, co se bude ve vedlejší místnosti dít. Všechno to ovšem pochopitelně fungovalo i obráceně.

Tímto způsobem jsem tedy mohla zřetelně vidět, jak si má sestra musela okamžitě lehnout na úžasně velkou postel, postavenou ve středu sousedního pokoje. Zrovna tak však mohla Brenda ihned přihlížet tomu, jak mě Suda začíná svazovat.

Starý Japonec nejdříve znovu sešněroval provazem mé poprsí. Udělal to naprosto stejně jako dříve, ovíjel silné lano kolem mé hrudi nad a pod mými ňadry tak dlouho, dokud mé kozy opět netrčely tak vyzývavě a rajcovně kupředu. Zase mi připadaly mnohem větší a pevnější, což mě bleskově vzrušilo.

Při svazování mých prsou mi Suda současně spoutal paže za zády, čímž nepřirozeně zbavil jakékoli možnosti pohybovat s nimi. Potom mě Suda snadno přinutil k tomu, abych si lehla na podlahu. Musela jsem zvednout své nohy a podržet je ve výši dostatečně dlouho, aby je starý Japonec mohl provazy připoutat k silnému dřevěnému trámu. Pak jsem už byla samozřejmě absolutně znehybněná a bezmocná.

Suda mi poručil, abych svou hlavu pootočila do takové polohy, v níž jsem mohla přesně sledovat dění, simultánně probíhající ve vedlejší místnosti. Tam se mezitím Nobu sklonil nad mou ležící sestrou, zabořil hlavu do jejího vyholeného klína a daleko vystrčeným jazykem dráždil jí mokrou kundičku.

Když jsem se tak na Brendu dívala, dokázala jsem si celkem přesně představit, jak strašně musí být nadržená a jak ji musí její píčka svrbět. Opět jsem své sestře hrozně záviděla a doufala jsem, že i já si brzy vysloužím takovou nádhernou odměnu.

Zaujatá pohledem na Brendu jsem ani řádně nevnímala, co se právě děje kolem mě a co dělá Suda. Pak jsem náhle s překvapením pocítila příšernou, bodavou bolest, která ihned opanovala celý můj klín. Aniž bych to vědomě chtěla, okamžitě jsem hlasitě a pronikavě vykřikla, neboť Suda se mezitím pustil do zapíchávání těch dlouhých, tenkých jehel do malého, chlupatého trojúhelníku mezi mýma roztaženýma nohama. Předtím mě ani nenapadlo, že by to mohlo tak pekelně bolet. Nedokázala jsem se ovládnout a vykřikla jsem ještě jednou.

"Co to má znamenat?!"obořil sena mě Suda a káravě na mě pohlédnul. "To jsem si tedy skutečně nemyslel, že jsi tak neposlušná dívka. Vždyť se vůbec nedokážeš kontrolovat! Jen si vzpomeň, jak znamenitě si vedla tvá sestra! A sama teď můžeš vidět, že se jí díky tomu také vede velmi dobře. Zato s tebou to zatím moc dobře nevypadá! Jestli se budeš i nadále chovat takhle neslušně, rozhodně si žádnou odměnu nevysloužíš, ovšem určitě se brzy propracuješ k

náležitému potrestání. Takže si koukej rychle vybrat, co ti bude milejší, zdali rozkoš nebo bolest! "

Starý Japonec mě ani nemusel tak peskovat, protože sama bych si nejraději za své předchozí chování nafackovala. Když to mohla vydržet má sestra, tak proč bych nemohla i já? V duchu jsem si hned slíbila, že zatnu zuby a všechno budu statečně snášet jako Brenda, poněvadž i já jsem si bezpodmínečně chtěla vyzkoušet tu krásnou odměnu, pokud však už pro mě, vzhledem k mým dřívějším reakcím, nebylo příliš pozdě. Děsně jsem toužila po tom, aby i mou vlhkou kundičku Nobu vylízal až k závratnému orgasmu, ovšem zdaleka nebylo tak jednoduché, jak jsem si zpočátku představovala, vzchopit se a potlačovat tu šílenou

bolest.

Neustále znovu a znovu jsem pociťovala, jak se do mého pohlaví zabodávají další dlouhé jehly. Celá má kunda doslova hořela a děsně mě pálila.

Nakonec jsem se však přece jen přizpůsobila. Trvalo mi to poměrně dlouho, ale časem ta hrozná bolest jaksi ustoupila do pozadí a já si začala opravdu užívat. Čím dál, tím více mě to vzrušovalo.

Zatím co Suda speciálními jehlami bez ustání obdělával mou obnaženou pičku, fascinovaně jsem pozorovala, jak ve vedlejším pokoji Nobu daleko vystrčeným jazykem olizuje mírně roztaženou kundu mé sestry, která se sama rozkoší protahovala na rozměrném loži jako skutečná kočka a tiše sténala.

Byla jsem tou podívanou natolik vzrušená, že mě už vůbec nebolelo zabodávání jehel do mého klína, který byl zcela zmáčený mými šťávami. Brzy jsem začala vnímat právě opačné pocity. Pokaždé, když Suda do mého měkkého masa zapíchnul další jehlu, přidalo mi to, jako bych dostala slabou ránu elektrickým proudem. Má kunda mě stále více a více svrběla a každou vteřinu z ní vyvěralo větší množství mazlavé mízy, která se třpytivě leskla na mé světlé pokožce a usazovala se mezi mými kudrnatými chlupy.


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB6000S :::...
Sexshop Sexujte.cz


Suda si mého rozpoložení pochopitelně brzy povšimnul a jehly odložil. Vzápětí do mé čvachtající díry zkoumavě zasunul svůj ukazováček.

"Ale, ale, ale, "zasmál se nahlas starý muž a zakroutil hlavou. "Copak se to děje? Tak nejdříve tady křičíš a ječíš, jako by jsi nám chtěla zničit ušní bubínky, a teď je zase najednou ta tvoje píča mokrá, jako asi nikdy předtím! No, řekl bych, že jsi opravdu neuvěřitelně perverzní čuňátko. Ta tvoje kunda zřejmě potřebuje pořádně velký ocas, aby se znovu uklidnila, nemyslíš? Uvidíme, co se s tím dá dělat. Ale pro začátek by ti snad mohl stačit krásný vibrátor, ne?"

Suda zbytečně neztrácel ani jedinou vteřinu a už během své řeči začal spěšně vytahovat z mého těla ty tenké jehly, které mi přinesly nejen tolik boleti, ale i potěšení. Poté mě můj učitel zbavil i veškerých pout, což ovšem, platilo pouze krátkou chvíli, protože jsem vzápětí musela natáhnout své paže nad hlavu a překřížit svá útlá zápěstí. Suda mi ruce samozřejmě ihned svázal a následně ten provaz, který k tomu použil, protáhnul kovovým prstencem, zapuštěným

do stropu, a na závěr ho náležitě zauzloval, abych ho nemohla jakkoli uvolnit.

Pak jsem si musela už zase kleknout, čímž jsem způsobila, že se provaz, zavázaný kolem mých zápěstí, přesně podle Sudových představ dokonale napnul.

Následně Suda kolem mě rozložil smotané a poskládané deky, které rozmístnil takovým způsobem, že z jedné strany se nabízel přímý výhled na mou nahou píču vyšpulenou zadnici, ovšem ze strany, z níž se na mě mohli dívat má sestra a Nobu, jsem nyní byla zahalená tím zvláštním valem, vytvořených ze srovnaných pokrývek.

Suda bleskově vytáhnul ze skřínky docela velký vybrátor. Jakmile jsem ten krásný nástroj zahlédla, okamžitě se mě zmocnil neskutečný chtíč a já si začala žádostivě olizovat rty jako mlsná kočka. Ještě více mě pak vzrušovalo, že jsem se mohla dívat na svou sestru, která se na posteli ve vedlejším pokoji svíjela rozkoší a vypadala, jako by se měla každou vteřinu pominout. Má kundička byla úplně rozpálená a já byla mezi stehny neuvěřitelně mokrá. Chtivě jsem se vrtěla a nemohla jsem se dočkat, až mou píču, ze které mé mazlavé šťávy doslova crčely, konečně někdo nebo něco vyšoustá.

Starý Japonec rozvážně vložil ten umělý, skvostný tvrdý ohon mezi má mírně rozevřená stehna a zvolna ho zavedl mezi mé naběhlé stydké pysky. Vzápětí ho bez sebemenších obtíží zarazil tak hluboko do mé čvachtající kundy, že najednou téměř kompletně zmizel uvnitř. Vzrušením jsem zadržela dech. Bylo to až neskutečně nádherné. Celým svým nažhaveným tělem jsem cítila, jak mě ten úžasně silný čurák vyplňuje a jak ucpává mou lačnou díru.

"Krucinál, no to snad ani není možné! " zaklel Suda. Starší z našich vyučujících byl evidentně dosti vzrušený. Zdá se, že jsi skutečně přirozený talent. Tvoje kunda zřejmě dokáže úplně všechno, alespoň co se týče schopnosti rychle se roztáhnout do potřebné velikosti. "

Vypadalo to, že Suda je skutečně strašně udivený faktem, že dokázal bez jakýchkoli problémů a námahy zarazit tak hluboko do mé čvachtající píče dokonale tvrdý a velmi dlouhý, umělý ocas. S ohledem na skutečnost, že jsem ještě před několika málo hodinami byla naprosto nezkušená panna, to byl patrně vážně úctyhodný výkon. Jak Suda s jistým respektem zkonstatoval, zřejmě jsem k tomu měla vhodné, vrozené dispozice.

"Vskutku neuvěřitelné, " podotknul můj hostitel zamyšleně, avšak vzápětí se šibalsky zasmál. "No, však ale ještě uvidíme, jak si povedeš dál! Hned se ukáže, jestli zůstaneš tak uvolněná a klidná, až za chvíli zapojím tenhle parádní vybrátor. Myslím, že se budeš hodně divit, jakmile na vlastní kůži pocítíš, jak překrásně umí tenhle skvostný kousek obdělávat roztouženou píču. Připrav se na to, že ihned ucítíš ve své kundě takové vibrace, o jakých se ti ani nezdálo!"

Starý Japonec rozhodně nepatřil mezi lidi, kteří mluví jen tak do větru, a okamžitě svůj slib splnil. Jediným pohybem rukou pustil do vibrátoru potřebnou energii a přístroj bleskově začal plnit svou funkci. Ještě během téže vteřiny jsem zřetelně pocítila, jak se celý můj klín i pánev počínají znatelně otřásat, což měly pochopitelně na svědomí silné vibrace, připomínající náruživé přirážení vášnivého milence.

Aniž bych si to opravdu uvědomovala, ihned jsem začala tiše sténat a hekat. Nedokázala jsem se náležitě ovládat a kontrolovat své počínání. Celá má pánev se zvolna pohybovala v rytmu vibrací, které vyvolávala geniální erotická pomůcka, zavedená do mé roztažené pochvy. Pro mou nadrženou píču to bylo vskutku neuvěřitelné dobrodiní, když jsem mohla vnímat, jak se ve mně ten velký čurák pohybuje a jak se zevnitř tlačí na mé jemné, vláčné vaginální stěny,

prokrvené na nejvyšší možnou míru.

Ve vedlejším pokoji mezitím Nobu odložil veškeré jeho oblečení, popadnul mou sestru za ramena a přitáhl ji k sobě. Vzápětí černovlasý muž Brendu nadzdvihnul a částečně si ji posadil na klín. Až do těch nejmenších podrobností jsem mohla vidět, jak se jeho mohutný, naběhlý a fantasticky tvrdě ztopořený penis tyčí vzhůru, jako nějaká ocelová věž. Brenda se na něj rovněž dívala svýma široce rozevřenýma očima a evidentně byla hrozně nadržená.

Po krátkém váhání se má sestra začala pomalu spouštět dolů, při čemž ji Nobu neustále přidržoval svými svalnatými pažemi. Brenda velmi zdlouhavě dosedala do jeho klína, kde na její mokrou píču již netrpělivě čekal jeho energií překypující čurák. Brzy se jeho ohromný, houbovitě vytvarovaný žalud vnořil mezi její vlhké, nabobtnané stydké pysky.

V dalším okamžiku už Nobu pevně sevřel štíhlé tělo mé sestry a silou ji stáhnul dolů, do svého rozkroku. Jeho tvrdý, tepající ohon najednou zmizel v její promáčené kundě. Hladce do ní vklouznul až po kořen, aniž by má sestra pocítila jakoukoli bolest. I Brendina píča už byla za tu krátkou dobu náležitě roztažená a zvyklá na obrovské rozměry.

Všechny tyto vnější vlivy, pochopitelně spojené se silnými vibracemi, ovlivňujícími celý můj klín, velmi brzy způsobily, že jsem se přiblížila na pokraj strhujícího vyvrcholení. Moje kundička sebou začala divoce a zběsile škubat, což pokračovalo tak dlouho, dokud jsem s rozkoší nepocítila, že bych se ve svých vlastních šťávách mohla téměř koupat. Má míza se ze mě valila v proudech ven a já dosáhla úchvatného orgasmu.

Suda, kterému zřejmě nemohlo vůbec nic uniknout, ihned poté zmáčknul patřičný vypínač, čímž vibrátor odříznul od přísunu potřebné elektrické energie.

"Tak co, jaké to bylo, ty malá nenasyto? "zeptal se starý muž se spokojeným úsměvem na rtech. "Řekl bych, že tohle snad tvou lačnou kundu alespoň trochu uspokojilo, nebo snad ne? Pro dnešek by to ovšem asi už mohlo stačit, co říkáš? Vždyť jsi toho za jediný den zažila více než dost! No, a abys se ty a především tvoje žádostivá píča trochu zchladily, rozhodnul jsem se, že budeš smět dnešní noc ztrávit venku! Je to skoro jako nocování ve volné přírodě, kde

si alespoň do sytosti užiješ čerstvého vzduchu a budeš se moct trochu uklidnit.

Z počátku jsem se domnívala, že jsem se prostě díky odeznívajícímu orgasmu musela přeslechnout. To přece nemohl myslet vážně, že bych měla ztrávit celou noc někde mimo dům, ve volné přírodě, vždyť jsem se už hrozně těšila na to, až si budu moci lehnout do své postele.

Avšak velmi brzy jsem pochopila, že Suda svá slova myslel naprosto vážně. Starý Japonec nejdříve uvolnil za závěsu na stropě provaz, kterým byly mé ruce pevně spoutané, a poté mě za sebou táhnul ven. Vedl mě na tom laně jako nějakou ovci, což sice bylo dosti ponižující, avšak zároveň mě to jaksi vzrušovalo.

Společně jsme vyšli z domu a majitel penzionu mě odváděl neznámo kam.

Naštěstí pro mě byla právě jedna z těch příjemných, vlahých letních nocí, během nichž se rtuť v teploměru pohybovala celkem vysoko. Při větším chladu bych se totiž každopádně dříve nebo později pořádně nastydla, poněvadž Suda mi průběžně téměř veškeré zbývající oblečení odebral a jediné, co jsem ještě na své obnaženém těle měla, byly žalostné, roztrhané pozůstatky mé blůzičky, které by mě samozřejmě v žádném případě nemohly ochránit před možnou zimou.

Jakmile jsme dorazili na malý, hodně zašpiněný zadní dvorek, ukázal Suda výmluvným gestem na řadu srovnaných dřevěných klád, z nichž jedna vyčnívala o pořádně velký kus ven.

"Tak, tady, moje milá holčičko, strávíš dnešní noc, " oznámil mi Suda to, co jsem již ostatně věděla. "Nepochybuji, že se zde náležitě zchladíš a načerpáš nové síly na zítřek!"

Na povel mého učitele jsem se musela obkročmo posadit na tu z řady vystupující kládu, při čemž jsem se na ni pochopitelně musela přitlačit svým zmáčeným klínem. Podle očekávání jsem okamžitě pocítila, jak mě to drsné, neohoblované dřevo velice nepříjemně mezi nohama škrábe a jak dře mé hladké pysky.

Suda neztrácel zbytečně čas a obratně připevnil ten provaz, kterým byla ještě stále má zápěstí pevně spoutána k sobě, na příčný, visutý trám nad mou hlavou. V té hrozně nepohodlné poloze mě tam Suda zanechal samotnou a naprosto klidně odkráčel zpět do domu.

Za celou noc jsem asi nezahmouřila oka, na čemž ostatně nebylo nic udivujícího. Za prvé jsem byla ze všech předcházejících událostí strašně zmatená a doslova přeplněná novými, vzrušujícími dojmy. Hlavou mi neustále letěly tisíce nejrůznějších myšlenek, na které jsem se však vůbec nedokázala soustředit. A za druhé bylo skoro absolutně nemožné, normálně usnout v tak nepohodlné a postupem času i bolestivé poloze. Velmi brzy úplně zdřevěněla a všechny mé svaly ztuhly.

Když za zdánlivě neuvěřitelně dlouhou dobu konečně nastalo svítání a v širém okolí penzionu se vesele rozšvitořili první ptáci, byla jsem štěstím bez sebe.

Se širokým úsměvem jsem se dívala na vycházející slunce a cítila ohromnou úlevu.

Nicméně má radost byla více než předčasná, jelikož oba muži jako by na mě zcela zapomněli a nechali mě na té kládě ještě po několik dalších hodin dusit ve vlastní šťávě. Konečně - slunce již mezitím proputovalo větší část oblohy a stálo velmi vysoko, což neomylně signalizovalo přibližující se poledne - jsem zaslechla nějaké kroky. Pevně jsem doufala, že ke mně jde někdo, kdo mě sundá z té hrubé klády a nechá mě alespoň protáhnout.

Plná očekávání jsem se na tom vysutém dřevě lehce a opatrně pohupovala ze strany na stranu a zvědavě se rozhlížela kolem dokola, abych zjistila, kdo se to ke mně blíží. Brzy jsem spatřila, že je to Nobu. Mladý Japonec přistoupil až těsně ke mně a se širokým, rozzářeným úsměvem mě pozdravil.

"Dobré ráno, drahá Janet, "řekl Nobu svým zvučným hlasem a ihned pokračoval: "Doufám že jsi se co nejlépe vyspala! Tady venku to sice pro tebe určitě nebylo příliš pohodlné, ovšem myslím, že na všechny předchozí obtíže jistě už brzy zapomeneš, protože dnešek bude pro tebe i tvou sestřičku naplněn samými neuvěřitelně vzrušujícími zážitky. Řekl bych, že se máš již nyní na co těšit! A ačkoli se ti to teď možná příliš nezdá, na poslední nepříjemnou noc si za pár hodin ani nevzpomeneš, nebudeš ani vědět, že jsi na téhle kládě někdy seděla!"

Již během své řeči Nobu rozvázal provaz, kterým byla k sobě spoutána mě útlá zápěstí, a já se po těch téměř nekonečných hodinách ocitla znovu na svobodě.

Potom mě černovlasý muž odvedl do vyhřáté kuchyně, kde mi ochotně nabídnul velký hrnek čaje a něco na jídlo.

Svou sestru jsem tam neviděla, nebylo po ní ani vidu ani slechu. Avšak zpočátku jsem se o ní moc nestarala, poněvadž po nepříjemné uplynulé noci mi ten šálek horkého čaje přišel opravdu vhod. Když jsem ho zvolna pila, zažívala jsem nefalšovanou rozkoš a s potěšením jsem vnímala, jak se zpět do mého hodně unaveného těla postupně zcela navrací život.

Jakmile jsem se v relativním klidu slušně najedla a napila, začal mě Nobu nutit ke spěchu. Vypadalo to, že je dosti netrpělivý a vzrušený. Zřejmě se toho dne mělo dít něco skutečně zajímavého, alespoň tak jsem to podle jeho chování odhadovala!

Tak, zdá se, že jsi si už náležitě odpočinula, " zkonstatoval Nobu s uspokojením. "Ovšem teď již pomalu nastal čas, abychom se opět věnovali nějaké rozumné činnosti, související s hlavním důvodem tvé návštěvy v našem krásném Útulku blaženosti. Nebudeme přece ztrácet drahocenný čas zbytečným tlacháním! Ostatně, také tvoje sestra se už určitě hrozně těší na to, až tě zase uvidí v akci. Nepochybuji, že i ty jsi řádně nadržená, takže honem, honem, moje milá! Žádné další zahálení a zdržování! Brenda má před tebou slušný náskok, protože je na nohách už pěkně dlouho, takže šup, přece se nenecháš zahanbit!"


...::: Tip pro Vás: Závěsní houpačka Bad Kitty Swing :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...