Bound Gods
Czech First Video
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 4.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

"Jen nebuď tak ukvapená a chtivá, moje milá holčičko! Ještě jsi si ani trochu nezasouložila, abys se mohla chovat tak chlípně a vyzývavě se dožadovat uspokojení tvých tužeb! Dříve než tobě a tvé sympatické sestřičce dovolíme takové vilné chování, budeme muset ještě vaše rozkošné dírky náležitě zpracovat, aby toho více vydržely. Nakonec, nepochybuji o tom, že znáš to přísloví, které praví: Napřed práce, potom zábava! A kromě toho musí být vaše rajcovní otvůrky velmi dobře připravené na tu vzácnou příležitost, kdy vás budeme předvádět před našimi přáteli! "

Zatím co Nobu mluvil, pohlédl dolů na své mírně zpocené tělo a ihned si povšimnul, že vrcholek jeho nádherného, neustále ztopořeného penisu je kromě krve potřísněn i jakousi mazlavou hnědou hmotou. Takovou barvu jeho žalud nepochybně získal právě v mé řiti, pročež nebylo těžké uhodnout, o co se to vlastně jedná.

"No, co je tohle za nechutnou prasárnu ?!"zakřičel mladý Japonec rozezleně. "Ty jsi ale opravdu pěkná sviňka, jen co je pravda! No, jen se pořádně podívej , co jsi provedla! Co tomu říkáš, co ?!"

"Řekl bych, synu, "promluvil po delší době jeho otec a opět se tak vložil do dění, "že tohle naše malé prasátko potřebuje skutečně naléhavě trochu pomoci , aby se něco takového už nikdy neopakovalo. Myslím, že moc dobře víš, co máš dělat! "

To Nobu samozřejmě věděl.

Černovlasý mladík mě bezohledně popadnul za rameno a následně mě postavil na nohy s takovou lehkostí, jako by hýbal hadrovou panenkou. Bez meškání mě potom za sebou odtáhnul do nedaleké koupelny, kde jsem si opět musela kleknout na chladnou podlahu a vyšpulit svou vyšukanou prdelku tak daleko dozadu, jak jen to bylo možné.

Když jsem pak o chvíli později spatřila, jak Nobu z jedné z mnoha skříněk v koupelně vytahuje ohromnou stříkačku, používanou při klystýrech, a jak ji vzápětí plní vlažnou vodou, mé duševní rozpoložení se najednou zcela změnilo a dokonce mi po celém těle vyrazila husí kůže. Prostě jsem se nedokázala ovládnout a při představě toho, co mělo v nejbližší době následovat, jsem se roztřásla jako osika.

"Tak, jak už jsi jistě poznala, milá holčičko, "promluvil Nobu, svírající v ruce tu trochu děsivou stříkačku, "teď ti budu muset dát opravdu pořádný klystýr, aby se už neopakovala podobná čuňárna, jakou jsi před chvíli předvedla. Nepochybuji o tom, že po řádném klystýru si příště už dáš velký pozor , abys se ovládla! No, pro tebe teď bude nejlepší a nejméně bolestivé, když vystrčíš tu svou rajcovní, baculatou prdelku tak daleko dozadu, jak jen dokážeš , a potom v této poloze vydržíš tak dlouho, dokud do svých útrob kompletně nepojmeš objem této skvostné stříkačky. Ovšem již nyní ti radím a zároveň tě poprvé a naposledy upozorňuji, že by jsi měla vodu ve svých střevech podržet tak dlouho, dokud ti nedovolím, abys se vyprázdnila. Jestliže mě neposlechneš a nebudeš se držet mých pokynů, musíš už předem počítat s tím, že tě skutečně citelně potrestám, poněvadž absolutní poslušnost je základním bodem bondage a záleží na ní výsledek celého našeho snažení! "

Na proslov mladého Japonce jsem zareagovala pokorným a poníženým přikývnutím. Stejně jsem nemohla nic jiného dělat, pouze mlčet a poslouchat. Nobu se ke mně zezadu s tou impozantní stříkačkou v ruce přiblížil a zběžně si prohlédnul mou vyšpulenou prdel. Potom mi pořádně roztáhnul plné půlky a opatrně přiložil hrot té ohromné stříkačky na můj citlivý, opět sevřený anální otvor. Následně Nobu zatlačil a posunul špičku stříkačky a znatelný kus dopředu, díky čemuž jsem ihned mohla zřetelně cítit, jak chladný kov, spojený s umělou hmotou, vklouzlo mého napjatého, chvějícího se řitního otvoru.

Trvalo to pouhých pár vteřin, než jsem začala vnímat, jak se mé útroby velmi zdlouhavě naplňují tou vlažnou tekutinou, čímž ji připravil k dalšímu použití. Při představě, že se do mých vnitřností rozleje ještě jednou stejně veliké množství předehřáté kapaliny, se mi udělalo celkem dosti špatně. Byla jsem si naprosto jistá, že má střeva i prdel by pak musely doslova explodovat a roztrhnout se, a v náhlém návalu úzkosti jsem se prosebně zadívala na černovlasého muže za sebou.

"Jen se uklidni a pěkně se uvolni, Janet, "řekl Nobu konejšivě a poplácal mě po zadničce. "Nemusíš mít přece vůbec žádný strach, ostatně, vždyť polovinu celé práce už máme zdárně za sebou! A stejně, není to zajímavé, že tvoje malá prdel je schopná pojmout do sebe takové velké množství tekutiny? Vsadím se, že něco takového tě nikdy ani nenapadlo, co ?!"


...::: Tip pro Vás: Erotický bič 7-Heaven A0217 černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Pochopitelně jsem vůbec nebyla ve stavu jakkoli na jeho řeči reagovat. Naštěstí zmizel v mé zadnici velmi brzy i objem znovu naplněné stříkačky a já si konečně mohla být jistá alespoň tím, že více vody už do mých vnitřností nepoteče.

Po krátké přestávce mě Nobu vyzval, abych svou polohu trochu pozměnila a nechala svou prdel mírně poklesnout. Okamžitě poté jsem pocítila, jak tlak v mých útrobách i následný nátlak na můj sevřený řitní otvor neustále vzrůstají. Má situace byla každou vteřinou horší a horší. Ohromný objem kapaliny zatěžoval mé nitro a z mých střev se bez přestání snažil protlačit ven, čemuž zabraňoval pouze můj křečovitě stažený svěrač. Od první vteřiny jsem musela svou řiťku vší silou smačkávat k sobě, abych v sobě tu vodu udržela. Ovšem brzy jsem si jí vůbec nebyla jistá, jak dokážu vytrvat.

"Jak už jsem dříve řekl?"prohlásil Nobu, "nyní si přeji, aby jsi v této pozici ještě po nějaký čas setrvala a udržela ve svých vnitřnostech tekutinu tak dlouho, dokud ti nepovolím vyprázdnit se. Ber to jako takový malý trénink, při němž si tvůj svěrač alespoň přivykne na extrémní situace, a kromě toho si takto také ověřím tvou poslušnost a smysl pro disciplínu. Mezitím se zajdu podívat, jak daleko kupředu pokročil můj otec s tvou roztomilou sestřičkou . Teprve až se vrátím zpět, budeš se smět vyprázdnit. A pokud se snad náhodou odvážíš provést to dříve, náležitě tě potrestám! "

Pokyny mladého Japonce jsem samozřejmě nebrala na lehkou váhu, avšak trvalo strašně dlouho, než se Nobu konečně vrátil ke mně do koupelny.

Mezitím jsem se velmi brzy ocitla blízko tomu, abych se úplně zbláznila, poněvadž tlak v mých útrobách začínal být prostě nesnesitelný. Avšak jelikož jsem neměla ani tu nejmenší chuť na citelné potrestání, zatnula jsem zuby a ze všech sil jsem se snažila vytrvat.

Ovšem i přes mou veškerou snahu jsem si rychle začínala uvědomovat, že to zřejmě nevydržím tak dlouho, jak bych dle Nobuových představ měla. Tlak na můj křečovitě sevřený anální otvor prudce narůstal každou vteřinou a v okamžiku, kdy se Nobu znovu objevil v koupelně, to bylo otázka pouhé necelé minutky, kdy se kompletní obsah mých nafouknutých střev ohromnou silou vyvalí z mé řiťky ven a potřísní mé nejbližší okolí.

Nobu se zdál být se mnou maximálně spokojený, ačkoli já sama jsem ani v nejmenším netušila, jak se mi vlastně podařilo splnit jeho příkazy.

"A, jak vidím, tak se konečně začínáš chovat jako hodná, poslušná holčička, "zkonstatoval Nobu se širokým úsměvem na rtech. "Máš opravdu štěstí, že jsi všechno vykonala přesně tak, jak jsem ti přikázal, a že jsi veškerou vodu v sobě udržela. Velmi dobře, milá slečinko! Pro to ti také ihned dovolím vyprázdnit tvé útroby, tak můžeš se do toho pustit! "

Tohle mi Nobu pochopitelně nemusel říkat dvakrát. Ještě dříve, než zcela dokončil svou poslední větu, vytryskla z mého růžovošedého análu nesmírně silná fontána husté tekutiny, která bleskovým tempem začala plnit mísu, již předem připravenou pod mou vyšpulenou zadnici.

By to pro mě nepředstavitelně nádherný pocit úlevy, když ten ohromný tlak na můj namáhaný svěrač urychleně ustupoval a během několika málo vteřin úplně polevil.

Cítila jsem se skutečně skvěle, ačkoli z mé řiťky bez přestání vyrážel mohutný proud kapaliny, dopadající do té přichystané mísy, která se brzy naplnila téměř až po okraj. Jakmile z mé prdele konečně vytekla i ta nejposlednější kapička, ulehčeně jsem si nahlas vydechla.

"Tak, to by jsme tady měli za sebou, "zasmál se Nobu spokojeně. "No, jak se teď cítíš, co ?! Určitě máš velkou radost, že jsi to všechno tak skvěle zvládla, nemám pravdu ?!"

Ačkoli jsem mu nahlas neodpověděla, mladý Japonec měl pochopitelně pravdu. Měla jsem ohromnou radost, ovšem především proto, že to všechno už konečně skončilo. Na znamení souhlasu jsem však raději ihned přikývla, poněvadž jsem sice za sebe nebyla v té chvíli schopná vydat ani hlásku, ale rozhodně jsem nehodlala svého učitele jakkoli popudit.

Nobu nemeškal a hbitě a obratně opláchnul spodní část mého těla. Bylo to potřebné, poněvadž obsah mých vnitřností vyletěl tryskem z mé prdele ven tak nekontrolovatelně, že moje zadnice i mé nohy byly potřísněné páchnoucími stříkanci husté tekutiny. Ačkoli klystýr vyčistil mé útroby, mé tělo bylo zamazané. Nobu to však bleskově napravil a pak jsem si konečně zase mohla normálně stoupnout.

Poté černovlasý muž rozvázal provaz, kterým bylo tak krásně sešněrované mé poprsí. Měla jsem z toho strašnou radost a také jsem ji neskrývala. Konečně jsem měla příležitost pohybovat svými pažemi, trochu si je promasírovat a zacvičit s nimi, čímž se mi podařilo znovu řádně obnovit cirkulaci krve těchto partiích mého těla.

Jelikož jsem na takové svazování ještě nebyla náležitě zvyklá, zpočátku mi připadalo, jako bych byla spoutaná celou věčnost.

"No, a teď, když jsi dostala potřebnou lekci, "řekl Nobu, mohli by jsme se jít podívat za tvou rajcovní sestřičkou a posoudit, jak se jí daří a jak si užívá skvělou péči mého otce! "


...::: Tip pro Vás: Maska na hlavu Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...