Naked Kombat
KINK Unlimited - All of Kink
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 3.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Mezitím Suda pomohl Brendě vstát a odvedl ji měkkému lůžku, umístěnému přímo ve středu pokoje. Ještě dříve, než si má sestra na něj lehla, sešněroval starý Japonec její stažené poprsí dalším provazem a tentokrát ho přitáhnul mnohem pevněji. Viděla jsem, že to Brendu skutečně bolí, avšak má sestra se neodvážila za sebe vydat ani hlásku.

Následně jí Suda pomohl ulehnout na záda a potom musela Brenda roztáhnout své nohy tak doširoka, jak jen dokázala. Přesně v této pozici už také má sestra musela zůstat, jelikož jí oba muži nohy bleskově připoutali, čímž ji zbavili jakékoli možnosti volného pohybu.

Chtíčem rozšířenýma očima jsem sledovala počínání těch dvou mužů, kteří se evidentně chystali deflorovat mou vlastní sestru. Suda rozvážně přistoupil k malé skříňce, v níž byly uložené veškeré možné erotické pomůcky, jediným trhnutím ji otevřel a začal se v ní přehrabovat. Trvalo mu to poměrně dlouho, avšak nakonec se přece jen zdálo, že našel, co hledal. Starý Japonec se se spokojeným úsměvem otočil a mně okamžitě ustoupila barva z obličeje, jakmile jsem spatřila a jednoznačně poznala, co to vlastně Suda drží v ruce.

Až do té doby jsem nikdy žádný vibrátor, neřkuli skutečný mužský penis, na vlastní oči neviděla, a tak není divu, že jsem úplně ztratila dech, když jsem jen zahlédla ten obrovský umělý úd, který Suda tak trochu výhružně svíral v ruce.

"No, správně, milá slečinko, "promluvil znovu starý Japonec a jeho slova byla určena mně, "jen se pořádně podívej na tenhle skvostný umělý ocas a dobře si ho prohlédni! Za nějaký čas až skončíme s tvou sestrou, se s ním totiž budeš smět velmi důvěrně seznámit a můžu tě ujistit, že s tímto parádním chlapíkem je velmi jednoduché a neuvěřitelně zábavné přetvořit úzkou panenskou pičku v roztouženou a neustále náležitě roztaženou kundu! "

Na Sudovo prohlášení jsem raději vůbec nereagovala a s napětím, jasně vepsaným do obličeje, jsem čekala, jak bude má spoutaná sestra reagovat, až se její panenská kundička důvěrně seznámí, jak celý akt nazýval náš starší hostitel, s tím úchvatně tvrdým a velkým ohonem.

Suda se hbitě přesunul mezi Brendina široce rozevřená stehna, kde pokleknul, jedním kolenem se opírajíc o podlahu. Bez váhání nasadil ten velký gumový penis na sevřený vchod do její panenské pičky a zvolna ho vtlačil mezi její naběhlé stydké pysky. Jednou rukou se jemně opřel o její pevné, rovné břicho a tou druhou začal násilím zasouvat ten fantastický exemplář mužského pohlavního údu do Brendiny, stále ještě panenské vaginy.

Zřetelně jsem viděla, jak se obličej mé sestry zkroutil bolestí, a s každým dalším přírazem, kterým ji Suda zarážel ten mohutný vibrátor hlouběji do její úzké kundičky, se Brendino počáteční utrpení stupňovalo. Brzy se také mezi jejími bledými stehny objevil potůček jasně červené krve a Brenda ze sebe začala vyrážet hlasité, pronikavé výkřiky.

V tom momentu jsem se už vážně obávala, že jí starý Japonec tím obrovským čurákem snad natrhnul její těsnou pičku nebo způsobil nějaké nepěkné poranění, ovšem Suda setrvával v naprostém klidu a se zaujetím pokračoval v započatém díle.

"Jen se neboj a uklidni se, Brendo, "promluvil po chvíli konejšivě a dokonce mou sestru jemně pohladil po kudrnatých chlupech v klíně. "Musíš se jen náležitě uvolnit a uvidíš, že tě to pak bude bolet mnohem méně než dosud. Nakonec, mně to může být jedno, sama jsi to chtěla, na to nezapomínej! Ale pokud tohle všechno vydržíš jako poslušná holčička, na závěr dosáhneš takových skvostných rozkoší, o jakých se jiné ženy ani neodváží snít. Ovšem k tomu nám zbývá ještě pořádný kus práce. Hlavní je, aby byla tvoje kundička opravdu dobře roztažená, protože to je, jak jistě sama uznáš, tak říkajíc alfa a omega celé záležitosti. Proto by jsi nám také raději měla být vděčná, že jsme se tě vůbec ujali a věnujeme ti náš drahocenný čas, jenže ty tady místo toho řveš a kvičíš, jako by jsme tě chtěli zavraždit. Takže tě teď, milá slečinko, naposledy varuji, jestli budeš přespříliš zkoušet mou trpělivost, budu tě muset citelně potrestat, a to už tě velice rychle přivede k rozumu, jasné ?!"

Sudova slova pochopitelně bohatě postačila k tomu, aby se má sestra přinutila k mlčení. Z výrazu její tváře jsem ovšem mohla srozumitelně vyčíst, jak velmi jí její kundička díky tomu ohromnému ohonu, který ji zcela vyplňoval, neustále bolí.

"Tak, to by jsme měli, "prohlásil Suda spokojeně a pustil ten gumový penis. "Teď tu po určitou dobu zůstaneš ležet a ani se nehneš, je ti to jasné, Brendo?! Tvoje pěkná píča si mezitím alespoň trochu přivykne na náležité roztažení a tobě to pomůže v přípravě na nejdůležitější úkoly. No, a my se zatím budeme přirozeně věnovat tvé rozkošné sestřičce a dopřejeme jí také nějaké to potěšení! "

Jakmile se Suda ještě jednou a velmi důkladně přesvědčil, že rozměrný umělý čurák vězí pevně a hluboko v Brendině vlhké kundě, přesunul se ke mně. Starý Japonec mě donutil zaujmout takovou polohu, aby mohla má sestra, ležící se široce rozevřenýma očima i nohama na upravené posteli, do těch nejmenších podrobností pozorovat, co se se mnou bude dít.

Nejdříve mi Nobu omotal kolem pasu poměrně silný provaz. Vzápětí mě jeho otec vyzval, abych si klekla na podlahu a vystrčila svou zadnici. Ani na okamžik jsem nezaváhala a snažila jsem se co nejpřesněji vyplnit jejich pokyny, pročež jsem tedy vyšpulila svou prdelku tak daleko dozadu, jak jen to bylo mé poloze možné.

Nobu poté vylezl na normální židli, při čemž v ruce třímal konec provazu, omotaného kolem mého pasu. Mladý Japonec se na kusu dřevěného nábytku postavil a protáhl lano skrz kovový prstenec, pevně zapuštěný do nízkého stropu místnosti. Jakmile se provaz po celé své délce patřičně napjal, má vystrčená zadnice se ještě o něco málo nadzdvihla a vypjala. Zatím co jsem nervózně čekala, co bude následovat, mohla jsem si povšimnout, jak mě má sestra vzrušeným zrakem sleduje, a hned jsem se řádně zastyděla, poněvadž Brenda civěla přímo na mou vyšpulenou, baculatou prdel. Avšak na skutečný ostych, ani na další uvažování mi nezbýval čas.


...::: Tip pro Vás: Jemná saténová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


Následně mi oba muži lehce roztáhli nohy a Nobu mi pevně připoutal kotníky k dřevěné násadě od koštěte. O pouhou vteřinku později jsem už cítila, jak mi Suda opatrně prohmatává zvlhlý klín a především úzkou štěrbinku mezi nabobtnalými pysky. Starý muž při tom postupoval až nečekaně obezřetně a jemně. Nejdřív jedním a poté dvěma prsty vklouznul mezi mé stydké pysky a vniknul do mé panenské pičky. Byl to pro mě skutečně velkolepě nádherný pocit, když jsem s těžko potlačovaným vzrušením vnímala, jak jeho prsty stále znovu a znovu projíždějí přední částí mé kundičky.

Pak jsem náhle a s úžasem pocítila, jak si jeho prsty začínají razit cestu do hluboké rýhy mezi mými plnými půlkami, kde se skrýval můj řitní otvůrek. Suda se brzy bez váhání pustil do masírování a laskání mé zadní dírky. Jeho počínáním jsem samozřejmě byla dosti překvapena, a však zároveň silně vzrušená.

Pochopitelně, že kdykoli dříve, když jsem se vzájemně s mou sestrou tajně v noci pod peřinou ukájely, zůstávaly naše prdelky bez jakékoli výjimky tabu, ale už dlouho jsem si u těchto rajcovních her představovala, jaké by to asi bylo, když by. Přirozeně jsem se již nedostala k tomu, abych své myšlenky dotáhla do konce. Nemohla jsem se jim déle oddávat, neboť se k nám připojil Nobu, pevně rozhodnutý vystřídat při této činnosti svého otce.

"Když se tak na tebe dívám, "prohlásil Suda, jakmile zaregistroval ohromný zájem svého syna, "tak se mi zdá, že bych ti asi měl přenechat tu zodpovědnou povinnost, pořádně roztáhnout tuhle její malou, rozkošnou dírku! Ale dej si záležet, synu, protože tě pořád budu bedlivě sledovat, ačkoli neopomenu ani náležitý odpočinek, když už mám tu možnost. "

Tuto lákavou nabídku samozřejmě nemusel Suda svému synovi dvakrát opakovat. Nobuovo obrovské vzrušení by nepřehlédnul ani slepý, poněvadž na jeho vyboulených kalhotách již byl očividně patrný obrys jeho ztopořeného penisu.

Nobu se rychlostí blesku svléknul a vzápětí jsem už nejen já, ale i má spoutaná sestra s obdivem hleděla na jeho dobře vyvinutý rozkrok, v němž se skvěl dlouhý a silný ocas.

Černovlasý Japonec spěšně odpoutal mé nohy od té násady od koštěte a pootočil mě tak trochu na levou stranu, čímž získal naprosto volný přístup k mé mokré kundě, mohl začít ihned šoustat.

V tom samém momentu, kdy Nobu do svých rukou pevně uchopil mé macaté půlky a celou mou zadnici ještě o něco málo pozvedl, jsem také už jasně pocítila, jak se jeho úchvatně tvrdý ohon přitlačil na mou stále sevřenou pičku a dychtivě se dožadoval vstupu do mé panenské pochvy. Náhle jsem si uvědomila, že nadchází důležitý, a dost možná nejdůležitější, okamžik mého dosavadního života, kdy s definitivní platností ztratím své panenství.

Nobu se na mě pevně přimáčkl celou spodní částí svého těla a jeho dlouhý čurák okamžitě pronikl mezi mé naběhlé stydké pysky, které jeho parádně vytvarovaný pohlavní úd nádherně obemkly a mírně sevřely a nehodlaly jej jen tak propustit. Ovšem hned během následujících vteřin vklouznul jeho masivní ocas do mé úzké kundičky a zvolna zajížděl hlouběji a hlouběji. Ačkoli to pochopitelně citelně bolelo, najednou jsem si připadala, jako bych se zbavila nepříjemného břemene, jako by mě jeho ocas vykoupil a spasil. Konečně jsem zažívala ty neznámé, omamné pocity, po nichž jsem tak strašně toužila a o nichž jsem častokrát snila.

Nobu bez sebemenších problémů protrhl mou panenskou blánu a následně začal zvolna přirážet, při čemž svým ohonem střídavě pronikal až na dno mé úzké pochvy a zase vyjížděl ven. Netrvalo to ani příliš dlouho a moje píča si dokonale přivykla na velikost jeho penisu. Pak už jsem si mohla pouze nerušeně užívat, jak mě Nobu vášnivě obdělával. S údivem jsem si při tom uvědomovala, že jsem si vždy z neznámých důvodů svou ztrátu panenství představovala jako mnohem horší a nepříjemnější zkušenost.

Avšak jakmile Nobu postřehnul, jak moc se mi jeho šukání zamlouvá, okamžitě ve svých pohybech ustal a s lišáckým pohledem se na mě zadíval.

"Tak se mi zdá, pusinko, "prohlásil mladý Japonec s potutelným úsměvem, "že si po celou dobu až příliš mnoho užíváš. No, je zcela naprosto zřejmé, že tvé nenasytné kundě nebude dělat vůbec žádné problémy, poskytnout útulné přístřeší jakkoli velkému a tvrdému ohonu! "Nobu se pobaveně zasmál. "Potom se tedy budeme muset podívat, jak to vypadá s tvou rajcovní prdelkou. Co myslíš, kočičko, půjde tvoje řiťka roztáhnout zrovna tak dobře, jako tvoje bezvadná píča ?"

Nobu samozřejmě nečekal na mou odpověď a vyjmul svůj ztopořený penis z mé rozevřené kundičky, aby vzápětí bezohledně roztáhnul plné půlky mé zadnice a přitlačil svůj silný ocas na můj křečovitě sevřený anální otvor. Poněvadž jsem neměla naprosto žádnou šanci, jakkoli zabránit tomu, co se mi mělo v nejbližších chvílích stát, alespoň jsem se ze všech sil pokoušela co nejvíce uvolnit, abych celou záležitost udělala pro sebe pokud možno co nejméně bolestivou.

Chvějící se od hlavy až k patám jsem zřetelně cítila, jak se jeho mohutný úd i nadále snaží vtlačit do mého uzounkého řitního otvoru, až nakonec zvolna vniknul dovnitř. Brzy byl celý jeho ocas zasunutý v mém análu, který se jen velmi neochotně přizpůsoboval na jeho ohromné rozměry.

Nezmohla jsem se na víc, než na tiché sténání, zatím co Nobu se pustil do náruživého přirážení. Svým skvostným čurákem vždy zajel hluboko do mé bolestivě roztažené prdelky, na okamžik setrval v klidu a pak ho opět velmi pomalu vytáhl, až skoro zcela vyklouzl ven.

Moje zadnička byla tím parádně zformovaným ocasem naplněná až k prasknutí, avšak brzy se mi podařilo uvolnit se natolik, že mě Nobuvy mocné přírazy ani příliš nebolely a naopak jsem začala pociťovat neuvěřitelně silnou rozkoš. Nikdy dříve by mě ani nenapadlo, že anální sex by mohl být tak báječný.

"No, to snad ani není možné! "zvolal Nobu spokojeně a hlasitě se zasmál. "Ty jsi opravdu dívka, která dokonale odpovídá mému vkusu. Myslím, že již teď si můžeš být stoprocentně jistá, že tvou bezvadnou prdelku očekávají ještě mnohá báječná potěšení! "

Nobu se mezitím skutečně řádně vzrušil a počal se postupně přibližovat k vyvrcholení. Svůj úchvatně tvrdý ohon zarážel stále hruběji a v mnohem rychlejší frekvenci do mé rozevřené zadnice. Naprosto přesně jsem cítila, jak ten tlustý, dlouhý čurák buší do mé prdele a začíná se tlačit až někam do mých střev, která se, jak mi to alespoň v té chvíli připomínalo, převracela kolem dokola. Nobu s každou přibývající vteřinou přirážel stále vášnivěji a vkládal do své sexuální aktivity větší a větší sílu.

Nenadále se mladý Japonec vzepnul jako skutečný hřebec a nahlas zasténal. V tom samém momentu jsem pocítila, jak začíná jeho teplé sperma stříkat do mého rozdělaného konečníku. Všechno to pro mě bylo tak nepopsatelně nádherné, že jsem si to každopádně chtěla i nadále vychutnávat a užívat si to fantastické šoustání. Avšak, jak se zdálo, našemu mladšímu hostiteli se má neskrývaná rozkoš příliš nezamlouvala, poněvadž sotva se Nobu do mé prdelky vystříkal, jediným škubnutím vytáhnul svůj ocas z mého zadku ven.


...::: Tip pro Vás: Plácečka s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...