Public Disgrace
Sex And Submission
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 11.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Jakmile hosté postupně opustili Útulek blaženosti, Kobe a Nobu nás odvedli do nevelkého pokoje, kde jsme se měly vyspat. Mezitím se čas již přehoupnul přes půlnoc a byl pro nás uplynulý den neskutečně namáhavý, obě dvě jsme se na spánek náramně těšily.

Ještě dříve nás však Nobu hodlal pochválit za naši poslušnost a dobré chování.

"Dnešní večer byl pro vás opravdu velmi náročný, avšak musím uznat, že jste všechno zvládly přesně tak, jak jsem si představoval, " prohlásil mladý Japonec spokojeně. "Ovšem, ačkoli jste nyní hodně vyčerpané, musíte připustit, že jste se dnes skutečně mnohému přiučily a získaly neocenitelné zkušenosti! A poněvadž jste si tak dobře počínaly, rozhodli jsme se, Kobe a já, že vás teď za vaši poslušnost a vhodné chování osobně odměníme!"

Tohle byla pochopitelně pro mé uši rajská hudba. Po tom neuvěřitelném vytížení sice byly naše kundičky i řiťky celkem dost poškozené a citelně nás bolely, avšak reálná možnost, že by mě měl svým širokým jazykem vylízat zkušený muž, ihned způsobyla, že se na mém obličeji objevil radostný výraz a já jasně pocítila, jak v mém nitru vzrůstá vzrušení.

"Ovšem ještě předtím, než dostanete svou zaslouženou odměnu, " promluvil znovu Nobu a rychle tak zchladil naše viditelné nadšení, "by jsme si chtěli řádně prohlédnout vaše pičky a prdelky, abychom zjistili, jestli můžeme po dnešním, vskutku zajímavém večeru zaznamenat nějaké výraznější úspěchy ohledně potřebného roztažení vašich dírek!"

Ihned poté si oba muži vzali na pomoc malé kapesní svítilny a začali zdlouhavě zkoumat naše rozedřené kundičky a řiťky. Když po několika minutách skončili, nijak neskrývali svou velikou spokojenost s výsledkem důkladné prohlídky.

"No, to je skutečně radost, " zkonstatoval Nobu potěšeně, když se do sytosti vynadíval na naše nejintimnější místa, "moci na vlastní oči vidět, jak velký pokrok jste již ve věci nezbytného roztažení vašich rajcovních dírek udělali! Nepochybuji o tom, že zdárné překonání předchozích hodin bylo pro vás nanejvýš vysilující, ale vždyť jste samy hned od začátku moc dobře věděly, do čeho se vlastně pouštíte!"

Má sestra a já jsme se na sebe vzájemně podívaly a pouze tiše přikývly. Nobu měl pochopitelně pravdu, obě jsme moc dobře věděly, do čeho jdeme.

V Útulku blaženosti s námi přirozeně všichni zacházeli dosti nevybíravě a chvílemi až téměř sadisticky, avšak přesně o tom jsme již dlouho snily. Nijak nám ta bezohlednost a brutalita nevadily, poněvadž jsme, vždy toužily po tom, aby naše líbezná, mladá těla byla obdělávána právě takovým způsobem.

Nyní, když jsme již měly za sebou slušný díl základního výcviku, bylo nám naprosto jasné, že svět japonské bondage, v němž nás silní muži zcela ovládali, svazovali a surově roztahovali naše kundičky i řiťky, obsahuje úplně všechno, o čem jsme až do té doby pouze snily. A obě dvě jsme byly šťastné a vděčné, že

se nám dostalo takové příležitosti, ve skutečnosti prožít veškeré naše vzrušující fantazie.

Zatím co jsem uvažovala nad vlastními pocity, Nobu a Kobe se rozhodli provést ještě jednu důkladnou prohlídku našich bolavých dírek. Tiše a spokojeně jsem sténala a po očku sledovala černovlasého Japonce, který za pomoci kapesní svítilny s vážným výrazem vyšetřoval mou poraněnou pičku a prdel.

Jakmile nás později oba muži vášnivě vylízali, s definitivní platností jsme si uvědomily, že pro náš už po určitou dobu neexistuje cesty zpět. Fantastický svět japonské bondage nás zcela uchvátil.

Tu noc jsme poprvé od našeho příjezdu zůstaly o samotě, jen já a má sestra. Konečně jsme si mohly vzájemně vyměnit názory a sdělit dojmy a brzy jsme se společně rozhodly, aniž by jsme o tom pořádně přemýšlely, že poprosíme naše vládce, zdali by jsme nemohly i nadále zůstat v penzionu.

S ohledem na naše rodiče jsme sice neměly úplně čisté svědomí, avšak obě jsme se téměř ihned shodly na tom, že se jedná o naše největší přání. A pokud by to bylo opravdu nezbytně nutné, byly jsme odhodlané spálit za námi veškeré mosty.


...::: Tip pro Vás: Souprava Mystim Tension Lover Electro Sex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Báječné zážitky posledních dnů na nás měly vskutku neuvěřitelný vliv, dokonce takový, že jsem si už ani nedokázala představit, že bych mohla pociťovat skutečnou sexuální rozkoš, pokud bych neměla své krásné kozičky nádherně a pevně sešněrované.

Aniž bych pro to měla nějaké logické vysvětlení, čím dál, tím více jsem si byla jistá, že je mým jediným předurčením, abych sloužila a poskytovala rozkoš jakémukoli muži, který projeví větší sílu, nejen fyzickou, ale i psychickou, než já. Poněvadž jsem věděla, že je mým nevyhnutelným osudem, abych se nechala poslušně obdělávat až na samé hranice lidských možností, a za tohoto stavu věcí mě nesmírně těšilo, že Brenda má na celou záležitost absolutně stejný názor.

Po našem krátkém rozhovoru jsme si s Brendou ještě trochu vzájemně olízaly naše rozedřené kundičky a řiťky a poté jsme již spokojeně usnuly.

Jakmile se v naší ložnici následujícího rána objevil Nobu, okamžitě jsme mu sdělily naše velké přání. Mladý Japonec nám slíbil, že si ještě celou záležitost nechá projít hlavou. V podstatě však Nobu proti naší žádosti nic nenamítal, ba právě naopak, zcela srozumitelně nám dal najevo, že pokud se i nadále budeme chovat stejně vzorně, jako v průběhu posledních hodin, pak budeme mít skutečně velmi dobrou šanci, abychom mohly zůstat v jejich péči tak dlouho, jak jen budeme chtít nebo dokud nám nedojdou síly.

Předchozí příslib pro nás pochopitelně znamenal skvělou motivaci a byl tím nejlepším možným důvodem pro to, abychom se do další práce a našich úkolů vrhly s nevídanou horlivostí.

Opravdu jsme se snažily být co nejlepší, abychom si vysloužily další pobyt ve skvostném Útulku blaženosti, a napnuly jsme veškeré síly k tomu, abychom všechno zvládly dle představ našich velitelů, což se týkalo především každodenních cviků, sloužících k rozšiřování našich kundiček a řiťek.

I toho dne prováděli Nobu a Kobe nám již dobře známé procvičování našich svěračů a poševních svalů a pro mě bylo vskutku nefalšovaným potěšením, když jsem mohla na vlastní oči vidět, jak se moje píča i anál díky tomu tvrdému tréninku uplynulých dnů nádherně roztáhly a zvětšily. Nyní jsem už byla bez sebemenších problémů schopná pojmout do své, ještě nedávno tak uzounké a sevřené prdelky i ty nejmohutnější vibrátory. Naprosto stejné, ba možná mnohem lepší, to bylo i s mou vaginou, která se mohla rozevřít do takových ohromných rozměrů, o jakých se mi nikdy ani nesnilo.

Úchvatné sexuální zážitky v Útulku blaženosti prostě nebraly konce a nejen já, ale i má sestra si skvěle užívala, při čemž jsme obě samozřejmě neustále profitovaly z téměř nevyčerpatelné fantazie našich učitelů, týkající se především možných způsobů svazování, jimiž nás všichni muži stále znovu a znovu znehybňovali a zároveň obšťastňovali. Ovšem přirozeně největším potěšením pro nás byla dráždivá možnost, obdělávat a pouštět do veškerých našich tělesných otvorů dlouhé a tlusté ohony všech statných vládců.

Velmi brzy také Nobu informoval svého otce o našem přání, setrvat i nadále v jejich překrásném penzionu. Místo okamžité odpovědi si mě Suda nechal přivést do svého pokoje.

Když jsem k majiteli penzionu dorazila, měla jsem již své vyvinuté poprsí sešněrované známým, velmi příjemným způsobem.


...::: Tip pro Vás: Svorky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...