Sadistic Rope
Divine Bitches
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

PENZION BONDAGE

část 10.

Autor: Jeff Hock

Hodnocení

1234567

Konečně se mě tedy ujmul někdo, kdo hodlal ukojit můj příšerný chtíč. Cizinec mě okamžitě odvázal od sloupu a popadnul mě za paži. Vzápětí mě spěšně z místnosti pro hosty vyvlekl ven na dvůr, kde se ihned zbavil svého vyšívaného kimona.

O vteřinu později se na mě již vrhnul a bezohledně zarazil svůj obrovský ohon do mé mokré kundy. Neznámý muž si rozhodně s nějakou předehrou či projevy ohleduplnosti hlavu nedělal a hned od úvodního momentu využíval svou nesmírnou sílu.

Ačkoli mně to jeho hrubé vniknutí do mé vaginy způsobilo citelnou bolest, i přesto jsem postupně začala vnímat neskutečnou úlevu, jelikož teď jsem konečně měla reálnou šanci, že to strašné svrbění, zcela ovládající prostor mezi mýma nohama a dohánějící mě málem až k absolutnímu šílenství, v nejbližší době opadne a následně se zvolna ztratí.

Cizí statný muž byl milenec přesně podle mého gusta. Šoustal mou promáčenou kundičku s báječnou vytrvalostí, při čemž stále znovu a znovu vnikal mocnými přírazy tak hluboko do mé vaginy, až jsem měla skutečně strach, že by ji mně mohl roztrhnout.

Naštěstí pro mě se to nestalo a po nespočtu hrubých a bezohledných, avšak nádherných přírazů jsem nenadále pocítila jeho sperma, které vytrysklo rovnou do mé pochvy a zcela ji naplnilo.

Tímto vyvrcholením ovšem ještě nic zdaleka nekončilo. Jakmile se cizinec vystříkal do mé vláčné, prokrvené kundy, ihned svůj ohromný ohon vytáhnul ven a bez jakéhokoli předchozího varování ho brutálně zarazil do mého řitního otvoru. Při tom si počínal natolik nešetrně, že jsem se prostě nedokázala opanovat a hlasitě jsem bolestí vykřikla, což se samozřejmě mému současnému vládci ani trochu nezamlouvalo.

Černovlasý muž, jehož jméno jsem neznala, si však okamžitě věděl rady. Pohotově sebral ze země své kimona vzal si z něho dlouhý, široký opasek, jímž mi vzápětí surově zacpal ústa.

"Co to mělo znamenat, ty nezdvořilá děvko?!" obořil se na mě hrubě a krátce mě sadisticky zatahal za vlasy. "Co si o sobě vůbec myslíš, že si dovoluješ vyrušovat mě svým nesmyslným křičením?! Asi s tebou budu muset zacházet mnohem bezohledněji, abys pochopila, jak se máš chovat ve společnosti svého pána!

Uvidíme, jestli se ti bude líbit opravdu tvrdé šukání!"

Cizinec rozhodně nemluvil do větru a ihned provedl to, čím mi vyhrožoval. Velmi zdlouhavě vylovil svůj mohutný penis z mé bolestivě roztažené prdelky, a jakmile byl úplně celý venku, nečekaně ho opět vší silou zarazil dovnitř. Můj na nejvyšší možnou míru namáhaný anál se jen křečovitě stahoval a zase uvolňoval a já musela vynaložit veškeré úsilí na to, abych ze sebe nevypustila své výkaly, neodbytně se deroucí ven.

Mé výkřiky se pochopitelně zdusily v roubíku z hebké látky. Současně jsem v ní, měla strašné bolesti i neskutečnou rozkoš. Ale v Útulku blaženosti na mých pocitech přirozeně vůbec nezáleželo, jelikož se o ně nikdo nestaral. Od začátku do konce mi nezbývalo nic jiného, než se poslušně podrobit osudu.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když cizinec konečně po dlouhých minutách brutálního šukání mé zadnice prožil další bouřlivé vyvrcholení a bezstarostně vystříkal své teplé semeno do mého bolavého konečníku, okamžitě mě popadnul za ruku a odtáhnul zpět do domu. Místo pokoje pro hosty jsme se však ocitli v prostorné místnosti, kde se kromě nás dvou nikdo jiný nenacházel.

Neznámý muž neztrácel čas a hbitě mi spoutal silným provazem paže. Konec drsného lana poté připevnil k masivnímu kovovému háku, zapuštěnému do nízkého stropu. Kromě toho mi ještě ohnul pravou nohu a pevně ji přivázal k tělu v takovém úhlu, že se mohl mezi mé roztažené dolní končetiny pohodlně posadit a s chutí krásně vylízat mou řádně rozevřenou kundu, z níž se ještě stále řinulo jeho husté sperma. I své vlastní semeno, stejně jako mou mazlavou mízu, můj vládce žádostivě spolykal, při čemž neopomenul ani mou řiťku, která byla rovněž vyplněná jeho šťávami.

Následně se cizinec chopil jedné z mnoha láhví vína, které byly vyrovnané v rohu místnosti, a začal ji cpát do mé vaginy, kterou chtěl tímto způsobem co nejvíce roztáhnout a již navždy rozšířit.

Pouze velmi stěží bych vůbec dokázala popsat, jak strašně mě bolelo, když mi ten statný muž zarážel centimetr za centimetrem ohromnou skleněnou flašku, naplněnou červeným vínem, do mé nebohé kundičky. Něco takového jsem ještě nikdy předtím nezažila. Má pochva byla neskutečným způsobem rozevřená a bez ustání z ní vyrážely vlny děsivě mocné bolesti do celého mého těla.

Ačkoli se to zdálo být naprosto neuvěřitelné, neznámému muži se brzy podařilo nacpat skoro celou velkou láhev do mé vláčné vaginy, což ovšem mělo pochopitelné, pro mě nanejvýš nepříjemné následky.

Moje kunda se musela roztáhnout přímo do nestvůrných rozměrů, díky čemuž se dokonce na jednom místě trochu roztrhla. Při tak hrozné zátěži se to ostatně dalo očekávat a můj vládce s tím zřejmě i počítal, poněvadž se ihned pustil, ovládán nekontrolovatelným chtíčem, do olizování čerstvé krve, zvolna stékající dolů po mém alabastrovém stehnu.

Neměla jsem ani nejmenší tušení, jak dlouho ještě ta strašná procedura trvala, ale už po několika desítkách vteřin mi připadalo, jako bych s tou flaškou v píči ztrávila celou věčnost.

Když se dostavilo mé vysvobození, měla jsem nesmírnou chuť křičet štěstím a líbat svému zachránci nohy, což jsem však samozřejmě při mém spoutání nemohla.

V místnosti se totiž objevil Nobu, který svého přítele vyzval, aby se se mnou vrátil k ostatním do pokoje pro hosty.

Společnými silami mě oba muži bleskově rozvázali a já je pak s ulehčením následovala po temných chodbách do druhé části penzionu.

Sotva jsme vstoupili do jasně osvětlené místnosti, okamžitě jsem postřehla, že se mé sestře po dobu, co jsem byla pryč, zřejmě nevedlo o moc lépe, poněvadž její bledý, zpocený obličej jasně ukazoval, jak hrozně je vyčerpaná a unavená.

Na jakýkoli odpočinek jsme však neměly čas, jelikož Nobu a Kobe nás znovu připoutali k silnému dřevěnému sloupu ve středu pokoje pro hosty. Poté si přirozeně zase každý ze shromážděných návštěvníků Útulku blaženosti mohl s námi dělat, co si jen zamanul a užívat si zcela dle vlastní libosti.

Aniž bychom to mohly jakkoli ovlivnit, musely jsme do našich utrápených píčí i análů pojímat všelijaké rozmanité předměty, které byly mnohdy buď velmi velké, a nebo nebezpečně ostré. Při tom jsme rovněž musely stále znovu a znovu střídavě kouřit úžasně tvrdé a dlouhé ohony našich pánů.

Nebylo divu, že jsem při takovém zacházení byla brzy natolik vyčerpaná, až jsem se málem zhroutila a upadla do bezvědomí.

Nakonec s námi muži ale přece jen projevili soucit a po zdánlivě nekonečných hodinách hrubého obdělávání nechali naše bolavé kundy a řitě na pokoji a dopřáli jim klid. Ostatně, po tom, co jsme si musely prožít, jsme si to plně zasloužily.

Cítila jsem se, jako by ze mě někdo vysál veškerou životní energii, a neustále jsem měla neodbytný pocit, že sliznice uvnitř mé vaginy je rozcupovaná na maličké kousky, které již nikdy nikdo nebude schopen dát dohromady. Bylo vskutku až neuvěřitelné, jak hrubě a brutálně s námi všichni muži zacházeli, avšak na druhou stranu musím připustit, že s to mně i mé setře zamlouvalo.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...