The Upper Floor
Hogtied
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pacientka

Autor: Darkman

Hodnocení

1234567

Michal

Už když jsem jí viděl poprvé, věděl jsem že je to ta pravá. Štíhlá, vysoká, krásná, modré oči skryté za roztomilými brejličkami. Byla dokonalá a jmenovala se Michaela, jaká úžasná náhoda, snad znamení z nebe. Doktor říkal že trpí poruchou kvůli které ničí sama sebe. Bylo mi jí líto a věděl jsem že jedině já jí můžu pomoct. Nechtěl jsem aby se trápila, sám jsem věděl jaké to je být nepochopený a tak v každé volné chvíli chodil jsem jí navštěvovat.

Z počátku se na mě dívala nedůvěřivě, avšak postupem času jsme se do sebe zamilovali a Miška začala vzkvétat. Miloval jsem jí jako nikoho na světě. Pak však doktor řekl že už jí brzy propustí a já věděl že musím rychle jednat.

řekl jsem Michaele že ačkoliv se její stav hodně zlepšil, doktor tvrdí že jí zatím stále nemůžou propustit. Byla zdrcená, proto jsem jí slíbil že jí pomohu utéct. Jednoduše jsem namíchal chemický koktejl který měl schopnost zastavit srdce. Vypadalo to jako infarkt. Doktor ani nezkoumal proč umřela. V márnici jsem jí jiným koktejlem oživil a od té chvíle jsme stále spolu.

Jana

Když jsem se dozvěděla že vyhlídky na mé propuštění jsou mizivé, souhlasila jsem s plánem na útěk. Nikdy bych nevěřila že potkám někoho tak úžasného jako je Michal. Celou dobu ke mně byl tak ohleduplný, laskavý a něžný že jsem se do něj zamilovala skoro okamžitě.

Plán byl jednoduchý, vstříknul mi něco do žíly po čem se mi mělo zastavit srdce, v márnici mě pak oživí a společně utečeme.

Hned po probuzení jsem se zděsila protože tma která mě stáhla hned po aplikaci injekce, neustoupila, naštěstí vedle mě někdo promluvil

„Neboj se miláčku je to jen chvilkové, hned to přejde“

A skutečně ani ne za deset minut se tma rozplynula, chystala jsem se vstát ale nešlo to

„Proč se nemůžu hýbat ?“ zeptala jsem se a otočila se na Michala, stál vedle mé hlavy, ruce za zády a usmíval se

„To je jednoduché zlatíčko, protože jsi svázaná“ v zorném poli se mi objevila jeho ruka, něco v ní držel, byla jsem ještě omámená z té injekce takže všechno se dělo tak nějak pomalu, jako by celý svět plaval v medu. Jeho ruka se přibližovala a já viděla že předmět v jeho ruce jsou moje kalhotky.

„Michale proč mě děsíš ? Prosím tě nech“ víc už jsem říct nestihla protože se kalhotky octly v mých ústech, ještě je zajistil lepící páskou, zmocnila se mě panika, najednou jsem nevěděla co se děje, byla jsem spoutaná, neschopná se bránit ani mluvit, vydaná do rukou absolutně cizímu člověku.

„Nechceme přeci aby si rušila sousedy“ zasmál se

„No nic zatím musím jít pracovat takže tě nechám do rána odpočívat, připravil jsem ti lůžko v jednom z boxů“ hodil si mě přes rameno a donesl do jednoho boxu ve kterém ležela deka.

Pak mě obrátil na břicho a začal spoutávat ruce za zády, prvně zápěstí a potom i lokty. Když s tím byl hotov došel ke stolu a přinesl dva kožené řemínky kterými zafixoval nohy nad kotníky a koleny. Teď už jsem nebyla schopná jakéhokoliv pohybu.

„Neboj se miláčku, ráno se vrátím“ s těmito slovy se chystal zavřít box, pak si však na něco vzpomněl

„Vlastně ještě mám pro tebe malé překvapení“ sáhnul do kapsy a vytáhl latexovou pásku, dílem okamžiku jsem jí měla na očích takže nejen že jsem nebyla schopná se bránil ale bez zraku jsem se stala úplně bezbrannou. Chvíli postával jako by na něco čekal a pak jsem zjistila proč, něco se dotklo mé mušličky, pak znova trochu více a opět. Najednou jsem věděla co to je, vibrátor, velký vibrátor. Chtěla jsem začít křičet že ho nechci, začala jsem sebou házet ale jediný výsledek byl že mě Michal chytil a otočil na záda, jelikož jsem pod zády měla spoutané ruce, došlo k vyklenutí a má kundička se vyšpulila jako by se nabízela, styděla jsem se ale nemohla jsem nic dělat. Začala jsem sebou škubat, to se mu asi nelíbilo takže do mě vibrátor vrazil bez předchozího varování nebo přípravy, byl skutečně obrovský, myslela jsem že mě roztrhne. A Michal stále tlačil až dokud uvnitř nebyl celý, pak mi mušličku přelepil páskou takže byl vibrátor zajištěný proti vyklouznutí.

„Nastavil jsem ti na něm program náhodného spouštění tak snad se nebudeš nudit a teď už spi čeká nás zítra dlouhá cesta“ políbil mě na tvář a zavřel box.


...::: Tip pro Vás: Souprava pro bondáž Fifty Shades of Grey - Hard Limits :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zůstala jsem sama, byla jsem absolutně zničená, nenáviděla toho prolhaného bastarda, ponížená, zmučená ležela jsem v márnici jako kus masa, neschopná pohnout se jen o kousek. Ve chvíli největší beznaděje spustil můj nový přítel, vrněl a vibroval, během chvilky už jsem se svíjela v křečích orgasmatických vln, nenáviděla jsem se za to ale bylo to jako brány do nebe. Na spánek nemohlo být ani pomyšlení, svět se točil a třásl, něco tak úžasného jsem v životě nezažila. Byla to úplně nová zkušenost, nejhorší na tom bylo že jsem věděla že to není jen robertkem ale že mě vzrušuje celá situace, mé uvěznění, bezmoc, strach z věcí budoucích.

Nevím jak dlouho jsem tam tak ‘‘odpočívala‘‘ ale muselo už být ráno protože box se najednou otevřel.

„Tak už jsem tady lásko, máš radost ?“ zeptal se vesele Michal a stáhnul mě na zem

„Mám skvělý plán jak tě odsud dostat ale budeš se muset trochu převléknout“ řekl a zasmál se svému vtipu, dostala jsem zlou předtuchu která se záhy vyplnila.

Michal mi sundal pásku z očí a rozvázal nohy, také robertek konečně opustil své místo. Hned nato přinesl odněkud provazy, zachvěla jsem se protože mě napadlo co bude následovat.

„Abych tě mohl provézt přes bránu musíš vypadat jako pacientka“

Udělal na provaze smyčku a nasadil ji na jedno prso, prvně se s ním jen mazlil ale ve chvíli kdy ho začal obtáčet cítila jsem jak se provaz zařezává do kůže, za chvíli už v něm začala pravá bouře, bolest vyrážela ve vlnách, ustupovala a opět se vracela. Takto postupoval i na druhém, když skončil zálibně si mě prohlédl.

„Jsi nádherná“ a pohladil mě po zmučených ňadrech, bradavky mi naběhly až k prasknutí a každý dotek byl jako rána bičem.

Pak ňadra obkroužil dalším provazem který zavázal na zádech, na provaz mezi prsy navázal další který protáhl mezi nohami, přes záda a na jednoduchý uzel uvázal na krk.

Rozvázal mi ruce ale jen proto aby je svázal do jiné polohy, každé zápěstí mi za zády přivázal k lokti druhé ruky což způsobilo že se má hruď ještě více vypjala. Pak odvázal provaz na mém krku a přivázal ho k rukám. Ještě předtím než s ním ruce omotal ho pořádně přitáhl takže se mi okamžitě zaříznul mezi pysky a začal mé nebohé kozičky táhnout dolů. Zařvala jsem do roubíku bolestí ale Michal se jen smál mé bezmoci, nakonec odněkud přinesl svěrací kazajku.

„Tohle si musíš miláčku obléknout aby to vypadalo věrohodně“ řekl a začal mě navlékat do kazajky, zatáhnul zip na zádech až ke krku kde byl v kazajce pevný obojek schovaný pod látkou. Zkřížení rukávů přes prsa bylo dílem okamžiku a oba rukávy za zády zacvaknul zámečkem. Strhnul mi z úst pásku a vytáhnul mokré kalhotky, než jsem však stihla promluvit vrazil mi mezi rty gumový roubík jaký se v blázinci používá aby si pacienti neprokousli jazyk.

Takto vystrojenou mě odvedl nahoru do dodávky která stála před vraty. Cesta přes bránu byla dílem okamžiku, strážný se ani neobtěžoval podívat se do auta, jen Michalovi popřál šťastnou cestu a byly jsme venku. Za pět minut se dveře dodávky otevřeli.

„No lásko musím tě trochu upravit“ řekl s úsměvem Michal a vlezl ke mně do dodávky, spoutání nohou bylo dílem okamžiku, jako novinku však přinesl latexovou kuklu.

„Tohle ti nasadím aby sis nepokazila překvapení“ už jsem se nezmohla na žádnou obranu takže za chvíli už jsem opět byla slepá protože kukla neměla otvory pro oči ani ústa jen pro nos aby se člověk neudusil. Michal mě ještě na rozloučenou pohladil přes klín a pak už jsme opět jeli. Začala jsem brečet, jak bolestí protože kundička i kozy mě boleli jako čert, tak i frustrací. Asi za hodinu jsme zastavili a Michal otevřel dveře.

„Konečná stanice, vystupovat“ chytil mě za nohy a vytáhnul z auta, pak mi rozvázal nohy ale kuklu nechal, měla jsem strašný strach protože jsem nevěděla kde jsme. Držel mě za ruku a někam táhnul, najednou jsem pod nohami ucítila dřevo.

„Vítej ve svém novém domově“

Pak jsme šli do schodů, vrzly dveře a já ucítila pod nohami koberec. Michal mi sundal kuklu, byli jsme v ložnici, přede mnou stála obří postel s nebesy které podpírali čtyři masivní dřevěné sloupy. Na posteli leželo několik kusů oblečení, černé body s dlouhými rukávy, samodržné punčochy, saténové černé rukavičky nad lokty.

„Tak jak se ti tu líbí ?“ zeptal se Michal

Zahuhlala jsem do roubíku

„Budu to brát jako souhlas“ pousmál se „No je načase trochu se najíst, určitě máš hlad“ a já si uvědomila že hlad skutečně mám a pořádný. Sešli jsme dolů do kuchyně, Michal mi sundal svěrací kazajku a odvázal provaz vedoucí mojí mušličkou, bolest v rozkroku okamžitě vystřídalo teplo a já si uvědomila jak moc jsem vzrušená. Pak mi ukázal abych si sedla na židli kde přivázal každou nohu k jedné noze židle takže jsem tam seděla roztažená. Potom mi rozvázal ruce a přivázal je k pelesti židle, opět jsem byla bezbranná a vydaná mu absolutně na milost. Michal stál za mnou a já cítila jak si mě prohlíží, nakonec mi prsty přejel po mých svázaných kozičkách, skučela jsem bolestí do roubíku, chtěla prosit o milost ale marně skrz roubík prošlo jen nesrozumitelné huhlání. Pak si začal hrát, jeho ruce jezdili po mém těle, hladil mě po břiše, stehnech, políbil na krk až mi nakonec zajel prstem do kundičky, na prstech ucítil mojí vlhkost a já vrněla jako kočka, snažila jsem se těm zvědavým průzkumníkům vyjít vstříc ale v jakémkoliv pohybu mi bránili provazy. Nakonec jsem cítila jak opět přichází vlna orgasmatické bouře, mé tělo se začalo třást, roubík tlumil vzdechy slasti. Už, už přijít, cítila jsem jak se brány ráje otvírají a v tu chvíli přestal. Myslela jsem že snad prasknu, začala jsem sebou škubat neschopná dosáhnout konečného vyvrcholení.

„No zlato je čas se najíst, aby si při jídle byla ještě krásnější, mám pro tebe schovaný šperk“ sáhnul do kapsy a vytáhnul řetízek na každém konci zakončený kovovou svorkou, chtěla jsem zakřičet a začala kroutit hlavou ale než jsem se nadála svorky drtili mé zmučené bradavky. Myslela jsem že bolestí umřu.

„A ještě pro tebe mám tvého starého přítele“ zasmál se a nacpal mi do kundičky mě již dobře známý vibrátor který tentokráte nastavil na stálý plný výkon, černá páska opět skryla jeho úkryt.

„No nebudu tě rušit když si tak užíváš, já se zatím najím“ řekl a natáhnul mi latexovou pásku přes oči. Byla jsem na dně, jenže jsem najednou nevěděla co prožívat víc zda bolest z mých týraných koziček nebo slast kterou mi přinášel vibrátor, byla jsem jako v jiném světě, vše kolem neexistovalo zůstala jen bolest a slast které mě střídavě rvaly na kusy.


...::: Tip pro Vás: Červené silikonové rty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...