Divine Bitches
Czech Bitch
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Otrokyně I.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Já: Dobrý den můj Pane, jsem Vaše nová otrokyně a už pro mně máte první úkol - musím před Vámi onanovat.

Nejdřív jste mi roztáhl nožky do stran, takže je mám pěkně roztažené a nemůžu s nimi hýbat. Poté jste mně pro větší zážitek podvázal kozy a do ruky dal robertka, kterého můžu použít. Už jenom z toho připravování pěkně teču a tak pomalu zarážím robertka do mé nadržené kundičky. Je velký tak mně to hodně roztahuje a trochu bolí, což vám ovšem nevadí a prudce mi ho tam zarazíte. Zařvu bolestí což se vám nelíbí a tak mi zacpete pusu svým ohromným údem a já tak dělám dvě věci najednou. Kouřím jako divá a kundička si taky neodpočine, takže za chvíli stříkáte a já to musím všechno spolykat. Potom ho vytáhnete a zároveň mi řekne abych si robertka strčila do prdelky. Nikdy jsem v ní ale nic tak velkého neměla, tak mi to moc nejde. Máte ovšem pochopení a tak mi ho tam prudce nezarazíte, ale naopak mi zarazíte svůj úd do kundičky. Jsem vás úplně plná a za chvíli se zmítám v orgasmu, stejně jako vy. Jsem plná vašeho semene, vy vytahujete robertka z mé prdelky, nutíte mně ho olízat a potom ho zaražíte nazpět do kundičky. Do prdelky mi dáváte menšího a celou prdelku i s kundičkou přelepujete izolepou, abych je nemohla dostat ven a aby nic nevytékalo.

Potom mně donutíte se svůdně obléknout do nových latexových minišatů, které jste mi koupil. Jsou hodně těsné a se svými dlouhými nehty mám strach, abych je neroztrhala. Opatrně se do nich soukám, až je mám na těle a potom je opatrně natahuji, aby byly bez nejmenšího záhybu. Potom mi dáváte lodičky na vysokém podpadku na malý zámeček který zamykáte a říkáte, že jdeme nakupovat. Nevím jak to vydržím, protože se pořád otřásám v opojném orgasmu, ale vyrážíme a já doufám, že se brzy vrátíme a že nikdo na nákupech nic nepozná.


...::: Tip pro Vás: Erotické péřové šimrátko YESforLOV - Caressing Feather :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vy: Při nákupech opravdu skoro nic nikdo nepoznal jen prodavačka v sex shopu byla vyjevená, když ses podvolila orgasmu při prohlížení katalogu pomůcek k našemu poťěšení a za tento prohřešek tě budu muset potrestat. Tvůj trest si představuji asi takto, po příchodu domů se svlékáš do naha a já ti přípevňuji na zápěstí a nohy pouta a do pusinky ti dávám roubík s kuličkou aby jsi nemohla hlasitě křičet. Pak tě odvádím k posteli kde ti mezi nohy upevňuji rozporku a zamykám malými zámky k poutům. Jsi nádherně přístupná. Ale abych nezapoměl při této představě pokračovat, ohýbám tě do předklonu a tvé natažené paže přivazuji za pouta ke kovovému žebroví postele. Okolo stehen pod zadečkem ti omotávám provazem tři otáčky okolo každého stehna a přivazuji provaz na stranách místnosti. Teď jsi přivázaná tak že se nemůžeš přede mnou jak koliv uhnout a vzrušuje tě pocit bezmoci.

Dostávám skvělý nápad jak tě potrápit, odlepuji velice nešetrně izolepu ze tvé kundičky, ale proboha ty jsi nebyla vyholená takže to jde i s ochlupením což dokládá tvůj nesouhlasný sykot a objevují se slzičky, také se objevuje tvá šťáva z mnohých orgasmů která ti stéká po nohou na zem kde se dělá loužička a já tvůj produkt roztírám po tvé prdelce za doprovodu tvého spokojeného předení, ale dost bylo laskání teď budeš muset počkat až se tvůj pán pěkně vyspí, zatím můžeš přemýšlet o tom jak budeme pokračovat. Po dvou hodinách kdy jsem se probudil se jdu podívat jak se ti daří, zjišťuji že jsi mokrá jak poslední děvka a proto ještě kontroluji rukou kterou ti zasouvám do kundičky což u mne zpúsobuje stopoření a to už nemohu odolat v té kundičce a zasouvám do tebe svůj penis a pomalu tě šoustám, rukama ti mnu bradavky tvých prsou, příchází vyvrcholení kdy stahy tvých svalů mačkají můj penis a já do tebe vstřikuji horké semeno které se dere z tebe ven a já ti ho roztírám po těle. Po té tě uvolňuji od postele přikazuji ti si pokleknout a kouřit mi můj penis čímž mě přivádíš k dalšímu výronu semene. Teď si tě odvádím do koupelny a ty mne celého umyješ a naopak po té ti nasazuji pás cudnosti od kterého mám klíček jenom já a dávám ti čas na přemýšlení o tom jak bys mne potěšila popřípadě jaké prádlo by se ti líbilo.


...::: Tip pro Vás: Roubík Breathable Ball Gag :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...