The Training Of O
Whipped Ass
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Otrocký pes

Autor: čokl

Hodnocení

1234567

Je mi 19 let a jsem trošku při těle :-) delší vlasy. Takovej trochu rebelant nic pro mě není to pravý, furt kuli něčemu držkuju. Ale poměrně dlouhou dobu, takových pět let, pozoruji že semnou není něco v pořádku. Brouzdal jsem po netu a narazil jsem na obrázky a videa s tematikou BDSM, nejdřív jsem si myslel "Fuj to sou prasárny!" ale potom jsem si o tom něco přečetl. Poznal jsem že se mi to líbí, od té doby jsem při každé volné chvilce koukal na videa na vše co se mi podařilo stáhnout. Asi v 17-ti jsem na razil na videa kde Pán cvičil svého subíka jako psa, docela se mi to zalíbilo a od té doby si hraji s představou že si něco takového prožiji. Nedávno jsem narazil na seznamce na inzerát s nadpisem "Dom hledá čokla" a odepsal jsem na něj. Trvalo asi tři týdny než jsem si s tím Pánem domluvil první lekci, na poprvé jsem měl přijet na pokec spojený s krátkou lekcí. Ve stanovenou hodinu jsem stál na nádraží kde si mě můj Pán měl vyzvednout. Zastavila přede mnou obyčejná šedá škodovka, řidič stáhl u spolujezdce okénko a řekl "Nastup čokle!". Zarazil jsem se bylo domluveno že vše proběhne diskrétně ale řekl jsem si že je to jedno. Nastoupil jsem tedy do auta k pánovi, ani jsem se nestihl připoutat a jeli jsme na místo kde se měla lekce odehrát. Asi po deseti minutách jsme dorazily k rodinnému domku na kraji města, Pán zastavil před domkem a vystoupil. Následoval jsem jej bez jediného slova až do předsíně v domě, jen co pán zavřel dveře tak se situace dramaticky změnila. Pán se ani nepodíval a přikázal. "Svlíkni se čokle do naha!" Bez jediného slova jsem učinil co Pán poručil.

Nahý jsem stál v předsíni a čekal co se bude dít dál. Pán otevřel dveře na sobě měl jen tričko a boxerky.

"Klekni na všechny čtyři čokle a pojď! Dělej čokle!!" popohnal mě Pán.

S trochou zdráhání jsem následoval Pána dál do domu, zašli jsme do obývacího pokoje. Páníček se usadil na pohovku, šel jsem k pohovce a zůstal bez pohybu stát asi půl metru od pána.

"Tak ty chceš být pes?" zeptal se.

"Ano Pane." odpověděl jsem pohotově.

"Hmm tak se postav ať se na tebe můžu podívat. A pomalu se otáčej!" přikázal pán.

Bez prodleně jsem se postavil a začal se pomalinku otáčet aby si pán mohl prohlédnout celé moje tělo. Trvalo asi pět minut než vstal a začal mě osahávat, přejel rukou přes zadek a cestou zpátky mě silou pleskl přes obě půlky. Jen jsem zasyčel a pán si toho všiml ale moc se nad tím nezastavoval a pokračoval v prohlídce. Jako další mi přejel přes penis a při cestě zpátky mě přes něj pleskl, dost to bolelo škubl jsem sebou a pán ztratil trpělivost.

"Ty nic nevydržíš! Klekni čokle!!" zařval pán.

"Omlouvám se Pane nečekal jsem to Pane." vyhrkl jsem.

"To je drzost! Jak to že mluvíš bez svolení!" vrčel pán.

Páníček se otočil a zamířil k pohovce ale neposadil se, sklonil se a zpoza pohovky vytáhl jezdecký bičík a krabici od bot. Položil krabici na konferenční stolek který byl stranou a přešel za mě, kopl mě pod koleno a tím mě donutil kleknout. Vrátil se ke stolku a odklopil víko od krabice, vytáhl klubko řemínků které položil vedle a pak vytáhl kuličkový roubík dobře jsem věděl co to je. Často jsem si prohlížel na netu různé pomůcky. Přišel zpátky ke mě a nasadil mi kuličku do úst a pořádně utáhl řemínek, prstem zkontroloval dotažení řemínků a vrátil se ke stolku. Zase ponořil ruku do krabice chvilku se přehraboval a nakonec našel maličký asi deset čísel dlouhý obojek, vrátil se ke mě a klekl si proti mě. Vzal do ruky můj penis i s varlaty a u kořene je zatáhl tím obojkem zabolelo to, pán to utáhl opravdu silně. Podíval se mi do očí které se proti mé vůli zalily slzami a usmál se. Páníček vstal a vrátil se ke stolku z krabice vytáhl kožená pouta a anální kolík s průměrem pěti čísel. Vrátil se ke mě postavil se přímo proti mě a přikázal abych natáhl ruce před sebe. Poslechl jsem a pán mi spoutal ruce, potom mi ukázal anální kolík zblízka a já jsem vyvalil oči. Zděšeně jsem sebou začal škubat, pán se pousmál a šel za mě. Poručil mi abych si klekl na všechny čtyři, když jsem tak učinil rychlým a drsným pohybem mi zarazil anální kolík do zadku, zařval jsem do roubíku a zhroutil se na bok. Pána to zřejmě nepotěšilo pleskl mě rukou tak aby trefil hlavně kolík v mém análu a tudíž to znovu zabolelo. Páníček vstal a podíval se na mě.

"Něco mi na tobě chybí? Aha já zapomněl na pořádný obojek! Zůstaneš tady hned jsem zpátky!" řekl a odešel.

Za několik minut byl zpátky a v rukou nesl tři obojky. První byl úzký jen asi tři čísla celý černý jen u prostřed byla stříbrná kost, druhý byl pět čísel široký pěkný lesklý byl celý kovový s visacím zámečkem na zamčení. A nakonec třetí byl deset čísel široký, kožený, pobytý hroty a s velkým okem ve předu.

"Klekni si čokle!" přikázal a přišel ke mě.

Začal zkoušet obojky na mém krku a vždycky si mě prohlédl jak s kterým vypadám, nakonec po dvaceti minutách usoudil že mám na sobě ten správný. Měl jsem na krku ten třetí nejširší obojek, nebylo to zrovna příjemné nemohl jsem pohnout hlavou na stranu a také byl utažený poměrně těsně takže se mi hůře dýchalo.

"Tak když už vydáš konečně tak jak máš mysl,ím že ti dlužím trest za tvou neposlušnost na začátku našeho setkání." řekl Pán.

Snažil jsem se huhlat do roubíku že se omluvám ale nijak to nepomohlo, pán sebral ze stolku jezdecký bičík a lehce si sním plesk do dlaně.

"Tak sundám ti ten roubík budeš mlčet. A až začnu budeš počítat každou ránu kterou dostaneš jestli zařveš dostaneš další trest jestli se mi něco nebude líbit dostaneš další trest. Pochopil jsi to čokle?!" řekl páníček.

Nemohl jsem mluvit tak jsem jen kýval hlavou. Pánovi to stačilo jako souhlas a odepnul mi roubík, konečně jsem mohl pohnout čelistí. Nebylo to zrovna příjemné mít skoro tř ičtvrtě hodiny v ústech kuličku.. Páníček mi dal k ústům bičík a poručil abych jej olíznul po celé jeho délce, udělal jsem jak poručil a čekal co bude dál. Pán přešel za moje záda a rukou mě zatlačil tak že jsem si klekl na všechny čtyři. Zaťal jsem zuby a čekal až přijde rána. První rána dopadla přímo na zadek a trefila i anální kolík na který jsem skoro zapomněl.

"P-první Pane." vykoktal jsem ze sebe.


...::: Tip pro Vás: Bradavkový odsávač :::...
Sexshop Sexujte.cz


Další rány dopadaly jak se pánovy zachtělo, druhá .... pátá ..... šestá ..... sedmá ....... dvacátá ..... dvacátá první .... dvacátá devátá ... třicátá. A tím to skončilo bolelo to hrozně posledních deset ran mi stékaly slzy po tvářích. Celá prdel mě bolela, řekl jsem si že už budu poslušný.

"Hodnej čoklík! Vydržel. No vidíš že to jde.!" pochválil mě páníček.

Nevěděl jsem jestli by mi prošlo kdybych souhlasil tak jsem jen přikývl a rychle si v nestřeženém okamžiku otřel slzy. Páníček stál zády ke mně a házel nepotřebné věci do krabice na stolku, sáhl by po roubíku a zarazil se.

"Myslím že to už potřebovat nebudeme." řekl a hodil roubík do krabice.

Jen co uklidil všechno do krabice sedl si na pohovku a roztáhl nohy. Hrábl si rukou do trenek a vytáhl svůj penis, nebyl tvrdý ale takový na půl.

"Tak pojď. Hezky si klekni a postarej se.!" řekl páníček.

Přešel jsem po kolenou k pohovce a klekl si mezi pánovy nohy. Přesunul jsem se co nejblíže k pohovce až se moje stehna dotýkala pohovky, vztáhl jsem ruce k pánovu penisu a jen co jsem se dotkl tak mi na rameni přistál bičík.

"TY ČOKLE JSI PES. PES NEMÁ RUCE!!!!!!" zakřičel páníček.

Páníček mě odkopl až jsem se svalil na zem páníček vstal a šáhl za pohovku pro vodítko. Sehnul se a připnul jej k oku na obojku škubl vodítkem a donutil mě si kleknout na kolena.

"Jsi pes!" řekl páníček a doprovodil svá slova ranou bičíkem na zadek. "Pes nemluví!" další rána. "Pes nemá ruce!" zase rána.

Takhle to pokračovalo dalších dvacet minut. Dostal jsem dalších dvacet ran přes zadek, páníček se po chvilce uklidnil a opět si sedl na pohovku. Škubl za vodítko a tím mě donutil se přesunout k pohovce abych mohl dokončit to co mám. Zaklekl jsem opět do stejné pozice jako před dvaceti minutami, páníček si moji hlavu přitáhl pomocí vodítka blíž ke svému penisu.

"Budeš lízat jako pes rozumíš?!" zeptal se páníček.

"HAF HAF HAF!" zaštěkal jsem jako ano.

Bez dalšího slova jsem začal pomalu ale pečlivě lízat pánovi varlata, dlouhými pohyby jsem pánovi pečlivě lízal varlata. Po několika minutách páníček uchopil svůj teď už ztopořený úd a hledal moji hubu. Poslušně jsem otevřel hubu a páníček mi tam zasunul svůj penis, hned mi položil ruku na temeno hlavy a začal mi pohybovat s hlavou. Musel jsem pána kouřit pěkně hluboko, občas pán zatlačil silněji a mě se chtělo zvracet ale nakonec se nic nestalo páníček byl spokojený slastně přivíral oči. Když už cítil že bude poručil abych zaklonil hlavu a otevřel dršku, Páníček si začal honit. Po chvilince mi na obličej začala přistávat pánova mrdka. Pán stříkal na můj obličej, nastříkal mi svou mrdku do očí, do huby a všude okolo. Když skončil poručil mi abych ho pečlivě očistil, pět minut bych páníčka lízal. Poté mi poručil abych si setřel všechno do huby a pečlivě spolykal.

"Tak pro dnešek budeme končit čokle!" řekl páníček.

"HAF!" zaštěkal jsem na protest ne.

"Už musím jít do práce. Když budeš hodný příště to bude delší." řekl páníček a začal mě odstrojovat.

"HAF HAF HAF!" zaštěkal jsem ano.

Chodil jsem k páníčkovy na pravidelné lekce každý týden. Byl jsem páníčkův hodný pejsek. HAF HAF HAF.

Kdo by chtěl si mě ochočit může napsat svou představu na [email protected] platí stále protože já jsem PES!

Jsem sylnější postavy, hnědé oči, delší vlasy, zarostlý. Dobře mi sedí širší obojek a když si mě pán vycvičí budu mu sloužit jako vše co si bude přát kromě krve, kaviaru a polikaní pissu.

...::: Tip pro Vás: Roubík Ball Gag Training Systém :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...