Hogtied
Everything Butt
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Odhalení (TV)

Autor: Pájík

Hodnocení

1234567

Po skončení studia na střední obchodní škole jsem začal pracovat jako skladový a účetnický personál v soukromém obchodě s dámskými oděvy a prádlem. Nic jiného jsem nesehnal, vždyť s mojí výškou 162 cm a necelými 53 kilogramy mě zatím všude odmítli s tím ,že na se jejich práci nehodím. Tohle místo mi sehnala moje bývalá spolužačka. Jestli mi to nevadí co budu prodávat ,tak její teta je majitelkou obchodu a shání někoho do kšeftu. Domluvil jsem se tedy přes telefon s paní Kamilou, tak se jmenovala teta od spolužačky. Po vstupním pohovoru jsem byl přijat. Snažil jsem se a dělal v obchodě všechny těžší práce - nošení zboží a drobné opravy na zařízení. V obchodě jsem byl spokojen a totéž se dalo říct i o majitelce a pěti prodavačkách. Nejstarší tam byla Alena, když jsem nastoupil měla zrovna narozeniny, kulaté.

Slavila třicítku. Další čtyři prodavačky byly ve věku od dvaceti do asi pětadvaceti let, no a majitelka měla odhadem kolem čtyřiceti. Všechny ženy v obchodě byly vyšší než já, což mě zpočátku dost frustrovalo ale zboží které mi procházelo rukama mě vzrušovalo.Již od dětství jsem si přál být v příštím životě žena. Párkrát ,když rodiče nebyli doma jsem si oblékl prádlo a oblečení od matky.Pocity jaké jsem přitom zažíval byly nádherné. A nyní se mi splnil jeden z mých tajných snů.Měl jsem tolik různých oděvů a druhů spodního prádla kolem sebe, že se mi o tom nikdy ani nezdálo. Začal jsem si postupně kupovat prádlo a oblečení pro sebe. Holkám jsem ze začátku tvrdil, že to je pro někoho z rodiny nebo pro jednu moji známou. Po půl roce, jsem se dostal i pokladně. Když byl v obchodě nával,nebo někdo měl dovolenou či nemocenskou, což bylo ostatně dost často, tak jsem obsluhoval kasu. Po práci jsem zůstal v obchodě déle, s tím že musím ještě dokončit účtování a nebo na mě vyšel týdenní úklid ve kterém jsme se střídali všichni.Vybral jsem si prostě zboží, které jsem chtěl, zaplatil jej přes pokladnu a bylo to.Všechno sedělo a nikdo nic netušil.Oblečení které jsem kupoval, vždy jsem vyzkoušel.Zkoušel jsem to buď večer sám v obchodě nebo přes den na záchodě.Třeba podprsenku jsem si oblékl na záchodě a pod oblečením ji nosil třeba celý den až do večera.

Tohle jsem dělal,vždy když se mi něco moc líbilo.Časem jsem si takhle zařídil doma dvě plné skříně v ložnici. Bydlel jsem sám v paneláku v bytě po rodičích, kteří se po mých studiích přestěhovali na opačný konec republiky na chalupu. Zpátky domů prakticky nejezdili a když přijeli ,tak jsem jim tvrdil ,že v tom pokoji mám podnájemnici a proto je zamčený,že má klíče u sebe. Rodiče se jen usmáli a už tomu nevěnovali pozornost. V jedné prodejně se zdravotnickým materiálem a protézami jsem nakupoval prsní nahrážky.Byly sice drahé, ale nic jiného nemohlo lépe imitovat prsa. Časem jsem si pořídil všechny velikosti a dokonce mi jako stálému zákazníkovi udělali i některé větší velikosti na zakázku. Boty jsem kupoval normálně v dámské obuvi , moje velikost nohy 37 je totiž běžně k dostání . Většinu oblečení, jsem nakupoval v seconhandech, pouze spodní prádlo jsem měl od nás z obchodu. Paruky jsem kupoval po butikách s tím ,že hraju v divadélku a tak podobně. V šatníku jsem měl většinou podprsenky větších velikostí. Největší jsem si nechal udělat a zaslat na dobírku přes internet 75HH.Přišla mi minulý měsíc a prsní nahrážky se už pro mne vyrábějí. Takže zatím největší velikost i s nahrážkami mám 75G. Ty jsem si pořídil loni, když přišlo nové zboží. Koupil jsem si tři podrsenky (bílou, černou a v tělové barvě - byli v prodejní akci tři za cenu dvou) a k tomu i dvě stahovací formovací body (kalhotky s podprsenkou v jednom kuse) v černé a bílé barvě. Doma jsem vždycky jak jsem přišel z práce převlékl do ženského a zůstal jsem tak až do spaní. Chodil jsem i na procházky v ženském převleku, většinou večer. Pár krát jsem šel i přes den ale to jsem si vzal prsa maximálně C. Večer jsem chodil s většíma a v zimě jsem měl pod kožichem několikrát i G. Nyní jsem již šestým rokem pracoval v obchodě k oboustranné spokojenosti. Ženské se v obchodě jednou domluvily a zakoupily lístky na travesty show. Šli jsme tam všichni. Dali jsem si sraz v sedm večer v jedné hospůdce nedaleko místa večerního show.Chtěli jsme se trochu dostat do nálady než začne večírek.

V pátek Kamila zavřela obchod už v jednu odpoledne. Doma jsem byl kolem půl třetí.

Tak jsem se těšil na večírek, že jsem se hned převlékl. Oblékl jsem si stahovací kalhotky, punčochy a černou podprsenku s DD košíčky. Nahrážky jsem ze zadní strany potřel adhezní mastí, prsa se přilepí ke kůži a nejezdí po těle, odlepit jdou až po určité době, ta mast co jsem použil teď je na tři až pět hodin , ale mám i na dvanáct, dvacetčtyři a čtyřicet osm hodin.

Nasoukal jsem se do stahovacího bodyčka a po chvilce trápení se zapl. Prsa se lehce přizpůsobily tlaku dvou podprsenek a nehoupaly se tak jako kdyby byly jen v jedné podprsence. Oblékl jsem si šedý rolák a šedé strečové kalhoty. Nasadil jsem si blond paruku s delšíma lehce vlnitýma vlasama až na ramena a lehce se nalíčil. Protože venku bylo deštivé jaro, obul jsem si černé kozačky na nevysokém podpatku. Oblékl jsem si světle hnědý dlouhý plášť, jenž mi sahal až do spodní poloviny lýtek. Černou kabelku jsem si dal přes rameno ,z

věšáku sundal deštník .Naposledy jsem se zkontroloval ve velkém zrcadle v síni. Nikdo by mě nepoznal , viděl by jenom ženu středního věku průměrného vzrůstu a pokud by mi pohlédl do obličeje určitě by sem se mu moc nelíbil.No až na ty proporce, které ovšem nyní skrýval dlouhý plášť, který se v místech prsou sice vzdouval ale nijak mimořádně.Zamkl jsem byt a sjel výtahem do přízemí. Rozevřel jsem deštník, venku se spustil pořádný liják, vykročil jsem na procházku bylo kolem půl čtvrté. Vyrazil jsem přes sídliště a procházel se po městě sem tam. Potkával jsem hodně lidí ale nikdo mi nevěnoval žádnou pozornost, z čehož jsem měl radost, protože můj převlek byl tudíž dokonalý.Bylo čtvrt na sedm když jsem přišel zpátky k našemu vchodu. Ve vchodu stály Petra s Alenou. Já blbec úplně zapomněl, že jsem se s nimi domluvil ať mne vyzvednou jak půjdou kolem. Vlezl jsem do telefonní budky, která stála asi třicet metrů od vchodu.Dělal jsem ,že telefonuju.Přes sklo jsem pozoroval holky co dělají.Stály tam a pohazovaly rukama.

Konečně se rozhodly a scházely po schodech dolů.Vyšel jsem z budky . Náhle se Alena zastavila a otočila ke vchodu, kde právě vycházela jedna z mojích sousedek.Paní počkejte ,nezavírejte nám dveře. Co když mu nefunguje zvonek ,volala Alena na Petru když vybíhala do schodů. Obě pak zmizely ve dveřích. Pokračoval jsem naštvaně dál v chůzi a bylo mi jasné, že kvůli těm dvěma nepřijdu včas. Došel jsem až na konec ulice,v tom se rozezvonil mobil v moji kabelce. Vytáhl jsem jej a na displeji s svítilo jméno "Alena". Ahoj Ali ,co se děje? Zeptal jsem se. Kde jsi? My už tady na tebe půlhodiny čekáme a ty nikde. Kruci ,já zapomněl, jsem u kámoše, spravujeme kolo, lhal jsem, vyřiď prosím ostatním ,že přijdu o něco později. Mohl jsi aspoň poslat SMSku, řekla naštvaně Alena a zavěsila. Vydal jsem se k domovu. Holky jsem zahlédl jak odcházejí od naše baráku. Došel jsem domů, osprchoval se, převlékl se do obleku a vyrazil do hospody. Holky omlouvám se, úplně jsem zapomněl, řekl jsem hned po příchodu . Na show jsme se skvěle bavili a domů jsem dorazil kolem půlnoci. V pondělí jsme se v práci nebavili o ničem jiném než o pátečním vystoupení. O polední pauze v šatně debata pokračovala, holky se řechtaly jako pominuté až Kamila se mě zeptala:" a co ty ? nechtěl by sis to zkusit jako ti chlapi pátek večer?"

Podíval jsem se na ni a nedokázal jsem říct ani slovo ,jak mi její návrh vyrazil dech. Jo ,jo začaly mě okamžitě povzbuzovat holky. Chvilku jsem odolával ale nakonec jsem podlehl jejich naléhání. Z venku jsem se tvářil jakože to dělám jen kvůli nim ale v duchu jsem byl šťasten. Bude to poprvé co budu jako žena a přitom všichni budou vědět kdo jsem. Holky si poměřily metrem a poslaly mne do kabinky. Kamila mi donesla bílé dámské kalhotky a podprsenku 75 E. Sundal jsem si slipy, natáhl kalhotky a oblékl podprsenku. Kamilu jsem požádal ať mi ji zapne. Když mi ji zapla vycpala mi košíky dvěma béžovýma roláčky. Pak odešla a vrátila se s bílým korzetem. Nasoukal jsem se do něj a Kamila mě stáhla, cítil jsem se jako vosa. Potom mi pomohla obléci punčochy, protože jsem byl v tom korzetu dost neohrabaný. Kamila odešla a místo ní přišla Alena. Obleč si ještě tohle a podala mi stahovací bílé body, které mi i zapla. Jakou máš nohu? Zeptala se Alena. 37 odpověděl jsem. Fajn já taky ,řekla a odešla. Objevila se znova Kamila a přinesla mi tmavomodrý rolák a hnědé lesklé kožené kalhoty.Sotva jsem se do kalhot narval, tak mi Alena donesla svoje kozačky na vyšším podpatku se zapínáním až ke kolenům. V kabince se náhle objevila paruka.Alena mi ji okamžitě nasadila na hlavu a zajistila ji sponkama,které ji někdo podával přes závěs. Nakonec mě nalíčila šminkama ,které ji taky někdo podal. Hotovo , řekla mi a odešla. Zůstal jsem v kabince sám. Chvíli jsem se prohlížel v zrcadle. Mno, povedlo se jim to, ještě nikdy jsem neměl tak štíhlé boky, jó korzet dokáže divy. Tak vylez ,pojď , ukaž se volaly holky nedočkavostí. Vyšel jsem z kabinky, poprvé jsem se styděl. Dobrý, super, ozývalo od holek. Musel jsem se promenádovat po prodejně, holky mi přitom podávaly různé kabáty a klobouky a já dělal modelku. Všichni jsme se ohromně bavily. Když náhle Kamila přerušila zábavu , tak konec srandy otevíráme, a ty syp do skladu řekla mi a ostatní do prodejny, vešla do kabinky kde jsem se převlékal , sebrala všechno moje oblečení a odešla do své kanceláře. Šel jsem za ní, viděl jsem jak dává mé věci do svojí skříně a zamyká ji. Došel jsem k jejím dveří a chtěl jí říct, aby mi dala moje věci. Kamila mě předběhla, tolik práce nám to dalo a ty to chceš tak rychle pokazit. Vydrž tak ještě chvilku, budeš ve skladu a zavřela mi dveře před nosem aniž by čekala na jakoukoliv moji odpověď. Otočil jsem se a pomalu odcházel do skladu. Kolem třetí za mnou přišla Petra. Co se děje, proč jsi ještě v tom. Ále,mávl jsem rukou, Kamila mi zamkla moje věci, prý mi je dá za chvilku. Chudáčku, řekla Petra, vydrž, však ona ti je brzo vrátí a odešla zpět na prodejnu, kde jsem slyšel tlumený smích. V šest holky zamkly obchod, vešel jsem do prodejny. Kde je Kamila? Zeptal jsem se Aleny. Odešla už kolem pěti,prý musela nakoupit domů , dostalo se mi odpovědi od Jany. No tak to je v kýblu, řekl jsem , Kamila mi zamkla moje hadry i s klíčema v kanclu a klíče má jen ona. Co teď? Přespíš u mne,řekla Alena. No a je to ,přespíš u Aleny ,potvrdila mi to Jana. Jo,přespíš u mě, bydlím kousek za městem v domku se svojí babičkou, autem jsme tam hned. Ale já mám tento týden úklid prodejny,takže než to tady uklidím a vytřu ,chvíli to bude trvat.

Alena domluvila a zase se na mne pousmála. Holky postupně odcházely a já s Alenou jsme začali skládat oblečení a doplňovat regály a šuplíky dalším zbožím. Když odešla Petra , zůstali jsme s Alenou v obchodě sami. Alena zatáhla žaluzie ve výkladech a poslala mě do šatny. Sedl jsem si na židli a čekal na ni. Alena přišla asi za pět minut a nesla několik šátků a igelitku . Co s tím chceš dělat ?zeptal jsem se. Uvidíš, zůstaň sedět na židli dělej to co ti budu říkat. Zůstal jsem sedět. Alena mě obešla a jedním šátkem mi zavázala oči. Dej ruce za záda přes opěrátko, řekla a uchopila mě za ruce, za opěrátkem je zkřížila a začala mi je omotávat kolem zápěstí. Proč mě chceš svázat? Ptal jsem se. Jen tak ,vždycky jsem měla chuť někoho svázat a pokračovala ve svazování mých zápěstí. Cítil jsem jak mi svázané zápěstí přivazuje ke spodní příčce židle. Čím mě to svazuješ? To jsou staré elastické obvazy, odpověděla Alena a já cítil jak mě v pase přivazuje k opěrátku. Další obinadlem mi spoutala nohy nad koleny, dalším pod koleny a dalším kolem kotníků a podrážkou kozaček. Několika dalšími obinadly mi přikurtovala nohy k židli. Zkus se pohnout, přikázala mi. S nohama jsem mohl pohnout jen nepatrně, zato horní polovinou trupu jsem hýbal poměrně hodně. Alena to okamžitě napravila několika dalšími obinadly mě přivázala k opěrátku. Tlak od obinadel jsem cítil na ramenou, pod a nad prsy a asi jí to bylo málo tak mi teď ještě přivázala paže nad lokty k opěradlu.

Zkus se teď pohnout. Udělal jsem několik marných pokusů. Fajn, řekla Alena ,otevři pusu.


...::: Tip pro Vás: Krajková maska na obličej :::...
Sexshop Sexujte.cz


Otevřel jsem pusu a hned jsem litoval ,že jsem poslechl. Alena mi nacpala do úst látkové klubko které asi vyrobila z šátků a dalším obinadlem mi omotala hlavu tak, abych nemohl vyplivnout látkový roubík. Alena odešla do prodejny, zůstal jsem v šatně naprosto bezmocný, neschopný cokoliv provést a ještě k tomu v ženských hadrech. Zkusil jsem volat na Alenu, ale

zvuky které jsem vydával by sotva bylo slyšet za zavřenýma dveřmi a hlavně nikdo by mi stejně nerozuměl. Slyšel jsem jak se otevřely dveře do šatny a někdo vešel, ozvalo se povědomé cvakání, došlo mi to ,Alena si mě fotí! Ne, ne, snažil jsem se přes roubík odporovat, ale cvakání pokračovalo dál. To mám na památku, promluvila Alena a zase odešla. Ještě několikrát přišla a zase odešla, co dělala nevím, slyšel jsem pouze jak něco dělá s lavicemi na kterých se sedělo při převlékání v šatně. Nevím jak dlouho jsem tam tak seděl, Alena přišla do šatny a řekla : "teď si trochu popovídáme". Uf těšil jsem se ,že mě rozváže. Já se tě budu ptát a ty budeš kývat nebo vrtět hlavou , pokračovala Alena. Přikývl jsem. Tobě se líbí nosit ženské prádlo ,že? Začala s výslechem, Radím ti nelži, já to poznám. Byla ve mne malá dušička, no co horší to už asi nemůže být, pomyslel jsem si a přikývl. Je to poprvé, co jsi oblečený jako žena? Zavrtěl jsem hlavou. Alena mě osvobodila od roubíku. Děkuji, špitl jsem.

Kdy jsi se oblékl poprvé? Už ani nevím, řekl jsem po pravdě, někdy na Zédéešce, rodiče nebyli doma a já si oblékl věci od matky. A co teď, když bydlíš sám, stále se převlékáš?

Ano, přitakal jsem. Ty máš své vlastní oblečení? Ano, mám a nejen to, mám i … a zarazil jsem se. Pokračuj, pokračuj co máš ještě ,nutila mě Alena do hovoru. Prsní nahrážky, řekl jsem polohlasem. Fakt ? ty máš doma silikonové nahrážky? Byla evidentně překvapena Alena. A jakou velikost? Všechny, odpověděl jsem a teď mi dělají HH. No tak to jsi mě překvapil, čekala jsem hodně ale ty jsi mě překvapil. Chodíš tak jenom doma nebo i ven? Doma i venku, odvětil jsem. A kdy naposledy? Ptala se s neskrývanou zvědavostí Alena. Popsal jsem ji situaci která se stala v pátek před srazem v hospodě. To jsi byl ty ta žena v telefonní budce?

No tak to je síla. Mám nápad, dáme si schůzku a ty přijdeš tak jak jsi byl oblečený v ten pátek.

Seděl jsem a přemýšlel, v tom ke mně ze zadu přistoupila Alena, pevně mě chytila za hlavu, ucpala mi nos a v okamžiku když jsem otevřel ústa k nádechu znova mi nacpala do pusy roubík a omotala obinadlo. No zvaž co mi odpovíš, já jdu vytírat. Slyšel jsem jak odchází.

Začal jsem na ní volat. Zastavila se a zeptala tak co? Kýval jsem hlavou . Náhle se ozval elektronický melodický zvonek, někdo vešel do prodejny. Ztuhl jsem. Aleno? Ozvalo se z prodejny. Poznal jsem podle hlasu Kamilu. Naše krasavice tu ještě je? Ptala se Aleny.

Alena zavřela dveře od šatny.Díky tomu jsem neslyšel jak pokračoval jejich rozhovor.

Každá vteřina se mi zdála být nekonečná. Konečně se otevřely dveře. Už odešla, oznámila mi Alena. Ulevilo se mi tak jak nikdy. Víš co mám? Napínala mě Alena. Zavrtěl jsem hlavou.

Tvoje klíče od bytu. Vytáhla jsem ti je z tvých riflí z kanceláře. Kamile jsem řekla že už jsi šel s Petrou ke mně a Kamila povídala ať ti vezmu klíče a věci si máš sám vyzvednout zítra u ní.

Tak a teď , já dovytírám prodejnu a potom pojedeme k tobě domů, ty se převlečeš a půjdeme se projít. Přikývl jsem. Alena odešla a zavřela dveře. Po nějaké době se znova dveře otevřely a já cítil jak mi Alena sundává roubík a šátek z očí. Doufám ,že platí co jsme se domluvili řekla Alena a podívala se mi do očí. Mžoural jsem očima po šatně,ano, platí. Rozvázala mě. Chvilku mi trvalo něž jsem byl schopný udělat pár kroků, celé tělo bylo ztuhlé od sezení v nehybnosti. Ke mně domu jsme dorazili bez problémů a beze slov.

Bylo to poprvé co někdo viděl celé moje království a věděl co s tím provádím.

Oblečeš si tady tyhle věci a začala mi ze skříní vytahovat prádlo. Viděl jsem na Aleně, že bych ji horko těžko přemluvil k něčemu jinému. Tý brďo, to je šprnda, vyprskla a hodila mi bílou podprsenku 75G. Položil jsem ji na stůl a pokračoval ve svlékání oblečení, které jsem měl na sobě ještě z obchodu. Zůstal jsem jen v kalhotkách, jdu se osprchovat řekl jsem Aleně, která obdivovala můj šatník. Když jsem přišel seděla Alena na gauči jen ve spodním prádle. Vypadala svůdně, měla štíhlou postavu s malýmy prsy ,byla sice starší než já o deset let,ale říká se že žena v pětatřiceti je nejzralejší. Kalhotky se mi začaly nadzvedávat. Pojď ke mně,řekla, chci se omluvit zato jak musel trpět v šatně. Její omluva byla nádherná.

Jsem ráda, že jsi chlap, protože kdybys byl buzik.., nedořekla to a pohladila mě po vlasech.

Spolu jsme se osprchovali. Pojď něco jsi mi slíbil a podala mi podprsenku. Myslíš to stále vážně? Řekl jsem a podíval se na ní. Ano, odpověděla a vytáhla ze skříně další podprsenku.

Myslíš že mi budou slušet? Otočila se a v rukou držela nahrážky. No určitě, zkus si je.

Neměla bych si vzít raději nějaké menší? Myslím ,že ne, to by nebylo fér, já budu mít kozy jako vozy a ty něco malýho, jen si vezmi ty D. Pomohli jsme si navzájem se zapínáním i když Alena to nepotřebovala. K čemu je tohle ? zeptala se a v ruce držela adhézní mast.To je tako vé speciální lepidlo na přilepení prsou. A jak dlouho to drží, vyzvídala dále. Tu co máš v ruce tak asi tři až pět hodin a tam ta modré vzadu čtyřicet osm hodin.Natřela si svoje nahrážky tím krátkodobým a vložila si je do podprsenky. Na moje nahrážky začala nanášet mast z modré tuby. Na tady máš, vložila mi silikony do košíků a přitom mi dlouhým polibkem nedovolila, abych se mohl bránit Alena mi pomohla utáhnout korzet, oblékl jsem si punčocháče a nasoukal se do stahovacího body, které mi opět pomohla zapnout. Sama se mezitím oblékla zpátky do svých věcí. Ze skříně mi podala černé bodyčko se zapínáním mezi nohama a dopínacím zipem na zádech. Natáhl jsem na sebe body a zapl cvočky mezi nohama, šlo to špatně, korzet mi bránil v pohybu ,ale nakonec se mi to povedlo. Alena mi zapla zips na zádech až na krk. Bodyčko mělo vpředu výstřih,který byl překrytý hustou poloprůhlednou černou pružnou krajkou až do poloviny mého krku. Podala mi černou koženou sukni, oblékl jsem si ji. Sukně mi končila těsně nad koleny. Ze síně mi Alena donesla šněrovací boty nad kotníky na vysokém podpatku. Mno, řekl jsem ,doufám ,že nebudeme chodit moc daleko a podíval jsem se na Alenu. Usmála se a odešla zase do síně. Obul jsem si boty, překáželo mi snad všechno,korzet i prsa, na několik pokusů jsem to dokázal. Alena stála ve dveřích do pokoje a s úsměvem pozorovala moje trápení.Uvědomuješ si ,že budu mít ty kozy přilepené minimálně dva dny? Ano , a moc mě to vzrušuje. Přisedla si ke mně. Nalíčím tě a rozprostřela na stole líčidla. Vypadáš šíleně sexy s těmi velkýmy prsy, popravdě jsem Aleně zalichotil. Z tebe je taky sexbomba smála se a pokračovala v líčení. Dolíčila mě a vybrala paruku s delšímy vlnitýmy hnědýmy vlasy,kterou mi i nasadila a zajistila proti pohybu sponkama. Do uší mi zacvakla klipsové náůšnice. Dala mi pusu a řekla,"tak kotě a můžeme vyrazit".

Oblékl jsem si tmavě hnědé paletko jenž mi končilo taky nad koleny jako sukně. Zamkli jsme za sebou byt a sjeli výtahem do přízemí. Venku byla tma, vždyť už bylo 22hodin. Došli jsme k autu od Aleny a nasedli dovnitř. Alena se rozjela. To je nádherný pocit když se ti na hrudi houpe taková masa, nadšeně mi sdělovala Alena. No mi to povídej, vždy já je mám jak dvě hlavy. Alena zaparkovala auto u staršího paneláku. Kam půjdem ? zeptal jsem se. Překvapení uvidíš, pojď kotě, řekla a vystoupila z vozu. Zamkla auto a vešla do chodu, následoval jsem ji.

Počkej tady u auta ,řekla a vešla do baráku. Stál jsem před vchodem a čekal. Asi za patnáct minut přišla Alena, byla převlečena.Měla na sobě šaty s krátkou sukýnkou jen do půli stehen a krátké červené sáčko, které ještě více zdůraznilo její umělé vnady.Na nohou měla obuté obdobné kotníkové boty jako já, taky na vysokém podpatku. Zaklesla se mi do rámě a vedla mě přes staré sídliště. Ten kdo nás potkal ,tak se určitě za náma dlouho díval, cítili jsme ty pohledy na zádech. Dokonce dva podnapilí pánové na nás i pískli a začali mít oplzlé řeči. Radši jsme přidali do kroku. Začínají mě bolet nohy, řekl jsem Aleně. Tak si zajdem někde sednout, odpověděla a zavedla nás k nočnímu baru. Neblbni Ali , tam nejdu, to už je moc, bránil jsem se vstupu. Pojď ,nikdo si tě nebude všímat, je to vinárna, v tuto dobu tam ještě nebude tolik lidí a navíc je tam pološero. Vstoupili jsme do vinárny, Alena měla pravdu,bylo tam šero, no spíše tma, protože svítily jen malé bodovky nad stolečky kde někdo seděl. Jinak celý prostor vinárny byl osvětlený UV zářivkama. Sedli jsme si úplně do zadní části vinárny.

Sotva jsem si sedli přišel číšník a chtěl rozsvítit bodovku.Alena ho zarazila , ukázala na svíčku ,mohl by jste nám ji zapálit? Jistě dámy a co to bude? Dáme si červené víno,sedmičku, objednala Alena pití. Číšnik odešel a my jsme si svlékli kabátky, tedy já paletko a Alena si rozepla sáčko. Za dvě minutky bylo víno na stole. Alena nalila a pozvedla číši, tak na překvapení. Ťukli jsme si a připili. Povídali jsem si , Alena mi řekla že si už dávno všimla, jak se občas nenápadně v obchodě vytratím na záchod a pak se mi pod košili lehce prorýsovávají obrysy od podprsenky. Všimly si toho prý i ostatní holky, ale domluvily se ,že když si myslím,že to nikdo nepozná ,tak mě tak nechají. Udělaly si prý speciální signál, když si některá toho všimla tak si začala protírat oko jako ,že ji tam něco spadlo. Takže všechny ženský v obchodě to o mě ví? Zeptal jsem se Aleny a nevěřícně na ní hleděl. Ano, ví to všichni. Zvlášť asi před rokem, když přišly ty podprdy s velikosti G, co máš teď na sobě.

Tenkrát jsi byl v ryflích a roláku vzpomínáš ?, pokračovala ve vyprávění Alena. Udělal jsi chybu, protože sis oblékl jak podprsenku tak i to stahovací body tak jak to máš teď, ty obrysy na zádech a nadbytek látky na hrudníku byl do očí bijící. Ty sis toho asi nevšiml, protože jsi byl úplně mimo. Chvályhodné bylo to ,že jsi tak nechodil po prodejně ale jenom po skladě.

Nebylo ti divné, že se chodíme nějak moc často do skladu? Aha, teď si to začínám uvědomavat, řekl jsem polohlasně, musel jsem být červený jak řepa,ještě štěstí, že je tu takové přítmí. Tehdy jsme se s holkama domluvili na tom ,že tě vezmeme na travesti show a další pracovní den, že tě ukecáme ať se převlečeš. No jak vidíš povedlo se a dokonce více než jsme doufali. Alena se labužnicky opřela na židli a pomalýma doušky vychutnávala víno. Nevěřícně jsem zíral na Alenu, sklenička se mi v ruce třásla. Takže jsem asi v obchodě a u tebe skončil že, řekl jsem rezignovaně. To se ještě uvidí, odpověděla mi a podívala se směrem ke dveřím, už brzy se to dovíš ,dořekla s úsměvem a lehce si nadzvedla zapůjčená prsa.

Ahojky, ozvalo se čtyřikrát nade mnou. Můžeme si přisednout? Jistě, už tu na vás čekáme, jdete akorát na čas. Byly to všechny žensky z obchodu. Jsi krasavice, pochválila mě Kamila.

Seděl jsem obklopen ženskýma a čekal co budou dělat. Objednaly si další dvě sedmičky vína.

Tak co s tebou, povzdechla Kamila, majitelka obchodu. Nevím špitl jsem . Dobře, Alena nám doma, když jsi na ní čekal před vchodem všechno řekla, víme tedy ,že jsi ,no celkem normální muž ,tedy žádný ten, no víš koho myslím, jen se ti líbí chodit oblečený jako žena. Tak jestli chceš dál u mě pracovat, tak můžeš, ale jen jako žena. Jestli tě kdokoliv z nás uvidí cestou do práce, v práci či na cestě z práce jinak než jako ženu, tak jsi skončil a my se ti postaráme o reklamu jakou bys asi nechtěl. Souhlasíš? Ano, souhlasím, téměř jsem vykřikl. Jo a ještě něco, řekla Alena, nejmenší prsa jaké můžeš mít budou tyhle Déčka co mám teď já, větší můžeš mít ale menší ne. Přikývl jsem. Zbytek večera probíhal dál jako by se nic nestalo.Holky se semnou dělily o různé zkušenosti a dávaly mi spoustu dobrých rad. Kolem jedné jsme se všichni rozloučili a Alena mě s přivolaným taxíkem odvezla domů. U mě doma si vyndala si nahrážky , sundala podprsenku a Se slovy :"to co se tady u tebe stalo, na to zapomeň, na mě padl los se s tebou vyspat a zjistit jestli funguješ jako chlap nebo jen jako žena, tak zítra a nezapomeň si doma prsa . Ahoj. Zabouchla za sebou dveře a já tam stál s podprsenkou v rukách ve které byly nahrážky.

Usínal jsem se smýšenýmy pocity a s prsama jak porno hvězda. Ráno jsem se oblékl jako žena. Prsa G se mi vzdouvaly na mé hrudi, ať jsem si oblékl cokoliv, jejich velikost nešla nijak opticky zmenšit. Do práce jsem šel pěšky, autobusem to bylo tři zastávky ,ale neměl jsem odvahu nastoupit. V botech na středním podpatku mi to zabralo asi půl hodiny. Procházka mi udělala dobře a trému jsem vlastně po cestě jak se říká rozchodil. Vešel jsem do obchodu , pozdravil Petru kývnutím hlavy a vešel do šatny. Po chvíli do šatny vešla i Petra s Kamilou. Tak já vítám novou slečnu v našem kolektivu a doufám ,že se k ní budete chovat hezky. Jak ti říkají? Zeptala se Alena.

Dáša, řekl jsem první jméno ,které mě napadlo. Ahoj Dášo, postupně se semnou pozdravily všechny holky. Dášo máš na starosti, sklad , účetnictví a po prodejní době úklid prodejny, nějaké připomínky? Ne, odpověděl jsem . Tak šup do práce, vybídla nás všechny Kamila….

Mimochodem , prsa se mi odlepila až v pátek…..


...::: Tip pro Vás: Kožená pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...