Whipped Ass
Czech Streets
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Obyčejný nákup

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Musel jsem pořád myslet na to, jak bych mohl být ponížen. Moje touha byla být celý v černých punčocháčích a nemít možnost sám si je svléknout. Domácí pokusy byly pouhou náhražkou toho, co jsem si přál. Kdyby tak existovala žena, která by měla podobný sen, ale opačný, někoho takto zafixovat. Nějakého muže podrobit ponížení. Při hledání takové osoby jsem nebyl moc úspěšný a tak jsem potřeboval doplnit svoji zásobu punčocháčů, než se mě ujme profesionální domina, ke které jsem se objednal. Opravdu velké černé punčocháče ale je docela problém sehnat, proto jsem si našel podnikovou prodejnu, ve které jsem se domníval, že by mohly mít jaké potřebuji. Abych nemusel shánět za nějakou dobu další, opatřil jsem si seznam asi dvaceti párů, které chci. Vypravil jsem se jednoho dne na nákup.

Cesta uběhla prakticky v přehrávání toho, jak to tam bude vypadat a co prodavačka, jestli nebude koukat divně. Trochu jsem se toho obával, ale potřeboval jsem je tak co. Prodejnu jsem našel celkem snadno, ale hned jsem si netroufl jít dovnitř. Stál jsem poblíž a vyčkával, až tam nebude moc lidí. Potom jsem se rozhodl a vešel dovnitř. Byla celkem prostorná, všude kolem samé punčochové zboží, až se mi zastavil dech. Prodavačka celkem normální, pouze zvedla hlavu od papírů. Vzal jsem si košík, vyndal papírek se seznamem a šel hledat. Byl jsem celý roztřesený z toho množství punčocháčů kolem a reklam až jsem sáhnul po prvním balení.

"To jsou dámské punčocháče!" znenadání řekla za mnou stojící prodavačka. Pravděpodobně mě už chvilku sledovala jak se kochám. "Aaanno, já vím" vykoktal jsem ze sebe. "Potřebujete poradit?" zeptala se najednou a podívala se na můj papírek, který jsem žmoulal v ruce. "Aaanno, tady mám seznam" a podal jsem jí vlastní seznam. Chvilku do něj koukala a pak se optala. "Na co potřebujete tolik nadměrných černých punčocháčů?" "Ale stavím takový filtr a potřebuji je jako filtrační hmotu" lhal jsem. Podle mne přesvědčivě, ale jestli to prošlo jsem si netroufl odhadnout. "Tolik jich tady ani nemám, budu pro ně muset zajít do skladu. Počkáte si na ně? Nebo ještě lépe zastavte se pro ně tak za hodinu, já vám je připravím." Řekla a vzala si můj papírek. Vyšel jsem tedy ven a zaskočil na lehkou svačinku. Hodinka uplynula celkem rychle a já se těšil, že si vezmu balíček, zaplatím a celkem nenápadně odejdu.

Vešel jsem do obchodu a prodavačka mi řekla, že už ho má skoro připravený, ale je vedle ve skladu. Zašla tam a povídá "Můžete sem jít, nemohu ho sundat". Vešel jsem dovnitř a v regále vysoko nad hlavou uviděl balíček. "Pomozte mi tady s těmi schůdkami, ať mohu vylézt pro ten balíček". Otočil jsem se zády ke schůdkům, nadzvedl je a donesl je až pod regál s balíčkem. V tom mi ale někdo přicvakl pouta na obě ruce a ke schůdkům. "Co to má znamenat" řekl jsem a opotil se. "Odpovídej jen na moje otázky" řekla přísně prodavačka a už se mi nezdála tak normální. "Řekni mi na co potřebuješ tolik velkých punčochových kalhot?" zeptala se přísně. "Na filtr vždyť jsem vám to už říkal" odpověděl jsem. "Jestli tady chceš zůstat přes noc, klidně si dělej srandičky dál" povídá a pousmála se. "Tak na co je potřebuješ, ale pravdu, jinak odejdu a zamknu za sebou". Neměl jsem na výběr, musel jsem s pravdou ven. Začal jsem jí povídat co s nimi všechno dělám a jak si je upravuji a oblékám. "Tak to mi to hezky ukážeš, jinak tady budeš stát dokud si to nerozmyslíš". "Ukážu vám všechno, jen mě tady nenechávejte" povídám a už přemýšlím jak uteču jakmile mě rozváže.

"Nemysli si, že tě jen tak odvážu" zhatila můj plán již v zárodku. Zarachotil řetízek a pouze mě povolil ruce o několik decimetrů.Mohl jsem rukama pohybovat kolem sebe. Musel jsem si svléknout kalhoty, ponožky i slipy. Odvázala jednu ruku, musel jsem si svléknout polovinu bundy i košile. Přehodila spoutané ruce a já se svlékl celý. Vzala všechny moje věci, nacpala je do igelitové tašky a odešla pryč. To byla situace, nahý a přivázaný ve skladu v cizím městě. Hlavou se mi honilo všechno možné, ale přerušil mě její hlas. Tady máš ty svoje objednané punčocháče a nůžky a začni pracovat. Jestli jsi říkal všechno, tak je připrav. Hodila na hromádku ještě gumu, která se dává do oblečení.

Připravil jsem všechno, co jsem jí vyprávěl a rozložil je na zemi. "Už je mám připraveny". Zavolal jsem. Vešla dovnitř a když je uviděla přede mnou na zemi povídá. "Já se tady posadím a ty začni s oblékáním". Začal jsem se oblékat. Natáhl jsem si na nohy jeden pár a vytáhl je až do pasu. Potom jsem si přes ně natáhl ještě jeden pár a ten nechal u kolen. Vzal jsem si ty upravené pro hlavu. Měli vystřižené otvory po stranách na ruce. Natáhl je přes hlavu a potom prostrčil hlavu otvorem v dalších, které ho měli v klínku. Dál jsem nemohl pokračovat, protože jsem měl pouta. Přišla blíž a vytáhla obojek, upnula ho kolem krku a řetízkem připoutala k regálu. "Jestli něco provedeš, svoje věci už nenajdeš, tak se chovej rozumně" povídá a rozepíná pouta na rukou. Mám volné ruce, ale není mi to moc platné. Prostrkávám je otvory v punčocháčích a stahuji je do pasu. Ruce navlékám do nohavic dalších punčocháčů a opět je zatahuji dolů. Ty co jsem měl na nohou vytahuji co nejvíc nahoru a ruce prostrkávám vystřiženými otvory. Kolem krku mám to, co jiní kolem pasu a zatahuji navlečenou gumu, aby se otvor zmenšil. Udělám na něm uzlík a chci pokračovat. "Počkej, chvilku" řekne mi a přidá ještě dva uzly. Ty já opravdu nerozvážu. Vytahuji poslední punčocháče nahoru. Provlečenou gumu zaháknu za regál a ruce strčím dovnitř, až se mi guma která je jinak kolem pasu dostane až ke krku. Pomalu si klekám a guma se zatahuje kolem krku. Když ji mám docela těsně řeknu. "Toto dělávám s punčocháčema". Prodavačka přichází ke mně a zavazuje gumu na několik uzlů. "Postav se" řekne přísně a já se zvedám ze země. Ruce podél těla, které je teď celé v punčochových kalhotách. Splnil se můj sen, být takto oblečen a svázán. Nevím, ale co bude dál. "Co takhle udělat živou reklamu na punčocháče", povídá a táhne mě ke dveřím do obchodu. Polije mě studený pot. "To ne, prosím" škemrám a snažím se zachytit, abych se nedostal do prodejny. "Takže, pokud nechceš skončit v obchodě nebo před ním v tomhle oblečení, budeš hezky poslouchat na slovo".


...::: Tip pro Vás: Love pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Pojedeme pryč, takže se oblékneš civilněji". Pousmála se a obojek s řetízkem připnula k regálu. Přestřihla gumu u krku a já mohl vyndat ruce z punčocháčů. Chtěl jsem se ujistit, že nemohu rozepnout obojek, ale nestačil jsem tam ani dát ruce a uslyšel. "Tam ani nezkoušej dát ruce" řekla a pro jistotu obojek zajistila zámkem. "Tady máš oblečení, abys nemusel přes obchod jen v punčocháčích". A podala mi igelitovou tašku. Myslel jsem si, že tam jsou moje věci, ale jakmile jsem vyndal podprsenku, bylo mi jasné jak asi budu vypadat. Oblékl jsem si podprsenku a dal do ní vycpávky. "Tobě to jde nějak od ruky, určitě jsi to už zkoušel co?" Zeptala se výhružně.

Vyndal jsem z tašky další kousky oblečení. Černé body ke krku se zapínáním v rozkroku, sukni ke kolenům, sáčko, paruku a klobouk se závojem. Asi to myslí s přesunem jinam vážně. Pomyslel jsem si připravil si body k přetažení přes hlavu. Odepnula mi obojek se slovy. Jestli uděláš něco jiného než chci, jsi rázem v obchodě a přikázala mi postavit se ke dveřím. Nic jsem nechtěl vyzkoušet a tak si přetáhl body přes hlavu a zapnul v rozkroku. Oblékl jsem si sukni, obul celkem přijatelné boty a sáčko. Vše zapnul na hlavu nasadil paruku a klobouk se závojem. Na ruce natáhl rukavice. "Venku před vchodem je černé auto, nastup do něj, připoutej se a počkej na mne" řekla a vystrčila mě do obchodu. Nevěděl jsem co mám dělat, proto jsem raději sklonil hlavu a vyklouzl ven z obchodu. Nasedl do auta a zavřel za sebou dveře. Než jsem nastoupil, všiml jsem si, že není do auta vidět. To mi alespoň trochu zvedlo náladu než jsem zjistil že na sedadle nejsou normální pásy. Pouze jeden jako opasek a druhý jako obojek u opěrky hlavy. Raději jsem se v pase připoutal a obojek kolem krku také.

Jakmile nastoupila tak zkontrolovala připoutání a řekla: "Sundej si všechno kromě body a pod sedadlem najdeš jednu věcičku, kterou si nasaď a na ruce si nasaď pouta". I když nebylo do auta vidět, přesto bylo nepříjemné sundat si maskování a sedět v autě na ulici v punčocháčích. Všechno jsem měl svlečené, pod sedadlem jsem nahmátl pouta a gumovou masku s otvorem jen u nosu. Uvnitř masky byl balónek. Protrhl jsem punčochu na obličeji kolem úst, a nasadil si masku tak, že balónek skončil v mých ústech. Nic jsem neviděl a tak jsem si poslepu zacvakl želízka na rukou. "Dej si ruce za hlavu" řekla a jakmile jsem je dal za hlavu, jedním hmatem je přicvakla k obojku. Vzala si do ruky balónek a než jsem stačil cokoli říct nafoukla ho tak, že jsem ho měl plnou pusu a nemohl ani ceknout. "Tak a můžeme jet na navštěvu" řekla a rozjela se neznámo kam.

Po delší jízdě najednou auto zastavilo a otevřely se dveře. "To se podívejme, kdo to přijel na návštěvu". Uslyšel jsem cizí hlas. Polkl jsem naprázdno. "Tak vystup a hni sebou" řekla přísně neznámá osoba. Vystoupil jsem a už mě někdo vedl někam do baráku. Odepnuli mě pouta z rukou a řekli: " Vyfoukni si roubík a sundej masku". Udělal jsem to a užasl. Stál jsem v zařízené mučírně. Do očí mě svítila světla za kterýma byla osoba, co mi poroučela. "Sundej si body a podprsenku". Svlékl jsem si je a stál oblečen pouze v punčochových kalhotách. "To se podívejme, copak je to za ptáčka. Slyšela jsem, že se sám doma svazuješ. Tak mi to předvěď". Řekla a posadila se do pohodlného křesílka. Základ jsem měl již na sobě a tak jsem si pouze připravil jedny punčocháče na nohy pro uvěznění rukou a z jedněch jsem udělal kalhotky téměř jako tanga. Gumu z punčocháčů na nohou jsem upevnil na skobu a ruce jsem zaťal v pěst, obtočil nohavicí co jsem měl na ruce, provlékl vyrobenými kalhotkami a utáhl. Poté jsem pohybem k zemi docílil, že punčocháče mi vystoupaly až ke krku a tam jsem je dotáhl co nejvíc to šlo. "Tak takto se doma svazuju" řekl jsem paní co si mě prohlížela. "Ale vždyť to moc nedrží." Řekla zklamaně a přistoupila blíž. Stála za mnou a povídá. Hezký obojek a připnula ho k řetízku visícím ze stropu. Nevěděl jsem co bude následovat a když přeřízla gumu od punčocháčů stále jsem tápal. "Sundej si je, potřebuji udělat nějaké úpravy tvého oblečení." V rychlosti jsem si je stáhnul i s kalhotkami. "Ruce dozadu" a svázala ruce k sobě. Ještě přidala jednu nohavici k loktům, aby byly u sebe, druhá zatím visela dolů. "Natáhnu ti jedny punčocháče tak, že ruce budeš mít v jedné nohavici a hlavu v druhé." Moc se ale netěš, když si všimla mého vzrušení. Před tím musíš dostat moje donucovací zařízení. Na nohy jsem dostal pouta připevněná do podlahy a přitom dost roztažené nohy od sebe. "Co se bude dít?" zeptal jsem se. "Nemluv pokud nejsi tázán." A aby se to neopakovalo, dostal jsem do úst kuličku se zapínáním za hlavou. To už se mi přestávalo líbit a chtěl jsem to ukončit, ale dámy se skvěle bavily. Na můj účet samozřejmě.

"Dostaneš výchovného robertka, aby se nám lépe jednalo" řekla paní a zahákla mi ruce za kladku a začala ji vytahovat nahoru. Docílila toho, že jsem zůstal předkloněn s roztaženýma nohama. Vystřihla díru u zadnice i vepředu a vyndala moje přirození, spíše samo vyskočilo jak bylo napružené vzrušením a promazala otvor. To jsem opravdu nechtěl a cukal jsem s sebou. "Nechej toho, stejně ti to není nic platný" řekla a vrazila mi robertka do zadnice. Chvilku si hrála a pak ho dorazila až na doraz, kde lehce zapadnul do drážky. Od robertka v zadnici vedly dva drátky a to mě znepokojovalo. Na přirození začala upevňovat postroj, který měl také několik kovových částí, od nichž vedly také drátky. Odepnula nohy z pout a já dostal gumové kalhotky. Které překryly všechny vodiče, takže jsem je nemohl odpojit. Pak následoval korzet, ve kterém byla upevněna krabička do které připojila všechny drátky. Zařízení bylo pod korzetem, který pečlivě sešněrovala, takže jsem k němu neměl přístup. Hned poté mě odepnula od řetízku a naznačila, že mám jít ke stolu. Nešlo se mi moc dobře, ale došel jsem a chtěl se posadit. "Klekni si ke stolu a podepiš tuto smlouvu" řekla přísně a poklepala na dálkové ovládání. Začal jsem číst a po chvilce mi bylo jasné, že něco takového podepsat by mě uvedlo do velmi nepříjemné situace. Jednalo se o otrockou smlouvu, ve které se na týden vydám do jejich rukou. Zavrtěl jsem hlavou, jako že nepodepíšu, ale elektrická rána kterou jsem dostal prostřednictvím robertku můj názor na smlouvu přehodnotila a rád jsem podepsal. Dostal jsem za úkol o prázdninách přijet na jedno letní sídlo a být několika dámám k dispozici jako otrok pro jejich experimenty. "Tady máš svoje věci a ztrať se mi z očí". Hodila přede mne moje civilní věci. Zůstal jsem úplně zkoprněný. To nemůže myslet vážně, vždyť se nemohu svléknout z punčocháčů. "Dělej nebo tě vyrazím tak jak jsi". Řekla přísně a vstala. Rychle jsem si vzal alespoň kalhoty, triko, bundu, aby alespoň na první pohled nebylo vidět co mám na sobě, kdyby mě opravdu vyhodila za dveře. Sebral jsem zbytek věcí a chtěl odejít. Ještě u dveří jsem váhal vzít za kliku a vyjít ven. Prásknutí rákosky o stůl mě vrátilo do reality, vzal jsem za kliku a chtěl udělat krok ven. "Stůj. A co moje věci, ty mi nevrátíš?" vykřikla na mne a já si mohl konečně vydechnout. I když jen do doby než nastoupím na její statek. Na jednu stranu se těším, na druhou zase v obavách přemýšlím, co asi tak budu týden dělat. Nechám se překvapit.


...::: Tip pro Vás: Okouzlující srdeční plácačka :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...