TS Seduction
Public Disgrace
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Obojek

Autor: Mirek

Hodnocení

1234567

Ten úzký pruh sestávající se z kůže, přezky a kovových ok je součástí hry. Její začátek a konec. Od okamžiku kdy slyším přezku, kdy naposledy vidím kůži, kdy cítím jemný dotek na svém krku, až do doby kdy spadne na zem.

Vždy když jej dostávám, je to jako bych měnil svou identitu, stává se ze mě někdo jiný. Propadám se do jiného světa, do světa své paní. Ocitám se v zemi vzrušení a ponížení. Dále není co řešit, není co vysvětlovat. Karty jsou rozdány už v době, kdy skloním hlavu a dobrovolně si jej nechávám přiložit a zapnout ke krku.


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky Fifty Shades of Grey - The Pinch :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kůže mi těsně obepíná krk a její teplota je brzy stejná, jako teplota mého těla. Obojek skoro necítím, zůstává pocit absolutního podřízení k tomu kdo mi dnes vládne. Už nevidím to co mám na krku, ale vnímám tu věc dalšími smysly. Vůně kůže a dotyk kovu zvyšuje napětí v celém těle, tep je rychlejší a duní celou hlavou.

Je to jako rána elektrickým proudem. Cítím dotyk kůže svém krku a je to vždy jako poprvé. Znovu a znovu zažívám vzrušení a podrobení, cítím třes v celém těle. Odevzdávám se tomu, kdo zapne přezku. Dotáhne tak těsně, jak to jen jde. Ne tak abych se dusil, ale abych měl pocit těsnosti, podřízenosti, podrobení a pokory. Je to způsob vyjádření důvěry a podrobení své paní. Stávám se předmětem vášně své paní.

A potom zničeno nic …. je konec! Je po všem a já vcházím zpět do reality. Návrat je krutý. Nechce se mi zpět, ale o tom nerozhoduji. Svět rozkoše zůstává někde vzadu za mnou a já se vracím do života obyčejného člověka.

Je to součást hry, její začátek a konec. Od okamžiku, kdy slyším přezku, do doby kdy obojek spadne na zem.


...::: Tip pro Vás: Mystim John L - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...