TS Pussy Hunters
Czech Couples
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nudný víkend...??

Autor: Latexx

Hodnocení

1234567

Pátek odpoledne...blížil se víkend...zase jeden z těch nudných, které prožiji sám, protože všichni kamarádi a známí měli zrovna jiné aktivity. Bylo na čase, začít plánovat, jak ho strávím. Že bych si udělal někam výlet? Navštívil rodinu? ...Z myšlenek mě vytrhlo cinknutí mobilu, příchozí zprávy. Od mé PANÍ.

„Ať tě ani nenapadne si na víkend něco plánovat!! Jsi tu jen pro mě!! Připrav se na perný víkend!! Vyzvednu tě zítra v 11:00 hodin. Připraveného jako obvykle. P.S. Ve schránce máš obálku se zámkem. Tvá Paní.“

Jasně...bylo rozhodnuto. Ani jsem se nemusel trápit s dalšími plány. Ještě, že jsem se nikam nenahlásil a nemusel tak kvapem nic odvolávat. Přečetl jsem si ještě jednou pozorně sms. Tak tedy perný víkend...no to zase bude plno latexu a bondáže. A připravit se jako obvykle...to znamenalo to, co je Paní standardně nařízeno na takovéto příležitosti. Seznam pomůcek, která mám mít sebou, případně na sobě vznikl již dávno. Pouze se časem doplňoval a trochu obměňoval. Samozřejmě podle příkazů a přání Paní. V tomto okamžiku se jednalo o transparentní latexový catsuit s dlouhým rukávem, latexovou noční košili, anální kolík, CB, řemínek na koule, krátké vodítko, latexovou masku, roubík, tenký obojek, pouta na ruce a nohy. To samozřejmě neznamenalo, že všechny tyto pomůcky jsou nošeny najednou a ještě k tomu na veřejnosti. Bylo zcela jasné a opět dlouhodobě upřesněné, jak postupovat v těchto případech. Pokud jsem tedy obdržel takovouto sms, věděl jsem, že noc strávím s nasazeným a uzamčeným CB (abych si náhodou nechtěl sám hrát a klíček vlastnila pouze Paní, která nechala vhodit zámek do mé schránky) a v latexové noční košili (to abych si postupně zvykl na to, že latex o víkendu bude mým standardním oblečením). Druhý den ráno mě čeká samozřejmě jiná sada pomůcek pro cestování s Paní.

Vyzvedl jsem obálku se zámkem k CB ze schránky. Nasadil jsem CB protože sms byla vlastně příkazem k okamžitému plnění některých úkonů. Cvaknutím zámku bylo jasně rozhodnuto a určeno, komu v tomto okamžiku již patřím. Povinností bylo pořídit i foto digitálním fotoaparátem a zaslání emailem na adresu Paní jako důkaz o plnění jejího zadání. Rovněž jsem nachystal počítač s webovou kamerou, abych se mohl večer přihlásit na chat a ukázat se Paní v „plné kráse“ s nasazeným CB a v latexové noční košili, než ulehnu ke spánku. Ostatní pomůcky jsem si nachystal na stůl a připravil je na zítřejší den.

Venku již byla tma a já přemýšlel, co vlastně Paní zamýšlí a jak spolu asi strávíme tento víkend. Když nastal čas přihlášení na net, převlékl jsem se do latexové noční košile, klekl si a pokorně v kleče se přihlásil se na PC a na messenger Paní. Po spuštění web kamery mě viděla v plné kráse, oblečeného v latexu a klečícího před kamerou.

„Vstaň, ať tě vidím celého!!“

Vstal jsem a čekal na další pokyny.

„Tak se mi to líbí...ale ještě tomu něco chybí. Kde máš latexovou masku, roubík a obojek??“, zeptala se výhružně.

„Má Paní, nenařídila jste mi, abych použil tyto pomůcky ...“, odpověděl jsem.

„Ale to bys měl vědět...že si to přeji!!“, výhružně zasyčela. Odběhl jsem ke stolu, kde bylo vše nachystáno na zítřejší den, vzal masku, roubík a obojek a rychle se vrátil před kameru.

„Nasadit a HNED!!“, zavelela.

Okamžitě jsem vykonal příkaz, nasadil kuklu, přes ní vložil kuličku roubíku do úst, dotáhl řemínek roubíku za hlavou a nakonec nasadil obojek, který jsem pevně utáhl kolem krku.

„Tak, teď je to teprve ono,“ řekla a její pohled zpřísněl.

„Za to, že jsi nebyl připraven podle mých představ, ještě na noc zavedeš anální kolík a ten ti dovolím vyndat až ráno. Takto upraven dnes půjdeš spát. Přeji ti dobrou latexovou noc a užij si to. Zítra tě vyzvednu už v 10:00 hodin. Abys to neměl tak jednoduché, ráno ještě upřesním tvou ústroj na víkend,“ řekla a ukončila spojení.

Stál jsem před počítačem jako opařený. Celý v latexu, s roubíkem v puse a ještě mě čekal anální kolík. To bude noc. To toho asi moc před zítřkem nenaspím. No nic. Do ruky jsem vmáčknul lubrikant, vzal anální kolík, namazal ho, promáznul anál a vetřelce zavedl dovnitř. S myšlenkou na zítřek jsem ulehnul do postele a snažil se usnout...

Ráno

Venku začalo svítat a to mě po takové noci lehce probudilo. Na ocase CB, v análu gumový vetřelec, v puse roubík...moc jsem toho nenaspal. Probudil jsem se celý zpocený. Latexová košile splnila svůj účel. Na druhou stranu jsem byl rád, že je ráno a mohu ukončit část svého trápení. Vstal jsem, vytáhl ze sebe anální kolík, sundal roubík, obojek a latexovou kuklu a svlékl latexovou noční košili. První cesta vedla na WC a do sprchy. Jak osvěžující a nádherné uvolnění. Stát pod horkou sprchou, ale stejně s CB, jako dálkovým ovládáním mé Paní.

Sprcha mě dokonale vzpružila, cítil jsem se skvěle. Nachystal jsem si snídani a vzal k ruce mobil, abych byl připraven na sms od Paní. Při pohledu na displej mobilu jsem uviděl obálku...příchozí nepřečtená zpráva. Byla doručena asi když jsem byl ve sprše, když jsem nic neslyšel...zauvažoval jsem. Otevřel jsem ji a četl: Tvůj cestovní úbor stanovuji takto: transparentní catsuit, CB, řemínek na koule s krátkým vodítkem, tenký obojek, pouta na nohy. Zbylé pomůcky budou nachystány v tašce. Tvá Paní.

Začal jsem s přípravou na odjezd. Do tašky odložil všechny předepsané pomůcky a na postel věci na sebe. Catsuit jsem pořádně prosypal mastkem, aby se hned tak nelepil na tělo. řemínek ošetřil silikonem pro lepší pocit klouzavosti. Catsuit jsem pomalu na sebe navlékl, narovnal na těle a pečlivě zapnul zip. U ocasu jsem naopak rozepnul, abych mohl pohodlně usadit řemínek kolem koulí a na něj připevnit krátké vodítko. Pak jsem vše opět pečlivě uzavřel zatažením zipu. Na nohy nasadil kožená pouta s okem a na krk tenký obojek. Na latex jsem začal oblékat „civilní“ oblečení, které dokonale skrylo jak latexový catsuit, tak kožené doplňky. Bylo 9:30 hodin a já netrpělivě vyčkával příjezd Paní. V 9:45 hodin zapípal mobil. Na displeji se ukázala krátká zpráva: V 10:00 hodin budeš připraven před domem k odjezdu. Tvá Paní.

Odjezd

Pře desátou hodinou jsem se obul, vzal tašku s pomůckami a vyšel před dům. Vůz Paní jsem nikde neviděl, opřel jsem se o zábradlí, rozhlížel se a trpělivě vyčkával její příjezd. Na chodníku se objevila nádherná brunetka, vysoká, boty na vysokých podpatcích, oblečena v přiléhavé halence a minisukni. Vše dokonale barevně sladěné. Dlouhé vlasy jí padaly přes ramena k pasu. Upoutaly mě její sluneční brýle a dokonalý dekolt. Na krku měla tenký zlatý náhrdelník. Když se ke mně blížila, viděl jsem, že náhrdelník je vlastně tenká obruč spojená vepředu malým visacím zámkem. Myslel jsem si, že plynule projde kolem mě a já si v klidu prohlédnu jistě nádherné a jistě dokonalé pozadí. Nestalo se tak, zastavila se přede mnou a řekla: „Tvá Paní tě očekává ve voze. Pojď se mnou.“ Překvapení bylo dokonalé. Ani jsem nehlesl, vzal tašku a chtěl ji následovat. Lehce mě rukou zastavila a naznačila pohybem, ať jí podám levou ruku. Sotva jsem natáhl levou ruku, na zápěstí zaklapla ocelová pouta. Druhý konec držela v pravé ruce. Tak jsme odkráčeli za roh domu, kde stál vůz Paní. Když jsme přicházeli k černé limuzíně s tmavými skly, otevřely se zadní dveře. Bruneta mi odebrala tašku a lehce mě vtlačila na zadní sedadlo vozu. Zavřela dveře a já viděl, že sedím vedle své Paní. Pozdravil jsem. Paní si mě mlčky prohlédla, vzala mě za levou ruku s nasazenými pouty a ruce mi za zády spojila. Nasadila mi na oči pásku a do úst vložila roubík ve tvaru kuličky, který zcela vyplnil má ústa. Pak mi lehce vykasala nohavice, kde byla pouta a řetízkem je spojila k sobě. Mezitím brunetka sedla za volant vozu a vůz se plynule a pomalu rozjel. Kam...to jsem nevěděl. Seděl jsem spoután, oslepen s roubíkem poslušně vedle Paní a vnímal jen plynulou jízdu vozu.

„Jak se ti líbí moje komtesa“, zeptala se Paní. Musel jsem jen pokývat.

„Jistě to pro tebe bylo milé překvapení, když tě oslovila tak krásná žena“, řekla Paní. Opět jsem musel jen přikývnout.

„Protože je čas oběda, zastavíme se někde po cestě na dobré jídlo v nějaké solidní restauraci“, sdělila mi Paní a jízda plynula dál.

Pocítil jsem, jak se mi rozepíná zip v rozkroku. Paní kontrolovala nařízené oblečení a pomůcky. Poté jsem cítil, jak uvolnila ocas ze sevření latexu a prohmátla obojek kolem koulí a ocasu. Vodítko k touto řemínku upravila tak, že otvorem přes kapsu kalhot protáhla ven z kalhot koženou smyčku vodítka. Celé to pak vypadalo naprosto nevinně. Jako bych měl v kapse klíče a od nich mi visel dolů popruh. Ve skutečnosti dokonalý nástroj na ovládání otroka. Na druhém konci vodítka otrokovy koule, kdy stačilo lehce zatáhnout a otrok byl nasměrován kam ovládající chtěl. To jsem měl zanedlouho pocítit na vlastní kůži.

Pak paní upravila latexový catsuit a zapnula zip u kalhot.

Vůz se zřejmě blížil ke svému cíli, protože jsem cítil, jak mi paní sundala pouta na nohou, odemkla a sundala pouta na rukou a sundala roubík. Pásku na očích zatím ponechala.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce anebo kotníky Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Restaurace

Když vůz zastavil, Paní mi sundala z očí pásku.

„Jsme na místě,“ řekla. Komtesa vystoupila, já rovněž, obešel jsem vůz, otevřel dveře Paní a pomohl jí vystoupit z vozu. Až teď jsem začal vnímat její krásu. Oblečena v elegantním kostýmku, lodičky na vysokém podpatku, sněhobílá halenka. Rozhlédl jsem se, abych zjistil, kde se vlastně nacházíme, zda to nepoznám. Malý penzion s restaurací, skrývají se uprostřed celkem hustého lesa na mýtině.

Komtesa uchopila vodítko, které mi trčelo z kapsy kalhot a sloužilo v tomto okamžiku k mému ovládání a následovali jsme Paní. Do restaurace jsme vstoupili první a já úslužně podržel dveře. Paní zde zřejmě nebyla poprvé, personál dával najevo, že zde není neznámá. číšník nás uvedl ke stolu. Usadili jsme se u stolu jako „normální“ hosté. Podal nám jídelní lístky, abychom si vybrali a opustil nás.

„Pro tebe mám speciální menu,“ sdělila mi Paní. „Určitě se těšíš na nějakou specialitu. A protože jsi můj oblíbený latexový otrok, ráda ti ji dopřeji.“

Na tato slova se postavila komtesa a potáhla za vodítko, což mě donutilo rovněž vstát. Následoval jsem komtesu přes restauraci. Na konci restaurace byly dveře, označené „VIP“, které vedly do šeré chodby. Prošli jsme chodbou skoro až na konec. Po obou stranách byly dveře, označené čísly. Zastavili jsme se u dveří č. 9. Komtesa vložila klíč do zámku, odemkla dveře. Vstoupili jsme do tmavé, spoře osvětlené místnosti. Místnost byla vymalována tmavě rudou barvou. Na stěně byl kříž, od stropu visela kladka. V jednom rohu byla umístěna klec, v druhém kláda. Na další stěně byl připevněn velký regál, který obsahoval velké množství různých pomůcek na týrání a trápení otroků. Zároveň zde byla dlouhá tyč, na které bylo zavěšeno několik latexových kombinéz a doplňků různých velikostí a barev. Uprostřed místnosti velký trůn pro uctění Bohyně, která vede výcvik otroka. Oči mi těkaly po místnosti, abych zhodnotil mé šance, co mě zde vše může potkat.

„Svlékni vrchní oblečení a vlož ho do této brašny,“ zavelela komtesa a podala mi tašku. Svlékl jsem se a zůstal stát v očekávání dalších pokynů. Komtesa došla k regálu s pomůckami, kde vybrala vibrační anální kolík, několik provazů, nafukovací roubík a pouta na ruce a nohy. Pak se otočila k latexovým pomůckám, odkud vybrala latexovou kombinézu ze silného latexu s ponožkami a rukavicemi a latexovou kuklu bez otvorů pro oči. Vybraný latex mi hodila k nohám. „Obleč si to!!“ zazněl její pokyn.

Nasoukal jsem se do latexové kombinézy se zipem na zádech a nasadil kuklu. Komtesa dopnula zip až nahoru. Než to udělala, ještě sundala mi tenký obojek a nahradila pro spojení kombinézy s kuklou latexovým obojkem širším. Ten nebyl pro okrasu. Stál jsem v místnosti oslepen a vzrušeně dýchal nosem a ústy. Do chvíle, kdy jsem ucítil na rtech gumový balonek. Otevřel jsem pusu a dostal do pusy nafukovací roubík s hadičkou na dýchání. Cítil jsem, jak ho komtesa na temeni hlavy zajišťuje a uslyšel zvuk mačkání balonku. Roubík mi vyplnil ústa. Pak mi nasadila pouta na ruce a nohy.

„Předkloň se,“ řekla. Jakmile jsem se předklonil rozepnula zip vrchní i spodní kombinézy, namazala mi anál chladivým rubrikantem a pomalu vtlačila do mého análu vibračního vetřelce. Pak opět zip zapnula a tím zajistila vibrátor v análu.

Odvedla mě ke kříži.

„Zvedni ruce, zmetku,“ dala najevo svou převahu, když mě poutala ke kříži. „Nohy od sebe,“ následoval pokyn. Vnímal jsem, jak cvakají zámky a jsem napevno spojen s křížem. Cvaknutím přepínače uvedla do chodu vibrátor v mém análu a nastavila tak střední vibrace.

„Příjemnou zábavu...a nikam nechoď,“ uchechtla se jízlivě a já slyšel jak cvakly dveře. Zůstal jsem v místnosti zcela sám.

Nevím, kolik času uteklo od doby, kdy mě tu komtesa nechala samotného. Je fakt, že mi kručelo v břiše a já začínal vnímat pocit hladu. Slyšel jsem klapnout dveře a do místnosti někdo vstoupil. Cítil jsem pohled a jak si mě někdo prohlíží.

„Dobrá práce“, slyšel jsem hlas Paní. „Děkuji, Paní,“ odvětila komtesa a já věděl, že jsou v místnosti obě dvě.

„Přece nenecháme našeho otroka dlouho čekat, když jsem mu slíbila něco speciálního k obědu“, řekla Paní.

„Odpoutej ho a na lavici s ním,“ řekla Paní komtese, která její příkaz hbitě vyplnila. Ležel jsem připoután na lavici na zádech, hlavu a ruce v kládě, v análu vibrující kolík, který neustával se svou činností. Abych dostal trochu vzpruhu do těla, komtesa přidala na intenzitě vibrací a mé tělo se vzepnulo při této vyšší dávce.

„Ale, ale...copak se mému otrokovi nelíbí? Větší vibrace mu nejsou vhod??“, zasmála se Paní. Pak jsem ucítil, jak je na hadici trčící od dutého nafukovacího roubíku cosi nasazováno. Pravděpodobně trychtýř. Nemýlil jsem se...první vlna teplé tekutiny šla přímo do úst a já poznal chuť zlatého deště.

„Abychom začali tvůj oběd aperitivem a měl jsi to se vším všudy“, zasmála se Paní. Nato přišla druhá vlna teplého nápoje. „Polévka je taky speciální, jen a jen pro tebe, tak si to pořádně užívej“. Začal jsem se pomalu topit, nestíhal jsem polykat takový příval. Nosem jsem prudce vydechoval a snažil se neudusit. Pak mě chvilku nechaly, abych to pomalu strávil. Aby mi lepší trávilo, přišlo několik ran důtkami na můj hrudník a břicho. Několik šlehnutí přes chodidla na vylepšení.

Pak jsem hadicí dostal nějaké skutečné jídlo. Spíš velmi sladký a hutný nápoj.

„Neboj se, tvá Paní ti skutečně dopřává speciální oběd. Abys věděl, jde o zvláštní výživu pro lidi, kteří se nemohou sami najíst a je jim zaváděna sonda přímo do žaludku. A pak nepotřebují žádnou „normální“ stravu, veškeré potřebné živiny jsou v tomto nápoji. Tak si pomalu zvykej, toto bude pro tento víkend taky tvá speciální a jediná strava.“ Obě se velmi nahlas zasmály.

Když jsem „poobědval“ zapil jsem vše ještě jednou dávkou zlatého deště. Pak mě komtesa odpoutala a odvedla ke kleci, do které mě pak strčila a zavřela. Zde jsem opět čekal, co se bude dít dále. Paní a komtesou opustily místnost a já opět zůstal sám v temnotě kukly, s nafouknutým roubíkem a zavřený v kleci. Skrčil jsem se do pohodlnější polohy a čekal.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tingling Aparte eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...