Whipped Ass
Czech First Video
The Upper Floor
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nová kombinéza

Autor: Jiří

Hodnocení

1234567

Je mi 23 let a líbí se mi vše, co je vyrobeno ze šusťáku. Dříve jsem vyhledával obrázky lidí v kombinézách nebo v lyžařských oblecích, kterých jsem pak používal při vlastním ukájení. Většinou jsem si přitom pohrával s představou, jaké by asi bylo, být v zobrazovaném oblečení spoután jako zajatec a vydán jinému na milost nemilost, protože jsem tehdy toužil zakusit pocit mít onanování stiženo spoutáním. Využíval a také dosud využívám pouta, provazy a řetězy, které u mě vedou až k naprostému uspokojení. Samozřejmě že doma chodím rád v oteplovačkách, nejraději bez spodního prádla. Dosud mám zásobu oblíbených oteplovaček a bund pro sebeuspokojovaní. Nejraději ale užívám jednodílné kombinézy, v nichž se nejen uspokojuji, ale i rád je nosím oblečené.

Jednou, byla již zima, jsem šel kolem obchodu se sportovním oblečením a zahlédl ve výloze jednodílnou kombinézu s kapucí stříbrné barvy, která mě velmi lákala, a já se rozhodl, že si ji pořídím. Vešel jsem tedy do obchodu a měl štěstí, protože byly zrovna na moji velikost. Cestou do kabinky jsem si uvědomoval hladkost jejího povrchu a vzrušující šustění, který vydávala při každém pohybu. V kabince jsem si svlékl bundu, džíny i svetr a zůstal jen v ribanu, které v zimě nosím na nahém těle. Když jsem na sebe kombinézu oblékl, zapnul jsem ji ke krku a nasadil kapuci, moje péro mi ztopořilo. Při pokusu o jeho uklidnění, jsem samovolně ejakuloval do nohavice. To bylo znamení, že právě tato kombinéza bude ta pravá, jak pro nošení, tak pro vyvolávání rozkoše. Po zaplacení jsem ji uložil do batůžku a cestou domů si představoval onanování se v ní. Navozený pocit blažené představy narušovala, jen mokrá nohavice spodního prádla, která zprvu studila a později se mi nepříjemně lepila ke stehnu.

Netrvalo dlouho a já po zavření vstupních dveří bytu, vypnul telefon i zvonek, abych nebyl náhodou rušen, kombinézu rozložil na pohovku a zcela nahý si sedl k připravené kávě do křesla, prohlížeje si volně položenou novou kombinézu. Netrvalo ani pět minut, když jsem pocítil šimrání ve varlatech, a prudký pocit chtíče vyzkoušet novou kombinézu v praxi, čemuž se nedokázal odolat.

Vstal a lehl si na protější pohovku, stáhl na sebe kombinézu, položil na sebe tak, že byla vstupním otvorem na mém nahém těle, což mi umožňovalo její kapuci natáhnout přes obličej. Přes kombinézu jsem položil ruku do rozkroku a začal si dráždit již tak ztvrdlé péro velmi připomínající klacek. Při každém pohybu po péru vydával šusťák nádherně vzrušující zvuk, který vzrůstal s intenzitou pohybu vnitřního šusťáku po pohlaví. Zips, kterým se kombinéza zapínala, mi zase dráždil varlata a velmi příjemně i prsní bradavky na hrudi, což mě zase pobízelo ke stále se zvyšující rychlosti. Funěl jsem do kapuce na obličeji jako zběsilý a přál si, aby to nikdy neskončilo. Jenže pojednou jsem pocítil blížící se vyvrcholení. Původně dobrý úmysl nevypustit sperma na novou kombinézu se ukázal jako neproveditelný, než jsem tomu stačil zabránit a odsunout ji mimo dostřik, bylo sperma uvnitř kombinézy. Několik minut jsem ležel, neschopen pohybu a zíral do stropu. Tím, co jsem prožil, jsem byl naprosto překvapen. Až po chvíli, když jsem byl schopen se posadit a vypít zbytek kávy, která mě opět dostala do kondice. Po krátkém odpočinku mě napadlo zakusit, dlouho v mých představách vyvolávaný pocit v jednodílné kombinézi spoutané osoby s postaveným ptákem ale bez možnosti si ho pohonit.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tingling Aparte eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Oblékl jsem na holé tělo kombinézu i přesto že vnitřek byl ještě mokrý, zapnul zips ke krku, vytáhl pouta a řetízek se zámečkem. Abych na sebe viděl a mohl zhodnotit, jak se mi záměr zdařil, donesl jsem velké zrcadlo. V sedu na podlaze jsem si přichystaným řetízkem spoutal nohy a zajistil visacím zámečkem, v klečící pozici si na hlavu natáhl a zavázal kapuci a za tělem nasadil na zápěstí pouta. Toto znehybnění jsem prováděl před zrcadlem a byl jsem s provedením spokojen. Tak jsem si představoval, že by mohl být znehybněn zajatec, aby mu bylo znemožněno pohrávat si s pohlavím nebo sebeukájení přes zapnutou kombinézu, dostupnost mého ptáka trčícího v zapnuté kombinézi vpřed a mýma dozadu spoutanýma rukama byla nemožná. Abych si ten pocit bezmocnosti užil, rozhodl jsem se zůstat v té pozici co nejdéle. Ovšem každým pohledem na sebe v zrcadle, stejně jako samotný pocit ze znehybnění, zvyšoval můj chtíč natolik, že jsem vzdal, spoutané ruce provlékl pod zadkem před tělo a já měl možnost začít se ukájet svého ptáka přes zapnutou kombinézu. Nejprve v kleku a později, bez přerušení, jsem se opřel o stěnu. Po chvíli mi to ale přestávalo stačit a tak rozepnul zips, vytáhl ptáka z kombinézy a honil si ho přímo. Spoutané zápěstí mi to ale nikterak neusnadnilo, já byl ale rozhodnut, dosáhnout ejakulace což sice trvalo déle, ale přece jen se po chvíli dostavil v penisu pocit tlaku v penisu a s ní následná ejakulace sperma, které zase padlo na kombinézu tentokrát na její nohavici. Neřešil jsem to a jen sledoval pohyb kapek stékajících k podlaze.

Asi mě po předcházejícím výkonu přemohl spánek, protože když jsem si opět počal uvědomovat okolí, obloha za oknem byla temnější. Stále jsem ale měl ruce i nohy spoutány. Když jsem ale chtěl odemknout visací zámeček, kterým bych si uvolnit nohy, tření zipu o moje dosud vyndané koule mi přivodilo opětovný chtíč. Odemkl jsem tedy zámeček, uvolnil nohy a jen s pouty na rukou si uchopil ptáka, kterého jsem si udělal potřetí. Jelikož moje nohy nebyly spoutány, umožnilo mi to před vyvrcholením je roztáhnout a tak sperma vystříknout na lino, tedy mimo kombinézu. Po krátkém odpočinku jsem si uvolnil z pout ruce, svlékl kombinézu, obrátil ji vnitřkem ven, aby snadněji vyschla od vlhkosti a sám si šel dát sprchu. Pro tento den jsem již byl „vyprázdněn“.

Od té doby jsem si to dělal i v jiných kombinézách, ale stříbrná až dosud vyhovuje a patří mezi moje oblíbené, mezi něž patří také péřové spací pytle, hlavně ty, které mají šusťák zvenku i uvnitř. Ukájím se v nich vždy nahý a jen málo kdy se mi povede nevystříknout se na nebo do nich. Někdy si dovnitř beru bundu nebo oteplovačky. Tma, po celkovém zapnutí spacího pytle, podněcuje moji fantazii i prožitek z onanie, neboť po celou dobu vnímám jen šustění a příjemné tření nylonu o mé nahé tělo.. Jeden z mých spacích pytlů má, mimo mumiového tvaru v horní části otvor pro obličej, od něhož vede vstup s krátkým zipem asi do poloviny délky spacáku. Když jsem do něj poprvé zalezl, zapnul zips, až k otvoru koukal mi z něj jen obličej. Navíc bylo možno tento otvor zatáhnout šňůrkou a tak spacák uzavřít celý. Rozhodl jsem se naplnit svoji představu, u níž jsem si nebyl jistý, jak a zda mě ukojí.

Na naho jsem si oblékl stříbrnou kombinézu, zapnul ke krku, přetáhl přes hlavu kapuci a její otvor uzavřel stahovací šňůrkou. Takto ustrojen, s již samovolně ztopořeným pérem jsem na boso vlezl do spacího pytle. Ve stoje si jeho kapuci přetáhl ještě přes kombinézovou a na zápěstí nasadil připravená pouta. Spací pytel jsem nechal záměrně otevřený a začal dráždit svůj ztopořený penis přes zapnutou kombinézu. Třením povrchů šusťáků kombinézy a spacáku vznikal fantasticky zvuk, což působilo na zvýšení intenzity tření mého rozkroku v kombinézi a také mého funění do obou kapucí, které nabíralo na mohutnosti a tím vyvolávalo u mě mohutnou rozkoš. Po chvíli jsem pocítil známý pocit ve varlatech, následovaný úlevou a vlhkosti v nohavici. V otevřeném spacím pytli jsem si sedl na podlahu a vzpamatovával se. Po krátké chvíli se udělal ještě jednou, ale tentokrát jsem měl péro venku a honil si ho přímo. V průběhu onanie jsem přešel ze stoje do kleku. Mám za to, že v kleku to bylo ještě lepší. O několik dnů později jsem totéž vyzkoušel v lehu na zemi, ale nedalo se to s honěním péra ve stoje nebo v kleku srovnat a dodnes používám, podle nálady, oba způsoby.

Nečerstvěji jsem si oblíbil i elastické kalhoty v kombinaci s péřovou bundou či větrovkou. Elastické kalhoty umožňují snadnější ukájení péra, a protože je nosím rád na nahém těle s ptákem vedle pravého stehna, dělá mi fajn, když se můj ztopořené pohlaví nohavici rýsuje. Jejich tenkosti lze také využívat při užití pout na nohy, než tomu je u kombinéz.

Zatím mým nenaplněným snem je onanie v pěkně naducané péřové kombinézi.


...::: Tip pro Vás: Černá saténová páska na oči YESforLOV :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...