Wired Pussy
Fucking Machines
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

No kdysi... (Život s mou paní)

část 2.

Autor: perter

Hodnocení

1234567

Když jsem začal pro svou Paní žít jako otrok, uvědomil jsem si, že do té doby jako bych nebyl, prostě jsem nežil plnohodnotným životem.

Dny ubíhaly a má Paní se do role dokonalé pravé dominantní Paní dostala velmi rychle. Pochopila že život je tak pro ní teď o mnoho lehčí a může si dovolit spoustů věcí, které jako Paní k otrokovi náleží.

Každé ráno jsem přichystal snídani a donesl k posteli své Paní připravené zdravé dobroty, v kleče jsem po té servíroval a čekal až se má Paní nasnídá. Ještě ale před tímto úkonem jsem nachystal koupel a věci na denní potřebu. Oblečení, botičky a dokumenty které má Paní denně potřebuje do práce.

Musel jsem trochu pozměnit mé příchody do práce, ale v tom nebyl žádný problém...

Má Paní odcházela do práce vždy v osm hodin a já poté asi za patnáct minut, až jsem byt dokonale uklidil.

Vždy každý den po práci jsem chodil na nákupy a plnil příkazy své vládkyně, teda co mám koupit a v kolik mám být nejpozději doma...

Po příchodu domů, jsem obsloužil Paní odpolední kávou a podle potřeby jsem pral, nebo uklízel byt, čistil pro Paní boty, drhnul podlahu či vysával, ale to vždy když Paní nebyla doma, neměla ráda ten nepříjemný zvuk vysavače.

No a častokrát při této odpolední kávě jsem své milované Paní (manželce) ležel u nohou či pod nožkama jako podložka.

Každopádně jsem se musel hodně snažit, protože si pořádek Paní často kontrolovala a když nedejbože zjistila nějaký nedostatek, následoval výprask ve kterém se časem velmi vyžívala... opaskem pětadvacet na holou a hodněkrát si vypomáhala dost ostrými fackami.

No ale takový život jsem si vybral, tak se nedá nic dělat, to Paní má na to právo...


...::: Tip pro Vás: Mystim Bold Boris - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Uběhlo hodně času od mého prvního přiznání se k tomu že chci žít s Paní jako otrok a jednou se mně má Paní zeptala... Chceš v tom pokračovat?

Chvíli jsem jen tak nevěřícně koukal a po té jsem ze sebe vyhrkl... Ty ne?... Paní se zamračila vstala a dal mi facku... jak to že mi tykáš hajzle?

Okamžitě jsem se vzpamatoval a vyhrkl jsem ze sebe... promiňte mi to má Paní, nezlobte se prosím... a řekl jsem ano chci pokračovat! Jestli Vy ano, tak já určitě má Paní a začal jsem líbat špičku střevíčku a olizoval jsem podpatek krásné botičky mé překrásné bohyně, mé Paní.

Chvíli jen tak pohupovala nohou před mým obličejem a řekla... no dobře otroku, dobře, jak chceš!

V pátek budeme mít návštěvu, příjdou mé dávné známé a nebude to návštěva jako vždy (to jsme tajili před okolním světem že takto žijeme), budeš nám sloužit všem jako otrok a připrav se že tě nebudeme šetřit, Romana to je lesbička a muže nemá moc v lásce a Radka, ta se moc těší až tě poníží... počítej s tím, že budeš pro nás otrokyně... otrokyně se vším všudy, rozumíš?

Ano Paní, vyhrkl jsem a těžce dýchal co se to na mně chystá...

No uvidíme jestli rozumíš nebo ne... dost se pobavíme ty jedna čubičko, tak jsem na tebe zvědavá... a má Paní odešla a nechala mně klečet před jejím křeslem.

Po chvíli přišla a řekla mi zavři oči a klekni si na dvě... provedl jsem a najednou jsem ucítil na své tváři něco studeného a kulatého... otevři hubu čubko... otevřel jsem a v tu chvíli jsem měl plnou pusu umělého dilda... umělého připínacího penisu, kterého měla Paní připnutého tak jak jsem již několikrát měl možnost vidět na obrázcích... kuř ty čubko... kuř... a kouřil jsem ten umělý penis jako čubka... Paní byla spokojená a moc se jí to líbilo... ale to nebylo zdaleka vše...

Zvonil telefon a tak jsem myslel že mám přerušit tu ponižující práci, ale Paní mně pevně chytla pod krkem a při hovoru jsem poslušně kouřil až mně pusa bolela... Paní si spokojeně povídala se svou matkou a klábosily pěkně dlouho. Po ukončení hovoru jsem si musel kleknout na čtyři a bez váhání má Paní přirazila na můj zadek a s vítězoslavným smíchem mi řekla... už teď jsi moje otrokyně... už teď jsi má poslušná čubička... smála se a říkala, to má málo kdo doma, poslušného manžela jako otroka i otrokyni v jednom... hurá... vyhrála jsem nad mužským egem... paráda.

Potom již den plynul jako každý jiný, úklid, vaření a večerní koupel, po které jsem Paní vždy laskal chodidla a do sucha jsem olízal kapičky vody z jejich nohou.

Po uložení do postele jsem spočinul na holé zemi před postelí mé Paní se střevíčkama na mém obličeji a takto jsem usnul...

A ráno... ráno na novo... ale s pěkným pocitem jako otrok, jsem se těšil na pátek... Těšil, no to ještě nevím na co se mám těšit... UVIDÍME!


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB3000 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...