Divine Bitches
30 Minutes of Torment
Foot Worship
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

No kdysi...

Autor: perter

Hodnocení

1234567

No kdysi... to už je dávno člověk, žije, člověk stárne a časem ho napadají různé věci a myšlenky, které jsou mu příjemné a chtěl by je zažít.

No a to byl můj případ, který vám teď budu vyprávět.

Žil jsem jako člověk na docela slušné úrovni a měl s manželkou velmi dobrý vztah a to i po té sexuální stránce. Ale, ale, ale, přece jenom mi něco chybělo. A to něco v mé hlavě uzrávalo velmi dlouho.

A tak jsem se rozhodl jít s pravdou ven... aha ještě jsem neřekl o co vlastně jde. Jsem submisivní, především myšlením.

Jednoho dne, jsem přijel domů a manželka byla ještě někde na nákupech. Pravda, pracovala, ale moc na pořádek nebyla, takže dost často byl doma nepořádek.. A to jsme se dohodli, že časem budou děti... no vůbec jsem si to nedokázal představit.

I svlékl jsem se do naha a začal uklízet, nádobí, prach, podlahy, no vše co bylo třeba a nakonec, jsem skončil u botiček své zatím manželky a proč zatím. No prostě jsem uvažoval jako submisiv a chtěl jsem ať mne bere jako svého sluhu a otroka a ať se náš vztah takto změní, především v soukromí.

Vše potřebné jsem udělal, včetně těch zmiňovaných botiček, lodiček a sandálků s velkou láskou. Hlavně ty botičky, na těch jsem si dal záležet, protože mne velmi bavil foot fetish a i když jsem do té doby s tímto neměl žádné zkušenosti, snad jen s časopisů, věděl jsem přesně co chci.

Nevím ani kolik času mi to zabralo, prostě jsem čas nevnímal a tak jsem se znovu oblékl a čekal na svou manželku.

Přišla v dobré náladě a byla doslova šokovaná tím pořádkem. Zatím jsem nevěděl jak na to a tak jsem přichystal dobrou a romantickou večeři a s úsměvem na rtech jsme oba zasedli k ní.

Měla takové cukání se zeptat, co se to stalo u nás v bytě, ale vždy jsem tyto otázky přesunul na jiné téma, abych navodil příjemnou atmosféru. Zamilovaně jsme na sebe u večeře koukali a má manželka vůbec netušila co zamýšlím a co mám na jazyku, jakou volbu mého života jsem si vybral.

A přišlo to, prostě jsme si povídali a já... že se chci k něčemu přiznat. Nechápavý pohled mne probodl a manželka, ještě než jsem stačil cokoli říct na mne uhodila... jsi na chlapy?

Proboha nééé, křičím, to vážně nééé. Jen se Ti musím přiznat, že jsem submisivní a chtěl bych Ti líbat chodidla a být Tvým otrokem. Vše najednou to ze mě vypadlo a čekal jsem na odezvu, jako někde v lese, když člověk čeká na ozvěnu. Já ovšem trnul, zda vůbec něco příjde a zda nebudu jenom za blbce...

No dali jsme si kávu a manželka po půlhodině promluvila.


...::: Tip pro Vás: Maska s roubíkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


To ticho a ta doba co se manželka rozmýšlela, bylo pro mně dosti mučivé. Ale nakonec se vyjádřila... prvně se zděšeným výrazem, že si to o mně nemyslela, ale poté, že by to mohlo být fajn. Ať tedy povím své představy a že mi ráda vyhoví, když to bude ku prospěchu věci. Tím myslím vztah jako manželství a podobně.

Hned mně ale dosti překvapila, protože mi v zápětí oznámila... ano povídej, ale nahý a budeš mi vykat... je ti to snad jasný ne?

No nečekal jsem takový přístup od do té doby ženy, kterou jsem miloval a nádherně si s ní rozuměl!

Ale co, blesklo mi hlavou... chtěl si to tak to máš mít, chlapečku.

Ano Paní, je mi to jasné, vyhrkl jsem už trochu strachy a s úctou políbil její nožku na důkaz své odhodlanosti, býti jen jejím otrokem.

Vysvětlil jsem své Paní co a jak si představuju... no byl to takový monolog a divil jsem se, že mně má Paní nechala tak dlouho mluvit. To bylo ovšem jen mé zdání, protože následující dny, mně už takto moc prostoru nedávala.

Dala mi má Paní jasně najevo, že dnes ještě zažijeme normální sex a od druhého dne to rozjedeme na plno. Vlastně ona Má Milost Paní to rozjede na plno.

Ráno, jak má Paní řekla jsem naklusal k posteli, naklusal proto, že mně jako zvířecího samce po půlnoci skopla z postele, s tím, že mé místo je již jen pod postelí, nebo v její těsné blízkosti.

Přichystej mi koupel otroku, přikázala... v kleče jsem vyslyšel její pokyny a ještě než jsem stačil odklusat, mně pro výstrahu zfackovala a to docela pořádně.

No pořádný obrat to, ale nastal v mém už teď ubohém životě otroka.

I jal jsem se chystat koupel, pro svou Vládkyni, Bohyni, prostě mou Otrokářku.

Toto není konec... ale jen začátek mého vysněného života

A že ten nový život byl plný překvapení... no samozřejmě pozitivní i ze strany mé Paní, protože si novou „roli“ velmi brzy zamilovala a přesvědčila se, že takového otroka, již delší dobu vlastně potřebovala.

No a jak jsem říkal... to není konec ale teprve začátek...


...::: Tip pro Vás: Souprava pomůcek pro klystýr :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...